بهترین کارگزاران Crypto CFD

Contents

سپرده در بیت کوین و تجارت رمزنگاری ، کالاها ، سهام و فارکس

ارزهای مجازی

هزینه ها

 • Spread based

بازار هدف

 • جهانی

ارزها

 • فقط رمزنگاری

سپرده

 • بیت کوین

WCEX منحصراً برای دارندگان بیت کوین در نظر گرفته شده است که به دنبال تجارت کالاهای اصلی ، فارکس ، شاخص ها و سهام هستند..

WCEX اسپرد باریکی را روی چندین ابزار اصلی و همچنین جفت رمزگذاری ارائه می دهد. سپرده های بیت کوین پس از 1 تأیید قابل معامله هستند. برداشت ها به طور خودکار و معمولاً طی یک ساعت انجام می شود و هزینه آن به طور منطقی تعیین می شود. قراردادها در بیت کوین وجود دارد ، بنابراین شما نباید نگران نوسانات قیمت بیت کوین باشید – درآمد شما براساس درصد افزایش موقعیت در برابر مقدار اولیه بیت کوین سرمایه گذاری شده است.

اسپرد ارزانترین در بازار است و ابزارهای متنوعی برای تجارت در بازارهای ارز ، کالاها ، شاخص ها و سهام منفرد وجود دارد. در کل ، احتمالاً بهترین کارگزاری CFD برای دارندگان رمزنگاری.

سپرده فیات ، تجارت بیت کوین

AvaTrade

AvaTrade معاملات اهرمی CFD ارز رمزنگاری شده را در سراسر سیستم عامل های Metatrader و اختصاصی ارائه می دهد.

 • آوا محدودترین بازده ها را در CFD ارزهای رمزپایه ارائه می دهد
 • قرارداد مینی بیت کوین برای سرمایه گذاری نسبتاً اندک موجود است
 • شهرت عالی بیش از 10 سال در بازار ساخته شده است

ارزهای مجازی

هزینه ها

 • BTCUSD: 1٪ EURUSD: .00015؛ GBPUSD: .0002؛ طلا: .5؛ روغن: 03

بازار هدف

 • جهانی

ارزها

 • USD ، EUR ، GBP ، AUD ، CAD

سپرده

 • کارت اعتباری ، سیم بانکی ، پی پال ، نتلر ، اسکریل

AvaTrade به عنوان برترین کارگزار Crypto CFD ما در بازار نرخ گذاری می کند ، فقط به زحمت با plus500 خراش می خورد. این ابزار چندین ابزار رمزنگاری مختلف ، اهرم های بالا را ارائه می دهد – حداکثر 25X برای بیت کوین ، 10X برای Ethereum ، دسترسی از طریق پلت فرم metatrader 4 در دسک تاپ یا تلفن همراه و اسپردهای کاملاً معقول. مهم است که توجه داشته باشید – حداقل موقعیت اسمی بیت کوین 0.1 است – به این معنی که ممکن است یک موقعیت با 01.0 تا 005 باز شود – نیاز به مانده حساب نسبتاً کوچک.

خود آوا از سال 2007 در بازار حضور داشته و شهرت خوبی کسب کرده است. 100 ارز ، شاخص ، کالاها و سهام برای تجارت و همینطور دهها رمزنگاری ارائه می دهد. آنها همچنین یک پاداش سپرده تمام یا هیچ را ارائه می دهند ، اگرچه پاک کردن شرایط شرط بندی بسیار دشوار است – اما در هر صورت ، پاداش فقط صعودی است ، هیچ عوارض جانبی منفی برای داشتن آن در حساب وجود ندارد.

AvaTrade سپرده ارز رمزپایه را قبول نمی کند.

Cryptocurrency CFD Runner Up: Plus500

Plus500

Plus500 با تجارت آسان و اهرم تا 30: 1 یک مکان ایده آل برای تجارت روزانه بیت کوین و اتریوم برای افرادی است که احتمال خرید رمزنگاری خاموش هستند..

 • ساده ترین و بصری ترین پلت فرم معاملاتی برای CFD رمزنگاری
 • اسپرد بسیار خوب است اما هزینه های یک شبه ممکن است گران شود
 • Plus500 یک شرکت تجاری عمومی در بورس سهام انگلستان است

ارزهای مجازی

هزینه ها

 • متغیر

ارزها

 • USD ، EUR ، GBP ، AUD ، SGD

سپرده

 • کارت اعتباری ، سیم بانکی ، پی پال ، کارت بدهی ، Skrill

در حالی که Plus500 در لیست بهترین کارگزاران رمزنگاری CFD دقیقاً از AvaTrade عقب است ، این کاملاً ذهنی است و معاملات چند معامله با Plus500 چند مزیت دارد که ممکن است آن را به گزینه ای بهتر از AVATrade برای بسیاری از معامله گران تبدیل کند. Plus500 نسبت به AVA در برخی از CFD های ارز رمزنگاری شده آنها کمی محدودتر است. همچنین از نظر حق بیمه ای که برای نگهداری یک شبه هزینه می شود ، ارزان ترند. در حقیقت ، شما ممکن است دریافت کنید که براساس موقعیت خاص خود کوتاه یا کوتاه حق دریافت حق بیمه را دارید. آوا بدون در نظر گرفتن موقعیت از دارندگان شبانه حق بیمه منفی می گیرد.

از طرف دیگر ، Plus500 طیف کمتری از ارزهای رمزپایه را ارائه می دهد و پلتفرم آنها ، اگرچه استفاده از آن بسیار آسان است ، اما از نظر تجزیه و تحلیل یا پیچیدگی ، واقعا یک شمع برای متاتریدر 4 ندارد. Plus500 یک محصول سطح پایین است که بسته به تجربه شما به عنوان یک معامله گر سود یا زیانی دارد. علاوه بر این ، اندازه قرارداد btcusd 1 بیت کوین است ، به این معنی که حداقل مانده حساب مورد نیاز برای باز کردن یک موقعیت ، 05 معادل بیت کوین است.  

Plus500 سپرده ارز رمزپایه را قبول نمی کند.

تکامل. بازارها

تکامل بازارها

Evolve Markets به معامله گران ایالات متحده دسترسی به سیستم عامل های Metatrader 4 ، وب ، موبایل و بارگیری با محدودیت گسترده در کلاس های دارایی رمزنگاری و جریان اصلی را ارائه می دهد

 • Evolve تجارت CFD ارز رمزنگاری شده را به بازارهای ایالات متحده می آورد
 • تعداد زیادی رمزنگاری مختلف را در سیستم عامل MetaTrader 4 تجارت کنید
 • فقط سپرده های بیت کوین پذیرفته شده و حساب ها ناشناس هستند

ارزهای مجازی

هزینه ها

 • BTCUSD: .75٪ ؛ EURUSD: .00011؛ GBPUSD: .00016؛ طلا: .23؛ روغن: .048

بازار هدف

 • ایالات متحده

ارزها

 • فقط رمزنگاری

سپرده

 • فقط رمزنگاری

Evolve.Markets در مقایسه با اینجا یک مزیت کاملاً مشخص در بین کارگزاران رمزنگاری دارد – مشتریان ایالات متحده را می پذیرد. البته ، این بدان معنی است که سپرده ها محدود به بیت کوین هستند که به نوعی زبان نظارتی دامن است (حرف ، هرچند احتمالاً نه روح) که قطعاً کارگزاری های CFD را که سپرده های فیات را قبول می کنند رد می کند. و اگر رمزنگاری سپرده های خوبی هستید ، چرا فقط مبادله معاملات آتی را امتحان نمی کنید? 

و معامله گران آمریکایی می توانند به یک سیستم عامل metatrader 4 در تلفن همراه ، دسک تاپ و وب دسترسی پیدا کنند و به تعدادی از جفت های رمزنگاری و همچنین تعداد محدودی از ابزارهای اصلی دسترسی پیدا کنند. Evolve در تمام این ابزارها اسپرد بسیار محدودی ارائه می دهد ، حتی بهتر از Plus500. برای معامله گران مستقر در آمریکا که تمایلی به استفاده از VPN و معامله در بورس آتی ندارند ، Evolve نقطه خوبی است.

کلوپ نهنگ

WhaleClub

تجارت فوری CFD بازارهای رمزنگاری و جریان اصلی ، با پشتیبانی Bitcoin و Dash. سرتان را کجا بگذارید ، می توانید با یک ایمیل به WhaleClub بپیوندید.

ارزهای مجازی

هزینه ها

 • BTCUSD: .67٪ ؛ EURUSD: .0002؛ GBPUSD: .0002؛ طلا: .9؛ روغن: .2

بازار هدف

 • جهانی

ارزها

 • فقط رمزنگاری

سپرده

 • فقط رمزنگاری

Whaleclub مانند Evolve Markets به مشتریان آمریکایی امکان دسترسی به محبوب ترین CFD های جریان اصلی و رمزنگاری را می دهد و سپرده ها را به دو صورت Dash و بیت کوین می پذیرد. من مطمئن نیستم که بازار تجارت CFD با وثیقه تضمین شده باشد ، اما اگر در آن مکان بیفتید – تسلیت ، محصول عالی خود را پیدا کرده اید!

در مورد سپرده گذاران بیت کوین ، Whaleclub مشابه Evolve است ، فقط کمی کمتر. این حاشیه کمی گسترده تر است ، هزینه های بسیار بالاتری را در اختیار دارایی های شبانه قرار می دهد (در رمزنگاری بسیار بالا است ، موقعیت ها را یک شبه باز نگه ندارید) ، و خود را به یک سیستم عامل اختصاصی وب محدود می کند. این طیف گسترده ای از CFD های جریان اصلی را ارائه می دهد.

SimpleFX

SimpleFX

SimpleFX به کاربران بیت کوین فرصت خرید CFD های اصلی را در بستر MT4 می دهد

 • کارگزاری CFD که به بازارهای غیر آمریکایی دسترسی دارد ، گزینه های سپرده بیت کوین یا جریان اصلی را می پذیرد
 • 1 بیت کوین کوچکترین قرارداد با اهرم 3: 1 است
 • گسترش به تدریج در رمزنگاری گسترده تر شده است

ارزهای مجازی

هزینه ها

 • BTCUSD: 2٪ EURUSD: .0001؛ GBPUSD: .00015؛ طلا: .025؛ روغن: 06

ارزها

 • USD ، EUR ، GBP ، AUD ، BRL ، CAD ، CHF ، CNY ، DKK ، IDR ، JPY ، PLN ، RUB ، SEK

سپرده

 • کارت اعتباری ، Wire Bank ، Neteller ، Skrill ، Bitcoin

چه اتفاقی برای SimpleFX افتاده است؟ این یکی از اولین کارگزاری های CFD با رمزنگاری بود و روشی ساده و سریع را برای دارندگان رمزنگاری برای تجارت ابزار اصلی و همچنین استفاده از دارایی های خود با استفاده از CFD رمزنگاری ارائه می داد..

از آن زمان ، آنها تغییرات زیادی ایجاد کرده اند که برای بیشتر مخاطبان تجارت رمزنگاری خود زیان آور است. گسترش رمزنگاری بسیار گسترده تر از رقابت آنها است. بالاترین میزان بهره بیت کوین آنها 5: 1 است در حالی که کوچکترین قرارداد آنها 1 بیت کوین است ، به این معنی که حداقل حساب شما برای معامله 2 btc است. آنها در ابزارهای اصلی خوب عمل می کنند ، اما مگر اینکه شما نسبت به متاتریدر 4 بسیار جزئی باشید ، بهتر است فقط به 1 بروکر بروید. یافتن دلیل برای انتخاب ساده بازی در رقابت بسیار دشوار است.

اطلاعات بیشتر در مورد Crypto CFD

CFD بیت کوین ابزارهای مشتق شده است ، به این معنی که دارایی اساسی – بیت کوین ، اتریوم ، litecoin و موارد مشابه – در واقع خرید و فروش نمی شود. بلکه قراردادی بین خریدار و فروشنده ایجاد می شود که به موجب آن فروشنده می پذیرد تفاوت بین ارزش بازار فعلی دارایی اساسی و ارزش بازار را هنگام خروج خریدار از قرارداد به خریدار پرداخت کند. از این رو ، برای تفاوت قرارداد.

CFD های بیت کوین با محدوده معمول 10: 1 تا 50: 1 بسیار اهرمی هستند. ناگفته نماند که این اهرم ها بسیار خطرناک هستند ، به ویژه اگر حاشیه حساب کم باشد.

کارگزاران خود به عنوان سازنده بازار یا طرف مقابل هر معامله گر عمل می کنند. یک کارگزار CFD که به درستی اداره می شود ، درآمد خود را به طور کامل از طریق نرخ اسپرد و بودجه ، تعادل بخشیدن به سفارشات خرید و فروش تا تعادل و در صورت عدم تعادل در مبادلات شخص ثالث ، جبران می کند. اسپرد به طور کلی بین 7 تا 20 دلار است که در هنگام معامله دارایی به ارزش 4000 دلار ، مقدار نسبتاً کمی است. به یاد داشته باشید که این گسترش به دلیل اهرمی که در زیر نشان می دهیم ، تقویت می شود.

بیایید تصور کنیم شما با 800 دلار حساب کاربری دارید و دوست دارید دو بیت کوین با قیمت 4000 دلار بخرید. با گسترش 20 دلار ، شما با p / l -40 شروع می کنید. اکنون ، برای حفظ موقعیت ، ارزش ویژه حساب شما – حاشیه اصلی 800 دلار به اضافه p / l – باید بالای 400 دلار باقی بماند یا حساب منحل شود. شما در حال حاضر 10٪ از راه انحلال هستید و اگر بیت کوین 180 دلار کاهش یابد ، مقدار کلان اما به هیچ وجه غیرقابل شنیده شدن ، منحل می شوید.

همچنین کارگزاران CFD حق بیمه برای سفارش شما اضافه می کنند. اندازه حق بیمه متفاوت است. سود این است که اگر موقعیت شما بر خلاف خرد حاکم بر بازار باشد ، بسیاری از کارگزاران به شما حق بیمه پرداخت می کنند ، مکانیزمی برای کمک به تعادل کتاب خود.

چند مزیت مشخص برای CFD های بیت کوین وجود دارد. اهرم های بالا برای متقاضیان سود بزرگ جذاب خواهد بود که از افزایش خطر نمی ترسند. مدل CFD امکان قرارداد با هر ابزاری را می دهد ، به این معنی که شما واقعاً در اکثر موارد می توانید قرارداد خریداری کنید. اکثر کارگزاران CFD به مشتریان غیر رمزنگاری نیز خدمات می دهند ، به این معنی که تمام روش های پرداخت استاندارد یکپارچه هستند و ممکن است معاملات با ارز محلی شما انجام شود.

CFD و کلاهبرداری بیت کوین

یک جنبه دردسر ساز در این مدل بازار ساز وجود دارد. اگر کارگزاری غیر صادق باشد یا به سادگی نتواند مواضع خود را به درستی بپوشاند ، سود / زیان به یک بازی با مبلغ صفر در برابر مشتری تبدیل می شود. و تعدادی ابزار وجود دارد که ممکن است کارگزار غیر صادق برای محدود کردن ضرر و زیان استفاده کند. به طور کلی در مورد قیمت ها عدم شفافیت وجود دارد. برخلاف صرافی هایی که بازار قیمت را از طریق صرافی تعیین می کند ، کارگزار کنترل بیشتری بر قیمت لحظه ای دارد. معامله گران همچنین ممکن است دچار لغزش بیش از حد شوند ، تفاوتی بین قیمت اجرا و قیمت سفارش. این اتفاق در اخلاقی ترین کارگزاری ها رخ می دهد و عمداً در بدترین کارگزاری ها انجام می شود. برای جلوگیری از این مسئله به طور کلی ، معامله گران ممکن است معاملات آتی بیت کوین را ترجیح دهند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner