ادغام دنیای کشاورزی و رمزنگاری از طریق مزرعه شعله ور

مزرعه شعله ور

کشاورزی از قدیمی ترین صنایع در جهان است. بیشتر فرآیندهای آن معمولاً به صورت دستی مانند کاشت فیزیکی زمین ، کاشت ، زراعت ، برداشت و انتقال به بازارها انجام می شود. برعکس ، صنعت رمزنگاری بسیار جوان است ، اولین بار در سال 2015 شروع به کار کرد 2009 از طریق بیت کوین. همچنین ، به طور کلی ، یک صنعت دیجیتالی است که شامل ایجاد ارزش از طریق فرآیندهای رایانه ای آنلاین با تجارت و انتقال دیجیتالی است. Flaming Farm قول می دهد ادغام بازیکنان کشاورزی و تجارت رمزنگاری را به روشی مفید ارائه دهد. مقاله باید به طور دقیق توضیح دهد که چگونه این کار انجام می شود و مزایای ایجاد شده چیست.

ایده پردازی

ایده مزرعه شعله ور برای اولین بار به لطف یک کشاورز در یک دهکده وابسته به کشت محصول ایجاد شد. دهقانی به نام Flaming Farmer یک روز با دیدن کل مزارع زراعی روستا در شعله های آتش بیدار شد.

در حالی که بقیه روستا در نتیجه آتش سوزی عذاب می دیدند ، او فکر دیگری می کرد. او داستان زمانی را یادآوری کرد که پدربزرگ و مادربزرگش با چالشی مشابه روبرو بودند ، اما آنها با بدست آوردن نوعی “قدرت ویژه” برای زنده نگه داشتن کشاورزی توانستند این کار را ادامه دهند. آن زمان است که مفهوم لیست رمزنگاری برای تهیه بالشتک برای درآمد کشاورزان پدیدار شد. رمزنگاری ذکر شده نشانه ای است که نامیده می شود FFarm.

درباره مزرعه شعله ور

Flaming Farm سازمانی است که ارائه می دهد اتریوم مبتنی بر نشانه های FFarm. این نشانه ها منفعلانه برای سرمایه گذاران درآمد ایجاد می کنند و جریان درآمد بالقوه ای را برای کشاورزان زراعی فراهم می کنند.

برای فعال سازی درآمدزایی ، Flaming Farm رویکرد زیر را دارد:

عملکرد کشاورزی

همچنین به عنوان شناخته می شود استخراج نقدینگی, این جایی است که دارندگان ارزهای رمزپایه مجبورند با پرداخت هزینه به آنها وام دهند ، بنابراین درآمدزایی می کنند. این هزینه ها و سودها منفعلانه و بدون نیاز به تجارت در رمزنگاری ها بدست می آیند.

کشاورزان سودآور ، در حالت ایده آل کشت دهندگان محصولات بدون استفاده از تلاش در تجارت ، از دارایی های بیکار استفاده می کنند. برای ایجاد پوشش امنیتی در برابر پیش فرض ، وثیقه بیش از حد سیستم مستقر شده است. یعنی وام گیرندگان باید دارایی را به ارزش بیشتر از ارزشی که وام می گیرند ، سپرده اند.

با این حال ، یک چالش بزرگ با تولید محصول مواجه است ، یعنی فشارهای تورمی. در حقیقت ، همیشه یک دارایی فزاینده در دارایی وجود دارد بدون اینکه لزوماً تقاضا افزایش یابد. بنابراین عرضه مفرط قیمت ها را به مرور کاهش می دهد و منجر به کاهش تدریجی ارزش می شود. Flaming Farm رویکرد متفاوتی دارد که نوید حل این مسئله را می دهد با ایجاد اقدام مقابله ای با کاهش نرخ تورم.

پروتکل تورم زدایی

Flaming Farm از اولین ارائه دهندگان امور مالی غیرمتمرکز است که دارای پروتکل تورم است. رویکرد معرفی a سوختن نشانه جنبه بازار آن برای کمک به فشار تورمی مورد انتظار.

سوزاندن Token به معنای حذف دائمی برخی از نشانه ها از بازار توسط سازندگان آن است. این مسئله عرضه بیش از حد کالا از این رو قیمت های پایدار را تضمین می کند. در صورت تمایل ، حتی می توان از آن برای افزایش مقدار رمز در طول زمان استفاده کرد.

توکن FFarm نرخ سوزاندن اولیه 2.5٪ است و نرخ آن طبق نیاز بازار قابل تنظیم است. نرخ سوزاندن نیز ممکن است برای محافظت در برابر اثرات خروجی تأمین کنندگان عمده نقدینگی تنظیم شود. چنین خروجی هایی معمولاً منجر به تعیین قیمت سوداگرانه و در نتیجه افت شدید ارزش توکن ها می شود.

با تخلیه فشار تورمی ، نشانه های FFarm همچنین مزایای هزینه اضافی را از طریق استخرهای مشترک به مشتریان وفادار خود ارائه می دهد.

سود وفاداری اضافی

ارائه دهندگان توکن همچنین سود جدیدی را در قالب هزینه های اجتماعی به کاربران خود ارائه می دهند. از طریق حفظ بخشی از معاملات ، پیوستن به استخر و درآمد معاملات ، آنها می توانند نقدینگی بیشتری را دوباره به استخر بازگردانند. این اضافات به اعضای باقیمانده توزیع می شود و به اعضای وفاداری که به شرکت خود ادامه می دهند پاداش می دهد. علاوه بر این ، استخرهای فعال بیشترین انتقال نقدینگی را دارند و از این رو سودهای بیشتری از جامعه دریافت می کنند.

به لطف سیستم عامل های متعدد نقدینگی FFarm ، اعضا می توانند از استخرهای مختلف سود کسب کنند. این نه تنها در Ethereum بلکه در DAI نشانه و USD Tether سکه رمزنگاری ، با گفتگوهایی برای افزایش قابلیت دسترسی رمزنگاری آن. ذخیره علائم FFarm در همه این استخرها فقط از طریق یک رابط کاربری که توسط سازمان Flaming Farm راه اندازی شده امکان پذیر است.

جزئیات مربوط به FFarm Token

در کل 10 هزار توکن در دسترس است. اینها به روش زیر توزیع می شوند. 4،000 (40٪) برای فروش عمومی ، 2500 (25٪) برای فروش خصوصی ، 2500 (25٪) دیگر برای استفاده عمومی از او صرف نظر کنید, و 500 (5٪) نشانه برای تیم و توسعه پروژه.

لیست های فروش عمومی و خصوصی هر دو ابتدا عرضه خود را آغاز می کنند. فروش خصوصی که در تاریخ 9 دسامبر سال 2020 به پایان رسید دارای 300 کارت حافظه ETH است. حداکثر سقف مجاز برای هر نفر 30 ETH ، حداقل 0.5 ETH تعیین می شود و اولین تخفیف 0.12 ETH قیمت متحرک را به خود جلب می کند. فروش عمومی با قیمت 0.16 ETH ، حداکثر 20 ETH برای هر نفر و کل جلد سخت 600 ETH دنبال می شود..

نقدینگی Uniswap با هدف استفاده از بزرگترین بستر مبادلات غیرمتمرکز جهان 495 ETH است. این توکن ظرف هفت روز پس از ثبت نام در این سازنده بازار خودکار در دسترس است که برای تولید نقدینگی Ethereum ضروری است. دو مبادله استخر نقدینگی دیگر وجود دارد که بعداً از رمز استفاده می شود. امور مالی منحنی و متعادل کننده.

یادداشت نویسنده

منشأ FFarm از یک محیط کشاورزی ناشی می شود ، قصد دارد برای کاهش خطرات کشاورزی یک حلقه نجات دیگر به زمین بیندازد. با این کار ، همچنین از پیشگامان مقابله با خطرات تورمی و از دست دادن تدریجی ارزش رمز در تولید محصول است. علاوه بر این ، این مجموعه انواع استخرهای نقدینگی را با مزایای درآمد اضافی ارائه می دهد. هر دو درآمد منفعل هستند ، بنابراین نیازی به تجارت نیست.

همینطور, شعله مزرعه مزایای قابل توجهی برای کشاورزان و سایر سرمایه گذاران فراهم می کند. این سازمان ممکن است در ادغام این دو صنعت در افزایش ورود کشاورزان کشاورزی به دنیای رمزنگاری ها نقشی اساسی داشته باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner