این ها پردرآمدترین شیرهای بیت کوین در سپتامبر 2020 هستند

شیر آب بیت کوین

شیرهای بیت کوین روشی آسان برای بدست آوردن بیت کوین در کوچکترین واحدی است که به Satoshis معروف است. به ویژه برای کسانی که به ارزهای رمزپایه و بیت کوین علاقه مند شده اند ، می توانند راهی عالی برای به دست آوردن چند ارز رمزپایه رایگان باشند. برخی از شیرآلات فقط مقدار مشخصی از Satoshis را به حساب شرکت کنندگان در طی مدت زمان طولانی اختصاص می دهند ، در حالی که دیگران نیاز به انجام برخی فعالیت ها مانند مشاهده تبلیغات ، نظرسنجی و غیره دارند..

این مقاله برجسته ترین شیرهای بیت کوین را نشان می دهد که می توانید از آنها برای تهیه Satoshis به صورت رایگان استفاده کنید و اگر به اندازه کافی دور خود باشید ، ممکن است به اندازه کافی بیت کوین برای آزمایش معاملات BTC یا کارهای جالب دیگری که افراد رمزپایه از بیت کوین برای آنها استفاده می کنند ، بدست آورید..

برخی ممکن است تقاضا کنند که شما وارد سیستم شوید در حالی که دیگران این کار را نمی کنند. علاقه شما هرچه باشد ، بیت کوین رایگان برای همه وجود دارد و شیرهای زیر می توانند علاقه شما را برآورده کنند. کافی است صحبت کنیم ، حالا بیایید وارد آن شویم. در اینجا می توانید پاداش آورترین شیرهای بیت کوین در سپتامبر 2020 را پیدا کنید.

FreeBitco.in

FreeBitco.in

این یک شیرآلات BTC است که متعلق به یک شرکت استخراج است ، افرادی که مسئول ایجاد بیت کوین های جدید هستند. این توضیح می دهد که چرا آنها این همه بیت کوین رایگان می دهند. بیت کوین رایگان به شما امکان می دهد هر ساعت BTC دریافت کنید. علاوه بر این ، این بازی ها و قرعه کشی های هفتگی را نشان می دهد ، که منجر به بیت کوین بیشتری می شود. سکه های شما با خیال راحت در کیف پول ذخیره می شوند و هزینه های معاملات آنها بسیار کم است.

اگر به اندازه کافی دور خود را جمع کنید تا بتوانید 30،000 Satoshis بدست آورید ، سود روزانه 4٪ را بدست می آورید. آنها همچنین به شما سخاوتمندانه برای مراجعه ها پاداش می دهند ، به این معنی که اگر لینک ارجاع خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و آنها از آن برای ثبت نام استفاده کنند ، 50٪ از درآمد ساعتی آنها و 25٪ از آنچه که به صورت سود دریافت می کنند به شما پاداش داده می شود. با داشتن 18 میلیون کاربر از این شیر آب بیت کوین و حداقل 10 میلیون کاربر در هر ماه ، این وب سایت نمی تواند قانونی تر باشد.

پاداش بیت کوین

پاداش بیت کوین یک شیر آب بزرگ BTC است به این دلیل که برای شروع کار دیگر لازم نیست مدتی منتظر بمانید. تا آنجا که به این شیر آب مربوط می شود ، شما می توانید به محض اتمام یک کار جدید کار جدیدی را شروع کنید ، بنابراین هیچ محدودیتی در درآمد خود ندارید. دفعات پرداخت نیز به جای فاصله یک ساعته برخی شیرهای آب ، به 15 دقیقه کاهش می یابد ، بنابراین می توانید بیشتر از دیگران درآمد کسب کنید.

شما می توانید به ازای هر ادعا با سود 5٪ اتوماتیک روزانه ، 5000 ساتوشی دریافت کنید. با این کار تقریباً هیچ کاری انجام نمی شود و درآمد شما ضرب می شود. آنها همچنین 50٪ جایزه مادام العمر ارجاع برای تمام کسانی که با پیوند ارجاع شما ثبت نام کرده اند ارائه می دهند ، و شما می توانید بدون هیچ هزینه ای درآمد خود را در هر زمان برداشت کنید.

FreeBitcoins.com

این یکی دیگر از شیرهای بیت کوین بسیار با ارزش است که با در نظر گرفتن افراد تازه وارد ساخته شده است. اگر در فضای رمزنگاری تازه وارد هستید و می خواهید به راحتی بیت کوین بدست آورید ، این مکان مناسب شماست. گرچه عمدتا برای بیت کوین است ، این شیر اکنون Clamcoin ، Dogecoin ، Ethereum ، Litecoin ، DigiByte و مونرو.

FreeBitcoins.com ثابت می کند که با بازی کردن می توانید بیت کوین را به روشی سرگرم کننده بدست آورید و لازم نیست برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید. این یکی از معدود مواردی است که فقط برای بازدید از وب سایت در هر ده دقیقه به کل بیت کوین می دهد. یک نکته جالب در مورد این وب سایت این است که نه تنها به شما امکان می دهد چندین ارز رمزپایه کسب کنید ، بلکه به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به مراجعه به صرافی ، به راحتی سوپاپ را در داخل شیر تعویض کنید. این نمی تواند برای تازه کارها مناسب باشد.

دیگه چی؟ شما برای هر دوستی که به آنها مراجعه می کنید 50٪ پورسانت دریافت می کنید و می توانید در هر زمان درآمد خود را به صورت رایگان در کیف پول خود برداشت کنید.

بیگانگان بیت کوین

بیگانگان بیت کوین یکی از پردرآمدترین شیرهای بیت کوین در فضای رمزنگاری است. کاربران می توانند با انجام بازی ها و فعالیت های دیگر در وب سایت تا 4000 Satoshis پاداش کسب کنند.

همچنین دارای نسخه موبایل برای هر دو دستگاه Android و iOS است. این به شما این آزادی را می دهد که تا زمانی که با تلفن همراه خود هستید در هر کجا که هستید بیت کوین رایگان را در حین حرکت ادامه دهید. این شیر به صورت ساعتی به کاربران پاداش می دهد ، بنابراین می توانید هر روز مقدار قابل توجهی بیت کوین کسب کنید.

ماه بیت کوین

ماه بیت کوین از جالبترین شیرهای بیت کوین است. مانند freebitcoins.com علاوه بر بیت کوین در Ethereum و Litecoin پاداش می دهد. این شیر آب به کاربران این آزادی را می دهد که در کدام ارزهای رمزپایه پاداش دریافت کنند.

جوایز زیادی روی شیر آب وجود دارد و کاربران می توانند هر 5 دقیقه پاداش بگیرند. نکته جالب دیگر در مورد این شیر آب این است که شما آزادی تصمیم گیری در مورد ادعای پاداش را دارید. هرچه بیشتر در هر جلسه بمانید ، ادعای بیشتری خواهید داشت و فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که چه مدت بمانید.

نتیجه

این بهترین و با ارزش ترین شیرهای بیت کوین است که می توانیم پیدا کنیم ، و اگر به دنبال این هستید که کجا بیت کوین رایگان بدست آورید ، دیگر نگاه نکنید.

تصویر ویژه: freepik.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner