10 بهترین سایت یونیون در اینترنت

معرفی

اگر نگران هستید حریم خصوصی و در مورد ناشناس ماندن غیرت دارید ، باید وب تاریک را بررسی کنید. بله ، برخی از قسمت های وب تاریک توسط شخصیت های بسیار خوش طعم پرجمعیت است ، اما همچنین سایت های قانونی برای افراد آگاه به حریم خصوصی وجود دارد.

به جای داشتن یک دامنه سطح بالا مانند.com ، .edu یا.org ، وب سایت های تاریک اغلب در انتهای آن پایان می یابند. این راهنمای مختصر خود را در مورد برخی از بهترین جواهرات یونی که در وب تاریک یافت می شود ، در نظر بگیرید. این سایتها از اولین مکانهای وب عمیق هستند که باید بازدید کنید.

برای دسترسی به.onion که به سایتهای “tor” نیز گفته می شود ، باید از یک darknet مانند Tor استفاده کنید. Tor ، ساخته شده توسط نیروی دریایی ، بزرگترین شبکه تاریک است و نام آن در واقع مخفف “روتر پیاز” است.

عکس از Torproject.org Torproject.org – صفحه نخست

در ازای آن کمی پیاده روی فانتزی برای دسترسی به یک شبکه تاریک ، بیشتر از اینکه توسط ISP یا نهادهای دولتی ردیابی شوید ، اجتناب می کنید. اگر یک قدم جلوتر بروید تا به سایت های Tor با یک امن دسترسی پیدا کنید VPN و رمزگذاری اضافی ، شما باید بتوانید کار بهتری در پوشش آهنگ های اینترنتی خود نیز انجام دهید.

حریم خصوصی و ناشناس ماندن نیز این مکان را به یک مکان ایده آل برای فعالیت های غیرقانونی مانند خرید و فروش مواد مخدر ، اسلحه ، یا استخدام یک مرد ضربه زده تبدیل می کند. بسیاری از مجرمان اینترنتی که مشتاق ربودن اطلاعات شما هستند در سایه های شبکه تاریک کمین کرده اند ، بنابراین مراقب باشید.

آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که به وب تاریک سفر کنید ، روی پیوند خراب کلیک کنید و بدافزار را انتخاب کنید ، به عنوان مثال.

جرم دیجیتال توسط یک هکر ناشناس

اکنون که هنگام جستجوی سایتهای Tor به درستی به چه چیزهایی مبتلا هستید ، در اینجا مکانهایی آورده شده است که ممکن است مورد علاقه شما قرار گیرند.

1. ویکی پنهان

ویکی پنهان مکانی عالی برای شروع جستجوی شما در وب تاریک است. این یک ویکی ویرایش شده توسط انجمن است که دارای نمایه های سایت است و یکی از قدیمی ترین فهرست های پیوند در وب تاریک است.

عکس صفحه Thehiddenwiki.org ویکی پنهان

در اینجا ، همه پیوندهای basic.onion به منابع و خدمات موجود در وب تاریک را پیدا خواهید کرد. مدتی را صرف ریختن مقالات ، راهنماها یا نظریه های توطئه کنید. از بازارهای مواد مخدر گرفته تا خدمات مالی و موارد دیگر با هر چیزی روبرو خواهید شد.

چندین سایت اسپین آف با نام های مشابه وجود دارد که باید مراقب باشید از آنها نیز اجتناب کنید.

2. DuckDuckGo

همانطور که قبلاً ذکر شد ، Google برای جستجوی وب تاریک مناسب نیست. درعوض ، از DuckDuckGo ، یکی از موتورهای جستجوی بهتر در وب تاریک ، برای یافتن آنچه می خواهید استفاده کنید.

عکس صفحه DuckDuckGo.com DuckDuckGo

این موتور جستجوی ایمن و ناشناس هیچ یک از فعالیتهای جستجوی شما را ثبت نمی کند. اما حتی اگر DuckDuckGo سابقه جستجوی شما را ثبت یا به اشتراک نگذارد یا به ایمیل شما مانند Google دسترسی پیدا نکند ، DuckDuckGo قادر است به طور مداوم نتایج سریع ، قابل اعتماد و خصوصی را ارائه دهد.

3. پاسخهای پنهان

این وب سایت Tor اساساً معادل وب تاریک انجمن های آنلاین مهم مانند Quora یا Reddit است. وقتی به آن دسترسی پیدا می کنید ، ممکن است کمی رها شده به نظر برسد ، اما در نظر داشته باشید که تعداد واقعی افراد در وب تاریک چقدر است ، و سپس میزان کم بازدید را درک خواهید کرد.

عکس صفحه از Hidden-answer.com پاسخ پنهان

در اینجا ، می توانید موضوعات بسیار متنوعی را بپرسید و پاسخ دهید و پاسخ های صادقانه ای دریافت کنید که فقط با محافظت ارائه شده توسط نهایت حریم خصوصی و ناشناس ماندن وب تاریک به اشتراک گذاشته می شود..

بیشتر اوقات ، انتظار می رود که س helpالات و جوابهای مربوط به هرگونه وب سایت تورنت را برای کمک به استخدام یک متجاوز مشاهده کنید.

4. فیس بوک

بله شما آنرا درست خواندید. فیس بوک دارای یک سایت آینه رسمی. یونی است که ارزش دیدن دارد. البته ، در مورد حریم خصوصی آنلاین ، فیس بوک بهترین سابقه را ندارد ، بنابراین با دقت ادامه دهید.

عکس صفحه Facebook.com فیس بوک

متأسفانه ، شما نباید از فیس بوک انتظار حفظ حریم خصوصی کامل را داشته باشید – آنها حتی می توانند از طریق حساب خود نحوه تعامل شما با سایتشان را کنترل کنند ، حتی اگر مشکل ایجاد یک سایت در وب تاریک را داشته باشید.

استفاده از نسخه تیره وب فیس بوک به شما کمک می کند تا فعالیت های آنلاین شما را از جاسوسان دولت دور نگه دارد و از شما در برابر سانسور محافظت می کند.

5. Sci-Hub

این پایگاه اطلاعاتی دانش علمی شامل واریز گسترده ای از میلیون ها سند مبتنی بر تحقیقات علمی است. در اینجا ، می توانید 99٪ از مقالات دانشگاهی تولید شده در سراسر جهان را در حالی که سایت تلاش می کند اطلاعات را آزاد کند و آنها را به طور آشکار به اشتراک بگذارد ، پیدا کنید.

عکس صفحه Scihub.wikicn.top علمی هاب

امید این است که با دسترسی به همه نشریات بی طرف ، ما بتوانیم تحقیقات در مورد درمان سرطان و موارد مشابه را پیش ببریم. در گذشته موارد مکرر گزارش شده است ، بنابراین تغییر مکان سایت شناخته شده است.

6. BlockChain

ارز رمزنگاری شده جای تعجب نیست که ارز وب تاریک است و سالهاست که این ارز رایج است. با تشکر از عدم دخالت نهادی Cryptocurrency توسط دولت ها یا بانک ها ، این یک مسابقه در بهشت ​​است.

عکس صفحه از بلاکچین BlockChain

Blockchain یکی از اولین سایت هایی بود که سایت Darknet را راه اندازی کرد و همچنین یکی از اولین سایت هایی است که برای امنیت بیشتر از یک گواهی امنیتی HTTPS استفاده می کند. این نسخه از سایت برای کمک به ایجاد امنیت بیشتر و محدود کردن سرقت بیت کوین ایجاد شده است.

7. SecureDrop

SecureDrop ارتباطی ایمن و ایمن بین روزنامه نگاران و سازمان های خبری و منابع آنها را ارائه می دهد (عمدتاً افشاگران با اقدامات احتیاطی مناسب) ، مناسب برای درز اطلاعات حساس.

عکس صفحه Securedrop SecureDrop

هنگامی که به سایت دسترسی پیدا می کنید ، به شما یک کد رمز تصادفی اختصاص داده می شود تا اطلاعات را به یک نویسنده یا ویرایشگر خاص ارسال کنید که سپس اطلاعات را با استفاده از یک سیستم پیچیده درایوهای فلش و رایانه های مشخص شده برای رمزگذاری و امنیت بیشتر بارگذاری می کند.

8. ProtonMail

ProtonMail یک سرویس ایمیل رمزگذاری شده در سوئیس است که به شما امکان ارسال ایمیل های کاملا محرمانه را می دهد. این یکی از مشتریهای معتبر ایمیل در وب تاریک است.

عکس صفحه از protonmail ProtonMail

آنها سیاهههای مربوط را نگه نمی دارند و از رمزگذاری پایان به انتهای خودکار استفاده می کنند تا ارتباطات شما ایمن باشد – حتی کارمندان ProtonMail نمی توانند آنچه شما ارسال می کنید را ببینند زیرا رمزگذاری در مرورگر رخ می دهد.

شما باید هزینه این سرویس را پرداخت کنید اما امنیت آنها بی نظیر است. بسیاری از بزرگترین بازیکنان فضای ارزهای رمزپایه از ProtonMail برای ایمیل های رمزنگاری خود استفاده می کنند.

9. دانیل

وب سایت دانیل میزبان لیستی از بیش از 7،000 آدرس یونی است و مکانی عالی برای یافتن اطلاعات است. بیشتر سایتها طبقه بندی شده اند و شامل اطلاعاتی در پیوندها هستند ، از جمله آنلاین بودن یا نبودن آنها ، و همچنین آخرین باری که بررسی شده است – مواردی که با شروع شانه زدن وب تاریک می توانند مفید باشند.

عکس صفحه از دانیل دانیل

این همچنین یک مرجع مفید برای کمک به شما در حفظ امنیت است – برچسب دایرکتوری سایتهایی که سعی دارند اطلاعات شما را با یک سایدنوت مشهور “SCAM” بدزدند. این بسیار استخوان دار و کاربردی است ، اما یک لیست پیوندی واقعا مفید است.

10. ProPublica

ProPublica یک روزنامه نگاری تحقیقاتی آنلاین است که توسط خانواده Sandler تأمین مالی می شود. این اولین انتشارات آنلاین بود که به دلیل اتهامات سو abuse استفاده جنسی ، جایزه پولیتزر را در سال 2016 برنده شد.

عکس صفحه از propublica ProPublica

این سایت در حمایت قاطع از حریم خصوصی و آزادی بیان ایستاده است و فعالیت خود را متفاوت از سایر سایت های خبری ترجیح می دهد.

نتیجه

سایت های Tor زیادی در وب تاریک وجود دارد که می توانید در موارد اضافه شده مطالعه کنید ایمنی و امنیت. برای هر سایت ذکر شده در اینجا ، هزاران سایت دیگر ممکن است خطرناک باشد ، بنابراین هنگام کاوش در این آبهای ناشناخته احتیاط کنید.

این لیست بهترین نمونه های اطلاعات منبع آزاد را به شما ارائه می دهد که شما را با تاریکی وب آشنا می کند و با دقت کافی به شما کمک می کند به آن دسترسی پیدا کنید..

از این سایت ها برای خراش سطح آنچه ناشناس بودن وب تاریک به شما می دهد استفاده کنید. چه دسترسی به داده های بی طرف ، ارسال محتوای ناشناس ، یا فقط کنجکاوی ، موارد زیادی برای کاوش در وب تاریک وجود دارد.

سالات متداول

وب تاریک چیست?

Dark Web که به Darknet نیز معروف است ، شامل چندین وب سایت در یک شبکه رمزگذاری شده با آدرس های IP مخفی است.

آیا Tor یک VPN است?

نه ، مرورگر Tor یک VPN نیست. اگرچه ، آنها دو فناوری متفاوت هستند ، هر دو می توانند از حریم خصوصی شما به صورت آنلاین محافظت کرده و امنیت شما را به صورت آنلاین افزایش دهند.

آیا استفاده از Tor غیرقانونی است?

نه ، در ایالات متحده نیست. در حقیقت بنیاد Tor از دولت ایالات متحده پول می گیرد تا فعالیت خود را ادامه دهد. Tor برای دریافت اطلاعات از رژیم های استبدادی در سراسر جهان که سعی در کنترل اینترنت در کشورشان دارند ضروری است.

آیا Tor over VPN بی خطر است?

بله ، Tor over VPN کاملاً بی خطر است. روش های مختلفی برای تهیه آن وجود دارد و همه آنها بی خطر هستند. ما در مورد Tor از طریق VPN جزئیات می دهیم ، از جمله نحوه تنظیم آن در بخش نوشتن.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner