کارت رمزنگاری TTM: پرداخت در رمزنگاری هرگز به این آسانی نبود

کارت رمزنگاری

تعداد کاربران بیت کوین از 60 میلیون نفر عبور کرد ، در حالی که تعداد کیف پولهای فعال بیت کوین ، کیف پولهایی که در 24 ساعت گذشته درگیر معاملات بودند ، طی ماههای گذشته به طور مداوم حدود یک میلیون نفر باقی مانده است. این داده های آماری به طور قابل توجهی با سرعت رشد یکی از کم ارزش ترین حوزه ها در صنعت رمزنگاری در تضاد است – کارت های رمزنگاری ، آنالوگ کارت های بانکی. تعداد دارندگان کارت از صادرکنندگان مختلف فقط نزدیک به 1 میلیون نفر است. چرا چنین تفاوتی بین نرخ رشد صنعت رمزنگاری به طور کلی و صنعت کارت رمزنگاری وجود دارد?

آمار کلیدی در مورد کاربران بیت کوین

  • طبق آدرس Blockchain.com تعداد آدرسهای بیت کوین 63 میلیون آدرس است
  • طبق آدرس BitInfoCharts ، تعداد آدرسهای Bitcoin با حداقل 1 دلار بیش از 31.8 میلیون آدرس است ، در حالی که تعداد کیف پولهای فعال روزانه (که به عنوان فرستنده یا گیرنده در معاملات شرکت می کنند) بیش از 1.1 میلیون است.
  • Coinbase مبادله رمزنگاری آمریكایی گزارش كرد كه تعداد كاربران آن بیش از 35 میلیون نفر بوده است. برخی از اینها ممکن است کیف پول بیت کوین جداگانه نداشته باشند زیرا ممکن است از حساب صرافی برای تجارت و ذخیره ارزهای رمزپایه استفاده کنند ، اگرچه از نظر امنیتی توصیه نمی شود.
  • طبق نظرسنجی جامعه شناسی ING International Survey ، 9٪ از ساکنان اروپایی در برخی مواقع به داشتن یکی از ارزهای رمزپایه اعتراف کردند. در ترکیه ، تعداد این ساکنان 18 درصد است.

اگرچه میلیون ها نفر صاحب ارزهای رمزپایه هستند ، بازار محصولات مالی حمایتی که اجازه استفاده از ارزهای رمزپایه را در زندگی روزمره می دهند هنوز در مراحل ابتدایی است. در واقع ، در حال حاضر ، ارزهای رمزپایه بیشتر از خریدهای روزمره برای سرمایه گذاری یا تجارت مورد استفاده قرار می گیرند.

کارت بانکی یکی از راحت ترین ابزارهای پرداخت است که تصور خرید بدون آن دشوار است. Visa ، MasterCard و AmEx چنان در زندگی ما جای گرفته اند که در برخی کشورها ، به عنوان مثال در سوئد ، میزان استفاده از پول نقد در حال حاضر کمتر از استفاده از کارت بانکی است. بیش از 5 سال پیش اولین تلاش ها برای ایجاد آنالوگ کارت بانکی برای پل زدن بانکداری و صنعت رمزنگاری انجام شده است. قرار دادن اولین دادگاه های صدور کارت رمزنگاری در سال 2012-2013 توسط BitInstant ، که بنیانگذاران آن در پرونده پولشویی در ایالات متحده متهم شدند ، اولین کارت بدهی بیت کوین توسط سرویس پردازش BitPay در سال 2016 صادر شد. کاربران می توانند حساب کارت خود را با ارزهای رمزپایه شارژ کنند ، هزینه کالاها را از طریق پایانه های POS پرداخت کنند و پول فیات را در دستگاه های خودپرداز برداشت کنند. پروژه های مشابه مراحل BitPay را دنبال کردند و به دارندگان رمزنگاری نوید یک ابزار مناسب برای خریدهای روزمره را دادند.

با این وجود ، تعداد کل دارندگان کارت های صادر شده توسط محبوب ترین انتشارات به دور از حد است: حتی خوش بینانه ترین تعداد نیز از یک میلیون نفر عبور نمی کند. دلیل اصلی محبوبیت کم کارت های رمزنگاری موجود ، رویکرد نامناسب برای شارژ حساب های کارت است.

یک اشتباه در خط شروع

هر کارت رمزنگاری مشخصات خاص خود را دارد. اما اکثر کارت های رمزنگاری از ویژگی مشابهی برخوردار هستند – روند شارژ حساب های کارت. برای شارژ کارت با رمزنگاری ، دارندگان رمزنگاری ابتدا باید یک حساب شخصی با یک کیف پول بر روی سیستم عامل انتشار کارت ایجاد کنند. در ابتدا ارزهای رمزنگاری شده باید به سیستم عامل به کیف پول (یک حساب جاری) منتقل شوند و فقط در این صورت یک دارنده رمزنگاری می تواند حساب کارت را شارژ کند. علاوه بر این ، با واریز به یک حساب کارت ، ارزهای رمزپایه فوراً به ارزهای فیات مانند دلار آمریکا یا یورو تبدیل می شوند. در برخی از کشورها پذیرفتن ارزهای رمزپایه به عنوان وسیله پرداخت غیرقانونی است ، در حالی که گاهی ممکن است برای بازرگانان سودآور نباشد. از این گذشته ، مشاغل در بیشتر موارد هزینه های تولید ، اجاره محل و مالیات را با پول فیات پرداخت می کنند.

کارت رمزنگاریمنبع: cryptocards.store

برای جمع آوری نیاز دارندگان رمزنگاری برای پرداخت با سکه های دیجیتال و تمایل بازرگانان به دریافت فیات ، درگاه های پرداخت وجود دارد که امکان تبدیل فوری ارزهای رمزپایه به فیات را فراهم می کند. چنین دروازه هایی یک راه حل برنده است: خریداران می توانند با رمزنگاری پرداخت کنند ، در حالی که فروشندگان با ارز فیات دلخواه خود پرداخت می کنند. به لطف پیشرفته ترین فناوری ها ، این معاملات تقریباً هم برای خریدار و هم برای فروشنده یکپارچه و آسان است.

بنابراین ، به دارندگان رمزنگاری این گزینه پیشنهاد می شود که بخشی از سکه های خود را نه در کیف پول مورد نظر خود بلکه در حساب در یک سیستم عامل خاص ذخیره کنند. این فرآیند بسیار شبیه به روشی است که در کارت های بانکی سنتی استفاده می شود. وقتی مشتری بانکی کارت نقدی یا اعتباری دریافت می کند ، بانک یک حساب باز می کند. اما آنچه در صنعت بانکداری مناسب است ، ممکن است برای صنعت رمزنگاری که به عنوان جایگزینی برای م institutionsسسات مالی سنتی ایجاد شده باشد ، مناسب نباشد. ایده ارزهای رمزپایه بر مبنای ارزشهایی مانند استقلال و کنترل کامل وجوهی که در دست دارنده آن است ، ساخته شده است. جای تعجب نیست که الزام به ذخیره ارز در حساب شخص ثالث بسیاری از کاربران را از کارت های رمزنگاری دور کرده است.

رویکرد جدید

در سال 2020 ، بانک مجازی اروپا بانک TTM رویکرد جدیدی را برای شارژ کارتهای رمزنگاری معرفی کرد. کارت های رمزنگاری بانک TTM ، به عنوان محصولات مالی مشابه ، با ارزهای رمزپایه شارژ می شوند. اما با بانک TTM ، برخلاف الزامات سایر انتشارات ، کاربران نیازی به انتقال دارایی های دیجیتال به حساب جاری سرویس مربوطه ندارند. در این حالت دارندگان رمزنگاری می توانند حساب کارت را مستقیماً از کیف پول انتخابی خود شارژ کنند. بنابراین ، کاربران بانک TTM کنترل ارزهای رمزپایه خود را از دست نمی دهند و سکه ها را برای ذخیره سازی به سرویس های دیگر منتقل نمی کنند.

کارت رمزنگاری TTM Bank در همه جا پذیرفته شده است: می توان از آن در فروشگاه ها ، رستوران ها ، برای پرداخت کالاها و خدمات در اینترنت استفاده کرد. توزیع ، تحویل و مدیریت حساب های کارت توسط شریک این شرکت ، اپراتور خدمات مالی UAB Walletto ، یک شرکت ثبت شده در لیتوانیایی که عضو شبکه پرداخت VISA است ، انجام می شود. به لطف آن ، کارتهای رمزنگاری بانک TTM در هر مکانی که VISA پذیرفته شود قابل استفاده هستند. همچنین برداشت کارت نقدی در دستگاه های خودپرداز با کارت بانک TTM امکان پذیر است. هزینه برداشت فقط 1.5 یورو + 2٪ است.

در حال حاضر, بانک TTM کارت ها را می توان با پنج دارایی دیجیتال (BTC ، ETH ، USDT ، BNB و TRX) شارژ کرد. با سپرده گذاری ، ارزهای رمزپایه فوراً به یورو تبدیل می شوند. در آینده ، TTM Bank قصد دارد گزینه ای را برای شارژ کارت رمزنگاری با یک کارت بانکی سنتی ادغام کند. در این صورت ، مبلغ فیات نوشته می شود.

صدور کارت TTM Bank حداقل زمان و اطلاعات را می گیرد. برای دریافت کارت رمزنگاری بانک TTM ، کاربر باید ایمیل را تأیید کند ، مشخصات (نام ، نام خانوادگی ، آدرس محل اقامت و تابعیت) را پر کند و یک روش استاندارد KYC را تصویب کند. در بعضی کشورها از کاربران خواسته می شود سند شناسایی را نشان دهند. هنگام ثبت نام ، مشتری دو گزینه دارد: کارت مجازی یا پلاستیکی.

“کارت TTM Bank ابزاری مناسب برای خریدهای روزانه است نه ذخیره سازی دارایی ها. ما معتقدیم که کنترل کامل ارزهای رمزپایه باید در اختیار دارنده آن باشد زیرا این دقیقاً همان چیزی است که رمزنگاری را برجسته می کند. این یک نوع کارت است که همه ما مورد نظر هستیم – کارتی که به شما امکان می دهد استقلال را از بانک ها کاملا احساس کنید. و ما در این آرزو تنها نبودیم. داده ها به خودی خود صحبت می کنند. در کمتر از یک سال از زمان راه اندازی ، تعداد دارندگان کارت های رمزنگاری TTM بانک بیش از 40000 نفر بوده است..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner