پروژه های Blockchain 3.0 که باید در سال 2019 مراقب آنها باشید

پروژه های Blockchain 3.0

Blockchain 3.0 چیست?

ظهور فناوری بلاکچین 10 سال پیش با ظهور بیت کوین مشخص شد. پس از چند سال ، مرحله دوم این فناوری جدید آغاز شد که با ظهور و ظهور بوجود آمد اتریوم و قراردادهای هوشمند.

با این وجود ، علی رغم پیشرفت های چشمگیر ، فناوری بلاکچین سهم مناسبی از چالش ها را به خود اختصاص داده است. پروژه های Blockchain 3.0 نسل جدیدی از فناوری است که با حل پروتکل ها ، الگوریتم ها و سیستم های مختلف بر حل مشکلات فشرده نسخه های قبلی خود متمرکز است. مقیاس پذیری بالاتر ، قابلیت همکاری ، حفظ حریم خصوصی و معاملات فوری مواردی است که Blockchain 3.0 را از اجدادش جدا می کند.

در مقاله امروز ما مهمترین پروژه های بلاکچین 3.0 را که به سطح بعدی توسعه این فناوری کمک می کنند ، پوشش خواهیم داد:

کاردانو

کاردانو یک پروژه بلاکچین منحصر به فرد است که گمان می رود اولین ارز رمزنگاری شده نسل جدید جهان است که به دنبال ایجاد مقیاس پذیری ، قابلیت همکاری ، امنیت و مقرون به صرفه بودن صنعت به روشی بدیع است..

این اولین بلاکچین قابل بررسی است که شامل یک نوع معماری و ویژگی هایی است که برای حل مسائل مهم سیستم عامل های فعلی بلاکچین طراحی شده است. یکی دیگر از ویژگی های جدید این پلت فرم سیستم خودگردان آن و تولید یک درآمد ثابت بر خلاف رقبای خود است. این پول برای جمع آوری بهترین افراد در زمینه های خود به منظور به روز نگه داشتن بستر جدید با آخرین پیشرفت های فناوری سرمایه گذاری خواهد شد.

تیتصویر مرتبطپروژه او توسط چارلز هوسكینسون ، یكی از خالقان Ethereum كه پروژه را ترك كرد تا چشم انداز خود را برای ایجاد بلاك چین بهتر ایجاد كند ، هدایت می شود. ارزش رمزپایه بومی این پروژه ، ADA ، دارای محدودیت بازار 1،045،890،498 دلار است و در حال حاضر در رتبه 12 قرار دارد CoinMarketCap.

EOS

EOS یک پروژه بلاکچین نسل بعدی است که به منظور افزایش قابلیت استفاده با استفاده از Proof-of-Stake (DPoS) تفویض شده اجرا می شود. این الگوریتم اجماع خاص برای حل مشكلات dApp های مبتنی بر Ethereum مانند افزایش هزینه های معامله و سرعت پایین معاملات طراحی شده است. سیستم EOS هر کیف پول موجود در شبکه را قادر می سازد تا به نماینده رأی دهد.

مشابه سایر پروژه های Blockchain 3.0 ، EOS قابلیت افزایش مقیاس پذیری را دارد ، زیرا از طریق اجرای بهینه سازی های موثر قادر است میلیون ها تراکنش را در ثانیه پردازش کند. ویژگی بارز دیگر این شبکه انعطاف پذیری آن است. این برنامه نویسان را قادر می سازد تا یک برنامه معیوب را با استفاده از تولیدکنندگان بلوک تا زمان رفع اشکال مسدود کنند ، این بدان معناست که در صورت بروز مشکلات نرم افزاری ، هیچ وقت به هارد فورک نیازی نیست.

سکه EOS در حال حاضر در رتبه 4 در CoinMarketCap با سقف بازار 2،945،059،684 دلار است..

آیکون

ICON (ICX) یکی دیگر از پروژه های قابل توجه Blockchain 3.0 در لیست ما است که به دنبال بهبود ارتباطات و اتصال بین بلاکچین های مختلف است. این پلتفرم با استفاده از فناوری انحصاری Loopchain کار می کند که امکان انجام و انجام سریع تر معاملات را فراهم می کند. Loopchain همچنین تعداد تراکنش های بیشتری را در ثانیه در مقایسه با نسل های قبلی خود پردازش می کند.

تصویر مرتبط

ICON قراردادهای استراتژیک خود را با شرکت ها و م institutionsسسات مهم ، از جمله Pantera Capital ، Coinsilium و Kenetic Capital تضمین کرده است.

این شرکت در تلاش است تا یک فضای جهانی بلاکچین ایجاد کند که پل های Blockchains نسل قبلی مانند Bitcoin و Ethereum را با نسل جدید ارتباط برقرار کند. ICON (ICX) دارای رتبه 39 در CoinMarketCap و سقف بازار 126،197،346 دلار است..

زلیقا

Zilliqa یک بلاکچین عمومی نسل جدید و بسیار پرکاربرد است که مبتنی بر یک زبان برنامه نویسی جدید به نام Scilla است که انتظار می رود نسخه بهبودیافته ای از ثبات Ethereum باشد. Scilla برای رفع اشکالات امنیتی که در Solidid رخ می دهد طراحی شده است.

آنها می خواهند با افزایش تعداد گره ها در شبکه خود ، از مشکلات مقیاس پذیری فعلی که بلاک چین و بیت کوین و Ethereum را آزار می دهد ، جلوگیری کنند. اگر گره های بیشتری به شبکه متصل باشند ، این منجر به سرعت معامله بالاتر و تأخیر کمتری می شود.

آنچه قابل توجه است این است که از پروتکل Proof-of-Work (PoW) برای جلوگیری از حمله احتمالی Sybil استفاده می کند ، زیرا همه کاربران برای حضور در شبکه Zilliqa لازم است PoW را انجام دهند. همچنین ، الگوریتم PoW برای ایجاد اجماع در شبکه اجرا نمی شود و همه استخراج کنندگان نمی توانند در استخراج هر بلوک شرکت کنند.

Zilliqa (ZIL) با توجه به سقف بازار 134،168،671 دلار USD در مکان 37 در CoinMarketCap قرار دارد.

Aion

Aion یک پروژه بلاکچین چند لایه است که هدف آن بهبود مقیاس پذیری ، حفظ حریم خصوصی و قابلیت همکاری سیستم عامل هایی است که مبتنی بر این فناوری هستند. Aion به عنوان واسطه ای عمل می کند که به بلاکچین های دولتی یا خصوصی امکان ارتباط موثر با یکدیگر را می دهد. این بلاکچین عمومی نسل سوم ایجاد شده است تا بلاکچین های مختلف بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و برنامه های غیرمتمرکز خود را مدیریت کنند..

Aion دارای رتبه 103 در CoinMarketCap با سقف بازار 32،983،255 دلار است..

نبلیو

نبلیو یک پلت فرم جدید بلاکچین است که بیشتر در موارد استفاده از شرکت و تجارت تمرکز دارد. برنامه این پلتفرم استفاده از فناوری بلاکچین برای افزایش کارایی و توسعه برنامه های غیرمتمرکز با اجرای انواع ویژگی های منبع باز و API ها است..نتیجه تصویر برای آرم Neblio icx

Neblio به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا در 8 زبان برنامه نویسی: #C ، Python ، GO ، Javascript ، Ruby ، ​​.NET ، Java و NODE.JS برنامه های dapp ایجاد کنند. این باعث می شود پلت فرم بسیار متنوع باشد و استفاده از آن فقط به یک دسته از توسعه دهندگان محدود نمی شود. سقف بازار Neblio (NEBL) 15523،454 دلار است که آن را در رتبه 178 CMC قرار می دهد.

افکار نهایی

پروژه های Blockchain 3.0 استاندارد بالاتری را برای مقیاس پذیری ، قابلیت همکاری و امنیت تعیین کرده اند که حتی از شایسته ترین خدمات مالی امروز نیز غلبه خواهد کرد. با این حال ، این رمزنگاری ها قبل از دستیابی کامل به پتانسیل خود ، هنوز از نظر فرزندخواندگی راهی طولانی در پیش دارند.

تصویر شاخص: سکه سوترا

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner