SwC Poker Review

طرفداران:
موارد منفی:
 • گمنامی تضمین شده است
 • راستی آزمایی پیشرفته دو عاملی
 • تنوع بازی ها و مسابقات
 • جامعه ای مفید و دوستانه
 • بانکی سریع
 • پایه بازیکن کوچک
 • جایزه خوشامدگویی نیست
طرفداران:
 • گمنامی تضمین شده است
 • راستی آزمایی پیشرفته دو عاملی
 • تنوع بازی ها و مسابقات
 • جامعه ای مفید و دوستانه
 • بانکی سریع
موارد منفی:
 • پایه بازیکن کوچک
 • جایزه خوشامدگویی نیست
تا 50٪ Rakeback

از سایت دیدن کنید

من که طرفدار بازی های خوب پوکر هستم ، مدتی است که در وب سایت SwC Poker بازی می کنم و از این فرصت استفاده می کنم تا سیستم عامل آنها را امتحان کنم. بنابراین ، تصمیم گرفتم تمام آنچه را که در آنجا یافتم در این بررسی SwC Poker خلاصه کنم.

این وب سایت با طیف گسترده ای از بازی های مختلف ارائه می شود ، همه در یک سیستم عامل قدرتمند میزبانی می شوند. علاوه بر این ، بازیکنان می توانند اعصاب خود را در یک مجموعه گسترده از مسابقات موجود هر روز آزمایش کنند. اگر این کافی نبود ، این پلتفرم به عنوان میزبان جامعه تنگ علاقمندان به پوکر که برای هر عضو جدید دوستانه و استقبال می کنند ، عمل می کند. با این حال ، موارد بسیار بیشتری در این وب سایت وجود دارد که آن را به یکی از بهترین کازینوهای بیت کوین تبدیل کرده است ، بنابراین بیایید چند دقیقه با هم وقت بگذاریم و ببینیم این وب سایت به شما چه پیشنهادی دارد.

تاریخچه پوکر SwC

این وب سایت تقریباً یک دهه پیش راه اندازی شده است. با این حال ، این برنامه تکرارهای زیادی را پشت سر گذاشته است تا یک پلت فرم ثابت و قدرتمند در اختیار بازیکنان خود قرار دهد که بتواند رضایت مخاطبان رو به رشد خود را فراهم کند. در حال حاضر ، وب سایت SwC Poker 3.0 نام دارد. فداکاری و اشتیاق ایجاد شده بیش از آن مشهود است.

در طول سال ها ، بنیانگذاران وب سایت با بازی های متفاوت و بیشتر غنی سازی کرده اند. این وب سایت توسط تیم کوچکی از علاقه مندان به ارزهای رمزپایه که مایل به ناشناس ماندن هستند ، اداره می شود. قبل از اینکه با بررسی دقیق SwC Poker شروع کنم ، ابتدا ببینیم برخی از موارد خوب و بد در مورد آن چیست.

ثبت نام آسان که سطح بالایی از گمنامی را تضمین می کند

شروع سفر خود در Swc Poker بسیار آسان است و بیش از دو ثانیه طول نمی کشد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که دکمه بزرگ و زرد Play Now را در گوشه سمت راست بالای صفحه اصلی پیدا کنید. پس از آن ، وب سایت SwC Poker صفحه ورود به سیستم را به شما ارائه می دهد ، جایی که می توانید بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. از آنجا ، فقط نام مستعار ، رمز ورود ، ایمیل و کد ارجاع مورد نظر خود را وارد کنید. هیچ ایمیل تأییدی وجود ندارد ، بنابراین می توانید فوراً بروید و بازی کنید.

بررسی پوکر SWC

بستر مناسب خود را انتخاب کنید

از لحظه ورود به سایت وی ، می توانید نسخه HTML یا رایانه رومیزی قابل بارگیری را انتخاب کنید. تیم پشت این وب سایت به همه چیز فکر کرده اند ، بنابراین هر سیستم عاملی که داشته باشید ، مشتریان SwC Poker برای مک و ویندوز وجود دارد.

مهم نیست که به کدام سیستم عامل مراجعه می کنید ، زیرا هم HTML و هم مشتری قابل بارگیری ، یک محیط پوکر پایدار و ایمن را فراهم می کنند. با این حال ، ما قطعاً مشتری دسک تاپ قابل بارگیری را به شما پیشنهاد می دهیم زیرا در کل ظاهر بهتری دارد و بسیار سریعتر از نسخه مرورگر است. علاوه بر این ، تمام اطلاعات لازم (از جمله اطلاعیه های مسابقات) را به طور دقیق در یک بسته کوچک که در 46 مگابایت قرار دارد ، برای شما فراهم می کند..

هر آنچه شما نیاز دارید آنجاست

پس از ورود به سرویس گیرنده ، متوجه خواهید شد که SwC Poker یک هاد جامع در اختیار شما قرار می دهد که شامل تمام اطلاعات مورد نیاز شما است: موجودی ، تعداد بازیکنان آنلاین ، تعداد میزهای موجود و تمام بازی ها و مسابقات موجود در حال حاضر . هر زمان که هر میز پوکر را انتخاب می کنید ، مشتری تمام اطلاعات لازم درباره آن را در یک جعبه کوچک چت مانند در سمت راست نشان می دهد. در بالا و پایین لیست بازی ها ، می توانید تعداد زیادی فیلتر را مشاهده کنید که به شما امکان می دهد یک بازی پوکر مناسب را برای خود پیدا کنید. هیچ اشکالی و اشکالی وجود ندارد ، زمان بارگیری سریع است و SwC Poker به شما امکان می دهد در عرض چند ثانیه به جداول بپیوندید.

آرایه وسیعی از بازی های مختلف که برای همه بازیکنان مناسب است


در حال حاضر ، این وب سایت میزبان مجموعه ای غنی از بازیهای مختلف برای لذت بردن است: بسته به تنظیمات شما Hold’Em ، Omaha ، OFC ، Razz ، 11 Card و بسیاری دیگر. میزان سهام از 0.02 تراشه تا 4000 است.

بررسی پوکر SWC

اگر از بازی های معمولی راضی نیستید ، همیشه می توانید به صفحه مسابقات بروید. این پلتفرم حداقل در هر مرحله میزبان دو تورنمنت است و همچنین می توانید برای مسابقات بعدی ثبت نام کنید. مجموعه جوایز از 1000 تا 50،000 تراشه است.

چه تعداد بازیکن در SwC Poker حضور دارند?

این وب سایت در هر زمان میزبان 50 و 100 بازیکن است. اگرچه به نظر می رسد این تعداد خیلی کم باشد ، شما باید این واقعیت را که اخیراً وب سایت راه اندازی شده است نیز در نظر بگیرید. از جنبه های مثبت ، اکثر بازیکنان به فن پوکر تبحر دارند ، بنابراین هیچ بازی کندی با افراد تازه وارد وجود نخواهد داشت. علاوه بر تخصص آنها ، بازیکنان همکار دوستانه هستند ، از کمک به آنها خوشحال هستند و در صورت داشتن هرگونه سوال ، همیشه می توانید در چت زنده پلتفرم به آنها دسترسی پیدا کنید.

آیا SwC پوکر تقلبی است?

هدف این وب سایت فراهم آوردن محیطی امن و مطمئن برای همه بازیکنان است. بنابراین ، تیم پشت سر SwC همیشه فعالیت های مشکوک بین بازیکنان مانند تقلب ، تبانی یا هر نوع بازی غیرمنصفانه را کنترل می کند. علاوه بر این ، وب سایت استفاده از ربات ها و برنامه هایی را که ممکن است یک مزیت ناعادلانه داشته باشند ، منع می کند. این وب سایت همچنین هر نوع فروش حساب را ممنوع می کند. توجه داشته باشید که ، اگرچه می توانید تراشه ها را به بازیکنان دیگر منتقل کنید ، SwC Poker مسئولیتی در قبال از دست دادن تراشه ها یا کلاهبرداری ها ندارد.

برنامه های Android و iOS SwC Poker

مشتری دسک تاپ تنها برنامه قابل بارگیری نیست که وب سایت میزبان آن است. کاربرانی که مایلند بازی های پوکر مورد علاقه خود را با خود ببرند می توانند بین برنامه های iOS و Android یکی را انتخاب کنند که می توانند همان جا را از صفحه اصلی بارگیری کنند. اگرچه ساده گرایانه است ، اما این برنامه همه گزینه های لازم را که می توانید در برنامه دسک تاپ پیدا کنید ، میزبانی می کند. جداول در یک لیست جامع ارائه شده است ، یک گپ گروهی در دسترس است و می توانید با استفاده از گزینه تنظیمات واریز و برداشت کنید.

بانکداری در SwC Poker

SwC یک سایت اختصاصی بیت کوین است. حداقل سپرده 1 Satoshi (0.00000001 BTC) است. با این حال ، تمام وجوهی که واریز می کنید به طور خودکار به عنوان تراشه های پوکر با نرخ تبدیل 1.000.000 تراشه = 1 بیت کوین اعتبار می شوند. حداقل مقدار برداشت 0.005 BTC است. سپرده ها 14 دقیقه طول می کشد ، در حالی که برداشت ها 53 دقیقه طول می کشد.

پاداش و تبلیغات

SwC هیچ پاداش خوشامدگویی ندارد. با این وجود ، تبلیغات و چالش های مفیدی وجود دارد که می توانید در آنها شرکت کنید. از مشهورترین آنها قبلا SwC Poker Saturday Special بود ، اما دیگر متوقف شده است. با این حال ، شما همیشه می توانید در برنامه Krill Rewards شرکت کنید. هر وقت در یک بازی raked شرکت می کنید ، امتیازات Krill را کسب می کنید. Krill می تواند جوایزی مانند rakeback و دسترسی به مسابقات انحصاری را بدست آورد.

بررسی پوکر SWC

سپس Jackpot خارق العاده Bad Beat وجود دارد که با یک جایزه اولیه 100000 تراشه شروع می شود. هر بار که با Aces Full یا Tens یا Better در یک دست می بازید ، می توانید 35٪ از برنده تمام پولهای 100،000 تراشه را دریافت کنید. هر دستی که بدون بازنده باشد ، 20٪ به برنده تمام پولها کمک می کند.

فورچون خود را از خراش بسازید

با این حال ، بهترین پاداش هایی که هنگام نوشتن این مرور SwC Poker پیدا کردیم ، بازی های آزاد 24/7 است که ورود به آنها هیچ هزینه ای ندارد ، اما جوایز سنگین روزانه را به همراه دارید. به نوعی ، شما می توانید ثروت خود را بدون اینکه هرگز واریز کنید ، فقط با شرکت در فری رول ها بسازید.

در پایان ، اگر پیروان Twitch دارید ، این وب سایت به شما امکان می دهد جوایز را جمع کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که هنگام پخش جریانی از Twitch چالش های خاصی را کامل کنید. چالش ها روزانه تغییر می کنند ، بنابراین مطمئن شوید که روزانه صفحه تبلیغات آنها را دنبال می کنید. توجه داشته باشید که باید حداقل 1000 بیننده داشته باشید. علاوه بر این ، شما باید کل مسابقات را از ابتدا تا انتها پخش کنید.

آیا ایالتی وجود دارد که به پوکر SwC اجازه ندهد?

این وب سایت برای همه بازیکنان از سراسر جهان ، از جمله ایالات متحده ، باز است. وقتی صحبت از زبان می شود ، این وب سایت از انگلیسی ، چکی ، آلمانی ، اسپانیایی ، گرجی ، ایتالیایی ، مالایی ، پرتغالی ، روسی و چینی پشتیبانی می کند.

امنیت و پشتیبانی مشتری

هدف SWC فراهم آوردن محیطی امن و مطمئن به همه بازیکنان است. همه وجوه بازیکنان تفکیک شده اند و شما مجبور نیستید اطلاعات دیگری به غیر از ایمیل خود ارائه دهید. با این حال ، اگر می خواهید احساس امنیت بیشتری کنید ، همیشه می توانید احراز هویت دو عاملی را تنظیم کنید. 

در پایان بررسی SwC Poker من ، باید به تیم پشتیبانی مشتری حرفه ای و با دانش توجه داشته باشم. من یک بار از طریق آدرس ایمیل آنها با آنها تماس گرفتم, [email protected], و آنها در کمتر از یک ساعت پاسخ دادند و پاسخ رضایت بخش و مفیدی ارائه دادند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map