Token2049 – مصاحبه با وین ترانچ ، مدیر عامل شرکت استراتژی Octagon

وین ترانچ ، مدیر عامل شرکت استراتژی هشت ضلعی, بزرگترین کارگزاری دارایی های دیجیتال در آسیا ، مجذوب ذهن خلاقانی است که در تلاشند صنایع سنتی را با استفاده از بلاکچین و با رمزگذاری ایجاد کنند. وین همچنین فکر می کند که مدیران حرفه ای پول مانند دفاتر خانوادگی از سال 2018 شروع به پذیرش بازار رمزنگاری کرده اند. به دنبال چارچوب های نظارتی مناسب ، تقاضای نهادی در آینده خواهد آمد. برای کسب اطلاعات بیشتر مصاحبه ما را با وین در Token2049 تماشا کنید. 

تیموتی تام: بنابراین ، وین ، شما از Octagon Strategy هستید ، شما مدیرعامل آنجا هستید و ما در TOKEN2049 صحبت می کنیم. بنابراین من حدس می زنم ، فقط می خواهم مکالمه را با آن شروع کنم ، آیا شما می خواهید یک واقعیت جالب در مورد خودتان برای ما بگویید که دیگران اصلاً نمی دانند?

وین ترانچ: باشه. پس زمینه من استخراج است ، اما استخراج رمزنگاری نیست.

تیموتی تام: فقط استخراج در رمزنگاری وجود دارد ، درست است?

وین ترانچ: آره پس زمینه من در اصل مربوط به فرآوری و استخراج مواد معدنی است. من اصالتاً اهل آفریقای جنوبی هستم ، بنابراین ، حدس می زنم این در خون من باشد. من تجارت تأمین فرآوری مواد معدنی خودم را داشتم که چند سال پیش آن را فروختم. بنابراین این شاید یک واقعیت جالب باشد.

تیموتی تام: وای. شما بروید بنابراین در استخراج میلیونر و سپس در رمزنگاری نیز میلیونر می شوید.

وین ترانچ: اوه ، فقط می توان امیدوار بود ، فقط می توان امیدوار بود ، بله.

تیموتی تام: سرد. بنابراین حدس می زنم ، آیا می خواهید کمی درباره سابقه خود صحبت کنید. می دانید ، من می دانم که شما قبلاً در امور مالی موسسه کار می کردید. پس چه چیزی شما را وارد رمزنگاری کرد؟ و شاید مقدمه ای در مورد استراتژی Octagon و آنچه آنها انجام می دهند انجام دهید.

وین ترانچ: مطمئن. بله ، بنابراین من نقش داشتم ، در امور مالی سنتی هم در بانک مک کواری و هم اخیراً در مورگان استنلی ، در فضای تجارت الکترونیکی. من حدس می زنم که تجربه من در بازارهای مالی سنتی ، به نظر من به نوعی برای کسب و کاری مفید بوده است که اکنون عضو آن هستم. قرار گرفتن در معرض من ، یا اولین راه مواجهه با زنجیره بلوک ، حدس می زنم در یک نوع قبلی از جهان بود ، در واقع در فضای استخراج دنیای قدیم ، جایی که ما به دنبال استفاده از فناوری بلاکچین برای ردیابی و ردیابی قطعات در هنگام از بین رفتن بودیم..

تیموتی تام: جالب هست.

وین ترانچ: این کار به طور سنتی با مواردی مانند برچسب گذاری RFID انجام می شد ، اما اکنون بلاکچین منطقی است. در واقع ما نتوانستیم به روشی که در زمان قبل از خروج از خود اجرا کردیم ، پیاده سازی کنیم ، اما این اولین مواجهه من با خود بلاکچین بود. سپس ، پس از بازگشت به هنگ کنگ ، از طریق دوستانی که گروه والدین ما A را تأسیس کردند & X International ، من به نوعی دیدگاه های خوبی در مورد رشد تجارت آنها داشتم. من پیشرفت آنها را از نزدیک دنبال کرده بودم و در این راه با هم در چند کار سرمایه گذاری خواهیم کرد. حدس می زنم واقعاً همین موضوع علاقه من به رمزنگاری را برانگیخته است. حدس می زنم یکی از اینها ، وقتی داشتم به این فضای رمزنگاری فکر می کردم ، احتمالاً چیزی که ابتدا باید خودم را جلب می کردم این بود که ، چرا ما به ارزهای رمزپایه احتیاج داریم؟ توکن سازی برای من کاملاً منطقی بود ، اما آیا نیازی وجود دارد یا می توانم نیازی به ارز رمزپایه را در ذهن خود توجیه کنم؟ من فکر می کنم همانطور که در حوادث سالهای 2008 و 2009 تأمل کردم ، و سوage مدیریت سیاست های مالی و پولی توسط تعدادی از دولتها در سراسر جهان را دیده ام ، فکر می کنم این همان لحظه آبشار برای من بود. اینکه آیا این قرار است بر بازارهای مالی جهانی تسلط یابد یا خیر ، داستان دیگری است. اما آیا نیازی است؟ من فکر می کنم ، مطمئنا این دیدگاه من است.

تیموتی تام: بله ، نه جالبه. حدس می زنم سال 2008 ، شما در مورد این موضوع صحبت می کنید که کاملاً درگیر امور گسترده ای هستید ، بودجه سنتی دارید و همه چیز خراب است ، بنابراین نیاز به ارز رمزپایه را مشاهده می کنید. هشت ضلعی چه می کند؟ مانند ، ما بدیهی است که با شما معامله کرده ایم. ما داد و ستد فرابورس انجام دادیم. آیا می توانید برای مخاطبان توضیح دهید ، خدماتی که Octagon ارائه می دهد چیست و تجارت OTC چیست?

وین ترانچ: مطمئن. به طور خلاصه حدس می زنم ، استراتژی Octagon بزرگترین کارگزاری دارایی دیجیتال در آسیا است. ما خرید و فروش رمزنگاری را به اندازه بلوک تسهیل می کنیم.

تیموتی تام: بدون جناس در نظر گرفته شده ، درست است?

وین ترانچ: بله دقیقا. اما ، بله ، اندازه بلوک به معنای سفارش سایز است که اجرای آن در یک بورس خرده فروشی به سرعت ، یکپارچه و به راحتی انجام می شود. حدس می زنم تعریف بلوک با گذشت زمان تکامل یابد. آنچه امروز یک بلوک تشکیل می دهد با آنچه که 12 ماه قبل یک بلوک تشکیل می شود متفاوت است. من فکر می کنم که با گذشت زمان تغییر خواهد کرد. ما برای مشتریان خود یک قیمت واحد در نظر می گیریم تا اجرا شود ، و سپس یک نوع تسویه حساب بدون دردسر در عرض یک ساعت ارائه می دهیم تا نقدینگی اندازه متحرک را بسیار ساده تر و آسان تر از آنچه در یک بورس خرده فروشی امکان پذیر است ، انجام دهید..

تیموتی تام: درک شده اگر کسی به دنبال خرید یا فروش مقدار زیادی ارز رمزپایه است ، می گویید می تواند با شما اعدام کند؟ به آنها قیمتی می دهید و سپس پول یا ارز رمزنگاری شده ظرف یک ساعت در حساب آنها قرار می گیرد.

وین ترانچ: درست. درست فهمیدی.

تیموتی تام: درک شده و سپس آیا می توانید کمی پس زمینه یا رنگ تهیه کنید ، مانند اینکه واضح است که خود ما یک ICO داریم ، بنابراین برای ساختن عملیات مجبور شدیم مقداری از آن را تبدیل کنیم. منظور من این است که سایر افرادی که برخی از این معاملات را انجام می دهند چه کسانی هستند؟ آیا مانند بسیاری از مردم ، مخاطبان ما در مورد نهنگ ها صحبت می کنند ، افرادی که ارزهای رمزپایه زیادی دارند. آیا می توانید در سطح بالایی از مشتری صحبت کنید?

وین ترانچ: بله ، این یک ترکیب است. من حدس می زنم تجارت ما از طیف متفاوتی از بخش های مشتری ناشی می شود. صادرکنندگان ICO ، یکی از بخشهای مشتری است ، اما ارزش خالص بالا و افراد با ارزش خالص بسیار بالا نوع دیگری از آنها هستند ، بازیگران کاملاً مهمی در این فضا بوده اند. سپس ، به طور فزاینده بیشتر ، حدس می زنم ، آنها نوع نهادی بیشتری از این جریان هستند که شروع به ورود به بازار می کنند ، چه صندوق های هجینگ متمرکز بر رمزنگاری ، یا به میزان کمتری ، اما صندوق های تامینی کوتاه مدت کوتاه که من حدس می زنم ، شروع به فرو بردن انگشت پا در آب ، و سپس ، البته ، دفاتر خانوادگی احتمالا کمی زیرک تر از گفته می شود ، بانک های خصوصی و وام فقط S&مدیران M قطعاً در شش ماه گذشته تمرکز بیشتری در فضای نهادی نسبت به 18 ماه پیش دیده ایم. من انتظار دارم که ادامه یابد.

تیموتی تام: آره منظورم این است که شما خود از وین تشکیل شده اید و از پس زمینه های نهادی برخوردار هستید و علاقه زیادی به آن فضا پیدا می کنید و دیدگاه کلی شما مانند امسال چیست؟ آیا امسال از نظر مدیران حرفه ای پول ، دفاتر خانوادگی بیشتر ، سال انفجاری خواهد بود یا فکر می کنید ، به خصوص با اصلاحات اخیر ، مردم کمی عقب هستند و یک قدم به عقب برمی دارند?

وین ترانچ: ما به نوعی سال 2017 را به عنوان سال پذیرش و 2018 را به عنوان سال پذیرش در نظر می گیریم. هنوز یکسری موارد وجود دارد که باید برای یک تقاضای نهادی واقعی اندازه گیری شود. من فکر می کنم که بیشتر در اطراف راهنمایی های نظارتی و نظارتی است که ارائه می دهند ، حدس می زنم ، وضوح در مورد آنها باشد. این شروع به اتفاق می افتد اقتصادهای باهوش تر در سراسر جهان به نوعی ماندن پیشرفته تر از برخی از کشورهای دیگر هستند ، اما این واقعاً به من خواهد داد ، آنچه که در مورد 2018 است ، خواهد بود. ما چند چارچوب نظارتی مناسب خواهیم داشت که می توانیم در آن فعالیت کنیم. به دنبال آن ، یک سری چیزهای دیگر خواهیم داشت که در جای خود قرار می گیرند. مواردی نظیر حضانت و آنچه در پشت آن به وجود نخواهد آمد. و هنگامی که این موارد در جای خود قرار گرفتند ، پس من فکر می کنم تقاضای نهادی واقعاً می تواند پیش بیاید.

تیموتی تام: فهمیدم. فهمیدم. بسیاری از افراد نگاه می کنند که بیت کوین چه حجم معاملات روزانه را انجام می دهد. من فکر می کنم که در Coin Market Cap در همه مبادلات ، تقریباً 10 میلیارد دلار در ایالات متحده برابر هستند. از نظر شما ، چه مقدار از تجارت در سطح بالایی انجام می شود ، زیرا شما بچه ها بخش خاصی از بازار را می بینید كه در خارج از بازار انجام می شود؟ آیا مقدار کمی است؟ آیا فقط در مقایسه با آنچه در صرافی ها معامله می شود مقدار قابل توجهی است؟ یا ، گفتن آن دشوار است?

وین ترانچ: این است ، بله این یک سوال جالب است. برآوردهای ما هنوز نشان می دهد که عمده نقدینگی ، یا حداقل مقدار بسیار معناداری ، در خارج از بورس تجارت می کند. اکنون ، فکر می کنم نکته جالب دیگری که می توان درباره آن فکر کرد ، حجم معامله شده ارز مبادله ای نسبت به حجم واقعی معامله شده ارز است ، فکر می کنم دو چیز کاملاً متفاوت باشد. در یک فضای غیرنظامی ، مانند فعالیت ما ، مواردی مانند تجارت ساعت و موارد دیگر در این مرحله به طور فعال کنترل نمی شوند. شما احتمالاً همان مقالاتی را که در اطراف من وجود دارد خوانده اید ، که تخمین می زند تا 95٪ از حجم مبادلات تجاری احتمالاً واقعی نباشد. خوب است و چه کسی ارقام دقیق را می داند ، اما مدتی پیش بود که ما نقل قول می کردیم ، یا حداقل احساس می کردیم 70 درصد از کل حجم معاملات خارج از بورس است. فکر می کنم احتمالاً تغییر کرده باشد ، درست است؟ به خصوص با تصویب خرده فروشی ، به ویژه در کره و ژاپن ، اما هنوز هم ، یک قطعه معنی دار خارج از ارز است.

تیموتی تام: مطمئن. آیا می توانید برای مخاطبان ما توضیح دهید که تعریف تجارت شستشو چیست؟ آیا حجم های جعلی است؟ برخی از مخاطبان با برخی از اصطلاحات آشنا نیستند.

وین ترانچ: آره اگر من در یک سکه خاص خریدار و فروشنده هستم و می روم و پیشنهاد شخصی خود را می خرم یا می روم و پیشنهاد خود را می فروشم یا می زنم ، تغییری در مالک سودمند ایجاد نمی شود. این به عنوان حجم معاملات ثبت می شود ، اما در واقع هیچ اتفاقی نیفتاده است.

تیموتی تام: فهمیدم. من حدس می زنم این احتمالاً برای مخاطب تعجب آور باشد ، من نیز نظر مشابهی دارم. بسیاری از ارقامی که احتمالاً در صرافی ها مشاهده می کنید ، همانطور که بیان کرده اید ، ممکن است رقم واقعی حجم معاملات نباشد. در واقع ، بسیاری از معاملات در واقع بر روی ارقامی انجام می شود که در Coin Market Cap نقل نشده است ، اما از طریق کارگزاران OTC انجام می شود ، مانند Octagon و Octagon’s بزرگترین یکی در آسیا.

وین ترانچ: درست. خیلی جالب است.

تیموتی تام: آره این احتمالاً برای بسیاری از افراد تعجب آور است.

وین ترانچ: موافقم.

تیموتی تام: عالی. آیا می توانید در مورد سکه هایی که Octagon در آن فعال است صحبت کنید ، بدیهی است Bitcoin و Ethereum؟ آیا شما در سکه های دیگری فعال هستید؟?

وین ترانچ: بله ، مطمئنا من می گویم همه رشته ها را تجارت می کنیم. حجم معاملات معمول در اطراف BTC ، Ethereum ، Litecoin ، Ripple ، Bitcoin Cash و غیره متمرکز شده است. ما می توانیم هر یک از سکه های قدیمی را نیز معامله کنیم. این واقعاً در مورد این است که آیا مقیاس اندازه بلیط برای ما منطقی است که درگیر آن شویم.

تیموتی تام: مطمئن.

وین ترانچ: پروفایل های نقدینگی به وضوح چالش برانگیزتر هستند ، هرچقدر از لیست کلاه بازار پایین بیایید. اما ، می توانم بگویم ، سهم شیر از حجم معاملات ما در حدود پنج یا شش شرکت اصلی خواهد بود.

تیموتی تام: باشه. کامل. و من حدس می زنم فقط سوال آخر ، وین. چه چیزی در این فضا بیشتر هیجان زده اید ، بگویید در یکی دو سال آینده ظاهر می شود?

وین ترانچ: من فقط مجذوب ذهن خلاقانی هستم که در حال کار برهم زدن صنایع سنتی با بلاکچین و توکن سازی هستند. اگر فکر می کنید خیلی راحت تر از آنچه که تاکنون انجام داده ایم قادر به رمزگذاری و انتقال ارزش باشید و همچنین امکان دسترسی به مواردی را که مردم در آن قرار دارند فراهم کنید ، بیایید بگوییم ، دو میلیارد بانک غیربانکی در جهان هرگز دسترسی نداشته اند به یک بانک ، و آیا آنها به آن نیاز دارند؟ خوب ، شاید رمزنگاری پاسخی برای آنها و فرصتی برای اتصال به سیستم مالی بی وقفه از آنچه در غیر این صورت ممکن بود ارائه دهد. سپس ، اگر می توانیم املاک و مستغلات را رمزگذاری کنیم ، یا اگر می توانیم ابزارهای سپرده گذاری کنیم ، این ممکن است اوراق قرضه مونی یا موارد دیگر باشد و دسترسی مردم به مواردی را که در طول تاریخ برای افراد معدودی که توانایی درگیر شدن در آن را داشته اند ، در اختیار مردم قرار دهد. نوعی چیزها من مطمئن نیستم که دقیقاً همه چیز در کجا ختم می شود ، اما فکر می کنم این بخشی از این قسمت هیجان انگیز باشد.

تیموتی تام: بله ، من می دانم من از این موضوع ، توانایی جذب و اتصال بسیاری از مردم جهان به این فناوری که به طور سنتی ، به خصوص در بانکداری ، بسیاری از مردم ندارند ، بسیار هیجان زده هستم. فکر می کنم فوق العاده هیجان انگیز است عالی. ممنون از وقتی که گذاشتید ، وین. من از آن قدردانی می کنم و مشتاقانه منتظر صحبت مجدد شما به زودی هستم.

وین ترانچ: ممنون که منو داشتی.

تیموتی تام: متشکرم.

وین ترانچ: متشکرم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner