بررسی Bitfinex

ارزهای مجازی

اطلاعات اضافی

 • سازنده: 0.0-0.1٪ متعهد: 0.1-0.2٪ هزینه های معاملاتی
 • معاملات مارجین مارک
 • [email protected] ایمیل

بازار هدف

 • جهانی

سپرده

 • سیم بانکی

ارزها

 • USD ، EUR ، GBP ، JPY

طرفداران

 • نقدینگی پیشرو USD ، کارمزد بسیار کم
 • کت و شلوار کامل از انواع سفارشات ، معاملات حاشیه ای و بازار وام ها
 • مجموعه عظیم ارزهای رمزپایه

منفی ها

 • پذیرش تاجران ایالات متحده متوقف شد
 • بانکی واقع در هنگ کنگ – کارمزد بالاتر برای غربی ها
 • نرخ سود حاشیه می تواند کمی بالا برود

Bitfinex بزرگترین مبادله BTC / USD از نظر حجم است که تا حدی به دلیل سیستم عالی معاملات حاشیه ای آنهاست که به دارندگان بیت کوین اجازه می دهد برای هر بقیه دو بیت کوین اضافی وام بگیرند. این امر توسط یک بازار وام همتا به همتا که در آن سایر کاربران بیت کوین خود را در ازای دریافت سود از وام گیرنده با نرخ بازار رایج قرض می دهند ، تسهیل می کند. در حالی که وام گیرنده بیت کوین را کنترل می کند ، درآمد کل موقعیت حفظ می شود و هنگامی که وام منحل می شود ، ارزش بیت کوین به صورت فیات – در زمان وام آن – به وام دهنده ، به علاوه سود توافق شده بازگردانده می شود.

Bitfinex به سرعت ادغام ارزهای رمزپایه مهم دیگری کرده است و حجم گسترده تجارت آنها امکان استفاده از حاشیه در بازارهای ثانویه را نیز فراهم می کند ، این ویژگی در مبادلات کوچکتر امکان پذیر نیست. Bitfinex با بهره گیری از اندازه و اهمیت آنها در بازار ، یک بازار مشتق نیز ایجاد کرده است که امکان تجارت سوداگرانه سکه های هنوز منتشر نشده را فراهم می کند. این ویژگی به ویژه هنگامی مهم بود که نسخه قریب الوقوع Segwit2X در بازار به بازار عرضه می شود. در حالی که ممکن است بسیاری از مردم به دلیل محبوبیت Segwit2x به دلیل فعالیتهای تهاجمی گشت و گذار در توییتر و r / btc گمراه شده باشند ، قیمت bitfinex از توکن مشتق – 15٪ نسبت به رمز btc پس از تقسیم – نشان داده شده است احساس واقعی بازار و در لغو (بدبختی خدا) پروژه بد سرنوشت نقش داشته است.

Bitfinex درهای خود را به روی بازرگانان آمریکایی بسته است. با این حال ، برای کسانی که به استفاده از سرویس تجارت حاشیه علاقه مند هستند ، حسابهای رمزنگاری شده فقط احتیاج به تأیید KYC ندارند. گرچه ما هرگز طرفدار آگاهی از شرایط و ضوابط کارگزاران نیستیم ، بسیاری از بازرگانان از VPN برای پوشاندن مکان استفاده می کنند.

امنیت Bitfinex

در آگوست سال 2016 ، 120،000 بیت کوین به ارزش 72 میلیون دلار در آن زمان از Bitfinex به سرقت رفت. Bitfinex تلفات را در بین مشتریان اجتماعی کرد ، و نشانه هایی را ارائه داد که در نهایت خسارات کامل بازپرداخت شد ، هر چند که یک سال طول کشید تا کل ضرر را تسویه کرد.

ادغام Bitfinex در معماری کیف پول چند منظوره bitgo و تفکیک منابع مالی در سطح کاربر ، این هک را به ویژه خشمگین کرده است. Bitgo تشخیص داد که هیچ موردی از سرورهای آنها تخطی نشده است. از آنجا که Bitfinex 2 کلید از 3 کلید مورد نیاز برای برداشت وجوه مشتری را کنترل می کرد ، به این معنی بود که آنها بدون برداشت از هک شدن مشتریان ، برداشت 72 میلیون دلاری را امضا کرده اند ، که این امر نشان دهنده کمبودهای جدی در اقدامات ریسک داخلی آنها است..

در پاسخ به هک ، bitfinex سرورهای داده خود را مهاجرت کرد ، یک حسابرسی کامل انجام داد و تیم امنیتی خود را گسترش داد. بنابراین ، حدس می زنم آنچه شما را نمی کشد ، شما را قویتر می کند?

افتتاح حساب Bitfinex

ارزهای رمزنگاری شده ممکن است بدون گذراندن مراحل KYC طولانی ، به Bitfinex منتقل و از آن منتقل شوند ، که در زیر توضیح داده شده است.

لطفا توجه داشته باشید که تمام اطلاعات باید به زبان انگلیسی باشد. اسناد غیر انگلیسی باید با هزینه کاربر ترجمه شوند.

فردی
مشخصات شخصی اطلاعات بیوگرافی استاندارد اطلاعات بیوگرافی استاندارد
اثبات شناسایی دو شکل اسناد هویتی: گذرنامه ، شناسنامه ملی ، گواهینامه رانندگی N / A
تایید سکونت صورتحساب تسهیلات ، اظهارنامه مالیاتی ، صورتحساب خدمات ، شرکت دارای مجوز N / A
صورت حساب بانک صورت حساب بانکی از حسابی که سیم اول از آن ارسال می شود. نام و تاریخ اظهارات به وضوح قابل مشاهده است جزئیات بانکی که از آن تجارت انجام می شود. صورتحساب بانک شرکت با آدرس قابل مشاهده
فرم تأیید بیانیه امضا شده صحت اطلاعات و اسناد بارگذاری شده را تأیید می کند بیانیه امضا شده صحت اطلاعات و اسناد بارگذاری شده را تأیید می کند
اطلاعات شرکت ها N / A جزئیات ثبت نام – 13 سند مختلف از جمله: ساختار مالکیت ، گواهی ثبت شرکت و ثبت مشاغل ، 20٪ سهامداران و لیست مدیر ، گواهینامه وضعیت خوب ، لیست امضای مجاز ، ثبت افسر

تکمیل روند KYC به کاربران امکان می دهد ارز فیات را واریز و برداشت کنند و همچنین از Tether استفاده کنند ، یک فناوری شگفت انگیز که اخیراً تلفیق شده است.

بررسی نرم افزار Bitfinex

صرافی Bitfinex یکی از برترین محصولات بازار ارزهای رمزپایه است. سطح بالای نقدینگی شما را از پر کردن سریع سفارشات با نرخ بازار تضمین می کند. مجموعه این دو عامل باعث می شود bitfinex معیار معامله گران حرفه ای باشد.

رابط کاربری Bitfinex خارق العاده است. نمایشگر تبادل یک گزینه سریع و با دو کلیک را برای خرید یا فروش در هر 25 بازار + با پنج نوع سفارش مختلف (محدودیت ، بازار ، توقف ، توقف عقب ، پر کردن یا کشتن) ارائه می دهد..

معاملات مارجین نقطه ای

حاشیه ارائه شده 30٪ است ، به این معنی که ارزش سهام کل در یک حساب کاربری باید حداقل 30٪ از مبلغ وام گرفته شده باشد. تماس حاشیه ای با 15٪ انجام می شود ، در این زمان موقعیت ها به طور خودکار منحل می شوند تا اطمینان حاصل شود که معامله گر در وام حاشیه پیش فرض ندارد..

این وام حاشیه ای از طریق بازار وام دهنده اعطا می شود. کاربران می توانند بیت کوین را در ازای دریافت نرخ سود روزانه به وام گیرندگان وام دهند.

در زمان نوشتن مقاله ، “نرخ بازگشت فلش” 0531٪ یا سالانه حدود 19٪ است. وام دهندگان ممکن است نرخ روزانه ای را که می خواهند در سیستم عامل وام دهند ، تعیین کنند. هر نرخ زیر 1٪ به طور خودکار توسط وام گیرندگان پذیرفته می شود ، اگرچه به طور طبیعی ابتدا بهترین نرخ گرفته می شود.

یک بازده بسیار خوب ، اما در معرض خطر وام دهنده چیست؟ به طور طبیعی ، پاداش وام گیرنده برای هرگونه سود دارایی اساسی منهای پرداخت سود دریافت می شود. برعکس ، اگر بازار به خلاف موقعیتی که وام دهنده از لحاظ نظری محافظت شده است ، حرکت کند ، زیرا یک درخواست حاشیه 15٪ به زور اجرا می شود. بنابراین وام گیرنده کل خسارت را پوشش می دهد و همچنان در ازای پرداخت سود که به طور خودکار از حقوق صاحبان حساب وی کسر می شود ، رد می کند.

با این حال ، اگر بازار به طرز چشمگیری و خیلی سریع بچرخد ، فعالیت تجاری ممکن است خشک شود و هیچ متصدی برای انجام معاملات تماس حاشیه ای وجود ندارد. در این شرایط ، ممکن است وام دهنده مقداری ، یا کل دارایی های وام داده شده را از دست بدهد.

هزینه های BitFinex

در 30 روز گذشته (معادل USD) هزینه های سازنده * هزینه های سازنده **
<500000 .1٪ .2٪
<1،000،000 .08٪ .2٪
<2.500.000 .06٪ .2٪
<5،000،000 .04٪ .2٪
<7،500،000 .02٪ .2٪
<100000000 .2٪
<15،000،000 .18٪
<200000000 .16٪
<25،000،000 .14٪
<300000000 .12٪
>300000000 .1٪

* که نقدینگی را به محیط زیست bitfinex اضافه می کند. ** گیرنده کسی است که نقدینگی را از محیط زیست bitfinex حذف می کند.

Bitfinex ممکن است برای شما مناسب نباشد:

شما در ایالات متحده زندگی می کنید.  

Bitfinex درهای خود را به روی سپرده ها و برداشت از کاربران تایید شده آمریکایی بسته است. ما شنیده ایم که مشتریان همچنان با استفاده از VPN به سیستم عامل دسترسی دارند. ما خوشحال خواهیم شد که تجربه های مربوط به آن را در جعبه نظرات بشنویم.

شما می خواهید با اهرم بالاتر تجارت کنید.

در حالی که 3: 1 برای برخی مناسب است ، بسیاری از معامله گران به اهرم های بالاتر علاقه مند هستند. Bitmex نام تجاری ما برای بیت کوین spot و مشتقات آتی است ، و اهرم های خونریزی بینی 100X را ارائه می دهد ، اگرچه می توانید میزان اهرم را از هر 1-100 به هر آنچه می خواهید تنظیم کنید. مانند Bitfinex ، Bitmex یک مبادله با مدل مبتنی بر کارمزد (کم) است. آنها شاخص شفاف قیمت را بر اساس ترکیبی از بزرگترین مبادلات (از جمله bitfinex ، coinbase و bitstamp) ارائه می دهند..

شما ترجیح می دهید از طریق سیم بانکی یا رمزنگاری سپرده گذاری نکنید. 

Bitfinex سپرده های فیات را فقط از طریق سیم بانکی می پذیرد و با این کار هزینه های سپرده گذاری در بانک هنگ کنگ کمی بالاتر خواهد بود. مقایسه بهترین گزینه های مبادله بیت کوین برای گزینه های مبتنی بر گزینه سپرده یا کشور انتخابی ما را بررسی کنید.

خط پایین

Bitfinex محصولی خارق العاده ارائه می دهد. بستر معاملات یکی از بهترین ها در بازار است و بازار وام یک ویژگی منحصر به فرد و ارزشمند است. Bitfinex با نقدینگی بالا و کارمزد بسیار کم ، یک سایت مقصد برای معامله گران بیت کوین است و به همین ترتیب. تنها نکته منفی این است که مکان بانک از نظر هزینه ایده آل نیست – مگر اینکه شما در چین یا هنگ کنگ زندگی کنید – اما معامله گران باید پس از خرید محلی ، بیت کوین خود را به Bitfinex منتقل کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner