چگونه حریم خصوصی Trezor را بهبود ببخشیم

بهبود حریم خصوصی Trezor با Tor ، VPN ، Wasabi ، Electrum و Full Nodes

کیف پول وب Trezor یکی از ساده ترین راه ها را برای مدیریت شما ارائه می دهد بیت کوین. این یک نکته مستقیم و تجربه کلیک است که کار را به راحتی انجام می دهد. اگر تازه وارد هستید ، گزینه خوبی برای شروع سفر خود به حاکمیت مالی بیت کوین است.

عکس صفحه trezor.io Trezor.io– صفحه اصلی

اما وقتی کاربر پیشرفته تری هستید ، باید این نکته را نیز در نظر بگیرید حریم خصوصی به عنوان یک معیار برای امنیت. و بیشتر اوقات کاربرپسند بودن با داد و ستد همراه است. در شرایطی که ترزور, با استفاده از کیف پول سخت افزاری از طریق کیف پول .trezor.io برخی از داده ها را به تولید کننده ارسال می کند. دو بردار حمله شامل: 

1. آدرس IP شما ؛ 

2. کلید عمومی توسعه یافته شما (xpub).

آدرس IP موقعیت شما را نشان می دهد (کشور و ISP) از طرف دیگر ، xpub تمام موارد را ذخیره می کند آدرسهای بیت کوین شما تولید می کنید این یک کلید عمومی گسترده است که به گره های کامل امکان دسترسی به داده های مربوط به تعداد سکه های ذخیره شده در کیف پول را می دهد. 

مفهوم فناوری مالی و معاملات پول

اگر گره اعتبار سنجی کامل خود را اجرا کرده و از آن استفاده کنید ، xpub را روی دستگاه خود ذخیره می کنید. اما اگر به کیف پول ترزور, شما از گره های آنها استفاده می کنید.

و گرچه ممکن است این داده ها برایشان بی ارزش باشد ترزور, هکرها ارزش زیادی در آن پیدا خواهند کرد. بازیگران بدی که اطلاعات را می دزدند قطعاً سعی می کنند آدرس IP را به صندوق وصل کنند. 

مقایسه

لجر نانو ایکس

لجر نانو ایکس

 • صفحه نمایش:
 • منتشر شد: 2019
 • قیمت: 119 دلار
 • بلوتوث:

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید لجر نانو اس

لجر نانو اس

 • صفحه نمایش:
 • منتشر شد: 2016
 • قیمت: 59 دلار

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید Trezor مدل T

Trezor مدل T

 • صفحه نمایش:
 • منتشر شد: 2018
 • قیمت: 159 دلار
 • صفحه لمسی:

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید Trezor One

Trezor One

 • صفحه نمایش:
 • منتشر شد: 2013
 • قیمت: 59 دلار

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید

آدرس IP خود را مخفی کرده و کلید عمومی را در رایانه خود ذخیره کنید 

مگر شما از VPN و / یا Tor استفاده کنید, شما آدرس IP و موقعیت مکانی خود را در معرض هر وب سایتی که بازدید می کنید قرار می دهید. اگر هکر ارائه دهنده اینترنت شما را پیدا کرد ، در مورد حملات مهندسی اجتماعی مراقب باشید. 

مفهوم سیستم ایمنی فناوری با سپر و سوراخ کلید

چگونه آنها می توانند محل زندگی شما را بفهمند؟ آنها ممکن است با ISP شما تماس بگیرند و از شما بخواهند خدمات نگهداری را در خانه شما انجام دهند. و اگر اپراتور تلفن خوب باشد ، هکر همچنین درخواست تأیید آدرس می کند. 

حال بیایید در مورد اینکه چرا امنیت کلید عمومی مهم است صحبت کنیم. هکری که به xpub های Trezor دسترسی پیدا کند ، قادر به شناسایی کیف پول هایی خواهد بود فروشگاه بیشتر BTC ممکن است فکر کنید که این مهم نیست زیرا آنها هنوز کلید خصوصی برای صرف سکه های شما ندارند. اگرچه این درست است ، اما روش های دیگری برای سرقت بیت کوین شما وجود دارد. 

پس از مرتبط کردن آدرس IP با کیف پول, وقت آن است که هزینه حمله را تعیین کنیم. مجرمان از خود می پرسند “اخراج سکه از این شخص چقدر هزینه دارد؟” اگر شما مقادیر زیادی داشته باشید ، آنها می توانند خطرات بیشتری را متحمل شوند. و اگر اجرای قانون در منطقه شما وحشتناک است ، بیشتر در معرض دید شما قرار می گیرید. فاکتورهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد.

افت بیت کوین طلایی در پس زمینه سیاه

اگر مقدار کمی داشته باشید ، احتمالاً هزینه حمله بیش از مزایا است. این بدان معناست که احتمال برخورد شما با مجرمی که قصد سرقت بیت کوین شما را دارند بسیار کمتر است. بنابراین این یک دلیل اضافی برای نگه داشتن بیش از حد بیت کوین در یک کیف پول نیست.

اگر خیلی دور زندگی می کنید ، ممکن است هکرها اطلاعات موجود در بازارهای تاریک را نیز بفروشند. مجرمان زیادی وجود دارند که در سرقت فیزیکی تبحر دارند. و اگر همه انگیزه ها هماهنگ باشند ، می توانند a حمله آچار 5 دلاری.

حمله آچار 5 دلاری

اما دوباره ، اگر مجبور نباشید هیچ یک از این اطلاعات را با Trezor فاش کنید ، چه می کنید؟ و چه می شود اگر آن را با هیچ شرکتی به اشتراک نگذارید و خودتان آن را مدیریت کنید? 

در اینجا در مزایای حریم خصوصی ما از آموزش نحوه کم کردن میزان به اشتراک گذاری داده های خود لذت می بریم. حریم خصوصی مادر امنیت خوبی است و اگر صاحب بیت کوین هستید باید همیشه از آن مراقب باشید.

این مقاله شامل 3 روش برای بهبود حریم خصوصی شما هنگام استفاده از کیف پول های سخت افزاری Trezor است.

1. Trezor را با Tor اجرا کنید

مرورگر Tor بهترین ابزار رازداری رایگان است. این یک پروژه منبع باز است که از آن برای مخفی کردن آدرس IP خود استفاده می کنید.

عکس صفحه torproject.org تور– صفحه اصلی

با استفاده از Tor ، هرگونه ارتباط بین موقعیت مکانی خود و Trezor xpub خود را از بین می برید. هرکسی که پایگاه داده Trezor را هک کند ، فقط این را می بیند آدرس آی پی از گره رله Tor. و اگر رمزگذاری برای آن گره رله Tor خراب شود ، مورد دیگری وجود دارد که آن را پوشش می دهد. این بدان معنی است که شما در برابر سرکش بسیار محافظت می کنید. 

کیف پول آنلاین Trezor با مرورگرهای Chrome ، Firefox و Brave سازگار است. و از آنجا که Tor از کدهای Firefox استفاده می کند ، در طراحی و معماری بسیار شبیه یکدیگر هستند. برای تقویت حریم خصوصی خود ، خود Trezor این کار را انجام دهند راهی ایجاد کرده اند تا از کیف پول خود از طریق Tor استفاده کنند.

این بخش بعدی روند پیکربندی Tor برای کار با کیف پول سخت افزاری Trezor شما را توضیح می دهد. به خاطر داشته باشید که این تجربه در هر سیستم عامل یکسان است. بنابراین فرقی نمی کند که از ویندوز استفاده کنید ، Linux یا Mac. Tor در سرتاسر صفحه یکسان است.

بعد از نصب Tor ، یک پنجره جدید باز کنید و “About: config” را در نوار آدرس تایپ کنید. هشداری با عنوان “با احتیاط ادامه دهید!” بر روی صفحه ظاهر می شود تا توضیح دهد که ایجاد تغییرات می تواند ضدیت را به خطر بیندازد. اما هدف ما فقط برقراری ارتباط مرورگر Tor با پل Trezor است. و برای این منظور ، ما فقط یک استثنا را اضافه می کنیم. 

Trezor Tor درباره هشدار تنظیمات

بنابراین “من خطر را قبول می کنم!” را کلیک کنید و لیستی از تنظیمات نمایش داده می شود. این تنظیماتی است که مرور شما را خصوصی و ایمن نگه می دارد. بنابراین در نوار جستجو ، “network.proxy.no_proxies_on” را تایپ کنید. پس از ظاهر شدن مقدار پرسش شده ، روی آن دوبار کلیک کنید و مقدار جدید آن را روی 127.0.0.1:21325 تنظیم کنید. 

پیکربندی Trezor Tor استثنا را اضافه می کند

بعد از تایپ این آدرس ، روی “تأیید” کلیک کنید و همه چیز آماده است. Tor را مجدداً راه اندازی کنید ، یک مدار جدید ایجاد کنید و سپس از wallet.trezor.io بازدید کنید. خواهید دید که کیف پول سخت افزاری Trezor شما اکنون با Tor کار می کند. 

Trezor اکنون با Tor کار می کند

اکنون حریم خصوصی و ضدیت شما افزایش یافته است. بنابراین تا زمانی که با استفاده از مرورگر Tor به کیف پول وب دسترسی پیدا کنید ، پیوند کلید عمومی خود با آدرس IP واقعی خود غیرممکن است.

2. Trezor را روی Wallet Electrum اجرا کنید

الکتروم یکی از محبوب ترین و بسته بندی شده با ویژگی است کیف پول بیت کوین. این بهترین گزینه برای افرادی است که چندین تنظیم را انجام می دهند. و وقتی صحبت از کیف پول سخت افزاری می شود ، بسیار عالی است.

عکس صفحه از electrum.org Electrum.org– صفحه اصلی

با استفاده از Electrum ، مدیریت Trezor شما یک تجربه بصری اشاره و کلیک است. و اگر از آن برای ایجاد کیف پول جدید استفاده می کنید ، xpub ذخیره و رمزگذاری می شود بر روی هارد دیسک شما. به این ترتیب ، Trezor به کلید عمومی شما دسترسی نخواهد داشت.

Electrum از سراسر شبکه بیت کوین به گره های کامل تصادفی متصل می شود. این بدان معنی است که در هر جلسه یک عنصر غیر قابل پیش بینی وجود دارد. بسیار بعید است که آدرس IP و فعالیت xpub خود را دو بار با همان گره به اشتراک بگذارید. برای آدرس IP خود می توانید از a سرویس VPN یا حتی مسیر Electrum را از طریق Tor طی کنید.

تنظیمات شبکه الکتروم

برای فعال کردن مسیریابی Tor ، روی دکمه “شبکه” در گوشه سمت راست پایین پنجره کلیک کنید. سپس به برگه “Proxy” بروید و کادر “Use Tor proxy at port 9150” را علامت بزنید. تنظیمات را ذخیره کرده و کیف پول Electrum را مجدداً راه اندازی کنید. اکنون به لطف مسیریابی بومی Tor ، باید از این سرویس با حریم خصوصی بیشتری استفاده کنید. 

مسیریابی Tor را در کیف پول Electrum فعال کنید

اکنون که حریم خصوصی خود را به حداکثر رسانده اید ، وقت آن است که یک کیف پول جدید با Trezor خود تنظیم کنید. بله ، شما می توانید یکی موجود را نیز وارد کنید. اما اگر قبلا xpub خود را به اشتراک گذاشته اید ، بهتر است یک تنظیم جدید انجام دهید. به یاد داشته باشید: هدف از این راهنما توانمند سازی شما با بالاترین درجه حریم خصوصی است.

پس از انتخاب نام ، روی “بعدی” کلیک کنید. این صفحه مهمترین است ، زیرا نوع کیف پول مورد نظر خود را برای ایجاد انتخاب می کنید. در مورد ما ، ما کیف پول استاندارد را انتخاب می کنیم. اما اگر می خواهید یک کلید چند منظوره ایجاد کنید یا کلیدهای خصوصی را وارد کنید ، گزینه های اختصاصی نیز دارید.

راه اندازی Electrum Trezor

از آنجا که ما برای این فرآیند از Trezor استفاده می کنیم ، می خواهیم “استفاده از دستگاه سخت افزاری” را انتخاب کنیم. قبل از ادامه ، مطمئن شوید که Trezor خود را به رایانه متصل کنید. اگر پین تنظیم کنید ، باید قبل از ادامه آن را وارد کنید. Trezors جدید باید به عنوان “trezor بدون نام” شناسایی شود. 

راه اندازی Electrum Trezor راه اندازی Electrum Trezor

مرحله بعدی مقداردهی اولیه شامل انتخاب مهم دیگری است. و از آنجا که ما در حال ایجاد کیف پول جدید با Electrum هستیم ، شما “اجازه دهید دستگاه به طور تصادفی یک دانه کاملاً جدید تولید کند” را انتخاب می کنید. 

راه اندازی Electrum Trezor

این پنجره بعدی گزینه های جالب نصب را به شما ارائه می دهد. در Trezor Model T ، شما قادر به انجام یک دانه خواهید بود 39 راه اندازی ، پشتیبان گیری از شامیر (20 کلمه در هر سهم) یا حتی Super Shamir (33 کلمه در هر سهم). در Trezor One ، شما فقط تنظیم تک دانه با 12 ، 18 یا 24 کلمه دارید.

راه اندازی Electrum Trezor

برای اهداف ساده ، یک کیف پول تک دانه با 24 کلمه دانه بیش از اندازه کافی است. اما اگر به موارد پیچیده تری نیاز دارید ، موارد زیر را در نظر بگیرید پشتیبان شامیر. این همچنین بخشی است که می توانید کیف پول سخت افزاری خود را نام ببرید. یک بار دیگر ، این کار فقط برای اهداف برچسب گذاری انجام می شود و تاثیری در امنیت ندارد. 

بعد از کلیک روی «بعدی» ، اگر می خواهید از عبارت عبور استفاده کنید باید انتخاب کنید. از نظر امنیتی ، توصیه می شود از این عبارت عبور استفاده کنید. بدون این گذرواژه دستگاه شما غیرقابل دسترسی خواهد شد. همچنین ، همیشه بهتر است این کلمه را در دستگاه خود وارد کنید ، نه اینکه آن را در رایانه تایپ کنید. رایانه شما ممکن است دارای کلید نویسان باشد ، اما Trezor ایمن تر است.

راه اندازی Electrum Trezor مرحله راه اندازی Trezor

همچنین می توانید حالت بدون هسته را فعال کنید ، اما از امنیت کمتری برخوردار است و به پشتیبان گیری دیجیتال متکی است. بنابراین بهتر است یک قلم و یک کاغذ بگیرید تا کلمات خود را یادداشت کنید. و اگر این کیف پول برای شما مهم است ، باید یک عدد نیز دریافت کنید Billfodl آن را با فولاد محکم کنید.

Billfodl یک همراه عالی برای Trezor Model T است بیلفودل بخرید

ابتدا باید روی صفحه کیف پول سخت افزار خود موافقت کنید شرایط استفاده از خدمات. این سند حقوقی بیشتر یک سلب مسئولیت است که در صورت از دست دادن وجوه شما را مسئول می داند. 

تنظیم Trezor موافقت TOS

سپس ، اگر برای دستگاه خود پین تنظیم کنید ، باید آن را وارد کنید. صفحه بعدی با پیام “کیف پول جدید با موفقیت ایجاد شد!” از شما استقبال می کند. اما برای ذخیره 24 کلمه خود ، باید دکمه “پشتیبان گیری” را فشار دهید. و قبل از اینکه بخواهید کلمات را بنویسید ، Trezor شما را از تهیه نسخه های دیجیتالی هشدار می دهد. بهتر است همه موارد را آفلاین نگه دارید.

مرحله راه اندازی Trezor

سپس باید 24 کلمه نمایش داده شده روی صفحه را یادداشت کنید. برای اطمینان از اینکه اشتباهی مرتکب نمی شوید ، Trezor به شما کمک می کند 3 کلمه تصادفی را تأیید کنید. و پس از این ، پیام “شما تأیید بذر بازیابی خود را به پایان رسانده اید” از شما استقبال می کند. 

مرحله راه اندازی Trezor مرحله راه اندازی Trezor مرحله راه اندازی Trezor

تبریک می گوییم ، شما کیف پول سخت افزاری Trezor خود را با Electrum راه اندازی کرده اید! اکنون به صفحه رایانه خود بازمی گردید و آخرین تنظیمات دقیق را انجام می دهید. شما باید نوع آدرسهای موجود در کیف پول خود را انتخاب کنید. با p2sh-segwit نمی توانید اشتباه کنید ، اما می توانید segwit بومی نیز باشید. آدرسهای قدیمی گزینه محافظه کارانه ای است ، اما انتخاب آنها باعث می شود که شما هزینه معاملات بیشتری را بپردازید. استفاده از شبکه Lightning به SegWit نیز نیاز دارد ، بنابراین بهتر است از یکی از این دو روش پشتیبانی کنید.

راه اندازی Electrum Trezor

در آخر ، می توانید کیف پول خود را رمزگذاری کنید. این بدان معنی است که یک فایل خاص در هارد دیسک شما ذخیره می شود و بهتر است آن را در آن قرار دهید سردخانه. یک درایو فلش یا کارت SD خارجی کافی است ، البته اگر حداقل 2 مورد از آنها را برای اضافه کار انجام دهید. همچنین ، فعال کردن رمزگذاری به این معنی است که شما نمی توانید بدون اتصال ابتدا Trezor از کیف پول خود در Electrum استفاده کنید.

راه اندازی Electrum Trezor

از این به بعد ، باید بیشتر به حریم خصوصی خود دقت کنید. حیف است که با اتصال به سرورهای متمرکز همه چیز را به خطر بیندازید. بنابراین باید از استفاده از کیف پول سخت افزاری خود با کیف پول آنلاین Trezor’s خودداری کنید. 

راه اندازی Electrum Trezor

اگر باید به روزرسانی سیستم عامل را نصب کنید ، دستگاه خود را پاک کرده و کیف پول جدیدی برای اتصال به Trezor ایجاد کنید. شما باید به هنر دستکاری با کیف پول خود و بازیابی آنها تسلط داشته باشید.

همچنین ، همیشه ایده خوبی است که تنظیمات خود را با بازیابی تأیید کنید. اما مطمئن شوید که برخلاف صفحه کلید رایانه ، 24 کلمه خود را روی Trezor تایپ می کنید. این از شما در برابر بدافزار و انواع عفونت ها محافظت می کند.

مقایسه

لجر نانو ایکس

لجر نانو ایکس

 • صفحه نمایش:
 • منتشر شد: 2019
 • قیمت: 119 دلار
 • بلوتوث:

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید لجر نانو اس

لجر نانو اس

 • صفحه نمایش:
 • منتشر شد: 2016
 • قیمت: 59 دلار

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید Trezor مدل T

Trezor مدل T

 • صفحه نمایش:
 • منتشر شد: 2018
 • قیمت: 159 دلار
 • صفحه لمسی:

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید Trezor One

Trezor One

 • صفحه نمایش:
 • منتشر شد: 2013
 • قیمت: 59 دلار

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید

3. Trezor را روی کیف پول Wasabi اجرا کنید 

Wasabi یکی دیگر از کیف پول های رایانه ای محبوب است که با Trezors سازگار است. به اندازه Electrum بسته بندی نشده است و از پشتیبان های Shamir پشتیبانی نمی کند. به طور پیش فرض ، فقط می تواند عبارات اساسی 12 کلمه ای ایجاد کند. 

عکس صفحه wasabiwallet.io Wasabiwallet.io‘s – صفحه اصلی’

با این حال برای مبتدیانی که به طور پیش فرض حریم خصوصی را می خواهند بسیار عالی است. Wasabi دارای یکپارچه سازی Tor است ، فیلترهای بلوک را بارگیری می کند تا وابستگی به گره های شخص ثالث را کاهش دهد و همچنین به گره کامل خود متصل می شود. اگر یک گره کامل در همان کامپیوتر در پس زمینه اجرا کنید ، Wasabi به آن متصل می شود. این بدان معنی است که آدرس IP و UTXO شما فقط در گره شما ذخیره می شود ، که برای حفظ حریم خصوصی ایده آل است.

اما اکنون بیایید در مورد آنچه Wasabi می تواند برای به حداکثر رساندن حریم خصوصی Trezor شما انجام دهد صحبت کنیم. هنگامی که کیف پول را باز می کنید ، منوی “Hardware Wallet” را در سمت چپ خود انتخاب کنید. Trezor خود را متصل کنید و متوجه خواهید شد که شناسایی می شود. اگر نشد ، برای تازه کردن جستجو ، روی “Search Hardware Wallets” کلیک کنید. 

وسابی Wallet Trezor

بعد از انتخاب دستگاه ، روی دکمه “Setup Wallet” در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید. از این مرحله به بعد ، همه اقدامات به صفحه کیف پول سخت افزاری Trezor شما منتقل می شوند. شما باید پین خود را تایپ کنید (اگر یک مورد را تنظیم کنید) ، با شرایط خدمات موافقت کرده و از 12 کلمه خود پشتیبان تهیه کنید. مراحل با مراحل نصب کیف پول Electrum یکسان است.

پس از پایان کار ، یک بار دیگر روی “جستجوی کیف پول سخت افزار” کلیک کنید ، Trezor خود را انتخاب کنید و بارگیری کنید. در عرض چند ثانیه صفحه ای را مشاهده می کنید که دارای 3 زبانه ارسال ، دریافت و سابقه است. تبریک می گوییم ، شما کیف پول سخت افزاری Trezor خود را در Wasabi تنظیم کرده اید! این به شما کمک می کند تا درجه بالاتری از حریم خصوصی خود را حفظ کنید.

وسابی Wallet Trezor

برای اهداف ساده ، همچنین می توانید راه اندازی کیف پول Electrum خود را بازیابی کنید. این بدان معنی است که شما از Electrum برای تولید کلید خصوصی خود استفاده می کنید و سپس برای استفاده روزمره به Wasabi می روید. مزیت اصلی این است که Wasabi به طور پیش فرض Tor را اجرا می کند و به گره کامل شما متصل می شود. بزرگترین عیب این است که تنظیمات خود را پیچیده می کنید. همچنین ، نمی توانید نسخه های پشتیبان از Shamir را در Wasabi بازیابی کنید.

این نقص را می توان با اجرای نمونه کاربری خود از مشتری Trezor برطرف کرد. اما به تسلط بر خط فرمان و درک اساسی پایتون نیاز دارد. همه ویژگی های پیشرفته را باز می کند ، اما به هیچ وجه با تازه کارها دوستانه نیست. بنابراین اگر می خواهید با آن آزمایش کنید, از این راهنما استفاده کنید و یک کیف پول تولید کنید که هیچ سکه ای روی آن نباشد.

به همین ترتیب ، توصیه می شود از این آموزش استفاده کنید و خود را با کیف پول های خالی آزمایش کنید. وقتی فهمیدید چه خبر است و به رابط ها مسلط شدید ، آماده حرکت سکه ها نیز هستید. اما تا آن زمان ، از این آموزش به عنوان یک تجربه یادگیری استفاده کنید. نویسنده و طرفداران حریم خصوصی هیچ گونه مسئولیتی در قبال اتلاف سرمایه ندارند. بنابراین بی خطر بازی کنید و بدانید که چرا از هر ابزاری استفاده می کنید.

سالات متداول

آدرس IP چیست?

آدرس IP مخفف “آدرس پروتکل اینترنت” است و به صورت رشته ای از اعداد جدا شده توسط دوره ها نوشته می شود.

کلید عمومی چیست?

کلید عمومی شامل مقدار عددی زیادی است که برای رمزگذاری داده ها استفاده می شود. برنامه های نرم افزاری می توانند کلیدهای عمومی تولید کنند.

آیا نمی توانم سکه های خود را در صرافی خود ذخیره کنم?

می توانید ، اما توصیه نمی شود. ذخیره سکه های خود در صرافی می تواند منجر به از دست رفتن سکه های شما شود. فقط ببینید چه اتفاقی برای کوه افتاده است. Gox بهتر است سکه های خود را روی کیف پولی که خودتان دارید نگه دارید (یعنی فقط کلید خصوصی آن را دارید) و سپس با استفاده از Billfodl از آن پشتیبان تهیه کنید.

VPN چگونه از من محافظت می کند ?

وقتی به VPN (شبکه خصوصی مجازی) متصل می شوید ، یک سرور اضافی بین خود و وب سایتی که می خواهید به آن بروید قرار می دهید. این سرور آدرس IP شما را تغییر می دهد و فعالیت مرور شما را رمزگذاری می کند.

آیا می توان معاملات بیت کوین را ردیابی کرد ?

تا زمانی که شخصی هویت شما را با آدرس کیف پول مورد استفاده شما پیوند ندهد ، معاملات Bitcoin شما ناشناس خواهد بود.

آیا Trezor Model T بی خطر است?

اگر یک مهاجم بسیار با انگیزه و ماهر قصد داشت Trezor Model T شما را از نظر جسمی کنترل کند ، ممکن است سکه های شما ایمن نباشند. با این حال ، این حمله هرگز در خارج از آزمایشگاه انجام نشده است ، بنابراین تهدید از راه دور است. تقریباً در همه موارد ، Trezor Model T سکه های شما را بسیار ایمن نگه می دارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner