بررسی کوکوین

ارزهای مجازی

اطلاعات اضافی

بازار هدف

 • جهانی

سپرده

 • فقط رمزنگاری

ارزها

 • فقط رمزنگاری

طرفداران

 • برخی از سکه ها را ارائه دهید که دیگران نمی دانند و اغلب دارای افت سکه تبلیغاتی است
 • با سکه KCS خود در موفقیت کوکوین سهیم شوید.
 • در حال حاضر KYC وجود ندارد

منفی ها

 • سکوی تجاری انواع مهم سفارش را از دست داده است
 • ارتباطات انگلیسی اساساً قابل درک نیست
 • هنوز برای دارایی های مهم رمزنگاری نشده است

Kucoin یکی از تعداد انگشت شماری مبادله مولتی کوین است که در سال 2017 ظاهر شد و بلافاصله بخش قابل توجهی از بازار را به دست آورد. آنها فکر می کنم به دلیل پیشنهاد سهام Kucoin Shakes ، KCS ، سکه ای که می توان در آن بورس خرید و درصدی از درآمد ماهانه KuCoin را ارائه می دهد ، “صرافی مردم” نامگذاری شده اند. Exchange People یک روش جالب برای مارک گذاری ICO شماست ، اما من فکر می کنم این یک مبادله مردم است به همان روشی که هر شرکت تجاری عمومی یک شرکت مردمی است (فقط مقررات ، نظارت ، حمایت از مصرف کننده و غیره وجود ندارد – اما ما دور می شویم).  

اگرچه کوکوئین حجم گسترده تجارت بزرگ مبادلات فیات پذیرنده را ندارد ، و به هیولاهای آلتکوین مانند Binance نزدیک نمی شود ، دلایل زیادی وجود دارد که شخص تصمیم به تجارت با Kucoin گرفته و از آن خود است:

 1. این می تواند مشتریان خود را اداره کند. Binance و موارد مشابه ثابت کرده است که قادر به کنار آمدن با هجوم گسترده ترافیک نیستند ، و پشتیبانی و مسلماً امنیت آسیب دیده است در نتیجه. از زمان انتشار این مقاله ، هیچ مشکلی با کوکوئین وجود ندارد.
 2. آنها در برخی از آلت های کوچک درپوش مورد علاقه شما که در جای دیگری نمایش داده نمی شوند ، حجم خوبی را ارائه می دهند ، و آنها اغلب پرتاب ها را با هدایای سخاوتمندانه جفت می کنند.  
 3. از هم اکنون ، هیچ KYC مورد نیاز برای برداشت وجود ندارد. یک برگه برای تأیید حساب وجود دارد بنابراین ما تصور می کنیم که ممکن است روزی یک KYC برای مقادیر خاص برداشت تأسیس شود.  

سکو

حساب خود را با ایمیل و گذرواژه خود تنظیم کنید. برای برداشت ، باید احراز هویت دو عاملی را در حساب خود تنظیم کنید ، بنابراین ممکن است از آن خارج از دروازه نیز مراقبت کنید.

سپرده ها در 100 آلت کوین مختلف ، برداشت از ایالت فعال هستند. در حال حاضر ، هیچ اطلاعات اضافی برای واریز یا برداشت لازم نیست. برداشت ها توسط Kucoin طی 30 دقیقه انجام می شود و سپس زمان انتقال توسط شبکه altcoin مربوطه تعیین می شود.

هنگامی که حساب شما اعتبار یافت ، با کلیک بر روی برگه بازارها ، طرح بصری کلیه سکه های مختلف موجود ارائه می شود. Kucoin بازارهای btc ، eth ، neo ، usdt ، kcs و bch را ارائه می دهد. حجم معاملات هم در altcoin خاص و هم در USD نشان داده شده است. اطلاعات و سکه های نمایش داده شده قابل تنظیم هستند و برای راحتی کار می توانید سکه ها را به موارد دلخواه اضافه کنید. می توانید سریعاً سفارشات بازار را مستقیماً از این رابط خریداری یا بفروشید یا برای هدایت به بورس ، روی نماد تجارت کلیک کنید.

پلت فرم معاملات دارای نمودارهای یکپارچه با معاملات تجاری است که بهتر از نمودارهای ساخته شده در خانه با رقابت زیاد است و کتاب سفارش عمق مناسبی دارد ، به ویژه در محبوب ترین جفت آنها.  

شما می توانید به سادگی با بازی با قیمت پیشنهادی در برگه معاملات سفارشات محدود را ایجاد کنید. با این حال ، یک نکته منفی بزرگ و واضح در پلت فرم Kucoin عدم ضرر توقف است ، نیازی به ذکر نیست سفارش های اضافی که واقعا به افزایش جذابیت Kucoin کمک می کنند. برای معامله گران روز که دوست دارند با alts بازی کنند ، عدم توقف ضرر یک مسئله مهم است و کوکوئین به خوبی می تواند این ASAP را حل کند.

شما ممکن است در جای دیگری بهتر باشید:

شما یک تاجر روز هستید.  

معامله گران آلت روز احتمالاً قصد ندارند بدون توقف ضرر و معاملات خود را با خطر معامله روبرو کنند. بهتر است با Binance یا حتی Bitfinex همراهی نکنید ، اگر معاملات کوچک سکه ای را انجام نمی دهید.

شما اهرم نیرو می خواهید.  

BitMex اهرمی را برای انتخاب اندکی از altcoins ارائه می دهد و یک محصول برتر با حجم پیشرو در صنعت است. اگر مشکلی ندارید که مشتقات alt را معامله کنید (و نمی خواهید آن را نگه دارید) گزینه بهتری است.

راحت می ترسی.

بله ، کوکوئین هنوز هک نشده است. اما آنها تازه وارد هستند و در واقع با هیچ آزمایش واقعی روبرو نشده اند. ایده ای ندارید که چگونه آنها با یک چالش جدی روبرو می شوند – اگر می خواهید در بازار خرید کنید بهترین گزینه های صرافی altcoin را بررسی کنید.

خط پایین

مزیت اصلی Kucoin این است که برخی از کلاه های کوچک را ارائه می دهد که در جای دیگر ارائه نمی شوند. به نظر ما این یک مدل تجاری پایدار در بازاری نیست که در حال حاضر شاهد نامساعد شدن مقررات نظارتی برای انواع سوداگری است. برای زنده ماندن ، Kucoin باید محصول خود را بهبود ببخشد و بیشتر بر روی ایجاد نقدینگی واقعی و ارزش پلت فرم و پمپاژ کمتر سکه خود و دریافت هزینه از قطرات هوایی sh * tcoin تمرکز کند..    

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner