نحوه خرید بیت کوین و ارز رمزنگاری شده

فصل 1:

فصل 2:

وقتی برای خرید بیرون می روید بیت کوین, شما باید از بین چندین گزینه پرداخت یکی را انتخاب کنید. بسیار مهم است که مراقب باشید زیرا هر یک از موارد مثبت و منفی خود را دارد.

باور کنید یا نه ، برخی از گزینه ها سریعتر و مقرون به صرفه تر از گزینه های دیگر هستند. علاوه بر این ، محدودیت ها نیز ممکن است براساس روش پرداخت متفاوت باشند. در آخر ، ممکن است همه گزینه ها را در یک سیستم عامل پیدا نکنید.

برخی از وب سایت ها ممکن است به شما پیشنهاد دهند که از طریق انتقال بانکی پرداخت کنید اما پول نقد نیست و بالعکس.

بیایید نگاهی بیندازیم:

حواله بانکی

نقل و انتقالات بانکی اگرچه راحت ترین گزینه نیست ، اما با محدودیت کمتری توسط تعداد زیادی از کاربران ترجیح داده می شود.

عکس صفحه coinmama.com Coinmama.com – با حساب بانکی بیت کوین بخرید

اگر می خواهید مقدار زیادی بیت کوین بخرید ، این بهترین است. بعلاوه ، این گزینه همچنین در بین گزینه های مقرون به صرفه است زیرا هزینه های انتقال بانکی معمولاً کمتر از هزینه های کارت اعتباری است. در نتیجه قیمت بسیار خوبی خواهید گرفت.

با این حال ، با برخی از مخالفان همراه است. نقل و انتقالات بانکی به ویژه در برخی از نقاط جهان ممکن است کند باشد. دریافت ترخیص در انگلیس ممکن است یک هفته طول بکشد. علاوه بر این ، شما همچنین باید اسناد راستی آزمایی را ارائه دهید ، که می تواند روند را کندتر کند.

عکس صفحه coinmama.com Coinmama.com – پرداخت سریعتر

همچنین باید ذکر کنیم که انتقال بانکی به دلیل کارمزد بین بانکی و هزینه های تبدیل ممکن است برای برخی از افراد گران تمام شود. حتماً نگاهی به همه این عوامل بیندازید. بیشتر مبادلات بزرگ از جمله کویناما و Coinbase پرداخت های بانکی را ارائه دهید.

کارت اعتباری یا اعتباری

عکس صفحه از cex.io Cex.io – رمزنگاری را با کارت نقدی یا اعتباری خریداری کنید

هیچ چیز سهولت کارتهای اعتباری و نقدی را پشت سر نمی گذارد زیرا به تلاش کمی نیاز دارند. بیشتر ما عادت کرده ایم کارت اعتباری پرداخت ها ، به همین دلیل این گزینه در میان خریداران محبوب ترین گزینه است اما ممکن است بهترین گزینه نباشد.

کارت اعتباری و بدهی هر دو می توانند بسیار گران باشند. هزینه خدمات و هزینه های دیگر وجود دارد. علاوه بر این ، برای استفاده از کارت نقدی یا اعتباری ، باید اسناد تأیید شناسه را ارائه دهید.

هزینه های متغیر بر اساس مکان و روش پرداخت Coinbase.com – هزینه های متغیر بر اساس مکان و روش پرداخت

به دلیل مشکلات تأیید ، ممکن است نتوانید از کارتهای اعتباری در همه سایتها استفاده کنید. از طرف مثبت ، برخی از سایت های معروف این امکان را دارند که جزئیات پرداخت را ذخیره کنند تا مجبور نباشید هر زمان که بخواهید خرید کنید ، شماره کارت اعتباری یا بدهی خود را به صورت دستی وارد کنید. با این حال ، مراقب باشید زیرا مبادلات همیشه امن نیستند و نقض داده ها معمول است.

از جنبه مثبت ، در بیشتر موارد مدت طولانی انتظار وجود ندارد. چند دقیقه پس از تأیید ، بیت کوین به حساب شما اضافه می شود. اما ، به یاد داشته باشید که محدودیت هایی در هزینه شما برای استفاده از کارت وجود دارد – هم از موسسه صادر کننده خود و هم از صرافی که در آن می خرید.

محدودیت حساب برای خرید و فروش رمزنگاری Coinmama.com محدودیت های حساب

تقریباً همه سیستم عامل های بزرگ مانند CEX.io, Coinbase و Coinmama کارتهای نقدی و اعتباری را می پذیرند.

پول نقد

در روزهای گذشته ، امکان استفاده از پول نقد برای خرید بیت کوین وجود نداشت ، اما اکنون می توانید با استفاده از یکی از گزینه های زیر با پول نقد بیرون بروید و سکه بخرید:

خودپردازهای بیت کوین

بیش از 7،700 نفر وجود دارد خودپردازهای بیت کوین در سراسر جهان گسترش یافته است – حدود 74 درصد آنها در آمریکای شمالی.

سکه های طلای بیت کوین و رسید کاغذ

هیچ گزینه دیگری نمی تواند سرعت خودپرداز بیت کوین را تأمین کند. روند کار ساده است. یکی از نزدیکان خود را پیدا کنید ، آدرس کیف پول خود را کپی کنید ، از دستگاه خودپرداز بازدید کنید ، پول نقد وارد کنید ، جزئیات مورد نیاز را ارائه دهید ، مراحل را تکمیل کنید و کار شما تمام است.

از آنجا که هزاران دستگاه خودپرداز در ایالات متحده وجود دارد ، شما در پیدا کردن یکی از این نزدیکی ها مشکل زیادی نخواهید داشت. با استفاده از این دستگاه خودپرداز یاب Bitcoin ، یکی را در نزدیکی آن پیدا کنید.

عکس صفحه coinatmfinder.com Coinatmfinder.com – خودپرداز بیت کوین پیدا کنید

آنها 24/7 ساعت کار می کنند و بیشتر آنها در مکان های استراتژیک قرار دارند و به فروشگاه های معروف مانند Walmart نزدیکتر هستند. با این حال ، برخی ممکن است محدودیت هایی در تعداد سکه هایی که می توان خریداری کرد ، داشته باشند.

دیدارها

این ممکن است تعجب آور باشد – به هر حال ، بیت کوین دیجیتال است – اما شما می توانید با ملاقات با شخص دیگر ارز رمزنگاری شده را بخرید.

وب سایت هایی مانند انبوه خریداران و فروشندگان را به هم متصل کنید و به آنها اجازه دهید تا برای انجام معاملات رو در رو ملاقات کنند.

عکس صفحه paxful.com Paxful.com – صفحه اصلی Paxful

اگرچه این یکی از سریعترین گزینه ها است ، اما ممکن است مطمئن ترین و راحت ترین گزینه نباشد زیرا شما مجبورید برای ملاقات با شخص دیگر سفر کنید که این کار هم خطرناک است و هم وقت گیر است.

این گزینه خوب است زیرا ممکن است در هنگام ملاقات با کسی بتوانید درمورد قیمت مذاکره کنید. با این حال ، در بیشتر موارد ، قیمت باید از قبل توافق شود. به علاوه ، شما فرصتی برای ایجاد یک رابطه حرفه ای و معاملات بیشتر در آینده خواهید یافت.

عکس صفحه paxful.com Paxful.com – برنامه همتا Paxful

علاوه بر این ، به تبادل شناسه نیاز ندارد. با این حال ، ممکن است مجبور باشید اطلاعاتی را به پلتفرمی که برای خرید سکه استفاده کرده اید ارائه دهید.

در آخر ، این گزینه بسیار سریع است. پس از پرداخت ، بلافاصله پول دریافت خواهید کرد

LocalBitcoins

LocalBitcoins یک پلت فرم P2P است که فاصله ای را بین خریداران و فروشندگان ایجاد می کند و به آنها امکان می دهد Bitcoin را خریداری کنند. قسمت هیجان انگیز این گزینه این است که گزینه های محلی متنوعی را ارائه می دهد و به افراد در سراسر جهان ارائه می دهد.

یک حساب کاربری ایجاد کنید و سیستم به طور خودکار مکان شما را انتخاب کرده و فروشندگان اطراف را به شما نشان می دهد. هر فروشنده مبلغ خاصی را نقل قول می کند که ممکن است قابل معامله باشد. برای بحث در مورد اصطلاحات می توانید از پیام رسان داخلی استفاده کنید.

گزینه های پرداخت موجود شامل نقل و انتقالات بانکی ، PayPal و برخی گزینه های پرداخت محلی است. می توانید روشی را انتخاب کنید که سریعترین و مقرون به صرفه ترین باشد.

عکس صفحه از localbitcoins.com Localbitcoins.com – خرید و فروش بیت کوین در همه جا

LocalBitcoins در بین کاربران محبوب است زیرا ایمن و معمولاً سریع است. از آنجا که نقل و انتقالات بانکی محلی است ، هیچ هزینه سنگین یا هزینه مبادله ای وجود ندارد. به علاوه ، دوره های انتظار نیز طولانی نیستند.

اگرچه این مقدار معمولاً زیاد نیست ، اما اگر مقادیر زیادی را معامله کنید ، ممکن است زیاد باشد. از طرف مثبت ، شما ممکن است بیت کوین را با نرخ کمتری پیدا کنید زیرا بسیاری از فروشندگان محلی برای فروش عجله دارند..

در آخر ، برای خرید و فروش بیت کوین در سیستم عامل باید حساب خود را تأیید کنید. هر فروشنده الزامات خاصی در مورد حداقل یا حداکثر مقدار بیت کوین که می تواند خریداری یا فروش کند را دارد.

عکس صفحه از localbitcoins.com Localbitcoins.com – کیف پول بیت کوین

LocalBitcoins کیف پول خاص خود را دارد که کار را آسان می کند. این فرآیند معمولاً 2 ساعت طول می کشد اما ممکن است آزاردهنده باشد زیرا تا زمانی که فروشنده معامله را تأیید نکند وجه خود را دریافت نمی کنید ، این ممکن است طولانی شود زیرا فروشنده ممکن است دائما جلوی صفحه کامپیوتر نباشد.

باید با سیستم عامل اختلاف پیدا کنید. رسیدگی به اختلافات معمولاً تا 48 ساعت طول می کشد. تا زمانی که دستورالعمل ها را به درستی دنبال کنید در امنیت خواهید بود.

پی پال

عکس صفحه از paypal.com Paypal.com – صفحه اصلی پی پال

پی پال یکی از بزرگترین و قابل اعتمادترین سیستمهای پرداخت است ، اما PayPal را در هیچ صرافی بزرگی پیدا نخواهید کرد زیرا شرایط و ضوابط شرکت به بازرگانان اجازه فروش بیت کوین یا سکه های دیجیتال دیگر را نمی دهد.

همچنین ، نمی توانید مستقیماً استفاده کنید پی پال برای خرید بیت کوین. شما باید کالاهای دیجیتال دیگر را با استفاده از PayPal خریداری کنید و آن را به Bitcoin تبدیل کنید. گزینه دیگر استفاده از سیستم عامل های P2P و یافتن فروشنده ای است که پرداخت های PayPal را بپذیرد.

بدون تأیید

بیشتر صرافی ها و سیستم عامل های P2P احتیاج به تأیید دارند ، به خصوص اگر می خواهید تعداد زیادی سکه خریداری کنید.

تجزیه و تحلیل بیت کوین خودپرداز

اگر نمی خواهید از پس تأیید هویت خود برآیید ، می توانید خودپردازهای بیت کوین یا مبادلات نقدی حضوری را انتخاب کنید. ما می فهمیم که حفاظت از هویت خود به دلیل خطر سرقت هویت چقدر برای شما مهم است.

در عوض از ATM یا سیستم عامل های peer2peer برای همه این اهداف استفاده کنید.

فصل 3:

در اینجا چند فاکتور برای بررسی صرافی برای خرید آنلاین بیت کوین وجود دارد:

محدودیت ها

اکثر مبادلات محدودیتی در میزان خرید یا فروش کاربر در مدت زمان 24 ساعت دارند. این محدودیت ها معمولاً برای کاربران تأیید نشده یا جدید است.

سکه, به عنوان مثال ، کاربران جدید را از برداشتن منع می کند. محدودیت برداشت حساب های پایه 500 دلار و حساب های پیشرفته 100000 دلار در یک دوره 24 ساعته است.

عکس صفحه از monedhatbit.io Coinsbit.io – برنامه هزینه

در برخی موارد ، ممکن است محدودیت های سالانه نیز وجود داشته باشد. پیشنهاد می کنیم برای خلاص شدن از شر این محدودیت ها ، حساب خود را تأیید کنید.

هزینه ها

شما باید درمورد هزینه خرید ارز رمزپایه در صرافی ها مطمئن باشید.

اول از همه ، همه صرافی ها برای عضویت رایگان هستند. هیچ هزینه ای متحمل نخواهید شد مگر اینکه به هر منظور معامله ای انجام دهید (سپرده ، خرید یا فروش).

پیش زمینه معاملات با تصویر نمودار شمع شفاف آبی که به سمت بالا صعود می کند

برنامه های کارمزد برای ایجاد انگیزه در معاملات مکرر در مقادیر زیاد طراحی شده اند.

بیشتر صرافی ها خریداران را به تجارت با استفاده از سکه تشویق می کنند و برخی حتی از ارزهای فیات پشتیبانی نمی کنند. در صورت خرید بیت کوین با استفاده از رمزنگاری های دیگر ، شاید بتوانید پس انداز کنید.

مقایسه

آرم اتورو

اتورو

 • تجارت را سریع شروع کنید. محدودیت های بالا
 • راهی آسان برای تازه واردان برای دریافت بیت کوین
 • سرمایه شما در معرض خطر است

هم اکنون خریداری کنید

ما از تجارت اوراق بهادار از هر نوع ، از جمله CFD ، كمسیون تبلیغ نمی كنیم ، تأیید نمی كنیم یا به دست نمی آوریم ، با این حال ، eToro ایجاب می كند كه ما سلب مسئولیت زیر را به شما ارائه دهیم: CFD ابزار پیچیده ای هستند و با از دست دادن سریع پول به دلیل به اهرم استفاده کردن. 62٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید بررسی کنید که آیا می دانید CFD چگونه کار می کند و آیا توانایی این را دارید که خطر بالایی را برای از دست دادن پول خود بپذیرید.

آرم رودخانه

رودخانه

 • مبادله بیت کوین مستقر در ایالات متحده آمریکا
 • محدودیت خرید و فروش بسیار بالا
 • رابط کاربری تمیز و حرفه ای

هم اکنون خریداری کنید آرم کراکن

کراکن

 • نقدینگی عالی و کارمزد کم
 • از اکثر کشورها پشتیبانی می کند
 • مبادله مطمئن ، از سال 2011 آغاز شد

هم اکنون خریداری کنید آرم Binance

بینانس

 • بزرگترین مبادله روی زمین
 • آسان برای استفاده
 • هزینه های کم

هم اکنون خریداری کنید

به غیر از این ، ممکن است مجبور شوید هزینه های مختلفی از جمله هزینه برداشت ، هزینه تجارت ، هزینه سپرده و هزینه نگهداری را پرداخت کنید.

کارمزد معاملات معمولاً 0.2 درصد است اما ممکن است برخی از مبادلات هزینه بیشتری را دریافت کنند.

عکس صفحه bitforex.com Bitforex.com – هزینه ها

هزینه های برداشت و سپرده در محدوده 0.3 و 0.6 درصد است ، با این حال ، برخی از مبادلات دوست دارند BitForex سپرده های رایگان داشته باشید در آخر ، ممکن است هزینه های استفاده از سپرده یا روش پرداخت خاص وجود داشته باشد.

سرعت

از آنجا که بسیاری از ما عجله داریم – به ویژه به دلیل اینکه قیمت بیت کوین در یک لحظه تغییر می کند – کاملاً قابل درک است که چرا شخص مایل است ارز سریع را انتخاب کند.

وقتی نوبت به سرعت می رسد ، باید به چندین چیز فکر کنید. اول از همه ، ببینید چه مدت طول می کشد تا تیم حساب ها را تأیید کند. بیشتر مبادلات حدوداً 48 ساعت پس از ارسال مدارک مورد نیاز انجام می شود اما برخی از آنها ممکن است کندتر انجام شوند.

عکس صفحه از صفحه ثبت نام luno.com Luno.com – صفحه ثبت نام

بعد ، بررسی کنید که چه مدت طول می کشد تا معاملات را تأیید کنید. این امر معمولاً به عواملی از جمله اندازه معامله ، موقعیت مکانی شما و روش پرداخت بستگی دارد.

عکس صفحه etoro.com پرداخت با پی پال eToro.com – حساب خود را تأمین مالی کنید

برخی روش ها مانند کارت های اعتباری فوری هستند ، در حالی که برخی از روش ها مانند نقل و انتقالات بانکی ممکن است یک هفته طول بکشد.

در آخر ، پشتیبانی مشتری را بررسی کنید. صرافی را انتخاب کنید که مشتریان را در درجه اول قرار دهد تا مجبور نباشید روزها منتظر بمانید تا به س aال خود پاسخ دهید.

عکس صفحه از river.com River.com – صفحه پشتیبانی

قیمت ارز

تصویر نظارت بر قیمت به سبک نئون

هرچقدر عجیب به نظر برسد ، هیچ قیمت رسمی بیت کوین وجود ندارد ، به همین دلیل قیمت ممکن است از صرافی به مبادله بر اساس قیمت ارزی که می خواهید با آن معامله کنید ، کمی متفاوت باشد.

امانت

اطمینان حاصل کنید که از صرافی قابل اعتماد استفاده کنید. کلاهبرداری معمول است و وظیفه شماست که ایمن باشید.

روش های پرداخت

عکس صفحه binance.com Binance.com – گزینه های خرید و فروش رمزنگاری

اگر می خواهید به یک روش پرداخت خاص مانند انتقال بانکی پایبند باشید ، به دنبال صرافی ای باشید که آن را پشتیبانی کند. با این حال ، پیشنهاد می کنیم که به دنبال صرافی باشید که چندین روش پرداخت را ارائه می دهد تا بتوانید به راحتی بین دو یا چند گزینه جابجا شوید.

این ویژگی را بررسی کنید تا نگران چیزی نباشید.

حریم خصوصی و امنیت

واقعاً نمی توانید از صرافی استفاده کنید و انتظار حریم خصوصی را داشته باشید زیرا همه آنها به تأیید احتیاج دارند. برخی از صرافی ها به شما امکان خرید یا فروش هر مقدار بیت کوین را نمی دهند ، مگر اینکه هویت و موقعیت خود را تأیید کنید.

عکس صفحه gemini.com Gemini.com – صفحه امنیت جوزا

س realال واقعی امنیت است. همیشه این خطر وجود دارد که اطلاعات خصوصی شما به دست های ناامن برسد. بسیاری از مبادلات بزرگ و کوچک در گذشته هک شده اند.

عکس صفحه coinbase.com Coinbase.com – کیف پول

به عنوان مثال Coinbase به عنوان امن و بیمه شناخته شده است. این تنها 2 درصد از بودجه مشتری خود را آنلاین نگه می دارد. کراکن و بینانس دو نام دیگر هستند که ایمن شناخته می شوند.

مکان و مناطق تحت خدمات

اول از همه ، به یاد داشته باشید که همه مبادلات از همه کشورها پشتیبانی نمی کنند. بعلاوه ، برخی از صرافی هایی که خدمات خود را در ایالات متحده ارائه می دهند ممکن است از تمام ایالات ایالات متحده پشتیبانی نکنند. بینانس, به عنوان مثال ، در 10 ایالت ایالات متحده کار نمی کند.

عکس صفحه از بخش binance.us Binance.us – کشورهایی که Binance.US در حال حاضر پشتیبانی نمی کند

مهم است که صرافی را انتخاب کنید که خدمات را در مکان ثبت شده شما ارائه دهد. دو عامل وجود دارد که بازی می کند – مکانی که از نظر جسمی در آن هستید و مکانی که در آن زندگی می کنید.

برای تأیید هویت و مکان خود ممکن است مجبور باشید برخی اسناد را ارائه دهید. این روند ممکن است چند روز طول بکشد اما به شما این امکان را می دهد که حتی در کشوری که صرافی خدمات ارائه نمی دهد ، بیت کوین را معامله کنید..

مقایسه

آرم اتورو

اتورو

 • تجارت را سریع شروع کنید. محدودیت های بالا
 • راهی آسان برای تازه واردان برای دریافت بیت کوین
 • سرمایه شما در معرض خطر است

هم اکنون خریداری کنید

ما از تجارت اوراق بهادار از هر نوع ، از جمله CFD ، كمسیون تبلیغ نمی كنیم ، تأیید نمی كنیم یا به دست نمی آوریم ، با این حال ، eToro ایجاب می كند كه ما سلب مسئولیت زیر را به شما ارائه دهیم: CFD ابزار پیچیده ای هستند و با از دست دادن سریع سرعت از دست دادن پول ، خطر بالایی دارند. به اهرم استفاده کردن. 62٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید بررسی کنید که آیا می دانید CFD چگونه کار می کند و آیا توانایی این را دارید که ریسک بالایی را برای از دست دادن پول خود بپذیرید.

آرم رودخانه

رودخانه

 • مبادله بیت کوین مستقر در ایالات متحده آمریکا
 • محدودیت خرید و فروش بسیار بالا
 • رابط کاربری تمیز و حرفه ای

هم اکنون خریداری کنید آرم کراکن

کراکن

 • نقدینگی عالی و کارمزد کم
 • از اکثر کشورها پشتیبانی می کند
 • مبادله مطمئن ، از سال 2011 آغاز شد

هم اکنون خریداری کنید آرم Binance

بینانس

 • بزرگترین مبادله روی زمین
 • آسان برای استفاده
 • هزینه های کم

هم اکنون خریداری کنید

فصل 4:

معرفی کیف پول

قبل از خرید بیت کوین ، برخی از مبادلات نیاز دارند که کیف پول خود را داشته باشید.

اگر این اصطلاح را در Google قرار دهید ، با این تعریف مواجه خواهید شد:

“کیف پول دیجیتال” کیف پول الکترونیکی “نیز نامیده می شود دستگاه الکترونیکی ، برنامه نرم افزاری یا خدمات آنلاین است که به یک طرف امکان می دهد با شخص دیگر مبادله واحد ارز دیجیتال برای کالاها و خدمات را انجام دهد.”

مقایسه

لجر نانو ایکس

لجر نانو ایکس

 • صفحه نمایش:
 • منتشر شد: 2019
 • قیمت: 119 دلار
 • بلوتوث:

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید لجر نانو اس

لجر نانو اس

 • صفحه نمایش:
 • منتشر شد: 2016
 • قیمت: 59 دلار

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید Trezor مدل T

Trezor مدل T

 • صفحه نمایش:
 • منتشر شد: 2018
 • قیمت: 159 دلار
 • صفحه لمسی:

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید Trezor One

Trezor One

 • صفحه نمایش:
 • منتشر شد: 2013
 • قیمت: 59 دلار

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید

هر کیف پول دارای آدرسی است که برای خرید و فروش سکه استفاده می شود.

چرا باید سکه های خود را در کیف پول خود نگه دارید

تبادل کیف پول فقط برای تجارت مورد استفاده قرار می گیرند و به مالک واقعی مالکیت کامل دارایی را نمی دهند.

کیف پول دیجیتال نماد کیف پول ساخته شده با نمادهای ارزی. پس زمینه با علائم ارزی

از طرف دیگر ، کیف پول های دیجیتال از امنیت بیشتری برخوردار هستند. آنها شامل استفاده از کلیدهای عمومی و خصوصی برای معاملات هستند. بعلاوه ، با داشتن یک کیف پول ، شما می توانید از هر کسی از جمله فروشندگان و مبادلات شخصی سکه بپذیرید.

این پردازنده ها ممکن است همیشه در هنگام تعویض کیف پول در دسترس نباشند.

کیف پول داغ در مقابل کیف پول سرد

کیف پول سخت افزاری در مقابل کیف پول سرد

از نظر فنی ، هر دو عادت کرده اند ذخیره رمزنگاری اما آنها یکسان نیستند. کیف پول سرد آفلاین هستند ، در حالی که کیف پول گرم آنلاین هستند یا به اینترنت متصل هستند.

کیف پول های سرد امنیت بیشتری را ایجاد می کنند اما شما باید در سهولت سازش کنید. از طرف دیگر ، کیف پول های گرم دسترسی آسان اما امنیت کمتری دارند.

کیف پول داغ لزوماً ایمن نیستند ، بلکه خطرناک هستند. از طرف دیگر ، کیف پول های سرد 100 درصد ضد هک نیستند. شما می توانید از بین دو نوع کیف پول کاغذی و کیف پول سخت افزاری یکی را انتخاب کنید.

کیف پول کاغذی خطرناک است ، این فقط چاپ کلید خصوصی و آدرس عمومی شما بر روی یک کاغذ است. از دست دادن کاغذ به معنای از دست دادن دسترسی به حساب شما است.

کیف پول های سخت افزاری با نام های مختلفی مانند لجر نانو اس. برای دسترسی به منابع مالی به رمزهای عبور نیاز دارند و از امنیت بالاتری برخوردار هستند.

انتقال از صرافی به کیف پول

انتقال وجوه از صرافی به کیف پول و بالعکس امکان پذیر است.

برای انجام انتقال به آدرس کیف پول و دسترسی به صرافی نیاز دارید.

مبلغی که قصد انتقال آن را دارید باید کمتر از موجودی شما باشد. علاوه بر این ، اگر محدودیتی در میزان پرداخت پول در روز وجود دارد ، در نظر بگیرید.

شما باید هزینه معامله را بپردازید ، که این مبلغ از مبادله به مبادله متفاوت است. معاملات معمولاً سریع بوده و طی چند ثانیه انجام می شود.

ایمن نگه داشتن سکه های خود در کیف پول

در اینجا چند کار وجود دارد که می توانید برای ایمن نگه داشتن سکه های خود در کیف پول خود انجام دهید:

 • یک کیف پول قابل اعتماد انتخاب کنید. گفته می شود کیف پول های سخت افزاری قابل اطمینان تر هستند. شما می توانید نام های مختلفی مانند دفتر کل و ترزور.

کیف پول سخت افزاری Legder و trezor

 • کلید خصوصی خود را آفلاین نگه دارید تا هکرها نتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.
 • هرگز از اتصال اینترنتی ناامن استفاده نکنید و از ورود به کیف پول خود در هنگام مراجعه به مردم خودداری کنید.
 • یک برنامه ضد ویروس قابل اعتماد بر روی دستگاه خود نصب کنید تا خطر جاسوسی و سایر برنامه های دیگر را کاهش دهد.
 • برای کاهش خطر ابتلا به خطاهای غیر قابل اعتماد ، اشتباه نکنید حملات فیشینگ.
 • از رمزهای عبور استفاده کنید که حدس زدن آنها سخت است. از استفاده از گذرواژه های سنتی مانند تاریخ تولد ، نام حیوان خانگی و غیره خودداری کنید.

با موفقیت تأیید اعتبار Coinberry با احراز هویت دو عاملی زغال اخته – مرکز راهنمایی Coinberry – 2FA

 • هرگز کلید خصوصی خود را با کسی به اشتراک نگذارید.
 • اگر به طور منظم از Bitcoins استفاده می کنید ، استفاده از دو کیف پول را در نظر بگیرید – یکی برای ذخیره سازی و دیگری برای معاملات روزمره.
 • قبل از ارسال یا انتقال وجه ، آدرس کیف پول را دوباره بررسی کنید.
 • در نظر بگیرید از کیف پول دیجیتال خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در صورت گم شدن دستگاه ، به آن دسترسی داشته باشید.

مقایسه

لجر نانو ایکس

لجر نانو ایکس

 • صفحه نمایش:
 • منتشر شد: 2019
 • قیمت: 119 دلار
 • بلوتوث:

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید لجر نانو اس

لجر نانو اس

 • صفحه نمایش:
 • منتشر شد: 2016
 • قیمت: 59 دلار

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید Trezor مدل T

Trezor مدل T

 • صفحه نمایش:
 • منتشر شد: 2018
 • قیمت: 159 دلار
 • صفحه لمسی:

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید Trezor One

Trezor One

 • صفحه نمایش:
 • منتشر شد: 2013
 • قیمت: 59 دلار

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید

فصل 5:

همانطور که قبلا ذکر شد ، کلاهبرداری در آنجا بسیار رایج است. شما باید برای محافظت از پول خود گام بردارید.

در اینجا برخی از معروف ترین کلاهبرداری های تاریخ سکه های دیجیتال با برخی نکات در مورد چگونگی محافظت از سرمایه گذاری خود آورده شده است:

BitConnect

این یکی از محبوب ترین کلاهبرداری های خروج است. BitConnect پس از ورود به بازار با ICO در سال 2016 ، ناگهان تصمیم به تعطیلی خدمات صرافی و وام دهی خود را اعلام کرد.

افت بیت کوین طلایی در پس زمینه سیاه

BitConnect قول داده تا 40 درصد بازده ارائه دهد. این سکه بسیار مورد توجه قرار گرفت و در حدود 400 دلار با سرپرست بازار بیش از 2.6 میلیارد دلار روند رو به رشد داشت. با این حال ، مورد انتقاد قرار گرفت و بسیاری آن را “طرح پونزی” خواندند. به زودی مقامات را به خود جلب کرد و چندین نامه توقف و انصراف دریافت کرد. به زودی ارزش سکه به 1 دلار کاهش یافت که خسارات زیادی به سرمایه گذاران وارد کرد.

پلوستوکن

گفته می شود 6 میلیارد دلار ارزش دارد ، این طرح پونزی منجر به دستگیری بیش از 100 نفر در چین شد.

هشدار کلاهبرداری

این طرح بیش از 2 میلیون سرمایه گذار را به خود جلب کرد و مروجین در یک زمان پول کافی برای تأثیرگذاری بر قیمت بیت کوین و سایر ارزها را داشتند.

این طرح به عنوان کیف پول رمزنگاری شده و کاربران را به سرمایه گذاری تشویق می کند نشانه های ‘PLUS’ با استفاده از ETH یا BTC. توکن ها بازدهی بالا با حداکثر قیمت 350 دلار برای هر سکه را ارائه می دادند.

Altcoins

مفهوم بلاکچین

Altcoins به سکه های دیجیتال غیر از بیت کوین مراجعه کنید. صدها مورد از این موارد را در بازار پیدا خواهید کرد و بیشترین اراده ها را خواهید داشت در کمترین زمان ناپدید می شوند – پس از سرقت پول سخت درآمد خود را.

فصل 6:

در اینجا برخی از سوالات متداول در مورد خرید آنلاین بیت کوین آورده شده است:

چه مقدار بیت کوین می توانم به طور هم زمان خریداری کنم?

بستگی به صرافی و محدودیت های حساب شما دارد. در صورت داشتن حساب تایید نشده ، اکثر صرافی ها تراکنش ها را محدود می کنند.

آیا صرافی های بیت کوین بیمه هستند?

حساب ها و مبادلات بیت کوین توسط هیچ برنامه فدرال یا دولتی بیمه نمی شوند. در سال 2019 ، SFOX اعلام کرد قصد دارد سرمایه گذاران بیت کوین را در اختیار آنها قرار دهد بیمه FDIC, اما برای مقادیر محدود Binance همچنین بخشی از وجوه خود را بیمه می کند.

چند بار قیمت بیت کوین تغییر می کند?

قیمت ها هر 30 روز تغییر می کند و از مبادله ای به مبادله دیگر متفاوت است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner