5 شرکت برتر بلاکچین در فناوری بهداشت

بلاکچین ، فناوری پشت با ارزش ترین ارز دیجیتال بیت کوین ، پذیرفته شده است تا انقلاب بعدی در فناوری اینترنت باشد. بلاکچین راهی برای انجام معاملات در یک شبکه غیرمتمرکز فراهم می کند ، و نیاز شخص ثالث مانند بانک ، دولت یا خزانه داری را از بین می برد. این امر همچنین اطمینان حاصل می کند که معاملات سریعتر ، برگشت ناپذیر بوده و هزینه آنها بسیار کمتر از ارزهای فیات است. این فناوری قرار است در بسیاری از صنایع تأثیرگذار باشد و مراقبت های بهداشتی نیز تفاوتی ندارد.

در حقیقت ، صنعت مراقبت های بهداشتی دارای زمینه های زیادی است که می تواند از زنجیره بلوک برای به اشتراک گذاشتن داده های صنعت ، همکاری ، جلوگیری از سرقت داده ها ، حفظ حریم خصوصی و شفافیت در مدیریت رویدادهای مراقبت های بهداشتی با ارائه سوابق غیر قابل تغییر و ردیابی ، ردیابی زنجیره تامین دارو برای کاهش سرقت استفاده کند. و سرقت ، بهبود اشتراک گذاری داده ها برای آزمایشات بالینی و تحقیقات ، و اشتراک امن داده ها با شرکت های بیمه.

بیایید برخی از شرکت ها را بررسی کنیم که در حل این مشکلات سخت کار می کنند. در اینجا 5 شرکت برتر بلاکچین در بخش مراقبت های بهداشتی آورده شده است:

حل. مراقبت

حل. مراقبت رقیب اصلی راه اندازی مختل کننده اجرای راه حل های بلاکچین برای این صنعت است. این شرکت با داشتن سابقه ای از راه حل های نوآورانه مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده ، اکنون Care.Wallet for Physician را در بستر بلاکچین شبکه مراقبت آریزونا (ACN) ، یکی از بزرگترین سازمانهای مراقبت در ایالات متحده ، راه اندازی کرده است. برنامه آنها مراقبت های بهداشتی را ایمن تر و کارآمدتر می کند و مدیریت منافع را ساده می کند. این داده های قابل اجرا را برای پزشکان برای مراقبت بهتر و پاداش مالی که از ACN برای بهبود خدمات درمانی و کاهش هزینه ها کسب می کنند ، نشان می دهد..

Solve.Care جالبترین شرکت است زیرا آنها در واقع یک راه حل گسترده از پرداخت مبتنی بر ارزش را برای شبکه 5،500 ارائه دهنده ACN با استفاده از Care.Coin ، رمز دیجیتال آنها انجام داده اند. این ، علی رغم این واقعیت که صنعت مراقبت های بهداشتی ایالات متحده به محافظه کاری شهرت دارد ، یک معامله بزرگ است. یکی دیگر از برنامه های Care آنها. Wallet for Familys در حال حاضر در Google Play و همچنین فروشگاه برنامه Apple در دسترس است تا کاربران بیش از 80 کشور را بارگیری و استفاده کنند..

بشریت

بشریت یکی از قدیمی ترین و مهمترین مشکلات این صنعت را حل می کند – امنیت داده های شخصی. در حال حاضر ، بیشتر داده های بیمار به طور تصادفی پراکنده است و در یک پایگاه داده متمرکز در چندین شرکت ، شرکت داروسازی ، رایانه های پزشک ، پایگاه داده های بیمه و بسیاری از مکان های دیگر نشسته است.

راه حل blockchain بشریت ، ساخته شده بر روی Ethereum ، یک راه حل زنجیره ای به نام رضایت و مجوز داده های انسانی است. اعتقاد آنها این است که “هر کس حق مالکیت قانونی داده های انسانی ذاتی خود را به عنوان دارایی دارد”. این شامل داده های پزشکی است.

زنجیره مراقبت

Care Chain یکی دیگر از شرکتهای نوآورانه است که برای ایجاد زیرساخت های زنجیره بلوکی مورد نیاز برای پشتیبانی از چنین حجم عظیمی از داده ها تلاش می کند. آنها همچنین در حال کار بر روی مدیریت داده های شخصی هستند. زنجیره مراقبت با هدایت کنسرسیوم Ethereum Enterprise و HyperLedger قصد دارد شبکه گسترده ای را با در نظر گرفتن همه ذینفعان در اکوسیستم مراقبت های بهداشتی ایجاد کند..

صبور

بیمار با برنامه ای روبروست که “شما را قادر می سازد تا به طور ایمن به داده های سلامت خود با متخصص پزشکی منتخب خود دسترسی ، ذخیره ، ردیابی و تبادل داشته باشید”. مانند اکثر EMR های موجود در برنامه های بلاکچین ، به کاربران امکان می دهد سوابق پزشکی خود را در بلاکچین ذخیره ، مشاهده ، اشتراک و امنیت کنند. برنامه تلفن همراه آنها در جایی که کاربران فقط هنگام مراجعه به سوابق ذخیره شده خود هزینه پرداخت می کنند ، رایگان است. آنها همچنین یک تیم پشتیبانی دارند که به آنها امکان می دهد مستقیماً با پزشکان و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ارتباط برقرار کنند.

زنجیره پزشکی

زنجیره پزشکی دارای یک بستر پزشکی از راه دور است که به کاربران امکان می دهد داده های خود را مستقیماً با پزشکان مشورت و به اشتراک بگذارند. معاملات و انتقال داده ها در یک بلاکچین انجام می شود که در آن کاربران می توانند با استفاده از MedToken به طور ایمن پرداخت کنند. MedicalChain خلبانانی را آغاز کرده است که پزشکان و بیماران می توانند در آن ثبت نام کرده و از سیستم عامل خود استفاده کنند.

نتیجه

پیش بینی می شود صنعت بهداشت و درمان از فناوری بلاکچین بهره زیادی ببرد. بیشتر راه حل ها در حال حاضر در مرحله نوپایی هستند. اما با تکامل صنعت ، بزرگترین مزیت توسط کاربران مشاهده خواهد شد ، آنها می توانند داده های خود را کنترل و ایمن کنند. جدا از آن ، با حذف اسناد و مدارک و کاهش پیچیدگی ضمن امکان همکاری بهتر ، بازدهی عظیمی خواهد داشت. هزینه های بهداشتی است انتظار می رود که افزایش یابد بیش از 10 تریلیون دلار تا سال 2022 و این شرکت ها فرصت دارند بخش قابل توجهی از این مقدار را بدست آورند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner