نحوه خرید بیت کوین با PayPal

خرید بیت کوین با PayPal آنقدرها هم که به نظر می رسد پیچیده نیست. شما هنوز نمی توانید بیت کوین را مستقیماً از پی پال بخرید ، اما می توانید با استفاده از پی پال در صرافی های بسیار خوب ، بیت کوین بخرید. فقط ابتدا مطمئن شوید که حساب PayPal دارید. پس از تنظیم ، می توانید به انتخاب سیستم عامل خود بپردازید.

Contents

فصل 1:

اتورو

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید عکس صفحه اصلی etoro.com صفحه اصلی eToro

eToro در سال 2007 ایجاد شده است ، یک پلت فرم رمزنگاری چند دارایی است که امکان سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه و سهام را فراهم می کند. این یک بازار بزرگ برای کسانی است که به دنبال خرید و فروش محصولات هستند ، چه سهام ، کالاهایی مانند گاز و نفت یا ارز واقعی. از زمان تاسیس ، این روش در حال تغییر در نگاه مردم به مدیریت پول است ، بدون توجه به سابقه و درآمد ، بازارهای مالی را به روی همه باز می کند.

اتفاقاً eToro یکی از ساده ترین راه هایی است که می توانید با PayPal بیت کوین بخرید. چه شما ترجیح می دهید از حواله بانکی ، حواله یا PayPal و رقبای آن استفاده کنید ، می توانید آن را بصورت آنلاین به حساب خود واریز کنید. بعلاوه ، همچنین می توانید در هر زمان که بخواهید از حساب خود وجه برداشت کنید.

از نظر ما eToro بستری است که اگر می خواهید بیت کوین خود را برای سودآوری از آن سرمایه گذاری کنید ، از آن استفاده می کند. در همین راستا ، برای کسانی که شاید نیازی به بیت کوین ندارند بسیار عالی است ، اما در نهایت مبادله باعث فروش آنها در بازار خواهد شد.

اگرچه eToro برای پرداخت هزینه های بیت کوین عالی است ، بهتر است CFD در سیستم عامل معامله نکنید ، مخصوصاً اگر نمی دانید چه کاری انجام می دهید. با چنین خطر بالایی از دست دادن پول ، بهتر است فقط به قابلیت های مبادله آن پایبند باشید.

طرفداران

 • شهرت عالی
 • فوق العاده آسان برای استفاده
 • بسیار ایمن
 • سپرده و برداشت فوری
 • کاربر پسند
 • هزینه های کم

مخالف

 • اگر دارایی های معاملاتی CFD را درک نکنید ممکن است خطرناک باشد

خرید بیت کوین با PayPal در eToro

 1. برای ورود به سیستم یک حساب موجود در eToro ثبت نام کنید
 2. انتخاب کنید بیت کوین / BTC از منوی کشویی استفاده کنید یا از نوار جستجو استفاده کنید
 3. کلیک تجارت
 4. انتخاب کنید تجارت (قیمت های فعلی بازار ، سریعتر) یا سفارش (منتظر قیمت های ایده آل ، کندتر باشید)
 5. ورودی چقدر می خواهید عوض کنید به بیت کوین یا در نظر دارید چه مقدار خرید کنید
 6. کلیک تجارت آزاد

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید

انبوه

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید عکس صفحه اصلی paxful.com صفحه اصلی Paxful

Paxful یک بازار شخصی به فرد است که به طور کلی از بیش از 300 روش پرداخت پشتیبانی می کند. از نقل و انتقالات بانکی گرفته تا کارت های هدیه و موارد دیگر. یکی از مقرون به صرفه ترین روش های خرید بیت کوین ، تمام آنچه برای شروع به کار نیاز دارید یک حساب تأیید شده PayPal است. وقتی نوبت به استفاده از PayPal با آن می رسد ، بیشتر فروشندگان می خواهند بدانند که به چه کسی می فروشند یک شخص قانونی است. پس از تأیید ، معامله ساده ، آسان است و به هیچ وجه زمان نمی برد.

طرفداران

 • بسیار ایمن
 • آرایه گسترده ای از روش های ممکن پرداخت
 • تنوع فروشنده ها
 • سیستم محافظت
 • هزینه های کم

مخالف

 • خطر کلاهبرداری

خرید بیت کوین با پی پال در Paxful

 1. به Paxful بروید
 2. مقدار را وارد کنید شما می خواهید پرداخت کنید
 3. اصابت جستجو کردن
 4. فروشندگان را مرور کنید – بیت کوین شما تا زمانی که این کار را انجام ندهید در رکود خواهد بود
 5. پس از دریافت بیت کوین, آن را به یک کیف پول بیت کوین بردارید برای حفاظت – بعداً به این موضوع خواهیم پرداخت

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید

LocalBitcoins

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید عکس صفحه اصلی localbitcoins.com صفحه اصلی LocalBitcoins

LocalBitcoins که به طور مشابه با Paxful کار می کند ، یک تبادل P2P است که به افراد بیش از 200 کشور امکان تجارت در آن را می دهد. پیش از منحنی fintech ، LocalBitcoins در سال 2012 در فنلاند ایجاد شد. از آن زمان به بعد به عنوان یک وسیله باور نکردنی قابل اعتماد برای خرید بیت کوین شناخته می شود و بیش از 20 روش مختلف پرداخت را قبول می کند.

فروشندگان LocalBitcoin قیمت های خود را با ارز محلی خود تعیین می کنند. همچنین موارد زیادی در این سیستم عامل وجود دارد که به معنی رقابت زیاد است و ممکن است قیمت ها به نفع شما باشد. هنگامی که فروشنده ای را پیدا کردید که PayPal را قبول می کند ، آماده اید که در فرآیندی حداکثر 10 دقیقه به طول بیانجامید.

همانند Paxful ، بیت کوین تا زمانی که خریدار پرداخت را قبول نکند ، در یک محفظه محصور می شود. به این ترتیب ، هر دو طرف از دست دادن سمت خود در تجارت محافظت می شوند. شما همچنین می توانید به صورت ناشناس در سیستم عامل تجارت کنید ، که این چیزی نیست که توسط دیگران ارائه شود. با این اوصاف ، ممکن است برخی از فروشندگان ، فقط برای اطمینان از شما درخواست تأیید شناسه کنند.

طرفداران

 • ثبت نام آسان
 • استفاده ساده
 • فروشندگان زیادی
 • نرخ های ارز رقابتی
 • سپردن

مخالف

 • هزینه های بالاتر برای پی پال – این
 • با توجه به هزینه های پی پال
 • ممکن است کمی وقت بگذارید تا فروشنده ایده آل خود را پیدا کنید

خرید بیت کوین با PayPal در LocalBitcoins

 1. به LocalBitcoins بروید
 2. انتخاب کنید چه مقدار بیت کوین شما می خواهید
 3. انتخاب کنید واحد پول محلی
 4. انتخاب کنید پی پال
 5. اصابت جستجو کردن
 6. فروشندگان را مرور کنید – دریابید که آنها چگونه قابل اعتماد هستند ، چه پرداخت هایی را می پذیرند و آیا هزینه هایی وجود دارد
 7. پس از انتخاب ، کلیک کنید خرید
 8. ارسال درخواست تجارت

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید

x سکه

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید عکس صفحه اصلی xcoins.io صفحه اصلی xCoins

xCoins با بقیه سیستم عامل هایی که انتخاب کرده ایم بسیار متفاوت است. یک پلت فرم وام دهی به نظیر همتا ، بیشتر از آنکه به فروش برسد ، حول افرادی است که بیت کوین را وام می دهند. بنابراین خریدها فقط برای مدت زمان مشخصی انجام می شوند و شما باید در بازه زمانی مورد بحث شما و وام دهنده ، بیت کوین را به صورت یکجا پرداخت کنید..

از آنجا که xCoins با وام دهندگان با خریداران مطابقت دارد ، هر وام امن است و بنابراین ، هزینه ها در سپرده امنیتی گنجانده می شود تا هیچ معامله کثیفی را تضمین کند. هزینه ها شامل هزینه وام دهنده است که 10٪ از سپرده شما است. مبدا وام که 3.5٪ آن است و هزینه پردازش PayPal با 2.9٪ سپرده بعلاوه 0.30 $. بدیهی است که وام دهی برای همه مناسب نیست ، اما اگر قادر باشید و آن را ترجیح دهید ، می تواند راهی عالی برای دستیابی به بیت کوین بدون سرمایه گذاری باشد..

طرفداران

 • آسان برای استفاده
 • ساده
 • پردازش سریع

مخالف

 • هزینه های بالا و بسیاری از آنها
 • محدودیت های معامله

خرید بیت کوین با پی پال در xCoins

 1. ثبت نام ورود به xCoins
 2. ورودی چه مقدار بیت کوین شما می خواهید
 3. ایجاد کنید پرداخت
 4. دريافت كردن بیت کوین

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید

فصل 2:

هر کسی که از PayPal در طول سال استفاده کرده است می داند که این مزایا و معایب خود را دارد. چه از آن در eBay استفاده کرده باشید و چه به عنوان وسیله پرداخت ، به همان اندازه که امتیازات خوبی دارد ، دارای امتیازات خوبی است.

جوانب مثبت PayPal

کلمه مثبت با مربع های چوبی نوشته شده است

 • این یک بازار جهانی است: با PayPal می توانید از آن با هر ارز از USD تا INR استفاده کنید. در هرجای دنیا که زندگی می کنید ، می توانید چیزی را در مکانی کاملاً متفاوت به شخص دیگری بخرید یا بفروشید. اگرچه هزینه های ارزی دارد اما خیلی هم بد نیستند.
 • استفاده از آن آسان است: تقریباً همه می دانند که چگونه از PayPal استفاده کنند ، صرف نظر از سن. کار به آسانی دادن نام یا پیوند PayPal به دیگران است و کارتان تمام است.
 • برای پرداخت هزینه از طریق PayPal به حساب PayPal نیازی ندارید: در عوض ، می توانید از طریق کارت نقدی یا اعتباری پرداخت کنید.
 • تعداد زیادی فروشگاه و شرکت از PayPal استفاده می کنند: Papa John’s یا Uber باشد ، شما می توانید برای خریدهای آنلاین تقریباً هر چیزی از PayPal استفاده کنید. در مورد رقبا هنوز نمی توان همین حرف را زد.

منفی های PayPal

کلمات منفی نوشته شده با مربع های چوبی

 • هزینه ها نجومی است: علاوه بر هزینه های مبادله ای ، هزینه های PayPal می توانند بسیار بالا بروند. به عنوان مثال ، اگر مبلغ زیادی را به عنوان مشاغل پرداخت کرده باشید ، قسمت عظیمی از آن را به دلیل هزینه های آنها از دست خواهید داد. برای ارسال یا دریافت پرداخت های مشاغل ، هزینه های برگشت هزینه و هزینه های پرداخت های بین المللی هزینه های تراکنش وجود دارد.
 • گاهی غیر قابل اعتماد: در حالی که PayPal معمولاً به عنوان ساعت کار می کند ، هر از چند گاهی ممکن است با پرداختی که پردازش آن گیر کرده است شگفت زده شوید. اگر منتظر هستید تا این پول به حساب شما وارد شود ، تا زمان پاکسازی آن اخبار بدی است.
 • هر ارزی حساب نمی شود: 25 ارز قابل استفاده است ، در جهان 180 ارز وجود دارد.

فصل 3:

چگونه می توانم بیت کوین را با پی پال بخرم?

اگرچه این می تواند ناامیدکننده باشد ، اما استدلال محکمی در پشت آن وجود دارد. یکی از بزرگترین اقدامات PayPal حمایت از خریدار آن است. با این کار ، اگر خریدار آنچه را که برای آن پرداخت کرده اند دریافت نکند ، محافظت می شود. وقتی صحبت از بیت کوین می شود ، معاملات قابل برگشت نیستند. در نتیجه ، سیاست های آنها در نهایت بهم می خورد. از آنجا که راهی برای اثبات عدم دریافت ارز رمزنگاری شده توسط خریدار وجود ندارد ، PayPal نمی تواند از آنها محافظت کند.

تصویر محافظت از خریدار

همانطور که گفته شد ، روشهایی وجود دارد که با استفاده از سیستم عاملهایی که پرداختهای PayPal را می پذیرند – یا به طور بالقوه می توانند این کار را براندازند. افراد زیادی سالهاست که به لطف شبکه های شخص ثالث و صرافی ها با PayPal اقدام به خرید بیت کوین می کنند.

مقایسه

آرم اتورو

اتورو

 • تجارت را سریع شروع کنید. محدودیت های بالا
 • راهی آسان برای تازه واردان برای دریافت بیت کوین
 • سرمایه شما در معرض خطر است

هم اکنون خریداری کنید

ما از تجارت اوراق بهادار از هر نوع ، از جمله CFD ، كمسیون تبلیغ نمی كنیم ، تأیید نمی كنیم یا به دست نمی آوریم ، با این حال ، eToro ایجاب می كند كه ما سلب مسئولیت زیر را به شما ارائه دهیم: CFD ابزار پیچیده ای هستند و با از دست دادن سریع سرعت از دست دادن پول ، خطر بالایی دارند. به اهرم استفاده کردن. 62٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید بررسی کنید که آیا می دانید CFD چگونه کار می کند و آیا توانایی این را دارید که ریسک بالایی را برای از دست دادن پول خود بپذیرید.

آرم بیت کوین محلی

بیت کوین محلی

 • تقریباً برای همه کشورها پشتیبانی می کند
 • طیف گسترده ای از روش های پرداخت پذیرفته شده است
 • مبادله مطمئن از سال 2012 انجام شده است

هم اکنون خریداری کنید

آیا باید با استفاده از PayPal بیت کوین بخرم؟?

مفهوم پرداخت دیجیتال

در حال حاضر ، خرید بیت کوین با PayPal به آسانی استفاده از پرداخت های سنتی نیست. اما ممکن است با ایده پی پال که در آینده نزدیک مبادله رمزنگاری را اجرا می کند ، احساس راحتی نسبت به عصر دیجیتال و دموکراتیزه شدن آسان است.

اگرچه هنوز مجبورید هزینه های PayPal را در لحظه در نظر بگیرید ، اما بسیار راحت است ، اگر چنین کاری کنید احساس اشتباهی می کنید.

فصل 4:

روزگاری بیت کوین چیزی بود که فقط کسانی در اینترنت درباره آن صحبت می کردند. یک روش جدید هزینه و سرمایه گذاری. راهی برای کنترل امور مالی خود. با این حال ، از سال 2009 چیزهای زیادی تغییر کرده است و اکنون – شاید برخی بگویند بالاخره – حتی PayPal در حال ورود به دنیای رمزنگاری است.

آشیانه بیت کوین به اسکناس های دلار

با ایجاد آن در سال 2009 ، خرید بیت کوین سخت بود. شما نه تنها باید بدانید که چگونه آن را بخرید بلکه باید به کجا بروید. برای سالها ، حتی یک تبدیل ارز فروخت بنابراین ، یافتن مبادله قابل اعتماد نه تنها دشوار بود ، بلکه یافتن مبادلاتی که پرداخت های “دنیای واقعی” را بپذیرد حتی دشوارتر بود.

زنی که از تبلت برای خرید آنلاین استفاده می کند

در دهه 2010 ، جریان اصلی در حال جنجال بود. مشاغل بیشتری مشغول تجارت آنلاین بودند و “Fintech” آخرین کلمه کلیدی بود. شما می توانید از طریق PayPal ، Venmo ، CashApp ، هزینه همه چیز را بصورت آنلاین پرداخت کنید. فقط ناگفته نماند که بیت کوین برای سوار شدن همراه بود.

مفهوم ارزهای رمزپایه دیجیتال

این روزها ، اکوسیستم ارز رمزنگاری شده بسیار بزرگ و پیچیده است 5000 ارز رمزنگاری شده امروز وجود دارد. در نتیجه ، بیش از هر زمان دیگری روش های خرید آنها وجود دارد. از کارت های نقدی و اعتباری گرفته تا نقل و انتقالات بانکی ، بیت کوین به طور گسترده ای در دسترس هر کسی است که بخواهد. نه تنها این ، بلکه می توانید از PayPal نیز استفاده کنید.

بیت کوین به جریان اصلی می رود

علامت نئون اخبار Bircoin

احتمالاً یکی از بزرگترین اتفاقاتی که در دنیای رمزنگاری رخ داده است ، شناسایی آن توسط رسانه های جریان اصلی است. برای مدتی ، برخی فکر می کردند آخرین بیت کوین را شنیده اند. اما به زودی, شرکت های فین تک از جمله خدمات مرتبط با رمزنگاری در سیستم عامل های خود بودند. اکنون یافتن یک برنامه مالی غیرمتعارف که نوعی تبادل رمزنگاری ارائه نکند ، بسیار دشوار است.

عکس صفحه از بخش Squareup.com صفحه اصلی Squareup

این ادغام به آرامی اما ناگهانی صورت گرفت. معامله گران بیت کوین می گفتند ، “من به شما چنین گفتم!” در حالی که کسانی که قبلاً علاقه ای به آن نداشتند توجه می کردند. یکی از اولین نمونه های جریان اصلی ارزهای رمزنگاری شده در آغوش سایبری بزرگ پرداخت آنلاین ، Square است. با Cash App ، اکنون تجارت بیت کوین با آنها به همان اندازه ارزهای فیزیکی آسان است. در نتیجه ، این واقعاً در حال بازده است: درآمد سه ماهه اخیر Square 367٪ افزایش یافته است.

افرادی با ایده های روشن تصویرگری می کنند

اگرچه پی پال قبلاً ایدئولوژی رمزنگاری را خراب می کرد ، اما دانشمندی نمی فهمد که چرا آنها اکنون نظر خود را تغییر داده اند. در ژوئن 2020 ، مشخص شد که PayPal در تلاش است تا خرید مستقیم ارز رمزنگاری شده را روی سیستم عامل خود مجاز کند. در حالی که تیم به طور رسمی آن را اعلام نکرده است ، نادیده گرفتن سود Square به نوع خاصی از شرکت نیاز دارد. از این گذشته ، PayPal دارای 325 میلیون حساب کاربری فعال است. در مقایسه ، میدان 24 میلیون است.

پی پال و بیت کوین: چه چیزی تغییر کرد?

بیت کوین و شیشه های ترک خورده

اگرچه شما همیشه قادر به استفاده از PayPal بوده اید خرید بیت کوین از طریق اشخاص ثالث ، آنجا خون بدی وجود دارد. از نظر تاریخی ، PayPal با آغوش باز از ارزهای رمزپایه استقبال نکرده است. عضو موسس آن و مدیرعامل آن ، بیل هریس ، حتی تا آنجا پیش رفت که بیت کوین را the “بزرگترین کلاهبرداری تاریخ” وی با ادعای ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاران خود را کلاهبرداری کرد ، و بر خلاف ارزش آن بحث کرد. همانطور که ضرب المثل قدیمی می گوید ، باید آن را ببینید تا باور کنید. حدس بزنید او این را به معنای واقعی کلمه برداشت.

بنابراین ، چه چیزی تغییر کرده است?

مردی در حال افزایش نمودار به صفحه نمایش است

خوب ، Square سود کلانی کسب کرد. و تا آنجا که مشاغل پیش می رود ، اگر سودی حاصل شود ، آنها می خواهند که به جیب آنها باشد. اگر یک سیستم پرداخت نسبتاً خوب مانند Square می تواند سریعتر از دیگران مانند Venmo رشد کند ، پس فقط به این فکر کنید که بیت کوین برای PayPal چه معنایی دارد که همه از آن استفاده می کنند.

PayPal جهش رمزنگاری را انجام می دهد

مفهوم قرارداد کسب و کار مصافحه دیجیتال

اگر هریس را کنار بگذاریم ، رابطه PayPal و بیت کوین کاملاً جدید نیست. به طور نسبی ، آنها مدتی درگیر شده اند.

در سال 2014 ، پی پال مشارکت اعلام شده با سه پردازنده بیت کوین از جمله محبوب Coinbase. تا سال 2018 ، افراد در ایالات متحده می توانند مستقیماً محتوای کیف پول دیجیتال خود را به حساب PayPal خود پرداخت و برداشت کنند. در همان سال ، آن خود سه بار آزمایش کرد برنامه تشویقی مبتنی بر بلاکچین برای کارمندان.

نشانه ای از آنچه در آینده خواهد آمد

زمینه بلاکچین با نقشه جهان

از زمانی که معلوم شد PayPal به سمت حمایت از ارز رمزنگاری شده در حال حرکت است ، مردم حرف هایی برای گفتن داشتند. اگرچه منتقدان زیادی وجود دارند که انتقال رمزنگاری به جریان اصلی را امری بد می دانند ، اما لزوماً اینگونه نیست. بیشتر تقاضای قیمت بیت کوین کالایی حتی گرمتر و کالایی برای آزمایش زمان خواهد بود.

رمزنگاری های ریپل و داش

در حقیقت ، سیستم عامل های پرداخت بیشتر که با مبادلات ارزهای رمزنگاری شده ادغام می شوند ، ممکن است چراغ مالی خارج از مرز را روشن کنند. یا حتی ، به طور کلی ، از نظر اقتصادی ، جامعه چگونه کار می کند. علاوه بر این ، شرکت های بیشتری که بیت کوین را در ردیف خود قرار می دهند ، باعث ایجاد مخاطره بیشتر برای کاربران فعلی آن می شود. همین مورد را می توان برای ارزهای رمزنگاری شده دیگر مانند Ripple یا Dash نیز بیان کرد.

چه کسی می داند در یک سال کجا خواهیم بود ، از نظر بیت کوین ، اما ما بسیار هیجان زده هستیم که ببینیم همه چیز کجا می رود.

فصل 5:

بنابراین ، شما آماده هستید که برای اولین بار بیت کوین بخرید و PayPal خود را آماده داشته باشید: اکنون چه می شود?

P2P فروشندگان و خریداران را به هم متصل می کند و به آنها امکان تجارت با یکدیگر را می دهد. بسیاری از این افراد از PayPal استفاده می کنند ، برخی از آنها استفاده نمی کنند. با مبادلات و زنجیره ها ، این برعکس است. مردم می توانند بیت کوین خود را خریداری و بفروشند ، اما اکثر شما اجازه استفاده از PayPal را نمی دهند.

بیایید بهتر نگاه کنیم.

صرافی های ارز رمزنگاری شده

پرداخت از طریق تلفن هوشمند با استفاده از مفهوم اسمارت فون از پول

بهترین مثال مبادله ارز رمزنگاری شده VirWox است که اکنون از بین رفته است. با استفاده از این روش ، کاربران می توانند ارزهای سایبری مانند Second Life Linden Dollars را به بیت کوین مبادله کنند. سپس ، می توانید ارزهای رمزپایه خود را از طریق PayPal به دلار آمریکا پول نقد کنید.

Peer-to-Peer Marketplace

تصویربرداری دو مرد با یکدیگر دست دادن

بازارهای همتا به همتا خریداران و فروشندگان را برای تجارت مستقیم به هم نزدیک می کنند. در حالی که دیجیتال ، روشی که در آن کار می شود بسیار ابتکاری برای تجارت است: یک نفر یک چیز را می فروشد ، یک نفر دیگر آن چیز را می خرد.

سیستم عامل های وام همتا به همتا

مذاکره وام برای وام دهنده و وام گیرنده

سیستم عامل های وام P2P به جای خریداران برای وام دهندگان و وام گیرندگان است. آنها برای افرادی هستند که عجولانه به بیت کوین نیاز دارند یا ترجیح می دهند صبر نکنند. عملکردی که بی شباهت به سیستم عامل وام نیست ، این یک روش سریع و آسان برای بدست آوردن بیت کوین است.

اما برخلاف وام دهندگان سنتی ، بهره ای به شما تعلق نمی گیرد.

فصل 6:

کیف پول بیت کوین توصیه شده

کیف پول با نمای نزدیک بیت کوین

هنگامی که بیت کوین خود را با استفاده از Paypal خریداری کردید ، برای نگه داشتن آن به مکانی نیاز خواهید داشت. اگرچه می توان آن را در بستری که به دست آوردید ، نگهداری کرد ، اما خارج از شرکت و جستجوی گزینه های جایگزین بسیار مطمئن تر است کیف پول. متاسفانه هر چیزی به صورت آنلاین در معرض هک شدن است و آخرین چیزی که می خواهید این باشد که شخصی بیت کوین شما را از شما بگیرد.

Trezor مدل T

Trezor مدل T

Trezor مدل T منتشر شده در سال 2018 قیمت 159 دلار ScreenYes اتصال USB نوع C هم اکنون خریداری کنید!

Trezor مدل T یکی از کیف پول های سخت افزاری مجلل در بازار است. این یک صفحه نمایش لمسی تمام رنگی و یک ایستگاه اتصال مغناطیسی را ارائه می دهد. همچنین توسط یکی از قدیمی ترین شرکتهای بیت کوین در اطراف ساخته شده است: آزمایشگاه Satoshi.

لجر نانو ایکس

لجر نانو ایکس

لجر نانو ایکس منتشر شده در سال 2019 قیمت 119 دلار صفحه نمایش بله ذخیره سازی 2 مگابایت هم اکنون خریداری کنید!

لجر نانو ایکس یکی از ایمن ترین کیف پول های سخت افزاری فعال بلوتوث در بازار را ارائه می دهد. چند موجود دیگر از جمله برنامه های Ledger Live آنها برای عیب یابی و ارسال و دریافت سکه به راحتی فراهم می کند – فقط توجه داشته باشید که استفاده از آن به این معنی است که Ledger از محتوای کیف پول مطلع خواهد شد.

ColdCard

ColdCard Mk3

ColdCard Mk3 منتشر شده در سال 2019 قیمت 119 $ ScreenYes StorageSD Card هم اکنون خریداری کنید!

تا حد زیادی امن ترین کیف پول سخت افزاری ، این کیف پول سخت افزاری بیت کوین را با بیشترین ویژگی های موجود در بازار پوشش داده اید. این یک کیف پول پیشرفته است زیرا هیچ نرم افزار کیف پول کارت سرد برای تجزیه آن وجود ندارد ، بنابراین درک الکتروموتور و تنظیم گره خود مهم است.

اگر به دنبال حداکثر امنیت برای بیت کوین خود هستید ، بهترین کیف پول برای سخت افزار است سردخانه. این دستگاه های الکترونیکی کوچک اما قدرتمند که اغلب شبیه کارت های USB هستند ، تنها با هدف تأمین ارزهای رمزپایه ساخته شده اند.

این راه حل های سخت افزاری بسیار ایمن تر از گزینه های آنلاین هستند زیرا برای استفاده باید به دستگاه شما متصل شوند.

Edge – کیف پول نرم افزار رایگان

عکس صفحه از یک صفحه edge.app صفحه اصلی برنامه Edge

Edge یک برنامه کاربردی تلفن همراه است که هم در فروشگاه App Apple و هم در Google Play Store موجود است. با ورود به سیستم ، یک حساب امن دریافت می کنید که در آن می توانید ارزهای رمزپایه خود را در یک مکان نگه دارید. نکته جالب دیگر در مورد Edge شهرت آن است. در بررسی های آن نه تنها گفته می شود که ایمن است ، بلکه سیستم ورود به سیستم نیز بسیار ایمن است و سایر شرکت ها از آن به عنوان یک سیستم احراز هویت استفاده کرده اند.

نتیجه

به زودی ، ممکن است در دنیایی زندگی کنیم که خرید بیت کوین از طریق PayPal به راحتی سفارش پیتزا است.

تا آن زمان ، این مبادلات رمزنگاری معتبر راهی عالی برای خرید بیت کوین برای هر مکانی است که می خواهید استفاده کنید.

سالات متداول

آیا می توانید با کارت اعتباری بیت کوین بخرید?

بله، تو میتونی. اما کل روند مانند این نیست که به سادگی از یک وب سایت بازدید کنید و کالا بخرید. شما باید از طریق یک پلت فرم تخصصی بروکرینگ یا مبادله را طی کنید. از طریق این سرویس ، پول فیات شما با ارز رمزپایه مبادله می شود ، در این مورد با بیت کوین.

آیا می توانید با کارت نقدی بیت کوین بخرید?

خرید بیت کوین با کارت نقدی کاملاً ایمن است ، به شرطی که از صرافی معتبر استفاده کنید.

آیا می توانید با پی پال بیت کوین بخرید?

نه مستقیم شما می توانید از PayPal همراه با یک سیستم عامل تجاری مانند Etoro یا بازار همتا به همتا استفاده کنید.

آیا PayPal کیف پول بیت کوین دارد?

نه. شما نمی توانید حساب PayPal خود را با استفاده از Bitcoin از طریق PayPal تأمین مالی کنید. با این حال ، با استفاده از صرافی مانند Coinbase می توانید بیت کوین را به حساب PayPal خود بفروشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner