8 سهام برتر بلاکچین و رمزنگاری برای سرمایه گذاری در سال 2021

سهام بلاکچین

ارزهای رمزپایه در مرکز سرمایه گذاری های ارزشمند قرار دارند. حتی شرکت های اصلی که روزگاری از این سرمایه گذاری انتقاد می کردند ، اکنون دارایی های دیجیتالی را خریداری می کنند. آخرین مورد تسلا است ، سازنده وسایل نقلیه الکتریکی با خرید 1.5 میلیارد دلار بیت کوین. انتظار می رود چنین سرمایه گذاری های بیشتری در سال 2021 به فضا سرازیر شود.

با محبوبیت بیشتر ارزهای رمزپایه ، بلاکچین ، فناوری ساخته شده بر روی آن ، احتمالاً رشد خواهد کرد. به همین دلیل سهام بلاکچین ممکن است گزینه های سرمایه گذاری بالقوه مناسب در سال 2021 و حتی بعد از آن باشد.

شایان ذکر است که برخی از سرمایه گذاران سرمایه گذاری مستقیم در فناوری مبتنی بر رمزنگاری سودآورتر هستند و شما می توانید اینجا به قیمت ها نگاه کنید به منظور تجزیه و تحلیل بازار برای تصمیم گیری در مورد بهترین سرمایه گذاری.

در این مقاله ، ما برترین سهام بلاکچین و رمزنگاری را که باید در سال 2021 خریداری کنید ، برجسته می کنیم. این سهام با توجه به ارتباط مدل های تجاری آنها ، دارای بالاترین پتانسیل سودآوری هستند. با گفتن این موارد ، بیایید غواصی کنیم و به برترین سهام بلاکچین و رمزنگاری برای خرید در سال 2021 نگاه کنیم.

1. انویدیا

انویدیا - سهام رمزنگاری

اگر نسبت به استخراج ارزهای رمزنگاری شده میزان کنجکاوی دارید ، حتماً در مورد آن چیزی شنیده اید انویدیا. این شرکت پیشگام در ساخت واحدهای پردازش گرافیک (GPU) است. اگرچه GPU برای اهداف مختلفی از جمله بازی ، AI و موارد دیگر استفاده می شود ، اما برخی از GPU های NVIDIA برای استخراج ارزهای رمزپایه مانند Bitcoin استفاده می شود.

همانطور که می دانید ، قیمت بیت کوین اخیراً منفجر شده است و هر زمان که این اتفاق می افتد ، استخراج کنندگان سودهای باورنکردنی کسب می کنند. در نتیجه ، بسیاری تصمیم گرفته اند جهشی به استخر معدن بزنند تا سهم خود را از سود بدست آورند. این به معنای تقاضای بیشتر برای چرخ دنده های استخراج مانند GPU است و NVIDIA یکی از اولین مکان هایی است که برای این کار مورد نیاز است..

این بدان معنی است که تا زمانی که استخراج معادن سودآور باقی بماند (و احتمالاً همیشه نیز خواهد بود) ، NVIDIA همچنان به سود خود ادامه خواهد داد و سهام به احتمال زیاد در نتیجه افزایش خواهد یافت. شما ممکن است مستقیماً معدن نداشته باشید ، اما می توانید با خرید سهام این شرکت در سال 2021 از صنعت رو به رشد بهره مند شوید.

2. مسترکارت

سهام مسترکارت

نام مسترکارت وقتی صحبت از کارت های اعتباری و پرداخت ها می شود ، یک خانوار است اما هزینه های بیشتری برای آن وجود دارد. حتی اگر این یک شرکت قدیمی پرداخت قدیمی باشد ، Mastercard بازی خود را توسعه می دهد تا در حال پیشرفت در دنیای تکنولوژیکی سریع باشد که مبتنی بر بلاکچین است..

این شرکت برای بهبود کیفیت خدمات خود با شرکت blockchain R3 همکاری کرده است تا پرداخت های مرزی را برای میلیون ها کاربر خود تسهیل کند. این امر باعث کاهش هزینه معاملات و همچنین مدت زمان تسویه حساب معاملات می شود. علاوه بر این ، Mastercard این امکان را برای شرکت های رمزنگاری فراهم کرده است که کارت های پرداخت رمزنگاری را در سیستم عامل خود صادر کنند ، که این امر را در انقلاب رمزنگاری مطرح می کند. انتظار می رود سهام Mastercard در سال جاری افزایش یابد و می تواند یک سرمایه گذاری مناسب برای سال انجام دهد.

3. DocuSign

سهام DocuSign

DocuSign شرکتی است که امکان امضای الکترونیکی اسناد را فراهم می کند. اگر قبلاً برای هر چیزی که مستلزم امضای اعتبارنامه خود به صورت آنلاین است ، درخواست داده اید ، ممکن است با این سرویس روبرو شده باشید. این شرکت از سال 2015 بلاکچین را در تجارت خود گنجانده است و برای تسهیل توافقات بین افراد از بلاکچین Ethereum استفاده می کند.

استفاده از بلاکچین هزینه های تجارت را کاهش می دهد و قابل اعتماد است ، بنابراین راهی بهتر برای عقد قرارداد وجود ندارد. Ethereum زنجیره شماره یک توافق نامه های قرارداد هوشمند است و افراد بیشتری روزانه برای این منظور از آن استفاده می کنند ، بنابراین تعجب آور نیست که سهام DocuSign در آینده نزدیک منفجر شود.

4. آمازون

آمازون - سهام رمزنگاری

آمازون مانند تایگر وودز از فروش آنلاین است. این شرکت رشد کرده و از طریق فروش به یک شرکت چند میلیارد دلاری تبدیل شده است ، اما موارد دیگری نیز در این زمینه وجود دارد. آمازون همچنین یک غول بزرگ در فضای بلاکچین است. این زیرساخت ابر مبتنی بر بلاکچین شناخته شده تحت عنوان Amazon Web Service را فراهم می کند. این زیرساخت امکان ایجاد و مدیریت شبکه های بلاکچین خود را برای سایر افراد فراهم می کند.

اگرچه جنبه بلاکچین هنوز درصد کمی از کل تجارت این شرکت است ، تصور کنید چه اتفاقی خواهد افتاد که آمازون سرانجام بلاکچین را در پلت فرم تجارت الکترونیکی خود با میلیاردها کاربر روزانه ادغام کند. اگر می خواهید در آینده سود ببرید ، سهام بلاک چین آمازون راهی برای پیشرفت است.

5. مایکروسافت

این غول نرم افزار رایانه ای است که به دلیل ارتباط آن با رایانه های ویندوزی معروف است. با این حال ، فراتر از رایانه ها, مicrosoft به فن آوری بلاکچین نیز دامن زده است و امروزه آن را بیشتر مورد توجه قرار داده است. این نرم افزار Azure cloud را توسعه داده است ، سرویسی که از بلاکچین Ethereum برای به روزرسانی کد استفاده می کند. با محبوبیت بیشتر Ethereum ، Azure احتمالاً دنباله رو می شود و منجر به رشد قابل توجه سهام خود می شود.

6. مربع

مربع یک شرکت فناوری مالی است که به پردازش پرداخت کارت اعتباری مشهور است. با این حال ، این فناوری بلاکچین به عنوان بخش قابل توجهی از تجارت خود است. این شرکت بازویی را به توسعه بیت کوین اختصاص داده است که به رمزنگاری Square معروف است. این همچنین مالک Cash App است ، یک برنامه پرداخت همتا-2-peer که دارای یکپارچه سازی BTC است ، و به کاربران امکان می دهد Bitcoin را ارسال ، دریافت و ذخیره کنند. این باعث می شود سهام آن یکی از آنهایی باشد که دارای پتانسیل خارق العاده برای رشد در آینده در فضای بلاکچین است.

7. گروه CME

CME تنها پلت فرم اصلی معاملات کالا است که در معاملات آتی BTC نیز معامله می کند. با افزایش علاقه به BTC ، این شرکت ناگزیر از افزایش درآمد خواهد بود و سهامداران آن می توانند سود فوق العاده ای ببرند.

این صرافی همچنین احتمالاً تعداد معاملات آتی ارز رمزنگاری شده را در سیستم عامل خود رشد خواهد داد که باعث افزایش درآمد بیشتر می شود. اگر به دنبال سهام بلاکچین بالقوه سودآور هستید ، CME Group یکی از مواردی است که باید در نظر بگیرید.

8. BroadRidge

سهام رمزنگاری BroadRidge

پهنپشته یک شرکت بلاکچین کانادایی است که چندین مشاغل مرتبط با بلاکچین را اداره می کند. این بانک بطور منظم توسط بانکهای جریان اصلی مانند JP Morgan که از فناوری دفتر کل توزیع شده استفاده می کنند ، حمایت می شود. حمایت از چنین غول های بانکی سهام Crypto BroadRidge را به گزینه سرمایه گذاری مناسب تبدیل می کند تا در ماجراجویی سرمایه گذاری شما مورد توجه قرار گیرد.

نتیجه

اینها بهترین سهام بلاکچین و رمزنگاری است که باید در سال 2021 در نظر داشته باشید. گرچه مطمئناً روشهای دیگری برای سرمایه گذاری در مشاغل بلاکچین وجود دارد ، مانند ICO ، STO و سایر موارد ، بسیاری از این روشها هنوز در اکثر بازارها تنظیم نشده اند. ترجیح می دهید پول شما بلافاصله سرمایه گذاری شود؟ اگر برای شروع به کمی افزایش نیاز دارید ، سعی کنید از سیستم عامل های آنلاین مدیریت ثروت مانند Einvestment استفاده کنید ، این می تواند حساب های با نرخ بهره بالا را برای سرمایه گذاری راحت تر و مطمئن تر جمع کند. مدیران حرفه ای می توانند ابزارهای مالی شما را در یک مورد بزرگ تغییر دهند سرمایه گذاری با بازده بالا نمونه کارها.

توجه: این پست در تاریخ 9 فوریه 2020 منتشر شده است و برای کامل بودن و صحت مطالب در 11 فوریه 2021 کاملاً به روز شده است..

تصویر ویژه: marconisociety.org

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner