“Shitcoin” چیست؟

شیت کوین چیست؟

معرفی

دو نوع افراد وجود دارند که می خواهند بدانند بیت کوین چیست. مورد اول شخصی است که “شیت کوین” را در سراسر کشور می شنود: “این یک شیت کوین است!” و “شیلینگ شیت خود را متوقف کنید” ، اما آنها دقیقاً نمی دانند که یک بیت کوین بودن چیزی به چه معناست. نوع دیگر این شخص فکر می کند که یک بیت کوین چیست ، اما نمی داند کدام ارزهای رمزپایه شیت کوین هستند و کدام یک نیستند. بنابراین برای کسانی که گریه می کنند ، در اینجا برخی از تعاریف آورده شده است.

شیت کوین

تعریف “Shitcoin”

چندین تعریف وجود دارد:

دیکشنری شهری یک بیت کوین را تعریف می کند به عنوان “یک راه عالی برای از دست دادن پول” و “ارز رمزنگاری شده بدون هیچ کاربرد یا ویژگی های منحصر به فرد.” به عبارت دیگر ، یک شیت کوین یک ارز رمزنگاری شده است که روزی کاملاً بی ارزش خواهد بود.

Investopia تعریف مفصلی ارائه می دهد, گفتن اینکه shitcoin “اصطلاحی انزجاری است که برای توصیف altcoin استفاده می شود که بی ارزش شده است. ممکن است ارزش شیت کوین ناپدید شود زیرا بهره تحقق نیافت ، زیرا خود آلت کوین با حسن نیت ایجاد نشده است یا قیمت بر اساس حدس و گمان بود. ” این مقاله سپس با 500 کلمه توصیف و تحلیل دیگر ، “shitcoin” را بیشتر از بین می برد.

یک پوستر Quora آن را صدا می کند “altcoin (که) به دلیل فقدان ویژگی های مفید در توسعه بلاکچین خود بی ارزش تلقی می شود. گرچه شیت کوین ها بی ارزش تلقی می شوند ، اما لزوما مانع رفتن آنها به “ماه” نمی شود “.

دیگر از آنها شیت کوین دارید؟

روبن سومسن, میزبان پادکست لغو نشده, و سازمان دهنده ملاقات بیت کوین سئول به اندازه کافی مهربان بود که فکر خود را برای کار در تعریف مناسب “shitcoin” به کار بیندازد:

عکس صفحه توییتر

کدام سکه ها شیت کوین هستند?

هیچ چیز در این مقاله توصیه مالی نیست. من مشاور مالی نیستم. اگر به دنبال مشاوره مالی هستید ، لطفاً با یک مشاور مالی حرفه ای مشورت کنید.

خرید بیت کوین

با این وجود ، حقیقتاً گفته می شود ، تعاریف فوق همه بسیار خوب هستند. اما در پایان ، اینکه سکه ها “شیت کوین” هستند ، واقعاً یک عقیده است. همه یکی دارند ، درست است? رمزگشایی پرچم سفید را برافراشته و فقط یک شیت کوین را به عنوان “هر ارز رمزنگاری شده ای که مورد پسند کسی نباشد” تعریف می کند. و حتی این یک امتیازاتی هم دارد. برخی از مردم فکر می کنند که همه ارزهای رمزنگاری شده سکه فروشی هستند.

نوریل روبینی

نوریل روبینی ، اقتصاددان آمریکایی را که در دانشکده بازرگانی استرن دانشگاه نیویورک تدریس می کند ، در نظر بگیرید. در اکتبر 2018 ، اصطلاح “shitcoin” واقعاً وارد شهادت سنای ایالات متحده در کمیته بانکی شد ، به لطف ارزیابی صفحه 37 روبینی با عنوان “Crypto مادر همه کلاهبرداری ها و حباب های (در حال حاضر نابود شده) است در حالی که Blockchain بیش از حد تبلیغات فناوری است ، بهتر از صفحه گسترده / پایگاه داده.

توئیتر Screebshot Rubini

در شهادت خود ، او هر بار از “shitcoin” و “shitcoins” استفاده می کند قبل از اینکه یادداشت کوچکی در مورد عذرخواهی مجلس سنا برای این کار انجام دهد و با استناد به جستجوی گوگل به عنوان شواهدی از اصطلاحات به عنوان نام در فضای ارزهای رمزپایه.

شهادت روبینی

شما می توانید شهادت کامل سنا روبینی را در زیر تماشا کنید:

پس به س backال بازگردیم. کدام ارزهای رمزپایه شیت کوین هستند?

آیا بیت کوین یک بیت کوین است?

نوریل روبینی چنین فکر می کند. اما در این مرحله ، کمترین سکه ممکن است یک بیت کوین باشد.

آیا Litecoin یک بیت کوین است?

چارلی لی ، خالق Litecoin ، چنین فکر می کند – بهترین shitcoin در آنجا!

آیا Ethereum یک بیت کوین است?

BitMex اتر را “دو رقمی shitcoin.”و بله … اینطور است.

برای هر ارز رمزنگاری شده بحث در مورد اینکه آیا این یک بیت کوین است یا نه. در حقیقت ، Father Time حرف آخر را خواهد زد که آیا ارز رمزنگاری شده بیت کوین است یا نه. و در بسیاری از موارد ، او قبلاً صحبت کرده است ، زیرا تعداد بی شماری از پروژه ها از بین رفته اند ، به صفر رسیده اند یا به طور کامل رها شده اند. برای بسیاری دیگر ، روزها شماره گذاری شده اند.

منشا “Shitcoin”

اینکه اصطلاح “shitcoin” در دنیای ارزهای رمزپایه از کجا آمده است و چه زمانی محبوبیت پیدا کرده است ، یک رمز و راز است. اما به احتمال زیاد اندکی پس از تولد بیت کوین در سال های 2008-2009 آغاز شد. اولین ذکر اصطلاح “shitcoin” که ما می شناسیم در مورد است صفحه بحث BitcoinTalk مورخ 02 نوامبر 2010 ، ساعت 10:21:57.

اولین استفاده شناخته شده از shitcoin

اولین اشاره به “shitcoin” در reddit 7 سال پیش ، در سال 2011 ظاهر شده است. و طبق Google Analytics ، تا سال 2017-18 در دوران رونق ارزهای رمزپایه علاقه زیادی به این کلمه وجود نداشت.

جستجوهای google shitcoin

امروز ، کلمه shitcoin به اطراف اشاره می شود که به ارزهای رمزپایه مانند قایق در اقیانوس اشاره دارد. این برای همیشه بخشی از فضای ارزهای رمزپایه است. فقط چیزی در مورد آن وجود دارد ، همانطور که اریک لومبروزو توضیح می دهد, این کلمه فقط دارای آن حلقه ویروسی است که به آن اجازه می دهد سلطه پیدا کند.

TechCrunch اخیراً مقاله ای نوشت تفت دادن Coinbase برای افزودن شیت کوین در مقاله ای با عنوان “Coinbase رویکرد محتاطانه خود را کنار می گذارد اما با عنوان” coinbase-dabbles-in-shitcoins “پیوند می خورد.

عکس توییتر Meltem

و اگر نام Meltem Demirors برای شما کاملاً آشنا به نظر می رسد ، ممکن است به این دلیل باشد که شما فقط او را در تلویزیون ملی تماشا کرده اید … با کنگره صحبت می کند … با جدیت کامل توضیح می دهید که Shitcoin چیست.

شما می توانید این شهادت را در اینجا تماشا کنید:

بنابراین بیایید این توضیحات را در مورد اینکه shitcoins چیست با کمی موسیقی shitcoin برای پایان دادن به ما خاتمه دهیم – با تشکر برای خواندن!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner