بهترین VPN برای چین

به دنبال دور زدن دیوار آتش بزرگ چین و دسترسی به محتوای ممنوع در این کشور هستید?

خوب ، شما باید از a استفاده کنید سرویس VPN. اما نه تنها VPN انجام خواهد داد. شما باید سرویس VPN را انتخاب کنید که قابل اعتماد ، ایمن و ناشناس باشد. فقط در این صورت است که می توانید هنگام حضور در چین به محتوای ممنوعه دسترسی پیدا کنید.

دیوار چین

بعد از آزمایش های مختلف سرویس های مختلف VPN ، من توصیه هایی برای بهترین سرویس های VPN که در چین کار می کنند ، دارم. اما ابتدا مروری بر دیوار آتش بزرگ چین. من تجزیه و تحلیل کیفیت VPN را باید داشته باشم تا بتواند از پس چالش های حقوقی و فناوری چین برآید.

اطلاعات سریع

بهترین VPN چین

مقایسه

آرم NordVPN

Nord VPN

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم ExpressVPN

Express VPN

 • بیشتر خصوصی VPN
 • سریع شعله ور
 • بیشتر سرورها و کشورها از همه VPN ها

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم Surfshark

Surfshark VPN

 • سرعت عالی
 • سابقه امنیتی عالی
 • VPN جدید

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید

فایروال بزرگ چین – اصول اولیه

این سیستم ترکیبی از حقایق حقوقی و فناوری است که استفاده از اینترنت در چین را محدود می کند. افراد در چین به وب سایت های اطلاعاتی مانند Google یا Wikipedia دسترسی ندارند. شبکه های اجتماعی مانند توییتر و فیس بوک نیز ممنوع است. بسیاری از سرویس های جریانی مانند Netflix ، HBO ، BBC iPlayer و موارد دیگر نیز در اینجا موجود نیستند.

در این قوانین آمده است که دسترسی آزادانه مردم به اینترنت ممنوع است. این می تواند به امنیت ملی ، منافع دولت آسیب برساند و منجر به افشای اسرار دولتی شود. من می توانم دسترسی افراد به محتوای جنسی یا خشونت آمیز را محدود کنم و با آنها موافقم. من نمی توانم به طور کامل از این سیستم چشم پوشی کنم زیرا همچنین دسترسی به اطلاعات را ممنوع کرده و سیاست سانسور شدیدی دارد.

حصار چین

در چین ، تمام فعالیت های آنلاین کنترل ، ردیابی و ذخیره می شوند. بعلاوه ، بسیاری از سایتها مجاز نیستند ، بسیاری از محتوای wed سانسور می شوند. بنابراین شما نمی توانید یک ویدیوی YouTube را آزادانه تماشا کنید ، سایت های خبری را بخوانید ، یا حتی حساب Gmail خود را بررسی کنید.

مدت هاست که مردم از تکنیک های مختلفی برای دسترسی به محتوای ممنوعه استفاده می کنند. این موارد شامل استفاده از سرورهای پروکسی ، پروکسی های باز مانند Freegate ، Ultrafurf و موارد مشابه است. از Tor و I2P نیز به عنوان رمزگذاری شده DNS ، Shadowsocks و استفاده از سرویس VPN استفاده می شود.

VPN در چین چه ویژگی هایی باید داشته باشد?

فایروال بزرگ چین بسیار محدود کننده است. هر VPN نمی تواند به محتوای محدود شده در چین اجازه دسترسی دهد. حتی نمی توانید بسیاری از اینها را بارگیری یا نصب کنید. بنابراین افراد باید به روشهای جایگزین نصب VPN متوسل شوند.

برای اینکه بتوانید از سانسور اینترنت چینی استفاده کنید ، VPN به چندین کیفیت نیاز دارد:

 • پروتکل های امنیتی عالی
 • رمزگذاری عالی
 • ویژگی سوئیچ کشیدن
 • دور زدن قوی بلوک های جغرافیایی
 • اتصال ناشناس

مشاوره: قبل از رسیدن به چین باید VPN را نصب کنید. بارگیری و راه اندازی VPN در سرزمین اصلی چین غالباً غیرممکن است. تمام ISP های چینی دسترسی به وب سایت های VPN را مسدود می کنند. افراد معمولاً برای نصب VPN با دستگاه های خود از حالت خارج می شوند.

بهترین VPN برای چین

در اینجا من سه سرویس برتر VPN را برای شما آورده ام که دسترسی به محتوای محدود در چین را ارائه می دهند. در مورد توضیحات دقیق خدمات اصلی آنها و چرایی کار در چین به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مقایسه

آرم NordVPN

Nord VPN

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم ExpressVPN

Express VPN

 • بیشتر خصوصی VPN
 • سریع شعله ور
 • بیشتر سرورها و کشورها از همه VPN ها

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم Surfshark

Surfshark VPN

 • سرعت عالی
 • سابقه امنیتی عالی
 • VPN جدید

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید

NordVPN

بازگشت به روزهای اولیه NordVPN, این سرویس در چین در دسترس نبود. اما به لطف مهندسان اختصاصی ، NordVPN به یکی از خدمات پیشرو VPN در چین تبدیل شده است. در صورت پرداخت پول با ارز رمزپایه ، این سرویس قیمت های مقرون به صرفه ای دارد و ناشناس می شود. اگر به ایالات متحده آمریکا سفر می کنید ، حتی می توانید بابت اشتراک خود در NordVPN پول نقد پرداخت کنید و یک جعبه نصب کنید. این روش ناشناخته ترین روش پرداخت است و می توانید برنامه NordVPN را نصب کرده و از آن در هر کجا استفاده کنید.

nordvpn

شبکه سرور NordVPN شامل 5706 سرور در 59 کشور است. بیش از 300 سرور در نزدیکی چین وجود دارد. سرورهایی در ژاپن ، تایوان ، هنگ کنگ ، کره جنوبی و ویتنام وجود دارد. آنها از اتصال P2P ، Obfuscated و Double VPN پشتیبانی می کنند. این موارد هنگام استفاده از VPN در چین بسیار مهم است. NordVPN سیاست سختگیرانه ای برای ثبت صفر دارد و در پاناما ثبت شده است. پاناما قوانین سختگیرانه ای درباره محافظت از حریم خصوصی دارد.

NordVPN دارای رمزگذاری AES-256 است که می تواند آدرس IP و ترافیک آنلاین را مخفی کند. در صورت قطع اتصال به سرور ، ویژگی Kill Switch بلافاصله ترافیک را مسدود می کند. به این ترتیب شما یک سرویس VPN عالی دریافت می کنید که می تواند بسیاری از سایتها را در چین باز کند. یک اشتراک در شش دستگاه قابل استفاده است. می توانید با پشتیبانی عالی 24/7 زنده در سایت NordVPN گپ بزنید و یک راه حل مناسب برای مشکل خود پیدا کنید.

بررسی NordVPN را بخوانید

ExpressVPN

یکی از خدمات پیشرو VPN, ExpressVPN یک گزینه عالی برای دسترسی به مطالب در چین است. این سرویس دارای شبکه ای با بیش از 3000 سرور در 160 مکان سرور در 94 کشور است. این به آنها نسبت به اکثر VPN های دیگر برتری دارد. در کشورهای اطراف چین دارای سرور است. ژاپن ، هنگ کنگ ، کره جنوبی ، ویتنام ، بوتان ، تایوان ، نپال و سایر کشورهای همسایه.

expressvpn

ExpressVPN دارای رمزگذاری عالی AES-256 و فناوری Trusted Server است که روی سرورهای فقط RAM کار می کند. این VPN در جزایر ویرجین انگلیس ثبت شده است و تحت قوانین محرمانه ای است. این یک سیاست ممنوعیت ورود به سیستم است که توسط سرورهای فقط RAM به آن کمک می کند. در صورت قطع اتصال به سرور ، Kill Switch ترافیک را مسدود می کند. یک ویژگی رفع انسداد جغرافیایی خوب و یک ویژگی تونل VPN وجود دارد.

می توانید بخشی از ترافیک خود را برای گذر از VPN و بخشی از ترافیک را برای عبور از کانال عادی ISP تغییر مسیر دهید. به این ترتیب می توانید اینترنت گسترده و بدون سانسور را از طریق VPN در یک مرورگر مانند Tor مرور کنید. استفاده از مرورگر دیگر برای دسترسی به سایت های تایید شده چینی پوشش خوبی را فراهم می کند. اگر گرفتار شوید ، برای اثبات فعالیت آنلاین خود ، سابقه جستجو در کانال عادی ISP را دارید. ExpressVPN پشتیبانی 24/7 مشتری شگفت انگیزی دارد. این کمی گران است ، اما با این وجود خدمات خوبی ارائه می دهید اما ارزش آن را دارد.

بررسی ExpressVPN را بخوانید

Surfshark

Surfshark که یکی از مقرون به صرفه ترین VPN های امروزی است دارای ویژگی هایی است که ممکن است خیلی درست به نظر برسند ، اما اینطور نیست. Surfshark دارای ویژگی ها و خدمات امنیتی عالی است. این امکان دسترسی به محتوای سانسور شده را فراهم می کند و به شما امکان می دهد از دیوار آتش بزرگ چین استفاده کنید.

سربرگ

شبکه سرور Surfshark شامل 1700+ سرور در 63 کشور و بالاتر است. بسیاری از آنها در اطراف چین ، در ژاپن ، کره جنوبی ، ویتنام ، تایوان و هنگ کنگ هستند. این به اتصال سریع هنگام استفاده از این VPN در چین کمک می کند. یک ویژگی امنیتی خوب حالت NoBorders آنهاست که از طریق بلوک های جغرافیایی سخت حرکت می کند. حالت Camouflage این واقعیت را که شما از سرویس VPN استفاده می کنید پنهان می کند. این ویژگی به ویژه هنگام استفاده از Surfshark در چین بسیار مفید است.

MultiHop ویژگی است که برای گشت و گذار بدون مزاحمت در چین در چین مفید است. یک ویژگی Kill Switch برای محافظت از ترافیک شما وجود دارد. ویژگی محافظت از وب سایبر از دستگاه شما در برابر بدافزارها ، تبلیغات و ردیاب ها محافظت می کند. این سرویس VPN در جزایر ویرجین انگلیس واقع شده و از سیاست ورود به سیستم صفر برخوردار است. با یک اشتراک می توانید تعداد نامحدودی دستگاه را بهم متصل کنید. همچنین ، شما یک سرویس پشتیبانی زنده 24/7 عالی ارائه می دهید.

بررسی SurfsharkVPN را بخوانید

نتیجه

هنگام تلاش برای اتصال به وب سایت یا سرویس خارج از کشور در چین ، باید بدانید که این کشور قوانین سختگیرانه ای برای سانسور اینترنت دارد. بنابراین اگر می خواهید از Google ، Facebook ، Gmail ، YouTube و موارد دیگر استفاده کنید ، استفاده از VPN یک ضرورت است.

در بالا سه VPN با بالاترین رتبه برای دور زدن سانسور چین وجود دارد. این سه سرویس برتر دارند و سرعت خوبی را ارائه می دهند. پس از آزمایش آنها و مشاوره با مردم در چین ، می توانم خدمات آنها را آزادانه توصیه کنم.

مقایسه

آرم NordVPN

Nord VPN

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم ExpressVPN

Express VPN

 • بیشتر خصوصی VPN
 • سریع شعله ور
 • بیشتر سرورها و کشورها از همه VPN ها

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم Surfshark

Surfshark VPN

 • سرعت عالی
 • سابقه امنیتی عالی
 • VPN جدید

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner