جنگ بزرگ کشش بین بیت کوین و آلت کوین

جنگ بیت کوین altcoin

صرف نظر از اینکه بیت کوین منسوخ شده است یا خواهد شد ، هیچ کس نمی تواند بگوید که اولین بار نبوده است. عنوان عالی “King Coin” کاملاً شایسته است ، زیرا بیت کوین نشان دهنده طوفان محلی و کوچک است که سرانجام تلاطم کافی ایجاد کرد تا به یک سونامی واقعی مورد توجه سرمایه گذاران تبدیل شود. بازار ارزهای رمزنگاری شده که اکنون به خود می بالد کل سرمایه حدود 400 میلیارد دلار, می تواند از بیت کوین بخاطر جذب و جلب توجه جهانیان برای سالها و ایجاد شتابی که پروژه های یک کودک مانند Ethereum با قدرت پشتیبانی می کند ، تشکر کند. اکنون یک بازار شلوغ از altcoins وجود دارد که سوار بر لباسهای بیت کوین است ، با آرزوی دستیابی به یک توکن بسیار ارزشمند و یک جامعه شکوفا مانند پدرسالار مشترک آنها.

این آلت کوین ها ، صرف نظر از میزان مفید و قابل توجه بودن ، همیشه در رده دوم بیت کوین قرار خواهند گرفت. دوگانگی بیش از احساسات ، رابطه فنی بین بیت کوین و altcoins نیز رابطه منحصر به فرد آنها را برجسته می کند. بیت کوین و تقریباً کل بازار altcoin دارای یک رابطه معکوس کنجکاو– وقتی بیت کوین از نظر ارزش فیات در حال افزایش است ، آلت کوین ها در حال سقوط هستند. سرمایه گذاران باتجربه ارزهای رمزنگاری شده این پدیده را تشخیص داده و می توانند از آن استفاده کنند ، اما نباید آن را به عنوان ضمانت در نظر گرفت. برای داشتن یک استراتژی تجارت آگاهانه ، به شما کمک می کند انگیزه ارتباط اسرارآمیز بیت کوین با altcoins ایجاد شده را درک کنید..

سرمایه گذاری اصلی

بیت کوین ارز واقعی برای سرمایه گذاری در سایر ارزهای رمزپایه است. صنعت هنوز جوان است و طبعاً طبقه بندی شده ، فاقد قابلیت همکاری بی نظیری است که گویا بلاکچین می تواند بدست آورد ، بنابراین بیت کوین به عنوان یک قیف برای پولهای بیشتر به بازار بیشتر آلت کوین عمل می کند. مبادلات کمی وجود دارد که به معامله گران اجازه می دهد یک حساب بانکی فیات را بهم متصل کنند ، اما آنها فقط اصلی ترین رمزنگاری ها را می فروشند: بیت کوین ، Ethereum و گاهی اوقات Ripple یا Litecoin. بیت کوین همچنین به راحتی در سایتهایی مانند Localbitcoins.com یا استخراج شده خریداری می شود. برای سرمایه گذاری در altcoins جدید ، تنوع بیشتری در صرافی هایی که با استفاده از بیت کوین کار می کنند به عنوان یک رسانه مالی به طور انحصاری.

این صرافی ها دیگر جایگاه ویژه ای ندارند و می توانند روزانه میلیون ها دلار بیت کوین کسب کنند بدون اینکه فیات وارد اکوسیستم آنها شود. معامله گران برای ارسال بیت کوین به صرافی باید از زیرساخت های بلاکچین مانند کیف پول استفاده کنند و سپس می توانند از آن برای خرید altcoin های رایج در BTC مانند Stellar Lumens (XLM) ، Request Network (REQ) ، Cardano (ADA) و تعداد بیشماری دیگر استفاده کنند. این معامله گران وقتی می خواهند موقعیت خود را ببندند ، این آلت کوین ها را در ازای بیت کوین می فروشند. بنابراین ، تقاضا برای altcoins باعث تقاضای بیت کوین می شود. بسیاری ترجیح می دهند در صورت امکان بازده خود را به جای انتقال به فیات ، در بیت کوین حفظ کنند ، زیرا در صورت بروز موقعیت های موجود در بازار آلت کوین ، می توانند برای ایجاد موقعیت های جدید سریعتر عمل کنند. این تصور از پیوند سوداگرانه ای که بیت کوین و altcoins به اشتراک می گذارند صحبت می کند.

Altcoins به عنوان تقویت کننده بیت کوین

روش های زیادی برای جمع آوری بیت کوین بیشتر وجود دارد. بدیهی است که می توان آن را با پول فیات از صرافی یا حتی به صورت نقدی خریداری کرد ، اما برای کسانی که قبلاً همه چیزهایی را که مایل به از دست دادن آن هستند خرج کرده اند ، گزینه های دیگری وجود دارد. خرید کم بیت کوین و فروش زیاد آن یکی از راه های دشوار است. یک روش خطرناک ، در عین حال سودآورتر ، سرمایه گذاری در altcoins است. از آنجا که altcoins و بیت کوین توسط چرخه های خبری تحت تأثیر قرار می گیرند و نه بر روی ارزش بتونی ، لنگر انداخته شده ، افراد می توانند با هدف کسب بیت کوین بیشتر بین altcoins و بیت کوین حرکت کنند. این امر از طریق صرافی های مبتنی بر بیت کوین که قبلاً ذکر شد ، محقق می شود.

مثلا, نشانه توجه اساسی ممکن است به یک نقطه عطف مهم تعیین شده در نقشه راه خود ، مانند انتشار مرورگر اینترنت شجاع خود ، و افزایش قیمت BAT به طور قابل ملاحظه ای برسد. با فروش بیت کوین برای BAT ، معامله گران می توانند با بیت کوین خود موقعیتی را بدست آورند که در همان بازه زمانی بسیار بیشتر از خود بیت کوین سود کسب کند. آلت کوین از نظر پول فیات جهانی نسبت به بیت کوین ارزانتر است ، بنابراین حرکت آنها به سمت بالا (یا پایین) بارزتر است. با یک سرمایه گذاری 2BTC که 50٪ افزایش می یابد ، یک تاجر باهوش می تواند 1BTC (معادل بیش از 10،000 دلار در قیمت های امروز) را فقط در چند ساعت کسب کند.

این رابطه عملکردی و سوداگرانه و همچنین تفاوتهای احساسی و اقتصادی بین آنها ، به همین دلیل است که بیت کوین و آلت کوین به صورت دوره ای از یکدیگر تغذیه می کنند. تقریباً می توان آن را به بازار سهام تشبیه کرد که در آن مردم می توانند “سهام بلاکچین” را خریداری کنند ، اما هنگامی که سهام را می فروشند ، دارایی دریافت می کنند که اساساً منعکس کننده حرکت کل بازار است ، به جای پول نقد. سکه ای قدیمی تر و بسیار گران تر ، وقتی نوبت به رونق بیت کوین می رسد ، جابجایی آن به پول و حجم بیشتری نیاز دارد ، و از همه به جز مقاوم ترین آلت کوین ها نیرو می گیرد.

مبارزه با بیت کوین

برخی از altcoins ها دیگر نمی توانند “جایگزین” تلقی شوند. آنها خود را متفاوت کرده اند ، موارد استفاده خود را ثابت کرده اند و یا در غیر این صورت برای مقاومت در برابر کشش بیت کوین متعال به ارزش اساسی قوی اعتماد کرده اند. گرچه هنوز یک واقعیت است که یک بیت کوین خراب کل بازار را نیز پایین می آورد ، زیرا یک فشارسنج برای احساس ارز رمزنگاری شده است ، ارتباط آن با برخی از آلت کوین ها نسبت به بقیه بیشتر است. به عنوان مثال ، Ethereum دارای لیگ های پیشنهادی ارزشی است که از Bitcoin بیت کوین حذف شده است ، و به عنوان یک واگرایی از نمودار bitcoin شناخته شده است.

سکه های در حال ظهور و حتی برخی از آنها که هنوز آزاد نشده اند نیز احتمالاً مقاومت در برابر روند بیت کوین را نشان می دهند. به عنوان مثال NEO مانند Ethereum است اما برخی از نقایصی را که ایجاد ERC20 را به یک تلاش مضر تبدیل می کند ، برطرف می کند. بخشی از انعطاف پذیری NEO نیز همین است دارندگان سود سهام ، به صورت GAS کسب می کنند, که همچنین برای تأمین قراردادهای هوشمند ساخته شده روی سیستم عامل استفاده می شود. بازار همچنین شاهد انبوه توکن های جدید منتشر شده در سال آینده خواهد بود – بسیاری از آنها با موارد استفاده قوی که به منظور بازیافت ارزش و ایجاد اقتصاد خود طراحی شده اند ، به جای تسلیم در گرانش بیت کوین.

در میان آنها ، متقاضیان برجسته شامل Coinseed هستند که به افراد کمک می کند با استفاده از تغییر اضافی که جمع آوری می کنند (دیجیتال یا فیزیکی) در ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری کنند و سپس نمونه کارهایی را بسازند که با دیگران قابل مقایسه باشد. HoToKeN نویدبخش نویدبخش دیگری است که قبلاً در تایلند مورد استفاده قرار گرفته است و باعث ایجاد چرخه سالم ارزش بین خرده فروشان و مشتریان آنها می شود. خرده فروشان برای ایفای نقش وکالت در شبکه های اجتماعی ، ارسال تصاویر و سایر فعالیتهای خاص با ارزش افزوده ، به HTKN که با تخفیف در فروشگاههایشان قابل استفاده است ، پاداش می دهند. قابلیت انعطاف پذیری با کالاهای خرده فروشی برای مشتریانی مفید است که سرانجام به دلیل وفاداری به برند خود پاداش می گیرند ، اما همچنین برای فروشگاه هایی که هم وفاداری کسب می کنند و هم تجارت.

فرار از هر ارز رمزپایه ای ارزش زیادی ندارد. با این حال ، با توسعه هوشمندانه که به همه شرکت کنندگان پاداش یکسانی می دهد ، پروژه های بلاکچین می توانند با ارائه همان نوع انگیزه برای قفل شدن ارزش ، در برابر خروج سوداگرانه دفاع کنند. جریان این بازار جوان هنوز وحشی است ، اما آنها همچنین سنگ بستر را می برند و قابل پیش بینی تر می شوند. آخرین نسل از مشاغل ارز رمزنگاری شده این را به طرز چشمگیری نشان می دهد و جهان با نفس خسته منتظر بلوغ آنها می ماند و شاید روزی پادشاه را نشسته.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner