A Beginner’s Guide to Day Trading Cryptocurrency

تجارت روزانه

Cryptocurrency پول دیجیتالی است که در سال های اخیر به عنوان یک دارایی سفته بازی در بین سرمایه گذاران بسیار محبوب شده است. این یک ارز مجازی و غیرمتمرکز است که می تواند به عنوان وسیله مبادله مورد استفاده قرار گیرد. ارزهای رمزپایه زیادی در چند سال گذشته ظهور کرده و مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته اند. برخی از آنها Ethereum ، XRP ، Litecoin و NEO هستند. اکنون بسیاری از شرکت ها مانند IBM ، Microsoft و Square این ارزهای رمزپایه را به عنوان روش پرداخت پذیرفته اند. علاوه بر این ، شرکت های دیگر مانند تسلا نیز در نظر دارند رمزهای رمز معروف مانند بیت کوین را به عنوان روش پرداخت بپذیرند.

این ارزهای رمزپایه به دلیل نوسانات زیاد و غیرمتمرکز بودن ، به یکی از دلایل نگرانی دولت تبدیل شده اند. با این وجود سالانه تعداد زیادی سرمایه گذار جذب می کند. دلایل آشکار بسیاری در پس محبوبیت بسیار زیاد ارز رمزنگاری وجود دارد و یکی از آنها امنیت است. بسیاری از کیف پول های ارز رمزنگاری شده موجود در بازار بسیار ایمن هستند و کسی نمی تواند به حساب شما نفوذ کند و بیت کوین های شما را بدزدد.

چرا باید معاملات روزانه را انتخاب کنید?

یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه معاملات روزانه است. معاملات روزانه به استراتژی معاملاتی گفته می شود که در آن سرمایه گذاران دارایی ها را در همان روز خریداری و می فروشند. این نوع تجارت با ظهور کارگزاران آنلاین سریع ، راحت و ارزان قیمت در بین معامله گران سهام بسیار محبوب شده است. دلایل بسیار خوبی برای انتخاب معاملات روزانه با ارزهای رمزپایه وجود دارد. ارزش ارزهای رمزپایه بر اساس تقاضا و عرضه جهانی تعیین می شود. بنابراین ، معاملات روزانه خطر از دست دادن یک شبه خود را از عملکرد بازار معامله گران آن طرف جهان کاهش می دهد.

علاوه بر این ، این نوع معاملات نیاز به یک معامله گر دارد تا دانش اساسی خوبی در مورد دارایی ها و بازار خود داشته باشد. یکی دیگر از مزایای بزرگ ، بازده بالاتر هنگامی که با یک ترکیب شود استراتژی تجارت موثر. جدا از آن ، بازار ارزهای رمزنگاری شده مانند Ethereum و Bitcoin نابالغ در نظر گرفته شده است. اگرچه بسیاری از سرمایه گذاران باتجربه در بازار حضور دارند اما هنوز افراد زیادی در تجارت ارزهای رمزپایه تازه وارد هستند. برخلاف بازارهای سهام ، پیش بینی بازار ارزهای رمزنگاری شده به دلیل ماهیت نابالغ آن بسیار دشوارتر می شود. از این رو ، معاملات روزانه معامله گران را قادر می سازد تا فقط برای یک دوره خاص در طول روز سرمایه گذاری کنند و سهام را پس از رسیدن به هدف بفروشند..

نحوه انتخاب ارز رمزنگاری شده برای معاملات روزانه?

اولین سوال هر مبتدی این است نحوه انتخاب رمزنگاری برای تجارت روزانه? اگر مبتدی هستید ، انتخاب رمز ارز برای تجارت روزانه کار دشواری است. موارد زیادی وجود دارد که باید قبل از انتخاب ارز رمزنگاری شده برای تجارت به خاطر داشته باشید. اگرچه ما در حال حاضر بهترین ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین را داریم که می توانیم از آنها برای تجارت روزانه استفاده کنیم. با این حال ، وضعیت بازار با گذشت زمان تغییر می کند ، و یک ارز رمزنگاری شده نیز ممکن است پس از یک روند طولانی صعودی روند نزولی را ببیند. حتی دانستن معامله گران روزمره از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا قیمت ارزهای رمزپایه می تواند روندهای مختلفی را در روزهای مختلف مشاهده کند.

شاخص ها را دنبال کنید: شاخص های بازار به معامله گران کمک می کند تا در زمان مناسب تصمیم های درست بگیرند. یک معامله گر روزانه باید بتواند حرکات کوتاه مدت قیمت را کنترل و تحلیل کند.

اخبار را دنبال کنید: اخبار می تواند تأثیر زیادی در بازار ارزهای رمزنگاری شده داشته باشد. خبرهای خوب در مورد ارز رمزنگاری شده می تواند ارزش را چندین برابر کند. از طرف دیگر ، اخبار بد می توانند بر قیمت ارز رمزنگاری شده تأثیر منفی بگذارند. یکی از نمونه های اخیر اخبار اخیر در مورد سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلاری شرکت تسلا در بیت کوین و برنامه ریزی برای پذیرش آن به عنوان روش پرداخت است. ایلان ماسک همچنین از ایده سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه برای غلبه بر تورم به جای نگه داشتن پول نقد حمایت کرد. این امر منجر به افزایش ارزش بیت کوین با لمس 56000 دلار در کل تاریخ شد.

نقدینگی: نقدینگی به این معنی است که شما با چه سرعتی می توانید ارز رمزپایه را برای پول قانونی یا پول فیات خریداری و بفروشید. نقدینگی عامل مهم دیگری است که باید قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه در خاطر داشته باشید. نقدینگی بالا تضمین می کند که شما می توانید ارزهای رمزپایه را در هر برهه از زمان خریداری یا بفروشید. ارز رمزنگاری شده با مایع بالا نیز به این معنی است که به صورت حجمی خریداری و فروخته می شود ، به این معنی که شما می توانید ارزهای رمزنگاری شده را بدون تأثیر بر قیمت تجارت کنید.

چگونه می توان تجارت با ارز رمزنگاری شده را شروع کرد

تجارتمنبع: AdmiralMarkets

بازارهای سهام توسط نهادی نظارتی در بسیاری از کشورهای جهان تنظیم می شود. با این حال ، این مورد در مورد ارزهای رمزپایه وجود ندارد. اکثر ارزهای رمزپایه موجود در بازار به صورت ضعیف تنظیم می شوند یا اصلاً هیچ قانونی ندارند. از این رو ، ورود تازه واردان به بازار و شروع به تجارت راحت تر است. برای سرمایه گذار راحت تر شروع به سرمایه گذاری در بازار می کند بازار سهام برای معامله گران داخل روز اولین کاری که باید قبل از شروع معامله در بیت کوین انجام دهید ، انجام یک تحلیل اساسی و فنی از بازار است. تحلیل بنیادی به ارزیابی و آشنایی با ارز رمزپایه و خود بازار اشاره دارد.

از طرف دیگر ، تجزیه و تحلیل فنی به ارزیابی دارایی و بازار با استفاده از عوامل ریاضی و آماری اشاره دارد. این عوامل شامل قیمت های تاریخی ارز رمزنگاری شده ، روند اخیر در بازار و الگوهای حرکت قیمت است. ایجاد حساب کاربری در صرافی ارز رمزنگاری شده مورد بعدی است که باید قبل از شروع معاملات بیت کوین انجام شود.

صرافی های رمزنگاری زیادی در بازار وجود دارد که می توانید حساب خود را ایجاد کرده و تجارت خود را آغاز کنید. برخی از بهترین مبادلات ارزهای رمزنگاری شده Binance ، Coinbase ، Cex.io ، Kraken و غیره هستند..

نتیجه

ارزهای رمزپایه یکی از محبوب ترین دارایی های سوداگرانه امروزی است. ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین در کمتر از 6 ماه بیش از دو برابر ارزش خود را به پایان رسانده اند و توجه سرمایه گذاران در سراسر جهان را به خود جلب کرده اند. با این حال ، داشتن دانش اولیه در مورد بازار بلاکچین قبل از شروع معاملات روزانه مهم است. فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید قبل از انتخاب ارزهای رمزپایه برای تجارت روز به خاطر داشته باشید. این عوامل تجزیه و تحلیل روند ، دنبال کردن اخبار و سرمایه گذاری در سهام نقدینگی است. با یک استراتژی موثر ، معاملات روزانه می تواند بازدهی بالاتری نسبت به سایر روش های سرمایه گذاری داشته باشد.

تصویر ویژه: InvestInBlockchain

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner