شرایط استفاده از خدمات

بررسی اجمالی

این وب سایت توسط Emissary Ventures LLC اداره می شود. در کل سایت ، اصطلاحات “ما” ، “ما” و “ما” به Emissary Ventures LLC اشاره دارد. Emissary Ventures LLC این وب سایت را شامل می شود ، شامل کلیه اطلاعات ، ابزارها و خدمات موجود در این سایت به شما کاربر ، مشروط بر پذیرفتن کلیه شرایط ، ضوابط ، خط مشی ها و اطلاعیه های اعلام شده در اینجا.

با مراجعه به سایت ما و / یا خرید چیزی از ما ، شما در “خدمات” ما شرکت می کنید و می پذیرید که به شرایط و ضوابط زیر (“شرایط خدمات” ، “شرایط”) ، از جمله آن شرایط و ضوابط و سیاست های اضافی ، متعهد باشید. در اینجا ارجاع داده می شود و / یا توسط هایپر لینک در دسترس است. این شرایط خدمات برای همه کاربران سایت اعمال می شود ، از جمله بدون محدودیت کاربرانی که مرورگر ، فروشنده ، مشتری ، بازرگان و / یا همکار محتوا هستند..

لطفاً قبل از دسترسی یا استفاده از وب سایت ما ، این شرایط خدمات را با دقت بخوانید. با دسترسی یا استفاده از هر بخشی از سایت ، موافقت می کنید که به این شرایط خدمات ملزم شوید. اگر با تمام شرایط و ضوابط این توافق نامه موافق نیستید ، ممکن است به وب سایت دسترسی پیدا نکنید و از هیچ سرویس دیگری استفاده نکنید. اگر این شرایط خدمات پیشنهادی در نظر گرفته شود ، پذیرش صریحاً به این شرایط خدمات محدود می شود.

هر ویژگی یا ابزار جدیدی که به فروشگاه فعلی اضافه شود نیز مشمول شرایط خدمات خواهد بود. شما می توانید جدیدترین نسخه شرایط خدمات را در هر زمان در این صفحه مرور کنید. ما با ارسال به روزرسانی ها و / یا تغییرات در وب سایت خود ، حق بروزرسانی ، تغییر یا جایگزینی هر قسمت از این شرایط خدمات را برای خود محفوظ می داریم. این وظیفه شماست که به طور دوره ای این صفحه را برای تغییرات بررسی کنید. ادامه استفاده یا دسترسی شما به وب سایت پس از ارسال هرگونه تغییر به منزله پذیرش آن تغییرات است.

فروشگاه ما در Shopify Inc میزبانی می شود. آنها پلت فرم تجارت الکترونیکی آنلاین را به ما ارائه می دهند که به ما امکان می دهد محصولات و خدمات خود را به شما بفروشیم.

بخش 1 – شرایط فروشگاه آنلاین

با موافقت با این شرایط خدمات ، شما نشان می دهید که حداقل در ایالت یا استان محل اقامت خود در سن بلوغ هستید ، یا در ایالت یا استان محل اقامت خود در سن بلوغ هستید و رضایت خود را به ما داده اید به هر یک از وابستگان جزئی خود اجازه دهید از این سایت استفاده کنند. شما ممکن است از محصولات ما برای اهداف غیرقانونی یا غیر مجاز استفاده نکنید و همچنین نمی توانید در استفاده از سرویس ، قوانینی را در حوزه قضایی خود نقض کنید (از جمله قوانین کپی رایت را شامل نمی شوید و آنها را محدود نمی کنید). شما نباید هیچ کرم یا ویروسی یا کدی از طبیعت مخرب را منتقل کنید. نقض یا نقض هر یک از شرایط منجر به خاتمه فوری خدمات شما خواهد شد.

بخش 2 – شرایط عمومی

ما حق رد خدمات به هر کسی را به هر دلیلی در هر زمان برای خود محفوظ می داریم. شما می دانید که ممکن است محتوای شما (شامل اطلاعات کارت اعتباری) بدون رمزگذاری منتقل نشود و شامل (الف) انتقال از طریق شبکه های مختلف باشد. و (ب) تغییر در انطباق و انطباق با الزامات فنی اتصال شبکه ها یا دستگاه ها. اطلاعات کارت اعتباری همیشه هنگام انتقال از طریق شبکه رمزگذاری می شود. شما موافقت می کنید بدون اجازه کتبی صریح ما ، در هر بخش از سرویس ، استفاده از سرویس ، یا دسترسی به سرویس یا هر گونه تماس در وب سایت که از طریق آن خدمات ارائه می شود ، تولید مثل ، نسخه برداری ، کپی ، فروش ، فروش مجدد یا بهره برداری نکنید . عناوین استفاده شده در این توافق نامه فقط برای سهولت درج شده اند و این شرایط را محدود یا تحت تأثیر قرار نمی دهند.

بخش 3 – صحت ، کامل بودن و به موقع بودن اطلاعات

اگر اطلاعات موجود در این سایت دقیق ، کامل یا فعلی نباشد ، ما مسئولیتی نداریم. مطالب موجود در این سایت فقط برای اطلاعات عمومی تهیه شده است و نباید بدون مشورت با منابع اولیه ، دقیق تر ، کامل تر یا به موقع ترین اطلاعات ، به آنها اعتماد کرد و به عنوان تنها اساس تصمیم گیری استفاده شود. هرگونه اعتماد به مطالب موجود در این سایت به عهده خود شماست. این سایت ممکن است حاوی اطلاعات تاریخی خاصی باشد. اطلاعات تاریخی ، لزوماً ، فعلی نیستند و فقط برای مرجع شما ارائه می شوند. ما حق تغییر محتوای این سایت در هر زمان را برای خود محفوظ می دانیم ، اما هیچ تعهدی در قبال به روزرسانی هیچ اطلاعاتی در سایت خود نداریم. شما موافقت می کنید که مسئولیت نظارت بر تغییرات سایت ما بر عهده شما است.

بخش 4 – اصلاحات در خدمات و قیمت ها

قیمت محصولات ما بدون اطلاع قبلی تغییر می کند. ما در هر زمان حق تغییر یا قطع سرویس (یا هر قسمت یا محتوای آن) را بدون اطلاع در هر زمان برای خود محفوظ می داریم. ما در قبال هرگونه تغییر ، تغییر قیمت ، تعلیق یا قطع خدمات مسئولیتی در قبال شما یا شخص ثالث نخواهیم داشت..

بخش 5 – محصولات یا خدمات (در صورت وجود)

برخی از محصولات یا خدمات ممکن است از طریق وب سایت بصورت آنلاین در دسترس باشد. این محصولات یا خدمات ممکن است مقادیر محدودی داشته باشند و فقط طبق سیاست بازگشت ما منوط به بازگشت یا مبادله می شوند. ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا در حد امکان رنگها و تصاویر محصولات خود را که در فروشگاه به نمایش در می آید با دقت نشان دهیم. ما نمی توانیم اطمینان حاصل کنیم که نمایشگر رنگ نمایشگر رایانه شما دقیق است. ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که موظف نیستیم فروش محصولات یا خدمات خود را به هر شخص ، منطقه جغرافیایی یا حوزه قضایی محدود کنیم. ما ممکن است به صورت موردی از این حق استفاده کنیم. ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که مقدار محصولات یا خدماتی که ارائه می دهیم را محدود کنیم. کلیه توصیفات محصولات یا قیمت گذاری محصولات ، در هر زمان و بدون اطلاع قبلی ، با صلاح دید خود ما تغییر می کنند. ما حق قطع هر کالایی را در هر زمان برای خود محفوظ می داریم. هرگونه پیشنهاد برای هر محصول یا خدمات ارائه شده در این سایت در صورت ممنوع بودن فاقد اعتبار است. ما تضمین نمی کنیم که کیفیت محصولات ، خدمات ، اطلاعات یا سایر مواد خریداری شده یا بدست آمده توسط شما انتظارات شما را برآورده می کند ، یا هرگونه خطایی در سرویس اصلاح می شود..

بخش 6 – صحت صورتحساب و اطلاعات حساب

ما حق رد هر گونه سفارش شما با ما را دارد. بنا به صلاحدید خود ، ممکن است مقادیر خریداری شده به ازای هر نفر ، هر خانوار یا هر سفارش را محدود یا لغو کنیم. این محدودیت ها ممکن است شامل سفارشاتی باشد که توسط یا در همان حساب مشتری ، کارت اعتباری یکسان انجام می شود و یا سفارشاتی که از همان آدرس صورتحساب و / یا حمل و نقل استفاده می کنند. درصورتی که سفارشی را تغییر دهیم یا آن را لغو کنیم ، ممکن است با تماس با ایمیل و / یا آدرس صورتحساب / شماره تلفن ارائه شده در زمان سفارش ، به شما اطلاع دهیم. ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که سفارشاتی را که به نظر خودمان نمایندگی ها ، فروشندگان یا توزیع کنندگان انجام می دهند ، محدود یا منع کنیم..

شما موافقت می کنید که اطلاعات خرید و حساب فعلی ، کامل و دقیق را برای کلیه خریدهای انجام شده در فروشگاه ما ارائه دهید. شما موافقت می کنید که به سرعت حساب و سایر اطلاعات خود را از جمله آدرس ایمیل و شماره کارت اعتباری و تاریخ انقضا به روز کنید تا بتوانیم تراکنش های شما را انجام دهیم و در صورت لزوم با شما تماس بگیریم.

برای جزئیات بیشتر ، لطفاً سیاست بازگشت ما را مرور کنید.

بخش 7 – ابزارهای اختیاری

ما ممکن است دسترسی شما به ابزارهای شخص ثالث را فراهم کنیم که نه بر آنها نظارت می کنیم و نه هیچ کنترلی داریم و نه ورودی. شما تأیید و موافقت می کنید که ما دسترسی به ابزارهای “موجود” و “در دسترس” را بدون هیچ گونه ضمانت ، نمایندگی یا شرایط از هر نوع و بدون هیچ گونه تأیید فراهم می کنیم. ما هیچ مسئولیتی ناشی از یا مربوط به استفاده شما از ابزارهای شخص ثالث اختیاری نخواهیم داشت. هرگونه استفاده توسط شما از ابزارهای اختیاری ارائه شده از طریق سایت کاملاً به عهده و صلاحدید خود شما است و باید اطمینان حاصل کنید که با شرایطی که ابزارها توسط ارائه دهنده (های) شخص ثالث مربوطه ارائه می شود آشنا هستید و آنها را تأیید می کنید. همچنین ممکن است در آینده ، خدمات و / یا ویژگی های جدیدی از طریق وب سایت (از جمله انتشار ابزارها و منابع جدید) ارائه دهیم. چنین ویژگی ها و / یا خدمات جدید نیز تابع این شرایط خدمات خواهند بود.

بخش 8 – پیوندهای شخص ثالث

برخی از مطالب ، محصولات و خدمات موجود از طریق سرویس ما ممکن است شامل مطالب از اشخاص ثالث باشد. پیوندهای شخص ثالث در این سایت ممکن است شما را به وب سایت های شخص ثالثی که وابسته به ما نیستند هدایت کند. ما مسئولیتی در قبال بررسی یا ارزیابی محتوا یا صحت آن را نداریم و هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه مواد شخص ثالث یا وب سایت ، یا سایر مواد ، محصولات یا خدمات اشخاص ثالث را نداریم و هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها نداریم. ما در قبال آسیب یا خسارت مربوط به خرید یا استفاده از کالاها ، خدمات ، منابع ، محتوا یا سایر معاملات انجام شده در ارتباط با وب سایت های شخص ثالث مسئولیتی نداریم. لطفاً سیاست ها و روش های شخص ثالث را با دقت مرور کنید و مطمئن شوید که آنها را قبل از انجام هرگونه معامله درک می کنید. شکایت ، ادعا ، نگرانی یا س questionsال در مورد محصولات شخص ثالث باید به شخص ثالث ارسال شود.

بخش 9 – نظرات کاربر ، بازخورد و ارسالهای دیگر

اگر بنا به درخواست ما مقاله های ارسالی خاصی ارسال کنید (به عنوان مثال ورودی های مسابقه) یا بدون درخواست ما ، ایده های خلاقانه ، پیشنهادات ، پیشنهادها ، برنامه ها یا سایر مطالب را اعزام می کنید ، بصورت آنلاین ، از طریق ایمیل ، از طریق پست پستی یا سایر موارد (در مجموع ، “نظرات”) ، شما موافقت می کنید که در هر زمان ، بدون محدودیت ، هرگونه نظر را که به ما ارسال می کنید ، ویرایش ، کپی ، انتشار ، توزیع ، ترجمه و در غیر این صورت در هر رسانه استفاده کنیم. ما هیچ تعهدی نداریم (1) که هرگونه اظهار نظر را با اطمینان حفظ کنیم. (2) برای پرداخت خسارت برای هر گونه نظر ؛ یا (3) برای پاسخ به هر گونه نظر. ما ممکن است ، اما هیچ تعهدی در قبال ، نظارت ، ویرایش یا حذف محتوایی نداریم که بنا به صلاحدید خود غیرقانونی ، توهین آمیز ، تهدیدآمیز ، افترا ، افترا ، پورنوگرافیک ، ناپسند یا غیرقابل اعتراض باشد و یا مالکیت معنوی هر یک از طرفین یا این شرایط خدمات را نقض کند . شما موافقت می کنید که نظرات شما هیچ حقی از شخص ثالث را نقض نمی کند ، از جمله حق چاپ ، مارک تجاری ، حریم خصوصی ، شخصیت یا سایر حقوق شخصی یا انحصاری. شما همچنین توافق می کنید که نظرات شما حاوی مطالب توهین آمیز یا غیرقانونی ، توهین آمیز یا ناپسند نیست ، یا حاوی ویروس رایانه ای یا بدافزار دیگری است که به هر روشی می تواند بر عملکرد سرویس یا هر وب سایت مرتبط تأثیر بگذارد. شما نمی توانید از آدرس پست الکترونیکی کاذب استفاده کنید ، تظاهر کنید که شخصی غیر از خودتان هستید یا در غیر این صورت ما یا اشخاص ثالث را از نظر منشا هرگونه نظر گمراه کنید. مسئولیت هرگونه اظهار نظر و صحت آنها به عهده شما است. ما هیچگونه مسئولیتی در قبال نظرات ارسال شده توسط شما یا شخص ثالث بر عهده نداریم.

بخش 10 – اطلاعات شخصی

ارسال اطلاعات شخصی شما از طریق فروشگاه با سیاست حفظ حریم خصوصی ما انجام می شود. برای مشاهده سیاست حفظ حریم خصوصی ما.

بخش 11 – خطاها ، عدم صحت ها و حذف ها

گاهی اوقات ممکن است اطلاعاتی در سایت ما یا این سرویس وجود داشته باشد که حاوی اشتباهات تایپی ، نادرستی یا حذفی باشد که ممکن است به توصیف محصول ، قیمت گذاری ، تبلیغات ، پیشنهادات ، هزینه حمل کالا ، زمان حمل و نقل و در دسترس بودن مربوط شود. ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که هرگونه خطا ، عدم دقت یا حذفیات را اصلاح کنیم ، اگر اطلاعات موجود در سرویس یا وب سایت مربوطه در هر زمان بدون اطلاع قبلی (از جمله پس از ارسال سفارش خود) نادرست باشد ، اطلاعات را تغییر داده یا لغو کنیم. . ما هیچ تعهدی در مورد به روزرسانی ، اصلاح یا شفاف سازی اطلاعات در سرویس یا در هر وب سایت مربوطه ، از جمله بدون محدودیت ، اطلاعات قیمت گذاری ، به استثنای موارد مورد نیاز در قانون ، متعهد نیستیم. هیچگونه به روزرسانی یا تاریخ تازه سازی مشخص در سرویس یا در هر وب سایت مربوطه اعمال نشده است ، به این معنی که تمام اطلاعات موجود در این سرویس یا هر وب سایت مربوطه اصلاح یا به روز شده باشد.

بخش 12 – موارد استفاده ممنوع

علاوه بر ممنوعیت های دیگر مندرج در شرایط خدمات ، استفاده از سایت یا محتوای آن ممنوع است: (الف) برای هرگونه هدف غیرقانونی ؛ (ب) درخواست دیگران برای انجام یا مشارکت در هرگونه عمل غیرقانونی. ج) نقض هرگونه مقررات بین المللی ، فدرال ، استانی یا ایالتی ، قوانین ، قوانین یا احکام محلی ؛ (د) نقض یا نقض حقوق مالکیت معنوی ما یا حقوق مالکیت معنوی دیگران ؛ ه) آزار و اذیت ، سو abuse استفاده ، توهین ، آسیب رساندن ، بدنام کردن ، تهمت زدن ، تحقیر ، ارعاب یا تبعیض بر اساس جنسیت ، گرایش جنسی ، مذهب ، قومیت ، نژاد ، سن ، منشا national ملی یا معلولیت ؛ (و) ارائه اطلاعات نادرست یا گمراه کننده ؛ (g) برای بارگذاری یا انتقال ویروس ها یا هر نوع کد مخرب دیگری که به هر روشی که بر عملکرد یا عملکرد سرویس یا هر وب سایت مرتبط ، سایر وب سایت ها یا اینترنت مربوطه تأثیر بگذارد یا ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. ح) جمع آوری یا پیگیری اطلاعات شخصی دیگران ؛ (i) برای هرزنامه ، فیش ، داروسازی ، بهانه ، عنکبوت ، خزیدن یا خراشیدن ؛ (ی) برای هر هدف ناپسند یا غیراخلاقی ؛ یا (k) برای تداخل یا دور زدن ویژگیهای امنیتی سرویس یا هر وب سایت مرتبط ، سایر وب سایتها یا اینترنت. ما حق خاتمه استفاده شما از سرویس یا هر وب سایت مربوطه را به دلیل نقض هرگونه استفاده ممنوع داریم.

بخش 13 – سلب مسئولیت ضمانت نامه ها ؛ محدودیت مسئولیت

ما تضمین نمی کنیم ، نمایندگی یا تضمین نمی کنیم که استفاده شما از خدمات ما بدون وقفه ، به موقع ، ایمن یا بدون خطا باشد. ما تضمین نمی کنیم که نتایج حاصل از استفاده از سرویس دقیق یا قابل اعتماد باشد. شما موافقت می کنید که گهگاه ممکن است بدون اطلاع شما ، سرویس را برای مدت نامحدود حذف کنیم یا در هر زمان سرویس را لغو کنیم. شما صریحاً موافقت می کنید که استفاده شما از سرویس یا عدم توانایی استفاده از این سرویس به عهده شما باشد. خدمات و کلیه محصولات و خدمات ارائه شده از طریق خدمات به شما (بجز مواردی که صریحاً توسط ما بیان شده است) برای استفاده شما “همانطور که هست” و “در دسترس” ارائه می شود ، بدون هیچ گونه نمایندگی ، ضمانت یا شرایطی از هر نوع ، چه صریح و چه ضمنی ، شامل همه ضمانت های ضمنی یا شرایط تجارت ، کیفیت تجاری ، تناسب اندام برای یک هدف خاص ، دوام ، عنوان و عدم تخلف. به هیچ وجه Billfodl ، مدیران ، افسران ، کارمندان ، شرکتهای وابسته ، نمایندگان ، پیمانکاران ، کارآموزان ، تأمین کنندگان ، ارائه دهندگان خدمات یا مجوزهای ما هیچگونه مسئولیتی در قبال صدمه ، خسارت ، ادعا یا هرگونه مستقیم ، غیرمستقیم ، حادثه ای ، تنبیهی ، ویژه یا خسارت های احتمالی از هر نوع ، از جمله ، بدون محدودیت سود از دست رفته ، از دست دادن درآمد ، پس انداز از دست رفته ، از دست دادن داده ها ، هزینه های جایگزینی یا خسارت مشابه ، اعم از قرارداد ، جرم (از جمله سهل انگاری) ، مسئولیت سختگیرانه یا غیر آن ، ناشی از شما استفاده از هر یک از سرویس ها یا هر کالایی که با استفاده از این سرویس خریداری شده است ، یا ادعای دیگری که به هر روشی مربوط به استفاده شما از سرویس یا هر کالایی است ، از جمله هرگونه خطا یا حذفی در هر محتوا یا هر گونه محدود از دست دادن یا خسارت از هر نوعی که در نتیجه استفاده از سرویس یا هرگونه محتوای (یا محصولی) از طریق سرویس ارسال شده ، منتقل شده یا به طریقی دیگر در دسترس قرار گرفته باشد ، حتی اگر احتمال آن را داشته باشید. از آنجا که برخی از ایالت ها یا حوزه های قضایی مجاز به استثنا یا محدود کردن مسئولیت برای خسارات بعدی یا حادثه ای نیستند ، در چنین ایالت ها یا حوزه های قضایی ، مسئولیت ما به حداکثر میزان مجاز قانون محدود می شود.

بخش 14 – جبران خسارت

شما موافقت خود را برای جبران خسارت ، دفاع و نگهداری بی ضرر Billfodl و والدین ما ، شرکت های تابعه ، شرکت های وابسته ، شرکا ، افسران ، مدیران ، نمایندگان ، پیمانکاران ، مجوزها ، ارائه دهندگان خدمات ، پیمانکاران فرعی ، تأمین کنندگان ، کارآموزان و کارمندان ، از هرگونه ادعا یا خواسته ، از جمله منطقی ، بی خطر است. حق الزحمه وکلا ، ساخته شده توسط هر شخص ثالث به دلیل یا ناشی از نقض شما در این شرایط خدمات یا اسنادی که آنها با مرجع در اختیار شما قرار می دهند ، یا نقض قانون یا حقوق شخص ثالث.

بخش 15 – شدت

در صورت تعیین غیرقانونی ، باطل یا غیرقابل اجرا بودن هر یک از این شرایط خدمات ، با این وجود چنین مقرره ای در حداکثر حد مجاز قانون مجاز قابل اجرا خواهد بود و قسمت غیرقابل اجرا از این شرایط جدا شده تلقی می شود خدمات ، چنین عزمی بر اعتبار و قابلیت اجرای سایر مقررات باقی نمی گذارد.

بخش 16 – پایان

تعهدات و تعهدات طرفین که قبل از تاریخ فسخ متحمل شده اند ، برای خاتمه این توافق نامه برای همه اهداف زنده می مانند. این شرایط خدمات م unlessثر است مگر اینکه و یا توسط شما یا ما خاتمه یابد. شما می توانید هر زمان که بخواهید این شرایط خدمات را با اطلاع دادن به ما که دیگر نمی خواهید از خدمات ما استفاده کنید یا قطع استفاده از سایت ما خاتمه دهید. اگر به قضاوت خود ما در انجام هرگونه شرایط یا ضوابط این شرایط خدمات موفق نشوید ، یا گمان کنیم که شما موفق نشده اید ، ما همچنین می توانیم این قرارداد را در هر زمان بدون اطلاع قبلی فسخ کنیم و شما در قبال تمام مبلغ پرداختی همچنان مسئول خواهید بود تاریخ فسخ و از جمله آنها و / یا در نتیجه ممکن است از دسترسی شما به خدمات ما (یا هر قسمت از آن) منصرف شوید.

بخش 17 – توافق نامه کل

عدم اجرای ما در اعمال یا اجرای هرگونه حق یا ارائه این شرایط خدمات ، به منزله چشم پوشی از چنین حق یا تعهدی نخواهد بود. این شرایط خدمات و هرگونه خط مشی یا قوانین عملیاتی ارسال شده توسط ما در این سایت یا در رابطه با این سرویس به منزله توافق و تفاهم کامل بین شما و ما است و بر استفاده شما از سرویس حاکم است ، جایگزین هرگونه توافق نامه ، ارتباطات و پیشنهادات قبلی یا معاصر ، چه شفاهی و چه کتبی ، بین شما و ما (شامل ، اما محدود به هر گونه نسخه قبلی شرایط خدمات). هرگونه ابهام در تفسیر این شرایط خدمات در برابر طرف تنظیم کننده تفسیر نخواهد شد.

بخش 18 – قانون حاکم

این شرایط خدمات و هرگونه توافق نامه جداگانه ای که به موجب آن ما خدمات شما را ارائه می دهیم ، براساس قوانین این کشور اداره و تفسیر می شوند

1385 FM 359 جعبه 322 ریچموند ، TX 77406

بخش 19 – تغییر در شرایط خدمات

شما می توانید جدیدترین نسخه شرایط خدمات را در هر زمان در این صفحه مرور کنید. ما حق خود را داریم که بنا به صلاحدید خود ، با ارسال به روزرسانی ها و تغییرات در وب سایت خود ، بخشی از این شرایط خدمات را به روز کنیم ، تغییر دهیم یا جایگزین کنیم. این مسئولیت شماست که به طور دوره ای وب سایت ما را از نظر تغییرات بررسی کنید. ادامه استفاده یا دسترسی به وب سایت یا سرویس ما پس از ارسال هرگونه تغییر در این شرایط خدمات ، به منزله پذیرش این تغییرات است.

بخش 20 – اطلاعات تماس

س Quesالات مربوط به شرایط خدمات باید از طریق آدرس [email protected] برای ما ارسال شود

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner