Ledger Nano S vs Trezor vs KeepKey | مقایسه کیف پول سخت افزار Crypto

امروزه ، معامله گران و علاقه مندان به رمزنگاری در مورد چگونگی ذخیره سازی دارایی های دیجیتالی و سکه های رمزنگاری شده ، گزینه های گسترده ای دارند. به هر حال ، این یک واقعیت توافق شده است که ایمن ترین گزینه برای ذخیره ارزهای رمزپایه توسط کیف پول های سخت افزاری نشان داده می شود.

کیف پول های سخت افزاری به گونه ای ساخته می شوند که اساساً از ویروس های رایانه در امان هستند. علاوه بر این ، اطلاعات کلید خصوصی شما هرگز در معرض سیستم کار نخواهد بود. اکثر کیف پول های سخت افزاری همچنین از فناوری رمزگذاری خوب و پشتیبانی از ده ها ارز رمزپایه مباهات می کنند.

برای مدتی ، بازرگانان و علاقه مندان به رمزنگاری که به دنبال ذخیره امن دارایی های دیجیتالی خود روی کیف پول سخت افزاری بودند ، فقط یک گزینه داشتند: ترزور. Trezor اولین کیف پول سخت افزاری است که وارد بازار شده است (در سال 2014) ، و علی رغم “سرب” بودن آن ، برخی از سلطه های بازار را به دو رقبای دیگر خود از دست داد: لجر نانو اس, و KeepKey.

امروز ، این سه گزینه به عنوان گزینه های ابتدایی برای هر تاجر رمزنگاری در نظر گرفته می شود که امنیت و حریم خصوصی آن را خسته کند. در این مقاله ، ما قصد داریم جنبه های مختلفی را بررسی کنیم و سه مورد را با هم مقایسه کنیم تا به شما کمک کند تا تعیین کنید کدام یک برای شما بهتر است.

قیمت گذاری

ما با قیمت گذاری شروع خواهیم کرد زیرا این یکی از مهمترین فاکتورها هنگام خرید هر کیف پول سخت افزاری است. Ledger Nano S ارزان ترین مدل از این سه دستگاه است و تنها 79.99 دلار است. Trezor و KeepKey خیلی گران نیستند ، زیرا شما می توانید اولین نسخه را با 129 دلار و دومی را با 149 دلار داشته باشید..

به نظر می رسد و صفحه نمایش

حتی اگر Trezor کیف پول سخت افزاری اصلی بین این سه مورد باشد ، در طراحی نسبت به همتایان خود ضرر زیادی نمی کند. کمی بزرگتر از Ledger Nano S و KeepKey است ، که ممکن است چیز بدی نباشد زیرا حتی توسط کاربرانی که انگشتان بزرگتر دارند نیز می توان آن را خیلی راحت کار کرد.

trezor.io

Ledger Nano S بسیار شبیه یک درایو فلش USB معمولی است و دارای کوچکترین صفحه از این سه صفحه است ، به محض اینکه تاشو می گیرد که محافظ محافظ آن جمع می شود ، جمع و جورترین آن است. در حالی که صفحه نمایش Trezor بزرگتر از Ledger Nano S است ، اما برای صفحه نمایش بزرگی که در KeepKey یافت نمی شود. بدون شک KeepKey شیک ترین کیف پول از بین این سه کیف است که دارای بدنه آلومینیوم است در مقایسه با پلاستیک مورد استفاده دو مورد دیگر.

سکه های پشتیبانی شده

تا آنجا که سکه های پشتیبانی شده وجود دارد ، Ledger Nano S پادشاه است ، در حالی که KeepKey کمترین تعداد سکه های پشتیبانی شده از سه را دارد. لیستی با تمام دارایی های پشتیبانی شده را می توان در وب سایت های رسمی هر سه کیف پول یافت: لجر نانو اس, ترزور, و KeepKey.

سازگاری نرم افزار

برای استفاده از کیف پول ، کاربران باید آنها را به نوعی نرم افزار متصل کنند. همانطور که گفته شد ، هر دو Trezor و Ledger Nano S بسیار خوب هستند زیرا هر دو پشتیبانی محاسباتی برای Electrum ، Mycelium ، MyEtherWallet ، Copay ، GreenBits ، GreenAddress را ارائه می دهند. KeepKey در مورد سازگاری نرم افزار آخرین رتبه را دارد.

امنیت

نیازی به گفتن نیست که هر سه کیف پول با تمرکز قوی بر امنیت طراحی شده اند. به عنوان مثال ، Ledger Nano S دارای معماری تراشه ای دوتایی است ، در حالی که دو مورد دیگر از انواع مختلفی از عناصر ایمن استفاده می کنند ، لزوماً کمتر از نمونه اول نیستند. هر سه کیف پول این امکان را به کاربران خود می دهد تا از کیف پول های خود ایمن و پشتیبان تهیه کنند. از این حتی چشمگیرتر این واقعیت است که این کیف پول ها به گونه ای طراحی شده اند که حداقل در تئوری حتی در رایانه های آلوده به بدافزار نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

برپایی

شروع کار با هر سه کیف پول کاملاً ساده است و نباید چند دقیقه بیشتر طول بکشد. برای شروع ، کاربران برای استفاده از هر سه مورد نیاز به کابل میکرو USB دارند.

راه اندازی Trezor

برای Trezor ، نرم افزار Trezor Bridge یا پسوند Trezor Chrome (یا برنامه Android Trezor Manager ، که برای آن کاربران به کابل OTG نیاز دارند) را نصب کنید. پس از نصب نرم افزار و اتصال رایانه دستگاه ، کاربران باید دستگاه را مجدداً از برق جدا کنند و یا ایجاد یک کیف پول جدید یا وارد کردن از طریق عبارت بازیابی انتخاب کنند..

راه اندازی Ledger Nano S

تنظیم کیف پول Ledger Nano S نسبتاً مشابه است. کاربران باید از کابل USB موجود برای اتصال Ledger به رایانه و دنبال کردن دستورالعمل های روی صفحه استفاده کنند. همچنین این گزینه برای ایجاد کیف پول جدید یا مهم از طریق عبارت بازیابی وجود دارد. مرحله بعدی شامل انتخاب پین (مهم است که PIN را بخاطر بسپارید زیرا دریافت سه ورودی غلط منجر به پاک شدن کامل محتوای کیف پول می شود). در آخر ، کاربران باید بارگیری کنند برنامه Ledger Wallet Bitcoin Chrome یا برنامه Ledger Wallet Ethereum Chrome.

تنظیم KeepKey

آماده شدن کیف پول KeepKey حتی آسان تر است زیرا کاربران باید برنامه KeepKey client را از فروشگاه وب Chrome بارگیری کنند و دستگاه را با کابل USB موجود به رایانه های خود متصل کنند. از این مرحله به بعد ، فقط باید دستورالعمل روی صفحه را دنبال کنید تا دستگاه را اولیه کنید.

کدام یک بهتر است?

اولین چیزی که خریداران بالقوه باید بدانند این است که بدون توجه به انتخاب خود با این سه کیف پول سخت افزاری ، نمی توانند اشتباه کنند. برای وسیع ترین پشتیبانی سکه و کوچکترین اندازه ، قطعاً Ledger Nano S بهترین انتخاب است. اگر با این حال ، خریداران بالقوه چیزی با کمی حق بیمه بیشتر می خواهند ، KeepKey با ظاهر زیبا و بی نظیرش بی نظیر است. Trezor کمی بزرگتر از Ledger Nano S است و صفحه نمایش آن بزرگتر است ، بنابراین می تواند استفاده از آن بسیار کم اهمیت باشد ، این ممکن است یک مزیت بزرگ برای کاربرانی باشد که می خواهند لیست گسترده ای از سکه های پشتیبانی شده داشته باشند ، اما نمی توانند از پس آن برآیند اندازه کوچک Ledger Nano S.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner