بررسی BlockFi

Contents

درباره BlockFi

BlockFi یک پلت فرم مدیریت مالی است که بر دارایی های ارز رمزنگاری شده تمرکز دارد. این سرویس مجموعه ای از خدمات بانک مانند ارز رمزنگاری شده شما را شامل می شود ، از جمله حساب های بهره و وام های پشتیبانی شده از طریق رمزنگاری ، و همچنین خدمات وام بیت کوین برای موسسات بزرگ.

وام پشتیبان Blockfi bitcoin

صفحه اصلی BlockFi

این شرکت در سالهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و این بررسی به شما کمک می کند دقیقاً بفهمید که BlockFi چگونه کار می کند و چگونه می تواند برای شما مفید باشد.

از BlockFi سکه بخرید

موافقان و مخالفان BlockFi

طرفداران

 • نرخ های فوق العاده رقابتی
 • وام بدون چک اعتبار دریافت کنید
 • وامها در مدت 24 ساعت روشن می شوند
 • معاملات رمزنگاری شده به رمزنگاری به راحتی انجام می شود
 • بسترهای مالی خوب و منظم بعید است با پول شما فرار کنند

منفی ها

 • یک نقض داده در سال 2020 رخ داده است – هیچ سکه سرقت شده ای وجود ندارد
 • ریسک شکاف در حسابهای سود
 • حضانت

طرفداران

منفی ها

 • نرخ های فوق العاده رقابتی
 • یک نقض داده در سال 2020 رخ داده است – هیچ سکه سرقت شده ای وجود ندارد
 • وام بدون چک اعتبار دریافت کنید
 • ریسک شکاف در حسابهای سود
 • وامها در مدت 24 ساعت روشن می شوند
 • حضانت
 • معاملات رمزنگاری شده به رمزنگاری به راحتی انجام می شود
 • بسترهای مالی خوب و منظم بعید است با پول شما فرار کنند

BlockFi چیست?

BlockFi یک پلت فرم وام خصوصی با تمرکز بر ارزهای رمزپایه است که در سال 2017 تاسیس شد. بنیانگذار و مدیر عامل آن ، زک پرنس ، سالها تجربه رهبری در چندین شرکت فناوری ، از جمله هدایت تیم های توسعه تجارت در Orchard Platform و Zibby را دارد..

مصاحبه شاهزاده زک

زک پرنس روشن است اسکواک در خیابان

فلوری مارکز ، بنیانگذار و معاون اصلی عملیات ، همچنین دارای سالها تجربه در مدیریت محصولات جایگزین وام است. در میان دیگران ، او به مقیاس نمونه کارهای 125 میلیون دلاری Bond Street کمک کرد.

مصاحبه شاهزاده زک

فلوری مارکز در کنفرانس بیت کوین آمریکای جنوبی

این شرکت برای تقلید از بانک ها در منطقه ارزهای رمزپایه ایجاد شده و در عین حال به حساب های پس انداز و کارت های اعتباری رمزنگاری نیز چشم دوخته است. امروز ، BlockFi حساب های بهره ای را ارائه می دهد که به مشتریان امکان می دهد سود رمزگذاری و وام های پشتیبانی شده توسط ارز رمزنگاری شده مشتری را بدست آورند..

BlockFi با چندین ارز رمزنگاری شده کار می کند اما بیشتر روی Bitcoin ، Litecoin و Ethereum تمرکز دارد. سایر دارایی ها شامل سکه های پایدار مبتنی بر USD مانند GUSD یا USDC است.

خدمات اصلی BlockFi چیست?

حساب های بهره و وام های رمزنگاری شده دو سرویس اصلی موجود هستند. حساب های بهره به کاربران امکان می دهد از ارز رمزنگاری شده سود کسب کنند.

وام پشتیبان Blockfi bitcoin

در عین حال ، وام ها برای کسانی مناسب است که می خواهند وام USD با پشتوانه ارز خود دریافت کنند ، بنابراین برای اینکه بتوانند وام سنتی دریافت کنند نیازی به فروش ارز خود ندارند.

وام CRYPTO & حسابهای ذینفع

آرم BlockFi

BlockFi

 • حساب های بهره Crypto تا 8.6٪ درآمد دارند
 • بیش از 108 میلیون دلار بودجه VC جمع آوری کرده است
 • پشتیبانی از Bitcoin ، Litecoin و Ethereum و همچنین GUSD و Tether

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم لدن

لدن

 • عالی برای فروشندگان بیت کوین کانادایی که به دنبال وام CAD هستند
 • حساب های بهره Crypto تا 7.5٪ درآمد دارند
 • سکه های نگهداری حساب های Bitgo بیمه شده

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم سرمایه زنجیر نشده

سرمایه زنجیر نشده

 • در کمتر از 48 ساعت به وام های وام دسترسی پیدا کنید
 • آسان برای استفاده ، پلت فرم بصری
 • بیت کوین که در کیف پول های چند سیگ ذخیره شده است

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید

علاوه بر این دو محصول اصلی ، BlockFi همچنین امکانات تجاری را ارائه می دهد ، بنابراین کاربران می توانند دارایی های رمزنگاری شده خود را مدیریت کرده و نمونه کارهای خود را بهینه کنند. برخلاف بسیاری از شرکت های بخش ارزهای رمزپایه ، BlockFi تنظیم شده و مشمول قانون رازداری بانک است.

وام پشتیبان Blockfi bitcoin

بیایید نگاهی دقیق به پیشنهادات BlockFi داشته باشیم.

حسابهای بهره BlockFi Bitcoin

وام پشتیبان Blockfi bitcoin

یک حساب BlockFi بهره درست مانند یک حساب پس انداز معمولی است که ممکن است در بانک خود داشته باشید. این حساب به کاربران امکان می دهد تا به چندین ارز پشتیبانی شده سود کسب کنند. این یک محصول دیرباز در بازار ارزهای رمزنگاری شده است ، زیرا به شما اجازه می دهد تا به جای اینکه اجازه دهید ارز رمزنگاری شده شما بیکار باشد ، تا 8 درصد سود APY کسب کنید..

Blockfi APY

نرخ بهره سالیانه BlockFi در ستون سمت راست

این سود در پایان ماه پرداخت می شود و اگر بخواهید بیت کوین خود را در حساب نگه دارید می توانید از چند طبقه انتخاب کنید. شما برای 5 BTC اول 6٪ ، و برای مانده خود بیش از 5.2 APY دریافت می کنید. همه نرخ های ذکر شده در این بررسی ممکن است تغییر کنند.

حسابهای علاقه BlockFi با دیگران در فضا مقایسه می شود

خبر خوب در مورد حساب BlockFi بهره این است که می توانید سود بیشتری نسبت به یک حساب بانکی کسب کنید. در بسیاری از کشورها ، سودی که می توانید از طریق یک حساب پس انداز کسب کنید بیش از 1.5٪ نیست و اغلب کمتر از این میزان است.

به همین ترتیب ، می توانید یک سکه پایدار از صرافی خریداری کنید و آن را به یک حساب BlockFi بهره واریز کنید تا سود بیشتری از آنچه بانکتان به شما پیشنهاد می دهد ، کسب کنید..

با این وجود ، همیشه باید به خاطر داشته باشید که BlockFi جمله زیر را به وضوح در وب سایت خود ذکر کرده است:

به این ترتیب ، واریز ارز رمزنگاری شده در این نوع حساب ها با مسئولیت خود شما انجام می شود.

محدودیت های برداشت

محدودیت های برداشت یکی دیگر از مواردی است که باید به خاطر بسپارید ، زیرا همانطور که در مورد بسیاری از م institutionsسسات بازداشتگاه دیگر وجود دارد ، محدودیت هایی نیز وجود دارد که در مورد مقدار شما می توانید در یک زمان برداشت کنید.

از سال 2020 ، می توانید هر هفته 100 BTC را برداشت کنید ، که برای اکثر قریب به اتفاق کاربران باید بیش از حد کافی باشد. با این حال ، کاربران برق ممکن است بخواهند به محدودیت ها و هزینه های برداشت برای هر ارز نگاهی بیندازند.

Blockfi APY

حسابهای علاقه BlockFi با چند استثنا که در وب سایت آنها ذکر شده است ، در سراسر جهان در دسترس مشتریان است. حساب بهره در اکثر ایالت های ایالات متحده آمریکا به استثنای نیویورک برای مشتریان در دسترس است.

وامهای رمزپایه BlockFi

وام پشتیبان Blockfi bitcoin

همانطور که ممکن است از نام خود جمع شده باشید ، وامهای رمزپایه BlockFi به شما امکان می دهند با استفاده از ارز رمزپایه خود به عنوان وثیقه ، USD ، GUSD یا USDC وام بگیرید. از آنجا که ارزش وام 50٪ است ، شما می توانید تا 50٪ ارزش دارایی های رمزنگاری شده را که واریز می کنید ، وام بگیرید..

درخواست چنین وامی چند دقیقه طول می کشد و اگر درخواست شما موفقیت آمیز باشد ، می توانید در کمتر از 90 دقیقه پول در حساب بانکی خود داشته باشید..

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است بخواهید یک وام با پشتوانه رمزنگاری دریافت کنید ، با مثالهایی از جمله خرید خانه ، متنوع سازی سرمایه گذاری ، پرداخت بدهی یا تأمین اعتبار تجاری.

خرید ملک یکی از دلایل اصلی تصمیم مردم برای گرفتن وام با رمزپایه است ، زیرا وام دهندگان سنتی پرداخت برای خانه در رمزنگاری را قبول نمی کنند.

علاوه بر این ، نرخ وام بسیار بهتر از وام دهندگان سنتی است ، زیرا خطر BlockFi بسیار کمتر است

مقایسه وام blockfi

نرخ وام های BlockFi بسیار بهتر از وام دهندگان سنتی است

سرانجام ، آخرین دلیل استفاده از این روش ، نیاز به وام گرفتن وجه بدون تصفیه دارایی است. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید برخی از مزایای مالیاتی را دریافت کنید ، زیرا IRS ارز رمزنگاری شده را به عنوان دارایی تلقی می کند و گرفتن وام علیه دارایی های رمزنگاری شده شما یک رویداد مشمول مالیات نیست.

معاملات رمزنگاری شده به رمزنگاری

BlockFi به کاربران این امکان را می دهد که هر یک از دارایی های فعلی که سپرده دارند را برای دارایی های دیگر پشتیبانی شده توسط سیستم عامل عوض کنند. هنگام معامله بین دارایی ها هزینه کمی در نظر گرفته شده است. شما می توانید معاملات رمزنگاری شده را به رمزنگاری بین هر یک از دارایی های زیر انجام دهید:

 • بیت کوین (BTC)
 • Litecoin (LTC)
 • دلار Coinbase (USDC)
 • اتریوم (ETH)
 • Paxos (PAX)
 • دلار جوزا (GUSD)

معاملات رمزنگاری blockfi به رمزنگاری

صفحه معاملات رمزنگاری Blockfi

ارسال وجه نقد از طریق سیم

توانایی ارسال پول نقد از طریق سیم در مارس 2020 اضافه شده است ، و این اولین سرویس ارائه شده توسط سیستم عامل برای کسانی است که قبلاً هرگز ارز رمزپایه خریداری نکرده اند. کاربران می توانند سیم های USD را به پلتفرم BlockFi ارسال کنند تا سکه های پایدار خریداری کنند و تا 8.6٪ سود کسب کنند.

همه سیمها بلافاصله با GUSD عوض می شوند و این ویژگی در ایالات متحده منتخب ایالات متحده و در حال حاضر در سطح بین المللی در دسترس است ، با توجه به اینکه در آینده نزدیک در سطح جهانی در دسترس خواهد بود. شما باید یک حساب BlockFi بهره داشته باشید تا تمام خریدهای پایدار بیت کوین شما در آنجا واریز شود و بتوانید بلافاصله سود خود را شروع کنید.

معاملات رمزنگاری blockfi به رمزنگاری

Blockfi اخیراً انتقال سیمی را به عنوان روش تأمین اعتبار حساب اضافه کرده است

اگرچه ممکن است هزینه هایی از طرف م bankingسسه بانکی که برای ارسال حواله استفاده می کنید ، پرداخت شود ، اما BlockFi از کاربران بابت مبلغی که دریافت می کنند هزینه ای دریافت نمی کند که این همه در حساب شما منعکس می شود. حداقل 10 دلار می توانید سیم کشی کنید و روند افزودن وجوه به حساب شما یک تا سه روز کاری طول می کشد.

آیا BlockFi یک بستر ایمن است?

BlockFi دارایی مشتری را نزد متولی اصلی خود واریز می کند, جوزا, یک شرکت اعتماد دارای مجوز از وزارت خدمات مالی امور خارجه نیویورک است. جوزا دارای پوشش بیمه دارایی دیجیتال است و طبق استانداردهای انطباق بانکی و شرایط خاص ذخیره سرمایه نگهداری می شود.

مصاحبه شاهزاده زک

BlockFi تمام وجوه مشتریان را در Gemini حضانت نگهداری می کند

بدین ترتیب ، BlockFi به اندازه جوزا ایمن است. البته خطراتی با این سیستم عامل همراه است و شاید بزرگترین آن خطر طرف مقابل باشد (همچنین به عنوان خطر پیش فرض شناخته می شود).

این به ریسکی گفته می شود که هرکسی به هر کسی وام می دهد در معرض خطر قرار گیرد. از آنجا که اساساً مانند یک بانک کار می کند ، BlockFi تفاوتی ندارد ، بنابراین هنگام استفاده از خدمات آن خود را در معرض خطر پیش فرض قرار می دهید.

این پلتفرم درمورد اتفاقاتی که در صورت سناریوی روز رستاخیز رخ خواهد داد بسیار شفاف است. این تیم ذکر کرد که در صورت هک شدن سیستم عامل ، دارایی ها توسط Gemini ، متولی اصلی BlockFi ، که توسط Aon بیمه می شود ، در سردخانه نگهداری می شوند.

عکس صفحه توییتر

در صورت به خطر افتادن حساب کاربری ، پروتکل مشخص می کند که حساب برای یک هفته مسدود می شود ، تا زمانی که تیم بتواند یک کنفرانس ویدیویی با دارنده حساب انجام دهد تا بتواند هویت خود را تأیید کند..

در صورت تأیید هویت ، کاربر به حساب خود دسترسی پیدا می کند و آدرس ایمیل و رمز ورود وی تغییر می کند.

هرکسی که وام خود را نپرداخته است سناریوی بسیار بعید برای هر موسسه مالی است و BlockFi مطمئن است که این چیزی نیست که فقط به این دلیل اتفاق بیفتد که آنها یک فرایند کامل مدیریت ریسک و تحلیل اعتبار را انجام دهند.

یادآوری پرداخت وام blockfi

اخطار پرداخت وام برنامه BlockFi

از آنجا که این پلتفرم فقط به وام گیرندگان م individualsسسه یا افرادی که تمایل به ارسال وثیقه دارند ، وام می دهد ، هرکسی که وام خود را نپرداخته است همچنان سناریویی بعید است.

تمام کارهایی که BlockFi برای مدیریت ریسک باید انجام دهد این است که اگر بازار بر خلاف آنها حرکت کند ، با وام گیرندگان خود تماس بگیرید. به همین دلیل BlockFi چک اعتباری در برابر وام گیرندگان اجرا نمی کند – آنها قبلاً حداقل دو برابر ارزش وام را به عنوان وثیقه ارسال کرده اند.

وام CRYPTO & حسابهای ذینفع

آرم BlockFi

BlockFi

 • حساب های بهره Crypto تا 8.6٪ درآمد دارند
 • بیش از 108 میلیون دلار بودجه VC جمع آوری کرده است
 • از Bitcoin ، Litecoin و Ethereum و همچنین GUSD و Tether پشتیبانی می کند

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم لدن

لدن

 • عالی برای فروشندگان بیت کوین کانادایی که به دنبال وام CAD هستند
 • حساب های بهره Crypto تا 7.5٪ درآمد دارند
 • سکه های نگهداری حساب های Bitgo بیمه شده

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم سرمایه زنجیر نشده

سرمایه زنجیر نشده

 • در کمتر از 48 ساعت به وام های وام دسترسی پیدا کنید
 • آسان برای استفاده ، پلت فرم بصری
 • بیت کوین که در کیف پول های چند سیگ ذخیره شده است

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید

آیا BlockFi احراز هویت دو عاملی را ارائه می دهد?

این پلتفرم با رعایت استاندارد صنعت برای امنیت ، احراز هویت دو عاملی را برای همه حساب های آنلاین ارائه می دهد. با فعال کردن احراز هویت دو عاملی ، می توانید لایه محافظتی دیگری به حساب اضافه کنید و از شما خواسته می شود هر بار که وارد حساب خود می شوید یک کد تأیید ایجاد شده توسط برنامه را وارد کنید..

متأسفیم ، مرورگر شما از فیلم های جاسازی شده پشتیبانی نمی کند.

احراز هویت LastPass گزینه مورد علاقه ما مبتنی بر U2F است

BlockFi توصیه می کند که همه کاربران احراز هویت دو عاملی را در حساب های خود فعال کنند و در صورت عدم تأیید اعتبار دو عاملی ، هیچ مسئولیتی در قبال کاربران غیرمجاز که ممکن است قادر به دسترسی به حساب باشند ، ندارد..

ما با BlockFi واکنش نشان دادیم و از طریق دستگاهی مانند احراز هویت سخت افزار س askedال کردیم یوبیکی. آنها به ما گفتند که در حال کار بر روی آن هستند ، امیدوارم که به زودی شاهد آن باشیم.

چگونه بلاک فی درآمد کسب می کند?

یادآوری پرداخت وام blockfi

این پلتفرم از طریق وام دارایی های رمزنگاری شده به بازرگانان و صندوق های سرمایه گذاری یا سازندگان بازار خارج از بورس درآمد کسب می کند. آنها همچنین ممکن است دارایی را به مشاغل وام دهند که برای داشتن نقدینگی به مشتریان خود نیاز به داشتن موجودی رمزنگاری دارند..

BlockFi در یک پست وبلاگ ذکر کرده است که با موسساتی که نیاز به نقدینگی دارند کار می کند و دارایی های رمزنگاری شده را با نرخ بالاتر به آنها وام می دهد. انواع اصلی وام گیرندگان شامل موارد زیر است:

تاجران و صندوق های سرمایه گذاری

این وام گیرندگان یا برای تقویت استراتژی های معاملاتی خود به ارز رمزنگاری شده نیاز دارند یا شکاف های نادرست قیمت را بین صرافی ها برطرف می کنند.

سازندگان بازار بدون نسخه

این وام گیرندگان خریداران و فروشندگانی را که نمی خواهند معاملات خود را از طریق مبادلات عمومی انجام دهند ، متصل می کنند ، در ازای آن چیزی که معمولاً افزایش چشمگیر است. به طور کلی این وام گیرندگان برای اینکه بتوانند تقاضا را برآورده کنند ، نیاز به داشتن دارایی رمزنگاری دارند ، بنابراین برای تأمین نیازهای خود از وام دهندگان مانند BlockFi وام می گیرند..

یادآوری پرداخت وام blockfi

تاجران و سازندگان بازار فرابورس از BlockFi وام می گیرند

خودپردازهای ارز رمزنگاری شده و سایر مشاغل مورد نیاز برای موجودی ارز رمزنگاری شده

این مشاغل برای کارهای روزمره خود به ارز رمزنگاری شده مایع نیاز دارند ، اما آنها ترجیح می دهند بیشتر دارایی خود را در انبار سرد نگه دارند.

اتمسفر بیت کوین

تلاش های برجسته سرمایه گذاری BlockFi

این پلت فرم با شروع به دریافت برخی از بودجه های شگفت انگیز سرمایه گذاری ، در جهان ارزهای رمزنگاری شده مشهور شد. در آگوست 2019 ، این شرکت 18.3 میلیون دلار صندوق سری A دریافت كرد ، كه پس از آن صندوق سرمایه گذاری بود 30 میلیون دلار صندوق سری B.

مصاحبه شاهزاده زک

Val Ventures با صندوق سرمایه گذاری دوم روبرو شد و چندین سرمایه گذار مشهور درگیر شدند ، از جمله CMT Digital ، Purple Arch Ventures ، Arrington XRP Capital ، Winklevoss Capital ، Morgan Creek Digital ، Avon Ventures ، Akuna Capital ، PJC ، Castle Island Ventures ، Kenetic Capital ، و HashKey Capital.

HashKey Capital یکی از پر سر و صداترین سرمایه گذاران Block-Fi بود و آنها دلیل آن بودند که این شرکت توانست در کمتر از یک سال بازار سنگاپور را گسترش دهد..

تا به امروز ، BlockFi بیش از 108 میلیون دلار درآمد کسب کرده است.

برنامه موبایل BlockFi

مصاحبه شاهزاده زک

در ماه مه سال 2020 ، BlockFi با هدف دسترسی آسان به سیستم عامل در حال حرکت ، برنامه ای تلفن همراه را برای کاربران iOS و Android در دسترس قرار داد. برخی از ویژگی های برنامه شامل موارد زیر است:

ثبت نام

ثبت نام آسان و ایمن

فقط چند دقیقه طول می کشد تا شروع به کار کنید و از تلفن خود به کل نمونه کارها دسترسی پیدا کنید.

ثبت نام

افتتاح حسابهای سود

می توانید از طریق تلفن خود یک حساب BlockFi بهره باز کرده و سود خود را برای همه ارزهای رمزپایه معروف از جمله بیت کوین ، Litecoin و Ether شروع کنید..

ثبت نام

از طریق برنامه وام بگیرید

وام های پشتیبانی شده رمزنگاری همان روز فقط با چند ضربه بر روی تلفن شما در دسترس است ، به شما امکان می دهد به پول نقد دسترسی داشته باشید تا مجبور نشوید دارایی های رمزنگاری خود را بفروشید و رویدادهای مشمول مالیات را راه اندازی کنید.

ثبت نام

انتقال آسان موبایل

می توانید مستقیماً از یکی از رمزنگاری های خود وجه را منتقل کنید کیف پول وارد حساب BlockFi خود شوید. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد نمونه کارهای خود را بدون نیاز به سرمایه گذاری جدید متنوع کنید.

ثبت نام

لایه امنیتی اضافی

همه معاملات انجام شده از طریق برنامه تلفن همراه از طریق متولی اصلی BlockFi ، جوزا ، ایمن هستند.

از ژوئن 2020 ، برنامه تلفن همراه از ویژگی های تجاری و شناسایی چهره برای ورود به سیستم برخوردار نیست ، اما این ویژگی هایی است که BlockFi قول داده است در آینده در دسترس قرار دهد.

آیا BlockFi برنامه مراجعه دارد?

BLockFi برای مشتریانی که می خواهند دوستان خود را به این سیستم عامل بیاورند یک برنامه ارجاع در نظر گرفته است. از ماه مه سال 2020 ، همه مشتریان BlockFi می توانند برای هر دوستی که معرفی می کنند و یک حساب BlockFi بهره باز می کنند ، حداکثر 20 دلار در BTC دریافت کنند. مشتریان می توانند برای 5 دوست اول مراجعه کنند 10 دلار BTC و برای افراد زیر 20 دلار BTC دریافت کنند.

مصاحبه شاهزاده زک

BlockFi همیشه هک شده است?

در ماه مه سال 2020 ، هکرها توانستند سیستم های امنیتی پلت فرم را به خطر بیندازند و موفق شدند به اطلاعات حساس شامل نام کاربران ، تاریخ تولد ، آدرس های ایمیل ، آدرس منزل و سابقه فعالیت دسترسی غیر مجاز داشته باشند..

BlockFi گزارش حادثه را در وب سایت خود منتشر کرد و تأکید کرد که فعالیت هکر قفل شده است و در نتیجه “بدون وجوه ، گذرواژه ، شماره تأمین اجتماعی ، شماره شناسایی مالیاتی ، گذرنامه ، مجوزها ، اطلاعات حساب بانکی یا موارد غیرعلنی دیگر اطلاعات شناسایی “.

ارسال سکه به blockfi

طبق گزارش حادثه ، تلاش برای هک شدن از طریق a حمله تعویض سیم کارت بر روی یکی از کارمندان شرکت هواپیماربایان قادر به کنترل شماره تلفن کارمند بودند و توانستند رمزعبور ایمیل کارگر را بازنشانی کرده و وارد سیستم های BlockFi شوند.

آنها بدون موفقیت اقدام به برداشت غیرمجاز کردند. نقض داده تقریباً 90 دقیقه به طول انجامید ، زیرا BlockFi سریعاً واکنش نشان داد و دسترسی کارمند را به منظور جلوگیری از سو misاستفاده بیشتر متوقف کرد.

BlockFi بیانیه ای منتشر کرد ذکر کرد که این شرکت قادر به جلوگیری از حمله دوم بود. آنها همچنین کنترل های هویتی اضافی را برای همه کارمندان در آینده نزدیک اعمال می کنند و هر عامل دوم پیام کوتاه را به حالت تعلیق در می آورند.

آیا BlockFi یک بستر قانونی است?

با وجود هک شدن در ماه مه سال 2020 ، همه چیز نشان می دهد که BlockFi یک پلتفرم قانونی است که به کاربران امکان می دهد از مزایای دریافت سود دارایی های ارز رمزنگاری شده خود و دسترسی به وام های پشتیبانی شده توسط ارزهای رمزپایه بهره مند شوند..

مانند هر موردی که با ارز رمزپایه ای که از کیف پول شما خارج می شود ارتباطی دارد ، باید بدانید که درجه خاصی از خطر در ارتباط با آن وجود دارد ، به این معنی که اگر سیستم عامل هک فاجعه باری را تجربه کند ، دارایی های شما در معرض خطر قرار می گیرند.

نحوه تنظیم حساب در BlockFi

 1. قابل اعتماد و متخصص BlockFi.com. انتخاب کنید “شروع”

  خانه Blockfi

 2. فرم را با استفاده از آدرس ایمیل واقعی خود پر کنید (BlockFi قصد دارد یک ایمیل تأیید برای آن ارسال کند.)

  فرم Blockfi

 3. روی پیوند تأیید در ایمیل کلیک کنید. با این کار به BlockFi هدایت می شوید.

  تأیید ایمیل

از اینجا شما باید انتخاب کنید که چه حساب Bitcoin Bitcoin یا یک وام USD با پشتوانه Bitcoin را انتخاب می کنید.

مراحل دریافت هر یک از این حساب ها در زیر است.

دریافت حساب بهره بیت کوین از BlockFi

 1. اکنون که به سایت blockfi برگشتید ، را انتخاب کنید حساب بهره.

  حساب بهره را انتخاب کنید

 2. مراحل را طی کنید تا تأیید KYC را کامل کنید.

 1. به سایت BlockFi برگردید و وارد شدن. سپس کلیک کنید سپرده.

  وام پشتیبان Blockfi bitcoin

 2. اکنون شما باید انتخاب کنید که کدام دارایی رمزنگاری را سپرده گذاری کرده و سود آن را بدست آورید. بر روی یکی از دارایی های رمزنگاری در زیر کلیک کنید.

  وام پشتیبان Blockfi bitcoin

 3. از کیف پول خود استفاده کنید تا سکه هایی را به آدرس رمزنگاری ارسال کنید که BlockFi به شما نشان می دهد در صفحه بعدی.

  می توانید آدرس را کپی کنید یا کد QR را اسکن کنید.

  وام پشتیبان Blockfi بیت کوین

حال بیایید در مورد وام های پشتوانه شده بیت کوین صحبت کنیم. با استفاده از راهنمای زیر گام به گام نحوه راه اندازی حساب خود را بیاموزید.

دریافت وام USD با پشتوانه بیت کوین از BlockFi

 1. در این مرحله شما ایمیل خود را تأیید کرده اید و دوباره به سایت Blockfi بازگشته اید. انتخاب کنید وام های رمزنگاری شده از منو.

  حساب بهره را انتخاب کنید

 2. مراحل را طی کنید تا تأیید KYC را کامل کنید.

 1. به سایت BlockFi برگردید و وارد شدن. سپس کلیک کنید سپرده.

  وام پشتیبان Blockfi bitcoin

 2. کلیک کنید روی وام جدید دکمه

  وام پشتیبان Blockfi bitcoin

 3. اکنون شما باید انتخاب کنید که کدام دارایی رمزنگاری را سپرده گذاری کرده و سود آن را بدست آورید. بر روی یکی از دارایی های رمزنگاری در زیر کلیک کنید.

  وام پشتیبان Blockfi bitcoin

 4. مبلغ USD را که می خواهید وام باشد وارد کنید و کلیک کنید پیشنهاد خود را محاسبه کنید

  وام پشتیبان Blockfi bitcoin

 5. بعد ، خود را انتخاب کنید وام به ارزش (LTV).

  وام پشتیبان Blockfi bitcoin

 6. انتخاب کنید ادامه دهید.

  وام پشتیبان Blockfi bitcoin

 7. اطلاعات بانکی خود و آنچه برای آن پول لازم دارید را پر کنید و کلیک کنید ادامه دهید.

  Blockfi ادامه دهید

 8. در عرض 24 ساعت شما باید از BlockFi ایمیل دریافت کنید. به نظر می رسد چیزی شبیه به شکل زیر است. وام پشتیبان Blockfi bitcoin
 9. توافق نامه وام در ایمیل گنجانده شده است. آن را امضا کرده و به BlockFi برگردانید.

 10. از کیف پول خود استفاده کنید تا سکه هایی را به آدرس رمزنگاری که BlockFi به شما می دهد ارسال کنید پس از بازگشت قرارداد امضا شده.

ارسال سکه به blockfi

ظرف یک روز پس از دریافت وثیقه ، BlockFi یا دلار آمریکا را به حساب بانکی شما از طریق انتقال وجه یا یک ثبات بلاک به آدرس کیف پول مورد نظر شما ارسال می کند..

و همین! اکنون پول نقد در دست دارید و نیازی به فروش بیت کوین خود نیستید!

وام CRYPTO & حسابهای ذینفع

آرم BlockFi

BlockFi

 • حساب های بهره Crypto تا 8.6٪ درآمد دارند
 • بیش از 108 میلیون دلار بودجه VC جمع آوری کرده است
 • از Bitcoin ، Litecoin و Ethereum و همچنین GUSD و Tether پشتیبانی می کند

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم لدن

لدن

 • عالی برای فروشندگان بیت کوین کانادایی که به دنبال وام CAD هستند
 • حساب های بهره Crypto تا 7.5٪ درآمد دارند
 • سکه های نگهداری حساب های Bitgo بیمه شده

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید آرم سرمایه زنجیر نشده

سرمایه زنجیر نشده

 • در کمتر از 48 ساعت به وام های وام دسترسی پیدا کنید
 • آسان برای استفاده ، پلت فرم بصری
 • بیت کوین که در کیف پول های چند سیگ ذخیره شده است

هم اکنون خریداری کنید بازبینی را بخوانید

امتیاز: 9.4 / 10

BlockFi بهترین انتخاب ما برای بیت کوین و رمزنگاری است مداحان به دنبال به دست آوردن کمی درآمد منفعل از منابع خود هستند. البته خطراتی وجود دارد. حرکات عمده بازار می تواند به طور بالقوه از BlockFi در جلوگیری از اقدامات کاهش خطر جلوگیری کند ، اما به همین دلیل آنها چنین وثیقه های زیادی دارند. این خطر اصلی است که کاربران BlockFi باید بپذیرند. خطر دیگر هک است ، و اگرچه BlockFi یک تخلف داشته است ، اما هیچ کس با هیچ سکه ای کار را انجام نداده است. با این حال ، در تمام جبهه های دیگر ، BlockFi بسیار کم خطر است و جوایز آن بسیار زیاد است. رابط کاربری آسان آنها باعث می شود حسابها باز و تأمین مالی شوند و بسته به نیاز شما محصولات بسیار عالی هستند.

ما به BlockFi امتیاز 9.4 از 10 می دهیم!

طرفداران

 • نرخ های فوق العاده رقابتی
 • وام بدون چک اعتبار دریافت کنید
 • وامها در مدت 24 ساعت روشن می شوند
 • معاملات رمزنگاری شده به رمزنگاری به راحتی انجام می شود
 • بسترهای مالی خوب و منظم بعید است با پول شما فرار کنند

منفی ها

 • یک نقض داده در سال 2020 رخ داده است – هیچ سکه سرقت شده ای وجود ندارد
 • ریسک شکاف در حسابهای سود
 • حضانت

طرفداران

منفی ها

 • نرخ های فوق العاده رقابتی
 • یک نقض داده در سال 2020 رخ داده است – هیچ سکه سرقت شده ای وجود ندارد
 • وام بدون چک اعتبار دریافت کنید
 • ریسک شکاف در حسابهای سود
 • وامها در مدت 24 ساعت روشن می شوند
 • حضانت
 • معاملات رمزنگاری شده به رمزنگاری به راحتی انجام می شود
 • بسترهای مالی خوب و منظم بعید است با پول شما فرار کنند

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner