بارگیری مجدد شنبه ها با استفان – یک گردهمایی هفتگی قمار رمزنگاری (هفته 42)

سلام دوباره به علاقه مندان به بیت کوین. نکته مهمی وجود دارد که باید بدانید هفته پشت سر ما چیزی شبیه به یک فیلم علمی تخیلی بود. و این باعث شگفت انگیزتر شدن آن می شود. درباره پیدایش بازار قمار آنلاین و چشم انداز آینده آن بخوانید. سرانجام ، در مورد سرنوشت عجیب مالزی با تبدیل شدن به جنگل جرایم اینترنتی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

و حتی یک ذره از مقدمه اغراق نیست. بیایید داستان موجود را ببینیم.

بنیانگذار BlockDraw می گوید چین یک زمین بازی عالی برای قمار رمزگذاری است

دارین الیور ، بنیانگذار BlockDraw و کارشناس ارزهای رمزنگاری شده ، فکر می کند چین برای قمار رمزنگاری آماده است. از نظر تجاری ، چین یک بازار بالقوه عظیم است. الیور توضیح می دهد که همین مورد در مورد بازارهای عظیم دیگری مانند روسیه و اوکراین نیز صدق می کند. با این حال ، حتی ترکیبی از 35 میلیون کاربر در مجموع با 120 میلیون کاربر بالقوه چین مطابقت ندارند! علاوه بر این ، بزرگترین بازارهای رمزنگاری ، اروپای شرقی و آسیا هستند. این کشور چین را به عنوان نیروگاه آینده این کشور تبدیل می کند قمار رمزنگاری.

رکورد جدید EOS با بیش از 51000 کاربر روزانه

در 9 اکتبر ، تحلیلگر رمزنگاری کوین روک به نقل از DappRadar در توییتر رفت. شبکه EOS با بیش از حد به سطح جدیدی می رسد 51000 کاربر در یک روز. Dapps برنامه های غیرمتمرکز در یک شبکه شرکتی است. فقط کد backend در شبکه است که به Dapps اجازه می دهد هر برنامه ای باشد. این بار از Dapp ها عمدتا برای قمار استفاده می شود. سه Dapps برتر BetDice ، Se7ens و EOS. برنده شوید. به راستی ، یک روز باشکوه برای دنیای قمار آنلاین.

بارگیری مجدد شنبه ها با استفان - یک گردهمایی هفتگی قمار رمزنگاری (هفته 42)

مالزی و “Chiba City Blues”

دنیای داستان های علمی تخیلی با افتتاح سورئال رمان معروف ویلایم گیبسون به زنجیر کشیده شد. “Chiba City Blues” اولین فصل از رمان افسانه ای او “Neuromancer” است. و اخیراً ، فضای جنایی مالزی به طرز حیرت انگیزی به محتوای این قطعه شباهت دارد. بدنامی رئیس triad از سکه “HB” پشتیبانی می کند. و این چیزی است که شما باید بدانید معمولاً اخبار رمزنگاری با سرمایه گذاران و رویدادهای جدید مربوط به رمزنگاری و قمار سرو کار دارد. این چیز کاملا دیگری است.

همانطور که می دانیم پایان اتریوم است

یک تجزیه و تحلیل خارق العاده از آنچه در حال حاضر برای Ethereum و Dapps اتفاق می افتد ، زیرا استفاده اصلی آنها برای استفاده است قمار آنلاین. طی چند ماه گذشته ، قیمت Ethereum در یک زمین لغزش ثابت است. در طول سال 2018 ، قیمت از 1000 دلار به 200 دلار کاهش یافت. حدس زده می شود که دلیل اصلی سقوط ، افزایش بلاکچین EOS است. هنوز هم ، مزیت اصلی رقابت Ethereum در امکان ایجاد Dapps نهفته است. با این حال ، EOS می تواند این کار را انجام دهد و کارهای دیگر. خرابی بیشتر Ethereum به این بستگی دارد که آیا بعد از به روزرسانی Capser بهبود می یابد یا نه.

GG World Lottery برای ارائه قرعه کشی های Blockchain تنظیم شده

بازار قمار مد قدیمی برای یک تغییر کامل آماده است. در 2 نوامبر ، GG World اعلام کرد که آماده پیاده سازی فناوری بلاکچین در سیستم آنها است. یک تیم فصلی از پیشکسوتان با این پروژه رویکرد ICO معکوس را در پیش گرفتند. این مدل برای سرمایه گذاران بسیار جالب است زیرا به آنها امکان می دهد تا به چندین روش برای افزایش سرمایه خود دسترسی داشته باشند. همچنین ، توکن GGC به عنوان بخشی از فروش توکن صادر می شود که مزایای ویژه ای را برای دارندگان توکن فراهم می کند.

ارزهای رمزپایه برای سایت های قمار آنلاین بسیار زیاد می شوند

پذیرش بیت کوین دنیا را متزلزل کرد ، و این امر خصوصاً در چندین بازار متفاوت اتفاق افتاد. مطمئناً ، این معجزه هایی برای سایت های قمار آنلاین. ماهیت Crypto به عنوان شکلی غیرمتمرکز از تجارت ، مزایای متعددی به شرط بندی کنندگان داد. به آنها ناشناس و راهی برای پرداخت در کنار کانالهای بانکی عادی داده شد. همچنین ، مزیت اصلی دیگر در هزینه های معاملات کمتر برای رمزنگاری نسبت به سایر روش های بانکی است. و ، غول هایی در صنعت مانند WPN مزایای عمده ای را از ورود رمزگذاری به دست آوردند. به طور کلی ، این مقاله تصویری از یک فضای قمار آنلاین را نشان می دهد.  

بارگیری مجدد شنبه ها با استفان - یک گردهمایی هفتگی قمار رمزنگاری (هفته 42)

تور پوکر جهانی با یک راه اندازی رمزنگاری کانادایی شریک هستند

تور جهانی پوکر به طور رسمی همکاری جدیدی را اعلام می کند و قول می دهد شکاف بین این دو را برطرف کند قمار و فناوری بلاکچین. شریک جدید WPT یک FansUnite مستقر در ونکوور است که از یک کتاب ورزشی مجهز به Ethereum استفاده می کند. در سری اول بودجه ، FansUnite 3،43 میلیون دلار دریافت کرد ، اما همچنین در معرض دید مخاطبان جهانی قرار گرفت. مهمتر از همه ، در بخش WPT ، جای خود را به دنیای جدید شجاعانه قمار رمزنگاری می دهد. تأثیر این رابطه در سالهای آینده آشکار خواهد شد. این یک تعریف واقعی از حرکت قدرت است.

بازار قمار آنلاین تا سال 2024 از 94،4 میلیارد دلار عبور خواهد کرد

خلاصه این هفته با یک مطالعه عالی ، به ما نشان می دهد که چه آینده است. بازار قمار آنلاین برای پیشی گرفتن است 94،4 میلیارد دلار تا سال 2024. این مطالعه ادامه دارد و به طور مفصل توضیح می دهد که چگونه ماهیت ارزهای رمزپایه محیط قمار آنلاین را تغییر داد. پایین آمدن قیمت بانکی و ناشناس ماندن فقط پیشرفت های اساسی است که دنیای قمار آنلاین را به لرزه درآورد. بنابراین ، روندها ، بازارها ، پیش بینی ها و چالش هایی که ممکن است در دنیای بیت کوین رخ دهد باید در هر زمان دنبال شود.

و این برای خلاصه این هفته است. به سادگی شگفت انگیز بود. هفته آینده تنظیم کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد دنیای جدید و در حال تکامل ارزهای رمزپایه کسب کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner