خلاصه اخبار هفتگی: IOTA Hack، Binance Futures and Coinbase Leverage

اخبار رمزنگاری

در دنیای رمزنگاری همیشه اتفاقی می افتد ، چه حمله ، چه مشارکت یا یک راه اندازی محصول جدید. امروز ما بر برخی از مهمترین اخبار و رویدادهای رمزنگاری شده در این هفته تمرکز خواهیم کرد.

اخبار رمزنگاری هفته:

با هشدار از IOTA می توان Trinity را غیرفعال کرد

اخبار رمزنگاری

منبع: متوسط

یکی از مهمترین اخبار رمزنگاری شده این هفته هک IOTA بود. IOTA به دلیل حمله سایبری منظم که منجر به ضرر 891 میلیون دلار از کیف پول کاربرانشان شد ، مجبور شد برای مدت کوتاهی کل شبکه خود را تعطیل کند.

بنیاد IOTA روز پنجشنبه در توییتر خود ارسال كرد كه آنها هماهنگ كننده را متوقف كردند ، كه گره اعتبارسنجی برای تمام معاملات شبكه IOTA است. با متوقف کردن عملکرد گره ، این بدان معنی است که در حال حاضر هیچ کس نمی تواند با IOTA معامله کند.

در حال حاضر, #IOTA با کارشناسان اجرای قانون و امنیت سایبری در حال بررسی یک حمله هماهنگ و در نتیجه سرقت پول است. برای محافظت از کاربران ، ما هماهنگ کننده را مکث کرده و به کاربران توصیه کرده ایم که Trinity را تا اطلاع ثانوی باز نکنند. به روز رسانی ها: https://t.co/ME3Cvki3k9

– IOTA (iotatoken) 13 فوریه 2020

IOTA ذکر کرد که فعالیتهای شبکه به منظور محافظت از کاربران آن متوقف شده است و آنها برای کشف منبع هک با نیروی انتظامی همکاری می کنند.

این پروژه امسال برنامه ریزی کرده بود تا از طریق “Coordicide” ، که شامل حذف Coordinator است و IOTA را به یک سیستم “غیرمجاز” و غیرمتمرکز تبدیل کند..

یکی از شرکای Castle Island Ventures ، نیک کارتر اظهار داشت: “جای تعجب نیست که هرگز این اتفاق نیفتاده است.” کارتر همچنین در توئیتر خود نوشت که توقف شتابزده IOTA چندان بی خاصیت نیست.

وی اظهار داشت: “یک قطعه جامد دم بلند [altcoins] به سادگی صلاحدید مدیران می تواند” خاموش “شود. “همیشه سرگرم کننده است وقتی اجازه می دهند حجاب بلغزد.”

“علی رغم ادعاهای خلاف ، IOTA هرگز به طور معناداری غیرمتمرکز نبوده است. تا زمانی که بنیادی برای نظارت بر شبکه و یک هماهنگ کننده که از همگرایی معاملات اطمینان حاصل می کند وجود داشته باشد ، به طور مثر کنترل خواهد شد. ” – پاسخ کارتر در مصاحبه بود.

این حمله اولین بار در تاریخ 12 فوریه در سایت رسمی پروژه گزارش شد و چند ساعت بعد اعلام کرد که قصد خاموش کردن هماهنگ کننده را دارید تا “اطمینان حاصل کنید که هیچ سرقت دیگری نمی تواند اتفاق بیفتد تا زمانی که دلیل اصلی این سرقت ها را دریابیم.”

به کاربران کیف پول Trinity اخطار داده شد تا زمان حل مشکل حسابهای خود را بسته نگه دارند. این بنیاد حداقل 10 نفر از قربانیانی را که بودجه خود را در این هک از دست داده اند ، نام برد.

اخبار رمزنگاری

منبع: IOTA.org

وب سایت IOTA اظهار داشت: “ما هنوز در حال ارزیابی علل مختلف احتمالی ریشه هستیم ، از جمله بهره برداری از نسخه قبلی ترینیتی با تمام وابستگی های آن.”

جدیدترین آنها پست در 14 فوریه نشان داد که مسئله امنیتی ناشی از مشکلی در ترینیتی ، کیف پول رسمی بنیاد است. “این تیم در حال بررسی هر یک از وابستگی ها (و وابستگی های آنها) به ترینیتی است.”

کارشناسان اضافی امنیت سایبری خارجی با چندین تیم امنیتی که روی تجزیه و تحلیل حادثه کار می کنند ، به تحقیقات پیوسته اند. تحقیقات به هیچ وجه هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه هر نوع تخلف اصلی در پروتکل وجود داشته باشد ، به همراه نداشته است. در عوض ، تمام شواهد تاکنون به وجود یک مشکل در وابستگی کیف پول Trinity اشاره دارد. 

تجزیه و تحلیل الگوی حمله نشان داد که توقف هماهنگ کننده تلاش مهاجم را برای تصفیه بودجه در مبادلات متوقف می کند. وجوه به سرقت رفته به طور منظم و مكرر ادغام و تقسیم شده اند تا تحقیقات را مبهم كنند و نرخ فعلی رمز ارز و همچنین محدودیت های KYC مبادلات را در نظر داشته باشند. بازخورد بیشتری از مبادلات بیشتر دریافت کردیم (هنوز نه همه) ، تأیید می کنیم که هیچ یک از معاملات شناسایی شده دریافت یا منحل نشده است. فرض فعلی ما این است که مرتکب ابتدا حسابهای با ارزش بالا را هدف قرار داده است ، قبل از اینکه به حسابهای کوچکتر برود و سپس با توقف هماهنگ کننده زود قطع شود. (دوباره: کاربران کیف پول سخت افزاری تحت تأثیر قرار نمی گیرند.) “

IOTA ظاهراً وجوه به سرقت رفته را شناسایی کرده و تلاشهای آنها را برای جلوگیری از مجرمان در برداشتن رمزنگاری در مبادلات متمرکز کرده است..

Binance قرارداد آینده معاملات دائمی VET / USDT را اضافه می کند

اخبار رمزنگاری

منبع: ThecoinRepublic

Binance در تاریخ 13 فوریه سال 2020 فاش کرد که با قرارداد دائمی VeChain (VET) / Tether (USDT) جدیدی به سیستم عامل Futures خود اضافه خواهد کرد. طبق این وبلاگ ، قرارداد دارای اهرم 1-50 برابر است پست.

قرارداد دائمی VET / USDT در Binance Futures در 14 فوریه سال 2020 راه اندازی می شود.

“قراردادهای دائمی در Binance Futures مشابه جفت های معاملاتی در بازار بورس است. آنها به همان شیوه قیمت گذاری و تسویه می شوند. “- Binance را در وب سایت خود توضیح داد.

VET رمزنگاری بومی بلاکچین VeChain است که در حال حاضر در رده 30 ام رمزنگاری های با بالاترین سقف بازار قرار دارد.

اخبار Crypto اضافی: تأخیرهای سفارش Binance

در سایر اخبار رمزنگاری Binance ، گزارش شده است که کتاب سفارشات این پلتفرم دچار اشکالات عمده ای شده است که باعث شده بسیاری از معامله گران با سفارش خود پول از دست بدهند.

مهمترین ضررها توسط جفت CHZ / BTC متحمل شد ، زیرا سکه به دلیل مشارکت تازه اعلام شده بارسلونا و چلیز موجی از سرمایه گذاران جدید را به خود جلب کرد.

گزارش شده است که دهها تاجر با تاخیر در ثبت سفارشات ، با سفارشات مسدود شده برای ساعتها مواجه شدند.

این صرافی چندین ساعت پس از شکایت در توییتر به این موضوع پاسخ داد و اطمینان داد که تمام وجوه کاربر هنوز در امنیت است.

در نمایش برخی از جفت های معاملاتی تاخیر اندکی در نمایش کتاب سفارشات وجود دارد. تیم در حال کار بر روی آن است. بودجه است # SAFU.

– CZ Binance &# 128310؛&# 128310؛&# 128310؛ (@ cz_binance) 13 فوریه 2020

از آنجا که تأخیر ثبت سفارش باعث خسارت بسیاری از معامله گران در جفت های مختلف شده است ، به نظر می رسید آن دسته از معاملات با CHZ / BTC کسانی بودند که بیشترین خرابی را متحمل شدند..

باشگاه فوتبال اسپانیا بارسلونا همکاری خود را با بستر زنجیره بلوک Chiliz اعلام کرد تا تعامل ساده تری با طرفداران خود در سراسر جهان فراهم کند.

این باشگاه قصد دارد در Q2 2020 ارز رمزنگاری شده خود را به نام Barça Fan Token (BAR) منتشر کند. طرفداران و معامله گران می توانند سکه را فقط با Chiliz (CHZ) در بستر صرافی بومی آن Socios.com خریداری کنند..

بعد از اینکه FC Barcelona با همکاری Chiliz در سایت های خبری رمزنگاری خبرساز شد ، در 24 ساعت بعد سکه 64 درصد افزایش یافت.

Coinbase به معاملات حاشیه ای اضافه می کند

اخبار رمزنگاری

منبع: Cryptokiemtien

Coinbase Pro ، شعبه پلت فرم معاملاتی صرافی محبوب Coinbase ، اخبار رمزنگاری شده را با اعلام عمومی اعلام کرده است که معاملات حاشیه 3x را برای یک پایگاه کاربر انتخابی ارائه می دهد.

 سخنگوی Coinbase در پاسخ به سوال Cointelegraph اظهار داشت: “ضریب اهرم ما بر اساس تجزیه و تحلیل بازار است.” “ما این کار را به روشی انجام می دهیم که احساس می کنیم در مقابل مشتریان خود مسئولیت پذیر هستیم در حالی که به آنها مقدار کافی اهرم برای تجارت را ارائه می دهیم.”

طبق وبلاگ شرکت اعلامیه, کاربران فعال سیستم عامل از 23 ایالت قادر به انجام معاملات اهرمی در Coinbase Pro خواهند بود.

در مقایسه با سایر صرافی ها مانند BitMEX و Binance که 100 برابر اهرم بالاتر و بالاتر ارائه می دهند ، Coinbase Pro دارای حد مجاز اهرم 3 برابر کم است.

سخنگوی برنامه های آینده این شرکت گفت: “ما بازار و مصرف مشتری را رصد خواهیم کرد و قصد داریم این ویژگی را به طور مداوم ارزیابی کنیم.”.

حاشیه 3x برای بیت کوین ، Litecoin و Ethereum در ابتدا توسط Coinbase Pro در سال 2017 در دسترس قرار گرفت ، اما این سیستم عامل پس از آنکه Ethereum در سال 2017 سقوط کرد ، این ویژگی را حذف کرد. در آن زمان ، ETH در یک چشمک زدن ناگهان از 317 دلار به 0.10 دلار کاهش یافت. از یک چشم.

سخنگوی Coinbase توضیح داد که چرا آنها برای اولین بار ویژگی حاشیه را حذف کردند:

“چندین سال پیش ، ما یک پیشنهاد متفاوت حاشیه ای داشتیم که در نهایت تصمیم گرفتیم غروب کنیم زیرا تجربه درستی نبود. از آن زمان ، ما به تجربه اصول اولیه فکر کرده ایم و آنچه را که معتقدیم یک تجربه کاربری استثنایی است و به اندازه کافی قوی برای بزرگترین کاربران سازمانی ، در عین حال ارائه یک تجربه عالی به کاربران خرده فروشی ، ساخته ایم. “

تصویر ویژه: PYMNTS.com 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner