با پاسخ دادن به این 5 س Importال مهم “Crypto Exchange Blues” را بزنید

اگر به تازگی کار خود را با ارز رمزپایه آغاز کرده اید یا به ژرفای بیشتری وارد می شوید ، وارد یک اکوسیستم می شوید که دارای پیچیدگی های زیادی است. بیشتر مبتدیان می دانند که گزینه های مختلف مبادله وجود دارد ، اما تعداد کمی از آنها درک می کنند که این مبادلات چگونه با یکدیگر مقایسه می شوند. در حال حاضر ، برخی از بزرگترین سوالاتی که ممکن است بازرگانان داشته باشند ، پیرامون حقانیت و اعتبار مبادلات و متصدیان آنها است. اما سوالات دیگری نیز وجود دارد که باید به آنها پاسخ داده شود. به این نگرانی های بزرگ مشترک که مردم هنگام ورود به رمزنگاری وارد می شوند ، توجه کنید. شما در مورد آنچه که در آنجا وجود دارد اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد و قادر خواهید بود سبد دارایی خود را مدیریت کنید.

در اینجا پنج سوال از معامله گران است که اغلب از خود می پرسند ، در میانه راه برای خرید رمزنگاری:

1. “چه کسی پشت این است؟”

در حال حاضر ، معاملات ارز رمزنگاری شده و سرمایه گذاری از برخی جهات کمی زیر اسلحه است.

یکی از برجسته ترین نمونه ها تبادل BitMex است. چند ماه پیش ، این مکان مشترکی برای تجارت در مبادله دارایی رمزنگاری یا فیات با دارایی دیگر بود.

در حال حاضر ، مدیر عامل شرکت آرتور هیز در بازداشت است ، و سایر رهبران عالی تحت تعقیب هستند توسط محققان دولتی كه ادعا می كنند اپراتورهای BitMex به اندازه كافی در مورد پولشویی مقابله نكرده اند ، یا به انواع صحیح تأیید و اعتبار برای سهامداران نیاز ندارند. این تمایل به اعتماد به نفس ندارد!

BitMex نیز تنها مثال نیست. رهبر OKEx Star Xu نیز اخیراً دستگیر شد ، و اپراتورهای مختلف دیگر در صندلی داغ هستند ، زیرا نهادهای نظارتی فدرال در کشورهایی مانند ایالات متحده و چین در مورد سرکوب فعالیت های ارز رمزنگاری نشده و غیرمجاز جدی می شوند.

با این حساب ، یکی از بزرگترین سوالات اولیه معامله گر این است – چه کسی پشت این سیستم عامل است؟ آیا آنها طبق قوانین کار می کنند یا فقط آن را تحت کنترل خود قرار می دهند?

2. “آیا این تبادل سازگار است؟”

به دنبال همان س firstال اول ، شما معامله گرانی را تعجب می کنید که آیا صرافی خاصی هر استانداردی را که تنظیم کننده ها تعیین کرده اند نقض کرده است؟.

به طور کلی ، بسیاری از کشورها برای اطمینان از اینکه بورس به روش خاصی کار می کند ، مجوز خاصی (یا ارائه گزارش های نظارتی شفاف) را به یک اپراتور نیاز دارند. در غیر این صورت ، پتانسیل انواع مختلف پولشویی و کلاهبرداری کاملاً گسترده است.

در بسیاری از موارد ، تشخیص بونافیدهای مبادله شما تا حد مقررات نسبتاً آسان است. اما قبل از اینکه آژانس ها با مبادلات پرخاشگر شوند ، معامله گران همیشه این تحقیق را انجام نمی دادند. سپس آنها متوجه شدند که در اثر سرنگونی مبادلات مورد علاقه خود ، چشم خود را بسته اند! حتی صرافی های معروف مانند Binance که به نظر می رسید همه کارها را به درستی انجام می دهند و احتمالاً باید با توجه به فعالیت نظارتی فعلی نگاه دیگری به قوانین KYC خود داشته باشند.

3. “اگر از دست بدهم چه؟”

برخی از معامله گران ارزهای رمزپایه با اصطلاحات و نحوه معامله فیات با رمزنگاری کاملاً آشنا هستند یا بالعکس. آنها از نظر دستیابی به دارایی ها ، تعیین هزینه و در نهایت سود گرفتن وقتی سکه های آنها از بین می رود ، نوعی استراتژی دارند..


نگرانی های آنها بیشتر در مورد نوسانات بازار ارزهای رمزپایه است. و فرار است. انکار نمی شود تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که مقادیر Bitcoin بین اوج قبلی آن یعنی 20000 دلار و ارزش فعلی آن را در حدود 16،500 دلار مشاهده کنید. از دست دادن یا به دست آوردن نیمی از ارزش بیت کوین یا بیشتر از آن ، به سختی نیاز است و بنابراین معامله گران می توانند نگران باشند.

در صرافی هایی مانند Currency.com ، معامله گران می توانند از هشدارهای قیمت در زمان واقعی و سفارشات متوقف ضرر را قفل کنید برای جلوگیری از مشکلات خرابی های فلش یا سایر احتراق های خود به خود یک بازار رمزنگاری خاص. همچنین ابزارهایی برای ذخیره کیف پول و طیف وسیعی از منابع برای مبتدیان وجود دارد تا همه چیز را شفاف تر کند.

4. “مارک معاملات چه هک است؟”

Currency.com همچنین اهرم بیشتری نسبت به برخی صرافی های دیگر ارائه می دهد. در برخی موارد ، معامله گران می توانند چند صد برابر ارزش سرمایه گذاری اولیه خود را برای ساخت بازی در ارز رمزنگاری شده استفاده کنند.

نکته کلیدی در اینجا ، درک خطر است. معامله با حاشیه به این معنی است که اگر ضرر کنید ضرر بازپرداختهای بسیار بیشتری نسبت به آنچه در ابتدا به بازار عرضه کرده اید خواهید داشت..

نکته خوب دیگر این است که از مشتقات رمزنگاری مانند معاملات آتی و گزینه ها بهره ببرید ، در صورتی که برنامه بازی شما به طور کامل تحقق نیابد ، می توانید بدون پایان دادن به بدهی های عظیم ، اهرم کنید. استراتژی منحصر به فرد معاملات گزینه ها گزینه های بیشتری به طرفداران ارزهای رمزپایه می دهد. آنها می توانند بدون افزایش ریسک به روش سنتی پاداش را تعقیب کنند که شما در صورت خرید سهام یا دارایی در حاشیه این کار را می کنید.

5. “گزینه های من کدامند؟”

همچنین برای یک مبادله بسیار مهم است که کلاسهای مختلف دارایی در آن بازی شود. روزنامه های مالی اغلب در مورد ارز رمزنگاری شده “روی رمپ” صحبت می کنند که دارندگان ارز فیات می توانند به راحتی به یک دارایی دیجیتال مبادله شوند. معامله گران همچنین جفت ارزهای رمزنگاری شده را ارزیابی می کنند که امکان ایجاد محوری یا تنوع در استراتژی ارز رمزنگاری شده را فراهم می کند. Currency.com با بیش از 1500+ دارایی و توانایی تجارت در فرصتهای توکن سازی دارایی ، ترکیب می شود رعایت دقیق مقررات و مشروعیت معاملات را با منوی گسترده ای از گزینه ها برای پوشش ، متنوع سازی و در نهایت نوآوری در سرمایه گذاری رمزنگاری و دفی ایجاد کرد. این واقعاً یک دنیای کاملاً جدید است و معامله گران می توانند اطمینان داشته باشند که اگر بدانند که صرافی ها با آژانس های نظارتی توپ بازی می کنند ، می توانند به آن اعتماد کنند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map