نحوه دسترسی به حساب بانکی خود را هنگام سفر به خارج از کشور حفظ کنید

بهترین کیف پول بیت کوین

برنامه ریزی برای سفر به زودی?

در این صورت ، شما می خواهید بدانید که چگونه می توانید به حساب بانکی خود دسترسی ادامه دهید.

در این راهنمای کوتاه ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه.

سفر به خارج از کشور?

سفر به خارج از کشور معمولاً انجام معاملات مالی مانند اعتبار یا بدهی حساب بانکی شماست. به بیان ساده ، شما یا پول را به حساب بانکی خود واریز می کنید و یا وجه نقد را برداشت می کنید. از آنجا که در هنگام مسافرت انبوهی از پول نقد با خود حمل نمی کنیم ، چنین معاملات مالی بخشی از زندگی روزمره ما هنگام مسافرت به خارج از کشور است.

اما یک صید وجود دارد. بیشتر این معاملات اکنون با استفاده از ابزارهای الکترونیکی ، با استفاده از بانکداری آنلاین یا با استفاده از یک دستگاه خودپرداز متصل انجام می شود. این س theال را ایجاد می کند که چگونه هنگام رفتن به کشور دیگری از حساب بانکی خود محافظت کنید.

اگر از روش های بانکی آنلاین و آفلاین استفاده می کنید ، باید چندین قانون ساده را دنبال کنید تا شاهد قفل شدن حساب بانکی خود نباشید.

بانکداری آنلاین از خارج از کشور: استفاده از سرویس VPN

VPN =

بانک های مدرن هستند با استفاده از روشهای پیشرفته برای نظارت بر چگونگی و محل خرج مشتری خود. در عصر هک های گسترده ، تلاش برای سرقت هویت و دستگاه های خودپرداز که کسی قادر به نصب دستگاه پرش است ، قابل درک است.

معنای آن این است که اگر شما شهروند ایالات متحده هستید ، با داشتن حساب بانکی در یک بانک آمریکایی ، که برای اولین بار به خارج از کشور سفر می کند ، می توانید در هنگام استفاده از بانکداری آنلاین در یک کشور خارجی ، حساب خود را مسدود کنید.

یک راه حل ساده استفاده از a VPN رایگان که به بانک شما می گوید شما در واقع هرگز مکان خود را ترک نکرده اید. با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی ، می توانید یک سرور در کشور خود یا هر کشور دیگری انتخاب کنید و از طریق همین سرور به حساب خود متصل شوید. در نتیجه ، سرورهای بانک هیچگونه فعالیت مشکوکی راجع به حساب شما تشخیص نخواهند داد.

این یک روش بسیار مفید برای رمزگذاری اتصال شما و جلوگیری از بروز مشکل در هنگام سفر به کشورهای “عجیب” است. باید در نظر داشته باشید که برخی از مقاصد سفر توسط بانک ها ایمن در نظر گرفته نمی شوند و هنگام تلاش برای استفاده از خدمات بانکی آنلاین از آنجا می توانید حساب خود را به راحتی قفل شده ببینید.

بعلاوه ، الف VPN سرویس به شما امکان می دهد از شبکه های Wi-Fi عمومی برای اتصال ایمن به حساب بانکی خود استفاده کنید ، و هرگونه استشمام در شبکه را از بین ببرید.

بیش از یک حساب و کارت داشته باشید

در دست داشتن تلفن همراه و کارت اعتباری =

به شرطی که قصد دارید هنگام سفر از بانکداری همراه استفاده کنید ، روش خوب دیگر برای محافظت از خود داشتن بیش از یک حساب بانکی است. می توانید با مبلغ محدودی حساب جدیدی باز کرده و به جای حساب اصلی خود از آن استفاده کنید. شما هنوز هم باید از سرویس های امنیتی مانند VPN و یک مرورگر ایمن استفاده کنید اما در صورتی که به دلایلی حساب شما قفل شود ، به حساب اصلی خود دسترسی خواهید داشت.

داشتن بیش از یک کارت به حساب بانکی شما متصل شده ، یکی دیگر از بهترین روش ها هنگام مسافرت به خارج از کشور است. جدای از همه تهدیدهای سایبری که با آن روبرو هستیم ، شما می توانید تجربه های بدی مانند خودپرداز کارت خوردن خودپرداز و در نتیجه قفل کردن حساب از حساب خود داشته باشید. همچنین می توانید با وارد کردن کد PIN اشتباه کارت خود را مسدود کنید ، این امر همچنین از دسترسی شما به حساب خود جلوگیری می کند.

به خاطر داشته باشید که هنگام مسافرت به خارج از کشور این امکان وجود دارد که بانک شما در آنجا شعبه نداشته باشد ، این دسترسی به حساب شما و جایگزینی کارت مسدود شده را بسیار دشوار می کند. داشتن کارت دوم شما را قادر می سازد تا زمانی که کارت دیگر به شما برگردد یا رفع انسداد شود به وجوه خود دسترسی پیدا کنید.

همچنین ، داشتن تمام Visa ، MasterCard و American Express در مقاصد عجیب و غریب که فروشگاه ها ، رستوران ها یا حتی دستگاه های خودپرداز ممکن است یک یا چند کارت را بپذیرند مفید است. بنابراین ، اطمینان حاصل می کنید که تمام وقت به پول خود دسترسی دارید.

به بانک خود اطلاع دهید که در خارج از کشور هستید

استفاده از تلفن همراه =

تمام تلاش خود را بکنید تا به بانک خود اطلاع دهید که قصد سفر به خارج از کشور را دارید و به آنها بگویید که از کدام کشورها و مکانها قصد سفر دارید. اگر فکر کنند خریدهای شما در یک کشور خارجی فعالیت مشکوکی است ، بسیاری از بانک ها حساب شما را مسدود می کنند. بانک یک اخطار مسافرت موقت بر روی حساب شما قرار می دهد و بنابراین سیستم های آنها خریدها یا نقل و انتقالات بین المللی شما را به عنوان مشکوک نشان نمی دهند.

در صورت گم شدن یا مسدود شدن کارت ، کارت بانکی خود را بررسی کنید که آیا آنها می توانند کارت اعتباری یا نقدی جدیدی به مقصد شما تحویل دهند؟.

از مرورگرها و VPN های حریم خصوصی در تلفن خود استفاده کنید

مفهوم تلفن همراه امن =

از گزینه های مرور خصوصی در مرورگرهایی مانند Firefox یا بهتر استفاده کنید ، در صورت امکان از یک مرورگر tor در تلفن خود استفاده کنید.

اگرچه اینها لزوماً داده های GPS شما را پوشش نمی دهند ، کوکی ها را مسدود می کنند و آدرس IP واقعی شما را پنهان می کنند ، این روش دیگری است که این شرکت ها شما را تحت نظر دارند.

جمع بندی کلمات

اگر در حساب بانکی خود قفل نشوید ، سفر به خارج از کشور می تواند به یک آشفتگی واقعی تبدیل شود. داشتن کارت های اعتباری / بدهی و حساب های بانکی تکراری چیز خوبی است اما باید برای سرقت هویت بصورت آنلاین آماده باش باشید. در واقع ، مسافران بیشترین قربانیان سرقت هویت هستند زیرا بیشترین دسترسی را به شبکه های عمومی و رایانه های عمومی دارند.

سعی کنید فقط به شبکه های Wi-Fi ایمن دسترسی داشته باشید و هنگام دسترسی به یک شبکه عمومی ناامن از VPN استفاده کنید. حتی وقتی با استفاده از سرویس VPN در رایانه رومیزی عمومی به حساب خود دسترسی پیدا می کنید ، همیشه هنگام خروج از رایانه ، سابقه مرور خود و همه کوکی ها را حذف کنید. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که پس از شما هیچ کس قادر به دسترسی به داده های شخصی ، رمزهای عبور و تنظیمات شما نخواهد بود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner