خلاصه اخبار هفتگی: کارت VISA با امتیاز BTC ، شرکتهای رمزنگاری با طرح دعوی مشترک ، Coinbase و بنیانگذار Coinbase از پروژه پیوند BTC-ETH پشتیبانی می کنند

رمزنگاری

آیا به دنبال آخرین اتفاقات صنعت رمزنگاری و بلاکچین هستید؟ سپس ، خلاصه اخبار هفتگی ما را بررسی کنید تا خود را به روز نگه دارید.

Fold ، BTC را به پاداش کارت VISA اضافه می کند

منبع: Tradesilvania

تا کردن, یک برنامه بازپرداخت رمزنگاری یک کارت ویزا جدید منتشر کرد که کاربران را قادر می سازد به جای امتیازات عادی یا پول نقد ، پاداش بیت کوین کسب کنند. از آنجا که Fold در برنامه Fast Track Visa’s Fintech گنجانده شده بود ، این اجازه می دهد تا راه اندازی رمزنگاری یک کارت ویزا با مارک مشترک صادر کند.

هنگامی که کاربران کارت Fold جدید با آن خرید می کنند ، در هر بار استفاده بیت کوین کسب می کنند.

مدیر عامل فولد ، ویل ریوز ، معتقد است که با ادغام گزینه ساخت و نگهداری بیت کوین ، کارت نحوه ایجاد عادت های خرج کارت خود را تغییر می دهد.

“مردم در حال حاضر علاقه ای به صرف بیت کوین ندارند ، اما علاقه مند به جمع آوری آن هستند. اگر مردم هنوز Bitcoin را به عنوان پول درک نکنند ، مطمئناً آن را به عنوان پاداش بهتر درک می کنند. “

ریوز ادامه می دهد که مشتریان Fold مزیت بیشتری نسبت به گرفتن بیت کوین به جای مایل های هواپیمایی ، امتیاز وفاداری و سایر جوایز دارند.

“از آنجا که بیت کوین تاریخ انقضا ندارد ، می توان از این جوایز برای جبران هزینه خرید بعدی ، پس انداز یا برداشت مشتری استفاده کرد – که به آنها آزادی و انعطاف پذیری می دهد. مصرف کنندگان همچنین می توانند با خرید کارت های هدیه فیات برای خرده فروشان در برنامه Fold از پاداش بیت کوین خود هزینه کنند تا در خرید بعدی خود از آنها استفاده کنند یا اجازه دهند ارزش جمع شود. “

شبکه Fold شامل شرکت های بزرگ و مارک های خرده فروشی مانند آمازون ، Airbnb ، Delta Airlines ، Uber ، Nike ، Starbucks ، Nintendo eShop ، L.L. Bean ، Domino’s و Burger King است..

Binance ، Bitmex ، Kucoin و سایر شرکتهای رمزنگاری با 11 دادخواست شکایت کردند

35 پرونده قضایی در مورد یادآوری غذای سگ ویتامین D هیل ترکیب شد ...

منبع؛ صنایع غذایی

تعدادی از صرافی ها و شرکت های رمزنگاری ، از جمله Binance و BitMEX, 11 شکایت اقدام طبقاتی در دادگاه فدرال در منهتن داده شده است.

شرکت های حقوقی ، روشه سیرولنیک فریدمن و سلندی & Gay PLLC ، از طرف سرمایه گذاران رمزنگاری ، شکایت جمعی علیه 42 متهم را با حداقل 10 شکایت در 3 آوریل در منطقه جنوب نیویورک تشکیل داد. برخی از این شرکت ها در دادخواست مبادلات ارز رمزنگاری Binance و اپراتور BitMEX HDR Global Trading بودند. و پروژه های بلاکچین مانند Tron ، Civic ، Block.One ، Kyber Network ، Status ، Bibox ، Quantstamp ، Bancor و Kucoin ، و آنها به فروش رمز ارزها به سرمایه گذاران آمریکایی متهم شدند حتی اگر اوراق بهادار ثبت نشده باشند.

این اقدام حقوقی استناد می کند که متهمان از طریق توزیع دارایی های ثبت نشده ، قوانین اوراق بهادار فدرال را نقض کرده اند.

“Binance و صادرکنندگان بدون ثبت نام Tokens به عنوان اوراق بهادار و بدون ثبت Binance در SEC به عنوان یک بورس یا فروشنده دلال ، به اشتباه میلیون ها معامله انجام دادند – از جمله درخواست ، پیشنهاد و فروش اوراق بهادار -. در نتیجه ، همانطور که قوانین اوراق بهادار فدرال و ایالتی ایجاب می کند ، سرمایه گذاران از خطرات قابل توجه موجود در این سرمایه گذاری ها مطلع نشدند. “

“برخلاف بحران وام مسکن که منجر به رکود بزرگ شد ، الگوی ادعایی سو m رفتار صرافی ها و ناشران از طریق خیانت اساسی به اعتماد عمومی ، میلیاردها سود برای افراد خاطی به ارمغان آورد” & گی ، فیلیپ سلندی ، این دوشنبه اظهار داشت.

در این ادعاها ، مقررات ایالات متحده انتظار دارد که ارزهای رمزپایه و توکن های منتشر شده از طریق ICO در گروه اوراق بهادار قرار گیرند. به همین دلیل ، شاکیان ادعا می کنند که ناشران مانند Block.one و Tron و مبادلاتی مانند Binance و BitMEX بر خلاف قوانین ایالات متحده عمل کرده اند زیرا آنها توکن هایی ارائه داده اند که در واقع اوراق بهادار بوده اند..

سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده که اوراق بهادار ارائه می دهند باید به عنوان یک صرافی ملی ، یک سیستم تجارت جایگزین یا یک فروشنده کارگزار در SEC ثبت نام کنند.

طبق این شکایت ، بسیاری از سیستم عامل ها اصطلاح “مبادله” را مناسب می دانند و معیارهای فهرست خود را برای ارزهای رمزپایه جدید دارند. این در صورتی است که سرمایه گذاران گمراه می شوند و معتقدند که آنها تنظیم شده اند یا از استانداردهای نظارتی برخوردار هستند ، در حالی که SEC در این روند دخیل نیست و نمی تواند ایمنی آن سرمایه گذاری ها را تضمین کند.

“ما از شکایات فرصت طلبانه علیه چندین شرکت بلاکچین و ارزهای رمزپایه آگاه هستیم. هیچ ادعایی به ما ارائه نشده است ، اما به خوبی آماده شده ایم تا هر چیزی را که ممکن است بوجود آید برطرف کنیم. “- Block.one در نامه ای به رویترز نوشت.

روشه سیرولنیک فریدمن ، یکی از شرکتهای حقوقی نمایندگی سرمایه گذاران رمزنگاری در دادرسی ، در دو دادخواست رمزنگاری برجسته دیگر نیز شرکت کرده است ، یکی علیه Tether و دیگری علیه پرونده دادگاه کریگ رایت.

Coinbase از بنیانگذاران پشتیبانی از پروژه پل زدن Bitcoin و Ethereum

RSK با Bitcoin-Ethereum Bridge قابلیت همکاری در Blockchain را بهبود می بخشد

فرد Ehrsam ، بنیانگذار Coinbase ، به طور مستقل چندین میلیون دلار در پروژه ای سرمایه گذاری کرد که یک پل غیرمتمرکز بین Bitcoin و Ethereum ایجاد می کند.

شبکه Keep اخذ شده 7.7 میلیون دلار در یک دوره مالی خصوصی که صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر چینی Fenbushi Capital و شرکت فناوری VC صندوق همکاری و بسیاری از شرکت های دیگر در آن شرکت کردند. این دور توسط Paradigm Capital برگزار شد ، که یک فروشنده مستقل سرمایه گذاری است و توسط بنیانگذار Coinbase هدایت می شود.

شبکه Keep امکان ذخیره بیت کوین در کیف پول و سپس تبدیل آنها به یک رمز سازگار با Ethereum را فراهم می کند. دارندگان بیت کوین می توانند با استفاده از رمزها به بسیاری از dapp هایی که در بلاکچین Ethereum اجرا می شوند دسترسی پیدا کنند. رمز جدید “tBTC” نام دارد و می تواند در برنامه های DeFi به عنوان وثیقه برای وام ها یا تجارت با حاشیه استفاده شود. ادعا می کند که نشانه ها به بیت کوین بازمی گردند ، فقط باید tBTC خود را برای BTC از طریق Keep Network تبدیل کنید.

Matt Luongo ، بنیانگذار Keep Keep ، معتقد است که tBTC بهترین قسمت Ethereum و Bitcoin را گرد هم آورده است.

“هدف این است که به بیت کوین ابرقدرتهایی که قراردادهای هوشمند در Ethereum دارند ، داده شود و همچنین ، بیت کوین را به عنوان وثیقه در امور مالی غیرمتمرکز قرار دهیم.”

تاریخ راه اندازی هنوز مشخص نشده است ، اما این شرکت اعلام کرده است که در هفته های آینده ، آنها tBTC را منتشر می کنند.

تصویر ویژگی ها: رادار سکه

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner