سریعترین VPN

آیا می خواهید با کمترین خطر در شبکه گشت و گذار کنید؟ آیا می خواهید به محتوای موجود در مکان خود دسترسی پیدا کنید؟ آیا می خواهید هنگام مرور سایت ها ایمن بمانید؟ شما این را بدون هیچ گونه مصالحه در اتصال و سرعت می خواهید؟ خوب ، پاسخ ساده است ، از a استفاده کنید VPN سرویس.

اما کدام یک؟ در دریای امکانات ، هیچ یک برای همه وجود ندارد. بسیاری از ارائه دهندگان VPN ادعا می کنند که سریعترین VPN را دارند. من در مورد این موضوع تحقیق مفصلی انجام داده ام و در اینجا لیستی از سریعترین خدمات VPN را برای شما آورده ام.

اطلاعات سریع

سریعترین VPN’s

مقایسه

آرم NordVPN

Nord VPN

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم ExpressVPN

Express VPN

 • بیشتر خصوصی VPN
 • سریع شعله ور
 • بیشتر سرورها و کشورها از همه VPN ها

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم پروتون VPN

پروتون VPN

 • VPN سوئیس
 • کارشناسان حریم خصوصی
 • سریعترین نیست

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم Surfshark

Surfshark VPN

 • سرعت عالی
 • سابقه امنیتی عالی
 • VPN جدید

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید

الگوی کد

چیزی به عنوان “سریعترین سرویس VPN” وجود ندارد. سرعت اتصال به عوامل زیادی بستگی دارد. موقعیت مکانی اصلی است. مورد بعدی چیزی است که شما از آن مانند جریان ، گشت و گذار ، بارگیری یا بازی آنلاین استفاده می کنید. پروتکل های امنیتی ، مرورگر و موارد دیگر در سرعت تأثیر می گذارند.

قبل از اینکه لیست و تست هایی را که برای تعیین برنده استفاده کردم ، به اشتراک بگذارم ، در اینجا یک نگاه کلی به اصول VPN است.

VPN چیست?

VPN مخفف یک شبکه خصوصی خصوصی است. این سرویس تنظیمات حریم خصوصی یک شبکه خصوصی را گسترش می دهد. این ترافیک کاربر را که از طریق یک شبکه عمومی عبور می کند امکان پذیر می کند تا به عنوان بخشی از شبکه خصوصی تلقی شود.


فناوری VPN به عنوان روشی برای شرکت ها برای برقراری ارتباط ایمن با تمام شعب خود آغاز شد. اما گسترش می یابد و اتصال ترجیحی برای مزایای بسیاری است که ارائه می دهد. جنبه اصلی VPN رمزگذاری ترافیک است ، همچنین امنیت و عملکرد.

همه این صفات هزینه دارند و این هزینه سرعت اتصال است. هنوز هم که صحبت از سرعت و خدمات ارائه شده نیست ، همه سرویس های VPN یکسان هستند. به همین دلیل من یک آزمایش طراحی کردم تا بفهمم سریعترین VPN چیست.

الگوی شبکه

خدمات VPN با بالاترین امتیاز

در اینجا من به شما در مورد انتخاب های خود برای یک رقیب برتر ، مختصری سابقه می دهم.

NordVPN

بر اساس اصول اعتماد به نفس ، اعتماد و نوآوری در شمال اروپا بنا شده است, NordVPN یک سرویس VPN عالی است. سرویس ها و ویژگی ها امنیت کاربر را در ذهن دارند. این VPN دارای 5542 سرور در 59 کشور جهان است و دارای سرویس سریع و رعایت حریم خصوصی کاربر است.

برای محافظت بیشتر در همه سیستم عامل ها و سیستم های تلویزیون های هوشمند در دسترس است. یک اشتراک می تواند حداکثر به شش دستگاه متصل شود. برای کمک به مشتریان ، NordVPN از پشتیبانی چت زنده 24/7 عالی برخوردار است. NordVPN برای رفع انسداد محتوای مسدود شده جغرافیایی عالی است. به علاوه دسترسی به سرویس های پخش آنلاین مانند Netflix ، HBO ، BBC iPlayer ، Hulu و موارد دیگر.

بررسی NordVPN را بخوانید

ExpressVPN

این سرویس VPN از بهترین خدمات در تجارت است. به دلیل ویژگی های خوب و پروتکل های امنیتی مشهور است و خدمات سریعی را ارائه می دهد. ExpressVPN دارای یک شبکه با 3000 سرور در 94 کشور است. آنها همچنین به خاطر خدمات بی عیب و نقص مشتری 24 ساعته 7/7 معروف هستند. با یک اشتراک می توانید حداکثر پنج دستگاه را وصل کنید.

ExpressVPN برای سرویس دهی به مشتریان خود دارای برنامه هایی برای همه سیستم عامل ها ، سیستم های تلویزیون های هوشمند و روترهای Wi-Fi زیادی است. این یکی از بهترین ها برای دسترسی به ویژگی های مسدود شده جغرافیایی و خدمات پخش آنلاین مانند Netflix ، Hulu ، BBC iPlayer ، ESPN و HBO است..

بررسی ExpressVPN را بخوانید

Surfshark

وقتی صحبت از اتصال سریع VPN می شود ، Surfshark یک اتصال سریع و مطمئن ارائه می دهد. مهم نیست که شبکه سرور کوچکتری نسبت به بقیه در این لیست دارد. این دارای 1700+ سرور در 63 مکان و بیش از برنامه های پرداخت عالی است.

برنامه های بومی برای همه سیستم عامل ها وجود دارد و اینها دارای یک رابط کاربری ساده هستند که بسیار مبتدی است. Surfshark گزینه خوبی برای VPN برای رفع انسداد سرویس های مسدود شده جغرافیایی است. این برنامه از دسترسی به خدمات پخش آنلاین مانند HBO ، Netflix ، Hulu و سایر خدمات پشتیبانی می کند. نکته جالب در مورد Surfshark این است که می توان آن را روی یک دستگاه نامحدود با یک اشتراک قرار داد و دارای پشتیبانی زنده 24/7 است

بررسی SurfsharkVPN را بخوانید

ProtonVPN

ProtonVPN به اندازه سایر VPN های این لیست مشهور نیست ، اما پس از آزمایش جایگاه خود را در این لیست بدست آورد. با داشتن شبکه ای حدود 800 سرور در 50 کشور جهان ، انتظار می رود ProtonVPN سرعت کمتری داشته باشد. هنوز هم ، آنها سرعت سریع و اتصالات مطمئن و مطمئن دارند.

این VPN برای دسترسی به محتوای مسدود شده جغرافیایی نیز مناسب است. برای تماشای سرویس های پخش آنلاین مانند Netflix ، Hulu ، Amazon و غیره خوب است. این برنامه برای همه سیستم عامل های اصلی دارای برنامه های بومی است و می توان از یک اشتراک در پنج دستگاه استفاده کرد.

بررسی ProtonVPN را بخوانید

تست سرعت VPN

برای این تجزیه و تحلیل ، من امروز چهار مورد از محبوب ترین سرویس های VPN را بصورت آنلاین گرفته ام و عملکرد آنها را آزمایش کرده ام. این موارد در 24 ساعته چندین بار به صورت عینی آزمایش شدند. برای انجام تست سرعت ، از هر یک از این VPN ها استفاده کردم و سرعت بارگیری را اندازه گیری کردم.

من زمان پینگ را وارد نکردم. من در اروپا مستقر هستم و هنگام اتصال به سرور دوردست زمان پینگ کندتر خواهد بود. اما این اصلاً معیاری برای سرعت بارگیری ارائه شده توسط VPN نیست. با این حال ، اگر به دنبال استفاده از VPN برای بازی های آنلاین هستید ، زمان پینگ ویژگی مهمی است.

برای این برنامه ، من توصیه می کنم به یک سرور امن نزدیک به مکان خود متصل شوید. من همچنین پیشنهاد می کنم که از استفاده به اصطلاح “برنامه های تقویت کننده سرعت” دور باشید. اینها اغلب برنامه های کلاهبرداری هستند که داده های شما را جمع آوری می کنند و هدف اصلی استفاده از سرویس VPN را نفی می کنند.

از آنجا که قادر به آزمایش سرعت هر سرور از هر VPN برای تعیین سرعت متوسط ​​نیستم ، یک آزمایش گردآوری کردم. برای این تست ، من از ویندوز 10 و یک مرورگر Chrome استفاده کردم و تست سرعت Ookla را به عنوان جهانی ترین تست سرعت انجام دادم.

من از طریق همه این VPN ها به یک سرور مستقر در هلند متصل شدم و تست سرعت را سه بار در روز انجام می دادم. یک بار ظهر ، ساعت 8 شب و نیمه شب. با توجه به اینکه ISP من با سرعتها کمی بخیل است ، متوسط ​​سرعت اتصال من بدون VPN در بهترین حالت تا 7 مگابیت بر ثانیه می رسد. پس از جمع آوری و جمع آوری تمام داده ها ، در اینجا نتایج تست سرعت آورده شده است.

همانطور که انتظار می رفت ، در ظهر همه VPN ها سرعت خوبی از خود نشان دادند.

NordVPN:

Nord-VPN-ظهر

ExpressVPN:

Express-VPN-ظهر

Surfshark:

Surfshark-VPN-ظهر

ProtonVPN:

. پروتون-VPN-ظهر

آزمون 8 PM تفاوت قابل توجهی در سرعت ها را نشان داد ، همانطور که انتظار می رود حجم کاربر بالاتر باشد.

NordVPN:

Nord-VPN-8-بعد از ظهر

ExpressVPN:

Express-VPN-8-بعد از ظهر

Surfshark:

Surfshark-VPN-8-بعد از ظهر

ProtonVPN:

Proton-VPN-8-pm

آزمون نیمه شب سرعت کمی کندتر را در برخی از شرکت کنندگان نشان داد. همانطور که انتظار می رفت ، بیشتر افراد تمایل دارند از اتصال VPN خود برای موج سواری در اواخر شب استفاده کنند.

NordVPN:

Nord-VPN-نیمه شب

ExpressVPN:

Express-VPN-نیمه شب

Surfshark:

تست سرعت سرفصل شارک

ProtonVPN:

پروتون-VPN-نیمه شب

مقایسه

آرم NordVPN

Nord VPN

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم ExpressVPN

Express VPN

 • بیشتر خصوصی VPN
 • سریع شعله ور
 • بیشتر سرورها و کشورها از همه VPN ها

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم پروتون VPN

پروتون VPN

 • VPN سوئیس
 • کارشناسان حریم خصوصی
 • سریعترین نیست

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم Surfshark

Surfshark VPN

 • سرعت عالی
 • سابقه امنیتی عالی
 • VPN جدید

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید

نتایج!

من فقط از سرعت بارگیری به عنوان یک نقطه مرجع استفاده کردم که به صورت زرد روی تصاویر گرفته شده است. NordVPN با میانگین سرعت روزانه بر اساس تست های سرعت ، با سرعت متوسط ​​6.33Mbps برنده است. انتخاب ترجیحی من برای یک VPN سریع و قابل اعتماد NordVPN است که در تمام تست های سرعت انجام شده من برنده است.

NordVPN را بخرید

اولین مقام دوم ExpressVPN با سرعت متوسط ​​روزانه 6.04 مگابیت بر ثانیه است. این یک سرویس VPN عالی با تمام امنیت و ناشناسی است که می توان از سرویس VPN انتظار داشت.

مقام سوم به سرویس Surfshark با سرعت متوسط ​​5.57 مگابیت بر ثانیه تعلق می گیرد. این VPN مناسب ترین بودجه از هر چهار لیست این لیست است.

VPN چهارم که در اینجا آزمایش شده است ، ProtonVPN سرعت متوسط ​​خوب روزانه 5.34Mbps را نشان می دهد. هنوز هم بیشترین تفاوت را بین زمان آزمون نشان داد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map