راهنمای تجارت گزینه Bitcoin

راهنمای گزینه پوشش تصویر بیت کوین

بیت کوین و گزینه ها در هنگام خطر نمی توانند متفاوت باشند. در حالی که سرمایه گذاری بیت کوین به طور گسترده یک قمار عظیم در نظر گرفته شده است ، تجارت گزینه می تواند برای کسانی که می دانند چه کاری انجام می دهند ، بسیار ایمن باشد. در راهنمای ما برای تجارت گزینه Bitcoin ، ما در مورد اینکه چه اتفاقی می افتد وقتی این دو را ترکیب کنید ، بحث خواهیم کرد.

بیت کوین چیست؟?

بیت کوین ارز رمزنگاری شده اصلی است. در سال 2009 توسط شخص یا گروه ناشناسی با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو ایجاد شد. ارز رمزپایه نوع خاصی از ارز دیجیتال و قابل حمل الکترونیکی است که مبتنی بر پروتکل ها و الگوریتم های رمزنگاری است.

ویژگی های اساسی اکثر ارزهای رمزپایه به شرح زیر است:

  • عرضه آنها توسط هیچ بانک مرکزی تعیین نمی شود بلکه توسط الگوریتمی در دسترس عموم تعیین می شود.
  • معاملات ارز رمزنگاری شده مستقیماً بین شرکت کنندگان انجام می شود. به عبارت دیگر آنها غیرمتمرکز هستند و نیازی به واسطه ندارند.
  • معاملات به صورت ناشناس انجام می شود.

ظهور ارزهای رمزپایه

دلایل افزایش ارزهای رمزنگاری شده – در این مورد بیت کوین و به طور خاص تجارت گزینه های بیت کوین – را می توان به طور گسترده به دو دسته مالی ، فناوری ، اقتصادی اقتصادی و روانی تقسیم کرد..

مالی: بیایید با یک دلیل واضح شروع کنیم: پول. مردم دیده اند که پذیرندگان اولیه بیت کوین در کمتر از یک دهه میلیونر شده اند و آنها بخشی از این اقدام را می خواهند. به همین سادگی.

فنی: با پیشرفت سریع در زمینه هوش مصنوعی و قراردادهای هوشمند ، شرکت های fintech در تلاشند محصولات جدید جدید و پیچیده تری را به دست آورند. هدف آنها این است که فناوری آنها نقش واسطه گری مالی را به عهده گرفته و اساساً نیاز بانک ها را از بین ببرد.

اقتصادی – اجتماعی: باور کنید یا نه ، یک مورد استفاده بشردوستانه قوی برای ارزهای رمزپایه وجود دارد. سرعت معاملات ، کارمزد پایین و ناشناس بودن شرکت کنندگان به این معنی است که صرافی بیت کوین می تواند گزینه ای با ثبات و دموکراتیک تر از بانک برای بسیاری از افراد باشد. در کشورهایی که اقتصاد ناپایدار است یا درصد زیادی از مردم بدون بانک باقی مانده اند ، ارزهای رمزپایه می توانند تأثیر زیادی بر زندگی مردم داشته باشند.

روانشناسی: از زمان بحران مالی جهانی در سال 2007 و 2008 اعتبار هر دو موسسه مالی (در درجه اول بانکها) و بازارهای مالی به شدت مورد خدشه قرار گرفته است. تضعیف اعتماد عمومی به امور مالی سنتی ، “جنگ های ارزی” که توسط بانک های مرکزی در دوره رشد اقتصادی ضعیف انجام می شود ، و تنش های ژئوپلیتیکی بسیاری از سرمایه گذاران را وادار کرده است که به سمت بازار سریع در حال رشد ارزهای رمزپایه روی بیاورند.

با ظهور سیستم عامل های معاملاتی تخصصی مانند Mt. بیت کوین با دلار آمریکا شروع به خرید و فروش کرد. Gox در توکیو ، که اجازه داد تعداد معاملات بیت کوین رشد فزاینده ای داشته باشد. در طی سال های گذشته ، بسیاری از سرویس های مشهوری که BTC را به عنوان پرداخت می پذیرند پدید آمده اند. برخی از نمونه های قابل توجه اینگونه شرکتها می توان به Microsoft ، Newegg و airBaltic اشاره کرد.

روشی دیگر که امروزه از ارزهای رمزپایه برای خرید کالاها و خدمات واقعی استفاده می شود از طریق کارت های هدیه است. از سال 2013 ، حتی خودپردازهای بیت کوین شروع به ظهور می کنند. این ماشین های دنیای واقعی خرید یا فروش ارزهای رمزپایه را با پول سنتی تسهیل می کنند.

گزینه های بیت کوین چیست?

گزینه های بیت کوین ابزارهای مالی مشتق شده ای هستند که به صاحبانشان حق می دهند – اما نه تعهدی – خرید یا فروش بیت کوین با قیمت مشخص در تاریخ انقضا توافق شده. آن قیمت را قیمت اعتصاب می نامند و تاریخ انقضا را نیز تاریخ سررسید می نامند. برای خرید یک گزینه ، باید حق بیمه پرداخت کنید که معمولاً از خود ارز رمزنگاری شده نیز ارزان تر است.

دو نوع گزینه اصلی وجود دارد: گزینه های تماس و قرار دادن. گزینه تماس قراردادی بین خریدار و فروشنده است که با آن حق خرید دارایی ها با قیمت ثابت را بدست می آورید. گزینه put به شما این حق را می دهد که یک سرمایه گذاری را با قیمت از پیش تعیین شده بفروشید.

تجارت مشتقات رمزنگاری یک حلقه شوم دارد. بسیار پیچیده و ناآشنا به نظر می رسد. با این حال ، نگاهی گذرا به تاریخ به ما نشان می دهد که قراردادهایی مشابه گزینه ها حداقل از سال 332 قبل از میلاد در حال استفاده بوده اند. در آن مرحله اول ، یک فیلسوف یونانی حق برداشت محصول زیتون را خریداری کرد.

تا آنجا که پیچیدگی پیش می رود ، درست است که نباید تجارت گزینه ها را به راحتی انجام داد. شما باید این رشته را کاملاً دقیق بخوانید و در مورد هر رویدادی که ممکن است بر قیمت دارایی اساسی که موضوع قرارداد گزینه ها است تأثیر بگذارد ، کاملاً آگاه باشید..

با این وجود ، معاملات گزینه ها با مهارت و دانش مناسب می توانند با خرید و فروش گزینه بیت کوین سود خوبی بدست آورند.

خرس و گاو نر

برای تجارت گزینه ها ، باید با اصطلاحات “خرس” و “گاو نر” آشنا باشید. البته ، ما در مورد حیوانات واقعی صحبت نمی کنیم. این عبارات از نحوه حمله آنها به مخالفان خود گرفته شده است.

گاو نر به شاخهای خود در هوا اعتماد می کند ، در حالی که یک خرس پنجه های خود را به پایین می کشد. مدتهاست که این اقدامات با نوسان بازارهای مالی همراه است. وقتی می خواهید بگویید یک بازار در حال صعود است و از نظر اقتصادی هم سالم است ، آن را بازار گاو می نامید. اگر بازار رو به عقب است ، از آن به عنوان بازار خرس یاد می شود.

اگر در معاملات گزینه های بیت کوین مشغول باشید ، احتمالاً با اصطلاحات “نزولی” و “صعودی” روبرو خواهید شد. معامله گران گزینه برای بیان سریع احساسات خود در بازار از این اصطلاحات استفاده می کنند. احساسات بازار صرفاً نگرش عمومی سرمایه گذاران در رابطه با یک اوراق بهادار خاص یا بازار مالی کلی است.

ابزارهای زیادی وجود دارد که به طور خاص برای اندازه گیری احساسات بازار طراحی شده اند. سرمایه گذاران از آنها برای ایجاد استراتژی های تجاری خود استفاده می کنند. به عنوان مثال ، برخی از معامله گران ترجیح می دهند که اجماع غالب را دنبال کنند و هنگامی که بقیه این کار را می کنند ، فروش می کنند. برخی دیگر از این داده ها برای یافتن اوراق بهادار کم ارزش و خرید ارزان آنها استفاده می کنند.

هنگام برخورد با گزینه های ارز رمزنگاری شده ، این نوع اطلاعات فوق العاده ارزشمند است ، زیرا رفتار بازار رمزنگاری می تواند بسیار نامنظم باشد – بسیار بیشتر از بازارهای سنتی. تاجران نسبت به سایر دارایی ها واکنش های شدیدتری نسبت به افزایش و سقوط پول مجازی انتخابی خود دارند.

هیچ رمز و رازی در پشت آن وجود ندارد مردم فقط به طور طبیعی به احساس عدم امنیت ناشی از چیز جدید پاسخ می دهند. پس از همه ، با چیزی غیر قابل لمس مانند Bitcoin ، Ether یا Litecoin ، طبیعی است که حداقل کمی در مورد آنچه در پیش است نگران باشید.

نحوه تجارت گزینه های بیت کوین

قبل از اینکه وارد دنیای گزینه های رمزنگاری شوید ، باید تحقیق کنید و تصمیم بگیرید که می خواهید تجارت خود را انجام دهید. متأسفانه ، گزینه های شما محدود خواهد شد ، زیرا تعداد انگشت شماری از سیستم عامل های مشتق ارز رمزنگاری برای انتخاب وجود دارد.

مشهورترین آنها Derbit ، FTX ، LedgerX ، IQ Option و Quedex هستند. برای معامله گران آمریکایی ، ما LedgerX را توصیه می کنیم ، زیرا مقر آن در شهر New YorK است و توسط کمیسیون تجارت آینده کالاهای ایالات متحده (CFTC) تنظیم می شود.

سبک های گزینه

هنگامی که یک سیستم عامل را انتخاب کردید ، باید در مورد معاملات گزینه ها به جزئیات کوچک اما مهم عادت کنید. دو سبک وجود دارد: اروپایی و آمریکایی.

گزینه های سبک اروپایی فقط در تاریخ سررسید قابل استفاده هستند. با این حال ، می توانید خود قرارداد را در هر زمان مشخص و قبل از بلوغ گزینه خریداری یا بفروشید. گزینه های به سبک آمریکایی ممکن است در هر زمان قبل از تاریخ سررسید اجرا شوند.

این ممکن است اکنون برای شما جزئیات جزئی به نظر برسد ، اما دانستن تفاوت هایی از این قبیل اغلب می تواند عامل اصلی جدا کردن معاملات موفق از شکست باشد.

استراتژی های تجارت

در این بخش از راهنمای ما برای تجارت گزینه Bitcoin ، ما بر آشنایی شما با چند استراتژی اساسی تجارت تمرکز خواهیم کرد.

تماس تحت پوشش

یک استراتژی مکالمه تحت پوشش شامل نگه داشتن BTC شماست ، در عین حال یک گزینه تماس را می فروشید. هدف شما در اینجا ایجاد درآمد به صورت حق بیمه است.

در حالی که ما در مورد موضوع برگزاری هستیم ، شما باید از اصطلاح “hodl” آگاه باشید تا با دیدن آن گیج نشوید. نه ، این اختصار نیست ؛ این زبان عامیانه رمزنگاری است که در سال 2013 محبوبیت زیادی در جامعه پیدا کرد ، زمانی که یک کاربر در انجمن Bitcointalk به طور تصادفی نوشت که او به جای “نگه داشتن” “hodling” است. امروزه ، هر طرفدار رمزنگاری به جای “نگه داشتن” ، “hodl” را می نویسد.

محافظ قرار داده

استراتژی قرارگیری محافظ برای گزینه های موجود در بیت کوین همچنین شما را ملزم می کند که BTC خود را دنبال کنید ، اما این بار به طور همزمان گزینه Put را خریداری می کنید. بسیاری از بازرگانان به عنوان راهی برای جلوگیری از خطر ، به این روش متوسل می شوند. هنگامی که نسبت به دارایی خود احساس سرسختی می کنید باید از آن استفاده کنید اما می ترسید که قیمت آن ناگهان پایین بیاید.

گره خوردن

همانطور که از نامش پیداست ، استراتژی straddle معادل این است که شما نتوانید بین دو صندلی تصمیم بگیرید و سپس هر دو را انتخاب کنید. در شرایط ما ، این به معنای خرید گزینه put و call است که دارای قیمت اعتصاب و تاریخ انقضا هستند.

این استراتژی معامله گزینه Bitcoin هنگامی استفاده می شود که معامله گر مشکوک به تغییر زیادی در قیمت دارایی باشد اما از جهت آن تغییر مطمئن نیست. تجارت اصولی تا زمانی که دارایی در هر دو جهت حرکت کند سودآوری خواهد داشت.

نتیجه

رشد سریع بازار ارزهای رمزپایه و محبوبیت آن درهای مختلفی را در مورد مزایا و خطرات احتمالی آن باز کرده است. در حالی که برخی بر این باورند که ارزهای رمزپایه و فناوری پشت سر آنها دنیای اقتصاد و امور مالی را از نظر ساختاری تغییر شکل می دهد ، برخی دیگر فکر می کنند که ارزهای رمزنگاری شده کاملاً فروپاشیده است.

با در نظر داشتن این موضوع ، دشوار است بگویید که معامله گزینه های بیت کوین ایده خوبی است یا خیر. از یک طرف ، مطمئناً امن ترین سرمایه ای نیست که می توانید روی آن سرمایه گذاری کنید. از طرف مقابل ، اگر بدانید چه کاری انجام می دهید و اقدامات پیشگیرانه ، این نوع تجارت می تواند بسیار سودآور باشد..

به طور خلاصه ، شما باید خودتان تصمیم بگیرید که آیا پاداش ارزش قمار را دارد.

سالات متداول

کدام یک بهترین گزینه استراتژی تجارت است?

یکی از بهترین گزینه های استراتژی معاملاتی که توصیه می کنیم ، استراتژی تماس تحت پوشش است. ساده و در عین حال موثر است. این مستلزم نوشتن قرارداد در سهام شما است. از آنجا که فروش خواهید کرد ، حق بیمه فوری دریافت خواهید کرد.

آیا می توانید با تجارت بیت کوین ثروتمند شوید?

از نظر فنی ، شما می توانید با تجارت بیت کوین ثروتمند شوید ، اما باید بدانید که احتمال وقوع آن کم است. این بدان معنا نیست که نمی توانید از آن سود ببرید ، اما به دلیل نرخ بی ثباتی بالای بیت کوین ، ضررها به همان اندازه سود رایج است.

چرا گزینه های معاملاتی ایده بدی است؟?

گزینه های معاملاتی لزوماً ایده بدی نیستند. اگر دانش لازم را داشته باشید و در جمع آوری اطلاعات مربوط به نوسانات احتمالی قیمت دارایی انتخابی خود کوشا باشید ، در واقع می تواند بسیار سودآور باشد. گفته شد ، معاملات بدون ریسک نیست ، زیرا هرگز نمی توانید از صحت پیش بینی های خود مطمئن باشید.

چگونه گزینه های بیت کوین را معامله کنم?

راهنمای ما برای تجارت گزینه Bitcoin بطور مفصل این موضوع را پوشش می دهد. به طور خلاصه ، ابتدا باید تا آنجا که می توانید در مورد این موضوع بیاموزید و سپس یک بستر مشتقات ارز رمزپایه را انتخاب کنید که بهترین گزینه برای شما باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner