بررسی خدمات وام Crypto.com: وامهای فوری ، نرخ ها ، جوانب مثبت و منفی

وام Crypto.com

با رشد سریع صنعت رمزنگاری ، بازار در حال رشد وام برای ارزهای رمزپایه وجود دارد. یکی از شرکت های ارائه دهنده این سرویس صرافی Crypto.com است. در این مقاله بررسی خواهیم کرد Crypto.com وام برای دیدن کیفیت خدمات و همچنین نقاط قوت و ضعف آنها.

وام Crypto.com: بررسی اجمالی

Crypto.com یک سکوی تجاری ارزهای رمزپایه است که دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ قرار دارد. این صرافی که در سال 2016 راه اندازی شده است ، به دلیل حداکثر انطباق با مقررات شناخته شده است. تاکنون چندین گواهی امنیتی منحصر به فرد به دست آورده است ، اولین گواهینامه Cryptocurrency Security Standard (CCSS) ، ISO 27001: 2013 ، ISO / IEC 27701: 2019 و PCI: DSS 3.2.1 (سطح 1) است. همچنین می توانید در بررسی Crypto.com در مورد ویژگی های این تبادل اطلاعات بیشتری کسب کنید.

این شرکت در راستای هدف خود برای ترویج استفاده از ارز رمزپایه در زندگی روزمره ، خدمات وام Crypto.com را راه اندازی کرد. با وام Crypto.com ، مشتریان می توانند وام فوری را با سیستم بازپرداخت انعطاف پذیر دریافت کنند. آنها می توانند با استفاده از هر یک از CRO ، LTC ، BTC ، ETH ، XRP ، USDC ، USDT ، VET ، LINK و DOT به عنوان وثیقه وام دریافت کنند. وام گیرندگان می توانند در مدت زمان 12 ماه وام ها را به طور جزئی یا کامل پس دهند.

نسبت وامها به ارزش (LTV) بالا است و باعث می شود آنها برای کسانی که دارایی مورد نیاز را به عنوان وثیقه نگهداری می کنند بسیار جذاب باشند. LTV نسبت مبلغ وام گرفته شده به ارزش وثیقه به دلار آمریکا است. این مبلغ برای وامی که می گیرید به طور مداوم محاسبه و به روز می شود تا روز پرداخت کل مبلغ با سود. عیب LTV بالا این است که به دلیل ریسکی که وام دهنده می گیرد ، نرخ بهره و کارمزد بالا خواهد بود.

شرایط و ضوابط وام

موارد زیر شرایط و الزاماتی است که کاربران برای دسترسی به خدمات وام Crypto.com باید رعایت کنند:

صلاحیت های کاربر: مشتریان Crypto.com برای صلاحیت خدمات وام دهی باید تأیید سطح پیشرفته را انجام دهند. همچنین ، اعضای برخی از کشورهای محدود به دلیل مقررات محلی قادر به دسترسی به خدمات نیستند.

ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده: وام ها را می توان با USDC ، USDT ، BTC ، ETH ، XRP و LINK دریافت کرد ، در حالی که CRO ، LTC ، BTC ، ETH ، VET ، LINK ، DOT ، XRP ، USDT و USDC می تواند به عنوان وثیقه استفاده شود. هر از گاهی دارایی های بیشتری اضافه می شود ، بنابراین مواظب باش برای موارد جدید.

حداقل مبلغ وام: حداقل مبلغ قابل وام باید در زمان گرفتن وام معادل 100 دلار باشد.

حداکثر حد وام: حداکثر حد وام به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از آنها نوع دارنده حساب است. برای کاربران خرده فروشی ، حداکثر سقف 500000 دلار است. موسسات می توانند تا معادل 1 میلیون دلار وام بگیرند ، در حالی که موسسات دارای Lending Pro می توانند تا 2 میلیون دلار وام بگیرند. توجه داشته باشید که مشتریان می توانند حداکثر 3 وام باقیمانده داشته باشند و مبلغ تجمعی مبلغی است که به حداکثر دلار در دلار می افزاید.

شرایط و مدت وام: مدت وام 12 ماه است که در این مدت وام گیرنده می تواند هر مبلغی را در هر زمان پس دهد. این مدت یک روز پس از تاریخ گرفتن وام در سال گذشته منقضی می شود.

نحوه وام گرفتن وام با استفاده از وام Crypto.com


برای گرفتن وام ، به حساب Crypto.com خود وارد شوید. در داشبورد ، به بخش «وام دادن» و سپس به «وام ها» بروید. پس از آن ، برای اعمال درخواست کافیست روی “شروع وام جدید” کلیک کنید. همزمان مجاز به گرفتن وام در یک دارایی هستید زیرا در حال حاضر از چند وام دارایی پشتیبانی نمی شود.

اگر شرایط لازم برای انجام این کار را نداشته باشید ، می توانید حداکثر 3 وام بگیرید. لازم به ذکر است که اگر:

 • شما 3 وام مورد نیاز خود را به پایان رسانده اید.
 • وامهای پرداخت نشده شما در Margin Call است.
 • وامهای پرداختی شما تحت انحلال اجباری است.
 • کل مبلغی که وام گرفته اید از حداکثر مجاز برای نوع حساب شما بیشتر است.

نحوه برداشت از دارایی های رمزنگاری شده با استفاده از خدمات وام Crypto.com

دارایی های Crypto که با استفاده از خدمات وام Crypto.com وام گرفته شده است ، می توانند از کیف پول مبادله ای به حساب برنامه Crypto.com یا آدرس کیف پول در لیست سفید خارج شوند.

سود و بازپرداخت

سود وام ها بسته به مقدار اولیه وام در زمان گرفتن آن ثابت می شود. آنها در پایان هر روز بر اساس اصل اصلی وام گرفته شده جمع می شوند. هرچه LTV بیشتر باشد ، نرخ بهره بالاتر است که از 2٪ در سال برای 25٪ LTV تا 8٪ در سال برای LTV 50٪ است..

هر بازپرداخت انجام شده شامل اصل و سود خواهد بود و پرداخت باید در همان دارایی که قرض گرفته شده انجام شود.

 • بازپرداخت اصل وام به شرح زیر است:

بازپرداخت اصل وام

= (اصل وام برجسته alan مانده مانده) × (بازپرداخت)

 • بازپرداخت سود وام به شرح زیر است:

بازپرداخت سود

= (سود برجسته ÷ مانده مانده) × (بازپرداخت)

برای جزئیات بیشتر در مورد محاسبه ، به صفحه بهره و بازپرداخت وام مراجعه کنید اینجا.

نظارت و مدیریت وام

شما همیشه می توانید با ورود به حساب Crypto.com و انتخاب Loans and the Loan History ، وام خود را کنترل کنید. در آنجا جزئیات وام های خود ، از جمله مبالغ وام گرفته شده ، سود ، بازپرداخت ها ، تماس های حاشیه ای و سابقه تصفیه را پیدا خواهید کرد.

Crypto.com وام: حکم

وام Crypto.com یک روش ابتکاری برای جذب ارزهای رمزپایه به وام است. مبالغ وام بسیار سخاوتمندانه است و مدت زمان 12 ماهه وام زمان مناسبی برای بازپرداخت است تا اطمینان حاصل شود که مشتریان در هنگام پرداخت تحت فشار نیستند. به طور کلی ، این یک سرویس وام دهی خوبی است که مشتریان Crypto.com می توانند از آن برای رشد تجارت یا سرمایه گذاری خود استفاده کنند.

خدمات وام Crypto.com: جوانب مثبت و منفی

طرفداران:

 • مبالغ وام سخاوتمندانه موجود ؛
 • مدت وام طولانی مدت 12 ماه ؛
 • حداکثر 3 وام معوق مجاز است.

موارد منفی:

 • فقط مشتریان Crypto.com می توانند به وام ها دسترسی پیدا کنند.
 • نمی توانید در دارایی های متعدد وام بگیرید.
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map