Surfshark

Contents

جزئیات سریع:

 • نام – Surfshark VPN
 • مستقر در – جزایر ویرجین انگلیس
 • سیاهههای مربوط – سیاست عدم ثبت نام
 • بهترین قیمت – 1.99 دلار در ماه برای اشتراک 24 ماهه
 • پشتیبانی – چت زنده 24/7
 • مدت زمان بازپرداخت – 30 روز ضمانت استرداد پول
 • وب سایت – Surfshark

بررسی اجمالی

Surfshark یکی از کم هزینه ترین و در عین حال با کیفیت است VPN خدمات امروز در بازار به طرز حیرت انگیزی ، آنها خدمات و ویژگی های بسیار خوبی ارائه می دهند و با برنامه پرداخت کمتر از 2 دلار در ماه با تعداد نامحدودی دستگاه ، واقعاً ضربه سختی به شما وارد می شود. این سرویس VPN در جزایر ویرجین انگلیس واقع شده است ، دور از حوزه قضایی 14 چشم و در سرزمینی که حریم خصوصی کاربر هنوز برای آن ارزش و احترام قائل است. اگر بخواهید به سیاست حفظ حریم خصوصی آنها اعتماد شود ، آنها هیچ گونه اطلاعات کاربر یا رفتار آنلاین را جمع آوری نمی کنند که یک چیز عالی است. همه ویژگی های Surfshark به زیبایی طراحی شده اند بنابراین نیازهای کاربران مختلف را برآورده می کنند. این که برای تورنت ، بازیکنان یا افرادی باشد که دوست دارند ویدیوهایی را که معمولاً در مکانشان در دسترس نیستند ، پخش کنند ، Surfshark همه اینها را دارد.

طرفداران & منفی ها

طرفداران

 • برنامه های پرداخت عالی
 • رمزگذاری AES-256
 • ویژگی AdBlock
 • خط مشی منع ورود به سیستم
 • ویژگی MultiHop
 • ویژگی IP استاتیک
 • ویژگی Kill Switch
 • برنامه های بومی برای همه سیستم عامل ها
 • سیاست بازگشت پول 30 روزه

منفی ها

 • عدم افشای اعضای شرکت
 • تعداد کمتری از سرورها در مقایسه با رقبا

طرفداران

منفی ها

 • برنامه های پرداخت عالی
 • عدم افشای اعضای شرکت
 • رمزگذاری AES-256
 • تعداد کمتری از سرورها در مقایسه با رقبا
 • ویژگی AdBlock
 • خط مشی منع ورود به سیستم
 • ویژگی MultiHop
 • ویژگی IP استاتیک
 • ویژگی Kill Switch
 • برنامه های بومی برای همه سیستم عامل ها
 • سیاست بازگشت پول 30 روزه

کاری که Surfshark انجام می دهد

Surfshark سرورهای سریع در بیش از 63 کشور جهان را برای اتصال قابل اعتماد و خصوصی همراه با برنامه های کاربردی آسان برای همه سیستم عامل ها ارائه می دهد. Surfshark دارای ویژگی ها و خدمات عالی و سیاست حفظ حریم خصوصی با کیفیت است. برای یک لایه اضافی از حریم خصوصی و ناشناس ماندن ، کاربران می توانند با بیت کوین پرداخت کنند.

تست سرعت محلی

من در اروپا واقع شده ام ، بنابراین چندین مکان را انتخاب کردم ، گزینه IP address hide را آزمایش کردم و یک تست سرعت Ookla را از طریق مرورگرم انجام دادم. یافته های من در اینجا آمده است: این تست سرعت قبل از اتصال به Surfshark است.

سرعت surfshark

آدرس IP من و سرعت اتصال به سرور در یونان:

سرعت surfshark IP1 سرعت surfshark یونان

در مرحله بعدی ، من یک سرور در آلمان انتخاب کردم و نتایج اینجا است:

سرعت surfshark IP2 سرعت surfshark آلمان

در مرحله بعدی ، اتصال به سرور در بلغارستان و در اینجا چیزی است که من دریافت کردم:

سرعت surfshark IP3 سرعت surfarkhar بلغارستان

تست سرعت مسافت طولانی

من به چند سرور بسیار دور از مکان خود متصل شدم و آزمایشات مشابه بالا را انجام دادم. اول ، من به یک سرور مستقر در ایالات متحده متصل شدم ، و نتایج اینجا است:

سرعت surfshark IP4 سرعت surfshark ایالات متحده آمریکا

بعد ، یک سرور در هند:

سرعت surfshark IP4 سرعت surfshark هند

برای آخرین تست سرعتم ، به یک سرور در تایلند متصل شدم:

سرعت surfshark IP5 سرعت surfshark تایلند

نکاتی برای سریعترین سرعت هنگام استفاده از Surfshark

Surfshark لیستی از ویژگی ها و خدمات کاملاً تفکر شده دارد. با این گفته ، هنگام استفاده از این VPN مواردی وجود دارد که باید آنها را یادداشت کنید. برای اینکه بتوانید سریعترین سرعت را برای پخش جریانی بدست آورید ، باید از اینکه به کدام سرور متصل هستید توجه داشته باشید. در صورتی که در دسترسی به محتوای خاص Netflix مشکلی ندارید ، باید مطمئن شوید که به سرور صحیح وصل شده اید. هنگام اتصال به شبکه Surfshark ، از شما خواسته می شود که به سرور نزدیک به مکان خود متصل شوید. این ویژگی اتصال سریع و روشی برای بدست آوردن سریعترین سرعت برای گشت و گذار در شبکه است. در مورد من ، من به سروری در کشورم متصل شده ام و از نظر سرعت VPN مشکلی ندارم. صفحه راهنمای Surfshark دارای دانش کافی در مورد همه اینها است ، بنابراین وقتی می خواهید از طریق این VPN سرعت بیشتری بگیرید می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید.

کیفیت پخش جریانی

در طی تحقیق و آزمایش خود در مورد خدمات Surfshark ، من توانستم کیفیت و سرعت پخش آن را با استفاده از Netflix آزمایش کنم. من خارج از اروپا هستم ، اما به یک سرور مستقر در ایالات متحده متصل شدم و توانستم ویژگی مکان جغرافیایی Netflix را که دور خود است ، دور بزنم. این به من امکان دسترسی به محتوای Netflix در ایالات متحده را بدون هیچ مشکلی داد. در مورد سرعت جریان ، من تاخیر قابل توجهی مشاهده نکردم ، زیرا هیچ تفاوت محسوسی با یا بدون استفاده از Surfshark VPN مشاهده نشد.

surfshark نتفلیکس آمریکا

کیفیت تورنت

حتی اگر Surfshark نسبت به سایر سرویس های VPN ممتاز هزینه کمتری دارد ، آنها با خدمات خود مرا شگفت زده کردند. همه سرورهای آنها از P2P پشتیبانی می کنند ، که خبر شگفت انگیزی برای مردم برای تورنت است. ویژگی P2P به کاربران امکان ارسال و دریافت داده را می دهد بدون اینکه کسی از آن مطلع باشد. حالت استتار امکان پیمایش موفقیت آمیز را در محدودیت های احتمالی IPS فراهم می کند و به این ترتیب می توانید ترافیک شما را به صورت خصوصی حفظ کند. ویژگی CleanWeb تجربه رایگان گشت و گذار بدون ردیاب ، بدافزار و … را امکان پذیر می کند کلاهبرداری فیشینگ. همچنین ویژگی های دیگری مانند ویژگی MultiHop وجود دارد که شما را قادر می سازد به سرورهای کشورهای مختلف متصل شوید تا ردپای خود را پوشانده و تورنت امن و امن را فعال کنید.

کیفیت بازی

Surfshark به عنوان VPN که از بازی های آنلاین پشتیبانی می کند شهرت خوبی دارد. ویژگی های آنها به گونه ای طراحی شده است که به کاربران کمک می کند بدون محدودیت از همه ویژگی های خاص استفاده کنند. گیمرها می توانند در خلوت کامل خود نسبت به Surfshark بازی کنند و مطمئن باشند که در طول گیم پلی خود ایمن می مانند. ویژگی های خاص همچنین گیمرها را قادر می سازد بدون محدودیت های جغرافیایی به هر چیزی دسترسی پیدا کنند و از حملات DDoS در امان بمانند. آنچه بسیار مهم است این است که گیمرها ناشناس بمانند و Surfshark به شما کمک می کند IP خود را حتی در حین گفتگو پنهان کنید. دوست گیمر من توانایی های Surfshark را هنگام بازی آنلاین Call of Duty آزمایش کرد. وی گفت که از ویژگی های این VPN خوشش می آید زیرا در طول گیم پلی خود متوجه هیچ تأخیر قابل توجهی یا لکنت زبان نشده است. من این را یک پیروزی برای Surfshark می نامم.

مقایسه VPN

مقایسه

آرم PureVPN

VPN خالص

 • قیمت گذاری عالی
 • سرورهای مناسب
 • خصوصی ترین نیست

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم NordVPN

Nord VPN

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم ExpressVPN

Express VPN

 • بیشتر خصوصی VPN
 • سریع شعله ور
 • بیشتر سرورها و کشورها از همه VPN ها

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم Surfshark

Surfshark VPN

 • سرعت عالی
 • سابقه امنیتی عالی
 • VPN جدید

هم اکنون خریداری کنید

دور زدن شمشیربازی

با تحقیق و آزمایشات خود ، دیدم که Surfshark از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است که کاربران خود را قادر می سازد به وب سایت ها و سرویس هایی که معمولاً به آنها دسترسی ندارند دسترسی پیدا کنند. این خصوصاً برای سرویسهای جریانی مانند Netflix ، Hulu ، ESPN ، BBC iPlayer ، Disney + و سایر موارد مهم است. Surfshark VPN خوبی برای این نوع استفاده است ، زیرا کاربران خود را قادر می سازد تا از بلوک های جغرافیایی عبور کنند و کاربران می توانند به این محتوا دسترسی پیدا کنند. من در اروپا مستقر هستم و برای دسترسی به Netflix US به سرورهای ایالات متحده متصل هستم. من Surfshark را روی سایر سرویس های پخش جریانی آزمایش نکردم ، اما انتظار دارم نتایج مشابهی داشته باشند. من همچنین متوجه شدم که Surfshark به من امکان اتصال به سرورهای خاص و دسترسی به فیلم های Youtube را که در کشور من محدود شده است ، می دهد. مثال خوب دیگر برای دور زدن بلوک های جغرافیایی.

خلاصه سیاست ورود به سیستم

Sufrshark سیاست سختگیرانه ای برای عدم ورود به سیستم دارد. این شبیه سایر بازیگران بزرگ در این زمینه است. آنها فقط اطلاعات اولیه مانند آدرس ایمیل و رمز ورود شما را جمع آوری می کنند. به این ترتیب آنها می توانند خدمات با کیفیتی را به شما ارائه دهند و هر گونه خرابی برنامه را پیگیری کنند. سایر اطلاعات شخصی مربوط به پرداخت خدمات آنها است و در صورت بازپرداخت 30 روز نگهداری می شود. اگر انتخاب کنید که از طریق خدمات شخص ثالث پرداخت کنید ، Surfshark هیچ یک از اطلاعات شخصی شما را جمع نمی کند. کاربران این امکان را دارند که برای استفاده ناشناس از خدمات Surfshark از طریق ارز رمزپایه پرداخت کنند. طبق خط مشی رازداری آنها ، Surfshark هیچگونه اطلاعات آدرس IP ، سابقه مرور ، هرگونه اطلاعات جلسه ، پهنای باند استفاده شده ، تمبرهای زمان اتصال ، ترافیک شبکه یا سایر اطلاعات مشابه را جمع آوری نمی کند. اگر می خواهید اطلاعات خود را ویرایش کنید یا حساب خود را به طور دائمی پاک کنید ، می توانید برای Surfshark نامه الکترونیکی بنویسید و تا زمانی که هیچ مشکل قانونی وجود نداشته باشد ، آنها با درخواست شما مطابقت دارند.

پاک کردن داده ها

طبق سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده ، Surfshark هیچ گونه اطلاعات شخصی را جمع آوری نمی کند. آنها خط مشی ممنوع ورود به سیستم دارند و از جلسات شما هیچ داده ای جمع نمی کنند. طبق وب سایت رسمی شرکت ، 70٪ از سرورهای Surfshark فقط RAM هستند. آنها در حال کار بر روی جایگزینی همه سرورها با RAM تنها هستند ، زیرا ویژگی های ایمنی و امنیتی بهبود یافته ای را ارائه می دهند.

مکان های سرور مجازی

Surfshark برای اینکه بتواند مشتریان بیشتری را در خود جای دهد ، سرورهای مجازی را در کشورهایی که هیچ سرور فیزیکی ندارند ارائه می دهد. Surfshark در مورد اتصال به مکان های سرور مجازی خود با کاربرانش کاملاً واضح و روشن است. آنها به وضوح می گویند توضیح دهید که آنها از مکان های سرور مجازی استفاده می کنند تا بتوانند همراه با گزینه های اتصال زیادی سرعت بیشتری را به مشتریان تحویل دهند. آنها در این مورد بسیار شفاف هستند ، زیرا برنامه Surfshark هر کاربر را قادر می سازد تا اتصال به یک سرور فیزیکی یا مجازی را انتخاب کند. سرورهای مجازی با علامت V خاکستری در لیست مکانهای برنامه نشان داده می شوند. هر کاربر از اتصال به سرور مجازی یا فیزیکی مطلع خواهد شد. اما آنها همچنین از مشتریان خود اطمینان می یابند که هر سرور فیزیکی دارای ضوابط دقیق حریم خصوصی و ایمنی است ، هر سرور قبل از راه اندازی یک نصب جدید Linux و آزمایش امنیتی گسترده دریافت می کند. آنها از کاربران اطمینان می دهند که فرقی نمی کند به یک سرور فیزیکی یا سرور متصل شوند ، آنها از همان ویژگی های امنیتی برخوردار می شوند.

آدرس IP ثابت / اختصاصی

Surfshark این امکان را برای کاربران خود دارد که به آدرس IP Static متصل شوند. به این ترتیب ، کاربران می توانند به ویژگی ها و خدمات خاصی دسترسی داشته باشند که دارای نرم افزار تشخیص VPN هستند. استفاده از آدرس IP استاتیک راهی برای حل این مسئله است. Surfshark شما را قادر می سازد تا همیشه به یک سرور متصل شوید و آدرس IP یکسانی را دریافت کنید. سرورهایی که از آدرس IP استاتیک پشتیبانی می کنند با یک حرف S خاکستری در برنامه مشخص شده اند.

surfshark Static IP

حسابرسی شخص ثالث از امنیت و رعایت خط مشی اعلام شده

برای اطمینان از اینکه Surfshark به خط مشی اعلام شده پایبند است ، آنها مورد بازرسی شخص ثالث قرار گرفته اند. آنها افزونه های مرورگر Chrome و Mozilla را تحت ممیزی قرار داده اند که توسط شرکت امنیتی و تست نفوذ کد Cure53 انجام شده است. طبق یافته های آنها ، هر دو پسوند با رنگهای پرنده عبور می کنند. هیچگونه ممیزی برنامه ریزی شده یا قبلاً اعلام شده از Surfshark به صورت عمومی اعلام نشده است.

آیا VPN خارج از مکانی است که به حریم خصوصی احترام می گذارد?

مرکز Surfshark خارج از جزایر ویرجین انگلیس است. این امکان را برای آنها فراهم می کند که طبق قوانین حفظ حریم خصوصی این کشور جزیره ، حریم خصوصی بسیار بالایی را برای کاربران خود ارائه دهند. طبق قوانین ، به هیچ وجه از شرکت خواسته نمی شود اطلاعات خصوصی کاربران یا فعالیت های آنلاین خود را جمع آوری یا ذخیره کند. من در مورد كاملاً صحت كامل كمی تردید دارم ، اما این ممکن است به دلیل ماهیت مشکوک من باشد و سرفشارک کاملاً به حریم خصوصی مشتریان خود احترام می گذارد.

چه کسی مالک VPN است و چه شهرتی دارد?

پس از بسیاری از تحقیقات ، من نتوانستم هیچ اطلاعاتی در مورد صاحبان Surfshark پیدا کنم. من فقط فهمیدم که آنها متعلق به یک شرکت ثبت شده در جزایر ویرجین انگلیس هستند و آنها بخشی از حوزه قضایی 14 چشم نیستند.

تاریخچه نشت یا موافقت با تحویل داده ها به دولت ها

از زمان نوشتن این بررسی ، Surfshark به هیچ گونه نشت یا هک مهم مربوط نشده است. آنها در هیچ رسوایی بزرگی درگیر شده اند و همچنین مجبور نشده اند داده ها را به هیچ دولتی تحویل دهند. آنها برای حریم خصوصی مشتری های خود ارزش قائل هستند و به نظر می رسد که آن را احترام می گذارند.

اندازه شبکه

شبکه سرور Surfshark متشکل از 1700+ سرور است که در بیش از 63 کشور جهان پراکنده شده اند. همه سرورهای آنها DNS خصوصی دارند ، همه P2P دوستانه هستند و همه از سیاست سختگیرانه عدم ثبت گزارشات پیروی می کنند.

نقشه سرور surfshark

مقایسه VPN

مقایسه

آرم PureVPN

VPN خالص

 • قیمت گذاری عالی
 • سرورهای مناسب
 • خصوصی ترین نیست

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم NordVPN

Nord VPN

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم ExpressVPN

Express VPN

 • بیشتر خصوصی VPN
 • سریع شعله ور
 • بیشتر سرورها و کشورها از همه VPN ها

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم Surfshark

Surfshark VPN

 • سرعت عالی
 • سابقه امنیتی عالی
 • VPN جدید

هم اکنون خریداری کنید

امکانات اضافی

در اینجا لیستی دقیق از کلیه خدمات و ویژگی های ارائه شده توسط Surfshark و توضیحاتی در مورد این موارد ارائه شده است.

 • WhiteLister – Surfshark به برنامه ها و وب سایت های خاص اجازه می دهد VPN را دور بزنند. این ویژگی هنگام کار با برنامه هایی مانند موبایل بانک و موارد مشابه مفید است.
 • CleanWeb – بله ، Surfshark دارای یک ویژگی Adblock رایگان است که از تبلیغات ، بدافزار و تلاش های فیشینگ محافظت می کند.
 • VPN Kill Switch – برای محافظت از حریم خصوصی کاربر ، Surfshark دارای ویژگی Kill Switch است که در صورت قطع اتصال VPN شما را از اینترنت جدا می کند..
 • افزونه مرورگر – بله ، Surfshark دارای افزونه های مرورگر هم برای Chrome و هم برای Firefox است.
 • اتصال MultiHop – Surfshark با اتصال از طریق دو سرور VPN مختلف ، یک لایه امنیتی دوگانه را برای کاربران خود فراهم می کند..
 • DNS خصوصی & حفاظت از نشت – هر سرور Surfshark دارای DNS خصوصی است و هنگام استفاده از پشته IPv4 از نشت محافظت می کند.
 • سازگاری Tor – بله ، Surfshark برای اتصال خصوصی و ایمن تر با Tor سازگار است.
 • حالت استتار – این ویژگی شما را قادر می سازد تا فعالیت های آنلاین خود را از طریق ISP برای حفظ حریم خصوصی بیشتر مخفی کنید.
 • حالت NoBorders – Surfshark برای دور زدن انزجار برخی مناطق ، حالت NoBorders را دارد که دسترسی به جریان ، محتوای سانسور شده و سایر امکانات را امکان پذیر می کند.
 • نصب نامحدود – Surfshark به شما امکان می دهد از برنامه در همه دستگاه های خود و با نصب نامحدود استفاده کنید.

پشتیبانی سخت افزار

Surfshark دارای برنامه های بومی ، برنامه های افزودنی مرورگر و پشتیبانی از دستگاه هایی است که به کاربران امکان می دهد از خدمات خود در بسیاری از سیستم عامل ها استفاده کنند:

 • iOS – بله
 • اندروید – بله
 • macOS – بله
 • ویندوز – بله
 • لینوکس – بله
 • پلی استیشن – بله
 • ایکس باکس – بله
 • تلویزیون آتش – بله
 • اپل تی وی – بله

لیست برنامه های surfshark

اگر می خواهید از Surfshark VPN برای محافظت از دستگاه هایی که پشتیبانی محلی VPN ندارند استفاده کنید ، می توانید VPN را روی روتر خود نصب کنید و به طور همزمان از همه دستگاه های شما محافظت کند. برای اینکه بتوانید این کار را انجام دهید ، باید روتری را انتخاب کنید که از عملکرد VPN پشتیبانی کند. Surfshark برای مدلهای زیر از روترها پشتیبانی می کند:

 • ایسوس
 • DD-WRT
 • میکروتیک
 • صبائی
 • نتدوما
 • جعبه آزاد
 • گوجه فرنگی
 • Linksys – برخی از مدل ها
 • OpenWRT
 • سنولوژی

مروری بر پشتیبانی مشتری

چه نوع پشتیبانی می توانید و در چه سطوح اشتراک دریافت کنید?

Surfshark دارای یک سطح اشتراک واحد است ، فقط مدت زمان اشتراک از یک اشتراک طولانی مدت 1 ماهه ، 12 ماهه و 24 ماهه متفاوت است. اما فرقی نمی کند که قبلاً در Surfshark مشترک شده باشید یا نه ، پشتیبانی مشتری آنها همان دشمن همه است. گزینه چت زنده بسیار خوب است و آنها تمام تلاش خود را می کنند تا به موقع به هر درخواست ایمیل پاسخ دهند.

آیا پشتیبانی خوب است?

من پشتیبانی چت زنده را امتحان کردم و اپراتور بسیار دوستانه ای بود و به همه س myالات من پاسخ داد. من چند س questionsال تقریباً مضحک پرسیدم ، اما اپراتور همه چیز را جدی گرفت ، پاسخ های با کیفیت ارائه داد و س andالات من را آزار دهنده ندانست.

آنها با چه سرعتی پاسخ می دهند?

من از طرح س questionال خود بلافاصله به یک اپراتور متصل شدم ، که بسیار رضایت بخش بود. کمتر از یک دقیقه پاسخ دادن امتیاز خوبی برای تیم پشتیبانی مشتری Surfshark است.

به نظر می رسد که اینترنت به طور کلی در مورد پشتیبانی آنها چگونه است?

من سعی کردم به همان اندازه درباره نظرات جامعه آنلاین در مورد Surfshark اطلاعات کسب کنم و اکثر نظرات راضی را مطالعه کردم. بیشتر نظرات پاسخ های سریع ارائه شده توسط پشتیبانی چت زنده 24/7 بود.

بازبینی سیاست کلی

اگر از خرید اشتراک Surfshark راضی نیستید ، می توانید ظرف 30 روز پس از خرید اولیه ، درخواست بازپرداخت کنید. این کار از طریق گزینه چت زنده یا نوشتن ایمیل به تیم پشتیبانی مشتری Surfshark انجام می شود.

بررسی اجمالی قیمت

گزینه های قیمت Surfshark به شرح زیر است:

 • ماهانه 1.99 دلار برای اشتراک 24 ماهه
 • 5.99 دلار در ماه برای اشتراک 12 ماهه
 • 11.95 دلار در ماه برای اشتراک ماهانه

برنامه های پرداخت surfshark

مدت زمان اشتراکتان مهم نیست ، شما خدمات کاملی از Surfshark را برای استفاده در همه دستگاه های خود دریافت خواهید کرد ، زیرا اتصال به تعداد نامحدودی از دستگاه ها را ارائه می دهد. همچنین پهنای باند نامحدود ، بدون محدودیت داده و پشتیبانی مشتری 24/7 از Surfshark دریافت می کنید.

گزینه های پرداخت

برای اینکه کاربران بتوانند از ویژگی های Surfshark استفاده کنند ، چندین روش پرداخت دارند. ساده ترین پرداخت با کارت اعتباری است و آنها Visa ، MasterCard ، AMEX و Discover را می پذیرند. همچنین گزینه هایی برای پرداخت از طریق PayPal ، Google Pay و سایر خدمات پرداخت آنلاین وجود دارد. اما برای استفاده کاملاً ناشناس از این VPN ، امکان پرداخت از طریق ارز رمزنگاری شده به مردم ارائه شده است. از ماه مه سال 2020 ، Surfshark پرداخت هایی را با سکه های بیت کوین ، Ethereum و XPR Ripple می پذیرد.

گزینه های پرداخت surfshark

مشخصات سریع

 • سیستم عامل های نرم افزار مشتری: Windows ، macOS ، Linux ، iOS ، Android
 • سیستم عامل های بومی پشتیبانی شده: لینوکس ، روترها ، سیستم های تلویزیون های هوشمند ، Apple TV ، Fire TV ، Playstation ، Xbox
 • پروتکل های پشتیبانی شده: OpenVPN، IKEv2، Shadowsocks، ChaCha، Wireguard، L2TP
 • تعداد سرورها: 1700+
 • تعداد کشورها: 63+
 • کشور ثبت نام: جزایر ویرجین انگلیس
 • گزینه های پرداخت: کارت های اعتباری / بدهی ، PayPal ، خدمات پرداخت آنلاین ، Google Pay ، پرداخت ارز رمزنگاری شده
 • نام واقعی لازم است: نه
 • پروتکل رمزگذاری: AES-256
 • محدودیت استفاده از داده ها: خیر
 • محدودیت استفاده از پهنای باند: خیر
 • حداکثر نه دستگاههای متصل همزمان: نامحدود
 • پشتیبانی مشتری: پشتیبانی از چت زنده 24/7 ، ایمیل
 • سیاست حفظ حریم خصوصی: سیاست خوب ، بدون ثبت گزارش

خلاصه جمع بندی

از هر آنچه در مورد Surfshark دیدم ، می توانم آزادانه بگویم که این مقرون به صرفه ترین سرویس VPN امروز در بازار است. با قیمت عالی کمتر از 2 دلار در ماه برای اشتراک 2 ساله ، مطمئناً برای اکثر ما مقرون به صرفه است. برنامه های آنها از طراحی بصری برخوردار است و برای مبتدیان مناسب است. Surfshark به همراه برخی از ویژگی های اضافی هر آنچه از سرویس VPN انتظار دارید را ارائه می دهد. با خدمات آن ، می توانید از هویت خود در هنگام مرور شبکه محافظت کنید ، از AdBlocker با کیفیت و محافظت در برابر ردیاب ها و بدافزارها برخوردار می شوید. ویژگی ها و خدمات باعث می شود تا کاربران Sufrshark هنگام استفاده از اتصالات Wi-Fi عمومی محافظت شوند ، هنگام استفاده از خدمات پول مانند بانکداری آنلاین یا مدیریت دارایی های رمزنگاری شده شما ، از امنیت بی عیب و نقصی برخوردار باشند. من همه ویژگی های Surfshark را که آزمایش کردم دوست دارم ، زیرا کیفیت و ثبات خوبی را نشان داده اند. در هنگام اتصال به سرورهای از راه دورتر و استفاده از عملکرد MultiHop ، سرعت تاخیری وجود داشت ، اما این انتظار می رود. من به خصوص قیمت ها و پشتیبانی چت زنده 24/7 آنها را دوست داشتم. مرکز راهنمایی آنها می تواند از برخی پیشرفت ها استفاده کند ، اما پشتیبانی چت زنده 24/7 تمام جزئیات از دست رفته را جبران می کند.

دستورالعمل ها را نصب کنید

من از ویندوز استفاده می کنم بنابراین در اینجا دستورالعمل های نصب برنامه Surfshark Windows را به اشتراک می گذارم. کل کار کمتر از دو دقیقه طول کشید و من آماده استفاده از Surfshark VPN شدم.

پنجره های surfshark

 • پس از انتخاب برنامه پرداخت و پرداخت ، می توانید نام کاربری و رمز عبور خود را تنظیم کنید. نام کاربری معمولاً ایمیل شماست که به راحتی به خاطر سپرده می شود و سرویس از آن برای به اشتراک گذاشتن به روزرسانی ها و معاملات تبلیغاتی با شما استفاده می کند.
 • بعد ، از وب سایت رسمی شما باید برنامه ای را که برای سیستم عامل شما کار می کند انتخاب کنید ، در مورد من ، برنامه Windows 10. بارگیری حدود یک دقیقه طول کشید.
 • پس از بارگیری موفقیت آمیز ، باید مانند هر برنامه دیگری چند بار کلیک کنید و تقریباً آماده خواهید بود.
 • پس از نصب ، برنامه راه اندازی می شود و برای ورود به سیستم باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.
 • پس از ورود موفقیت آمیز ، همه گزینه های موجود را مشاهده خواهید کرد.
 • برای یک اتصال ساده ، می توانید سریعترین اتصال سرور را انجام دهید ، به این معنی که برای سرعت بالا و بهترین سرویس به یک سرور نزدیک به خود متصل خواهید شد.
 • اگر به دنبال چیز دیگری هستید ، می توانید برنامه را مرور کنید و از برخی ویژگی های دیگر مانند MultiHop ، StaticID استفاده کنید و می توانید سرورها را براساس مکان مرور کنید.
 • با تهیه لیستی از سرورهای مورد علاقه خود ، می توانید برای استفاده ترجیحی به یک سرور ترجیحی متصل شوید ، مثلاً یک سرور ایالات متحده برای Netflix.
 • برنامه Surfshark دارای یک رابط کاربری ساده ، پوستی زیبا از رنگ آبی سیاه و آبی و عملکردی بصری است.

رتبه بندی

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner