چگونه می توان در فناوری Blockchain شغلی را شروع کرد؟

در چند سال گذشته طلوع دوره جدیدی دیده شده است که از تکامل یک فناوری بی سابقه به نام فناوری Blockchain الهام گرفته است. با شنیدن اصطلاح بلاکچین اولین چیزی که به ذهن شما خطور می کند چیست؟ خوب ، بسیاری از ما ممکن است بلاکچین را به ارزهای رمزپایه مانند Bitcoin و Etherium مرتبط کنیم. اگرچه درست است که بلاکچین برای اولین بار برای حساب کردن بیت کوین – محبوب ترین ارز رمزنگاری شده ساخته شد ، اما استفاده های مختلف دیگری نیز دارد که اکثر مردم از آن اطلاع ندارند.

فناوری بلاکچین چیست?

برای کسانی که معنی بلاکچین را نمی دانند ، این یک پایگاه داده توزیع شده است که می تواند هر نوع رکورد را ذخیره کند. بهترین مورد در این مورد این است که کاربران فقط می توانند قطعاتی را که متعلق به خود هستند ویرایش کنند که این باعث می شود این فناوری بسیار ایمن باشد. گرچه ایمن است ، اما همچنین شفاف است ، زیرا هر کسی که دسترسی داشته باشد می تواند آنچه را که ذخیره شده است ببیند. فناوری Blockchain ، که برای اولین بار برای محافظت از ارزهای رمزپایه ساخته شد ، اکنون فراتر از بخش مالی گسترش یافته است و بسیاری از صنایع در حال بررسی چگونگی استفاده از بلاک چین برای کمک به آنها هستند. در اینجا مواردی وجود دارد که از فناوری بلاکچین استفاده می شود:

 • این برای نگهداری سوابق دیجیتال استفاده می شود.
 • در مدیریت داده های بین سازمانی استفاده می شود.
 • تنظیم کنندگان بورس سهام برای تأیید معاملات از طریق رژیم انطباق استفاده می کنند.
 • موسسات مالی از آن برای دنباله های حسابرسی استفاده می کنند.
 • به عنوان بستری برای عقد قرارداد هوشمند استفاده می شود.

چرا شغل در بلاکچین را انتخاب می کنیم?

استقبال فعال از فناوری بلاکچین در بخشهای مختلف صنعت در محبوب سازی بلاکچین نقش مهمی داشته است. همچنین فرصت های شغلی زیادی را برای افرادی که می توانند روی این فناوری کار کنند ایجاد کرده است. طبق گزارش های Upwork – یک وب سایت آزاد جهانی ، بلاکچین در موقعیت بالایی قرار دارد 20 مهارت در حال رشد سریع در کار.

مطالعه دیگری از TechCrunch نشان داد که مشاغل مرتبط با بلاکچین به سرعت در حال افزایش است و آنها دومین گزینه شغلی با رشد سریع در بازار کار هستند. اگرچه فرصت های فزاینده ای در فناوری بلاکچین وجود دارد ، شاید بتوان گفت که این هنوز یک مسیر شغلی جدید است. با این حال ، به دلیل پیشرفت های تکنولوژیکی ، ممکن است اشتباه نباشد که بگوییم بلاکچین یک فناوری انقلابی است که می تواند آینده را پیش ببرد. بنابراین ، بهترین زمان برای یادگیری فناوری و شروع کار خود است حرفه در بلاکچین که نوید بسیاری از آینده را می دهد.

چگونه کار خود را در فناوری Blockchain شروع کنیم?

اکنون که از فناوری بلاکچین ، کاربردهای آن و تعداد فرصت هایی که می تواند به شما بدهد مطلع شدید ، ممکن است بخواهید در صنعت بلاکچین حرفه ای شوید. خوب ، اگر چنین است در اینجا نحوه شروع کار خود در blockchain وجود دارد:

 • در مورد فناوری بلاکچین آموزش ببینید

از آنجا که فناوری بلاکچین هنوز بسیار جدید است ، افرادی که به دنبال کار در این فن آوری هستند باید تفاوت های ظریف این فناوری را درک کنند. بهترین راه برای انجام این کار بهبود مداوم مهارت های شماست و از آنجا که بلاکچین نیز هر روز به سرعت در حال پیشرفت است ، به روز بودن در مورد تمام به روزرسانی ها و پیشرفت های اخیر در این زمینه بسیار مهم است. بنابراین ، ممکن است ایده خوبی باشد که در زمینه فن آوری و تفاوت های ظریف آن آموزش ببینیم. در اینجا مواردی وجود دارد که شما برای شروع تحصیل در صنعت بلاکچین به آنها نیاز دارید.

 • اصول فناوری بلاکچین را بشناسید

برخلاف سایر فناوری هایی که امروزه در حال رونق هستند ، بلاکچین یک پیشنهاد ارزش منحصر به فرد دارد. بنابراین ، درک اساسی از بلاکچین برای شروع کار در این فناوری بسیار مهم است. شما باید از ویژگی های فناوری بلاکچین ، از جمله قراردادهای هوشمند ، تمرکززدایی و Daps ، که برای شروع کار در صنعت بلاکچین ضروری است ، مطلع شوید..

بهترین راه برای یادگیری اصول ، انتخاب a است دوره آموزش صدور گواهینامه بلاکچین. همچنین دوره های صدور گواهینامه بهتر از گذراندن تحصیلات رسمی است که شما را ملزم به حضور منظم در کلاس ها می کند.

 • در زمینه رمزنگاری آموزش ببینید

همانطور که جهان از یک حوزه فیزیکی بیشتر در حال تبدیل شدن به یک حوزه دیجیتالی است ، رمزنگاری اهمیت بیشتری پیدا کرده است. بلاکچین به راحتی به رمزنگاری بستگی دارد تا از دارایی های دیجیتال محافظت کند ، این یکی از مهمترین کارهایی است که فناوری دفتر توزیع شده انجام می دهد. بنابراین ، آموزش در زمینه رمزنگاری یک شروع اصلی برای ورود به صنعت بلاکچین فراهم می کند. می توانید رمزنگاری را از طریق دوره های مختلف صدور گواهینامه آنلاین که امروز در دسترس است ، یاد بگیرید.

 • درباره نظریه رایانه توزیع شده و نحوه کار آن دانش کسب کنید

امروزه امنیت و قابلیت اطمینان به دو مهمترین فاکتور تبدیل شده اند که بر سازمانها ، کاربران و کل جهان تأثیر دارند. مطالعات زیادی برای یافتن راه حلی انجام شده است که بتواند امنیت و قابلیت اطمینان را فراهم کند و محاسبات توزیع شده یکی از این احتمالات است. مطمئناً به امن ، سریع و قابل اعتماد بودن بلاکچین کمک کرده است. اگرچه محاسبات توزیع شده به عنوان یک عمل تصفیه شده دور است ، اما مهم است که شما در مورد آن بدانید زیرا این امر به شما کمک می کند راه حل هایی برای مشکلاتی که در آینده می توانید پیدا کنید ایجاد کنید.

 • به انجمن بلاکچین بپیوندید

ارز رمزپایه و بلاکچین جوامع موفق بسیاری دارند که ضمن کمک به رشد و محبوبیت آنها ، فناوری جدید را ترویج می کنند. امروز ، شما می توانید پروژه های ارز رمزنگاری شده متعددی را پیدا کنید که به عنوان مکانیزم آموزش در محل کار برای دانشجویان یادگیرنده و تحصیل کننده فناوری بلاکچین عمل می کنند. شما می توانید از این پروژه ها برای به دست آوردن مهارت های خود در فناوری بلاکچین استفاده کنید ، که همچنین فرصتی برای شبکه سازی و تعامل با افرادی که در حال حاضر در این زمینه کار می کنند را برای شما فراهم می کند. این یک روش عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صنعت بلاکچین و اینکه چگونه می توانید کار خود را در آن آغاز کنید است.

 • مسیر شغلی بلاکچین خود را ایجاد کنید

ناگفته نماند که در حال حاضر فرصت های شغلی زیادی در صنعت بلاکچین وجود دارد و هرچه زمان می گذرد فرصت های بیشتری برای شما ایجاد می شود. با این حال ، مشاغل تنها چیزی نیستند که فناوری بلاکچین در اختیار دارد. این می تواند فرصتی بزرگ برای افرادی که در حال تحصیل فناوری هستند ایجاد کنند تا مسیر شغلی خود را ایجاد کنند.

آنجا که می روید ، اینها بهترین روش هایی است که می تواند به شما کمک کند کار خود را در صنعت بلاکچین شروع کنید. بدون شک ، آینده فرصت های جالبی را برای افرادی که در صنعت بلاکچین بشناسند و کار می کنند ، در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین ، شاید درست باشد که بگوییم زمان آن فرا رسیده است که این فن آوری را دنبال کنید و با هر دو دست خود فرصت هایی را که برای شما ایجاد می شود ، به دست آورید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner