آزمایش کنندگان بتا اکنون از اخبار استفاده می کنند

مهم نیست که این به روزرسانی آگوست CoinFi را در کجا می خوانید ، امیدواریم که احساس خوبی داشته باشید!

برای ما ، تابستان در هنگ کنگ است. با شعله ور شدن آفتاب و رطوبت بیش از 80٪ ، همه چیز کمی عرق می کند. در خارج احساس می شود کل شهر در آتش سوخت.

خوشبختانه ، در تیم CoinFi احساس می کنیم از درون است!

پس ما چه کرده ایم و چرا اینقدر پمپاژ می کنیم?

آزمایش کنندگان بتا اکنون از اخبار CoinFi استفاده می کنند

Screen Shot 2018 07 27 در 1.31.37 PM

پس از صدها ساعت حضور در تیم مهندسی و انتظارات فراوان جامعه CoinFi ، ما شروع به انتشار نسخه آزمایشی بسته شده CoinFi News در پایان ماه جولای کردیم.

در حالی که محصول هنوز در مرحله آزمایش بتا اولیه است ، پاسخ بسیار مثبت بوده و به ما می گوید که ما در مسیر درست قرار گرفته ایم.

ما در حال جمع آوری انتقادات و پیشنهادات مهم کاربر هستیم و آزمایش عمیق کاربر را انجام می دهیم که همچنان به هدایت توسعه محصول ادامه می دهد و همچنان در حال تلاش برای بهبود محصول و راه اندازی ویژگی های جدید هستیم..

این یک جدول زمانی سریع از نسخه آزمایشی CoinFi News است که تاکنون بسته شده است:

  • 27 جولای: آزاد شده به سفیران CoinFi
  • 30 تا 31 ژوئیه: برای 500 نفر برتر که در لیست انتظار بسته بتا بودند ، آزاد شدند
  • 6 آگوست: برای کاربرانی که در طول ICO ما در لیست سفید قرار گرفتند ، آزاد می شود

اگر قبلاً به نسخه بتا بسته دسترسی دارید ، ما به شدت شما را تشویق می کنیم وارد سیستم عامل شوید و آنرا بچرخانید. برای برقراری ارتباط با افکار خود می توانید از پیوند “بازخورد” در منوی بالا و همچنین دکمه “گزارش یک اشکال” در پایین سمت راست صفحه استفاده کنید..

شما مستقیماً با تیم محصولات تعامل خواهید کرد تا به ما کمک کنید ابزاری مناسب برای خدمت به سرمایه گذاران رمزنگاری مانند خودتان بسازیم.

با تشکر از بازخورد ارزشمندی که قبلاً توسط آزمایشگران بتا و آزمایش کنندگان کاربران ارائه شده است ، اطمینان داریم که تا زمان انتشار خبر CoinFi News به صورت علنی ، این گزینه شماره 1 روشن برای سرمایه گذاران خواهد بود که می خواهند از بازارهای رمزنگاری مطلع شوند..

به یاد داشته باشید ، اخبار CoinFi فقط اولین ویژگی از مجموعه ویژگی هایی است که امسال ارائه می دهیم.

از 10000 COFI که هر هفته به ما می دهد ، درآمد کسب کنید!

ماه گذشته ما گروه تلگرامی سفیران CoinFi خصوصی را راه اندازی کردیم. این گروه در حال حاضر بیش از 100 عضو اختصاصی دارد و به سرعت در حال رشد است.

هدف از برنامه سفیر متمرکز کردن تلاش طرفداران CoinFi با هدف گسترش هیجان در مورد چشم انداز و سیستم عامل CoinFi است. این همچنین اولین مکانی است که تیم برای بازخورد / پیشنهادات محصول به آن می آید.

ما 500000 نشانه COFI اختصاص داده ایم که سفیران با اقداماتی برای گسترش چشم انداز CoinFi فرصتی برای برنده شدن خواهند داشت. از آن استخر ، ما هر هفته 10 هزار رمز COFI به ما می دهیم.

Screen Shot 2018 08 01 در 1.51.14 PM

اگر می خواهید به انتشار خبر CoinFi کمک کرده و COFI را برای تلاش خود برنده شوید ، می توانید درخواست اینجا اینجا برای پیوستن به ما در گروه تلگرامی سفیران CoinFi خصوصی.

بیت کوین چگونه بر نمونه کارهای سنتی تأثیر می گذارد?

ما اخیراً یک ماشین حساب سرمایه گذاری بیت کوین به سرمایه گذاران نشان دهد که یک سبد سهام / اوراق بهادار سنتی (به صورت تعدیل شده توسط ریسک) با تخصیص کمی درصد به بیت کوین چگونه عمل می کند.

Screen Shot 2018 07 29 در 9.22.53 AM

اگر تا به حال از خود خواسته اید – “چه مقدار از پول خود را باید به رمزنگاری اختصاص دهم؟” ، گزارش تحقیق ما با دقت دقیق زیر ماشین حساب به جزئیات نحوه استفاده از این ابزار عالی پرداخته و برخی از سناریوهای جالب را برای بحث برجسته می کند.

Screen Shot 2018 07 29 ساعت 9.24.10 صبح

بدیهی است تعجب آور نیست که اختصاص درصد کمی از نمونه کارها به بیت کوین در چند سال گذشته تأثیر مثبتی بر نمونه کارهای شما داشته باشد.

با این حال ، آنچه ما از آزمایش مجدد ما واقعاً جذاب دریافت کردیم ، تأثیر فوق العاده ای است که متعادل سازی بر روی مشخصات ریسک سرمایه گذاری بیت کوین دارد. با تعادل مجدد ، هنوز می توانید بسیاری از سرمایه های بالقوه ROI (اما بسیار ناپایدار) مانند بیت کوین را با ریسک قابل توجهی کاهش دهید.

بنابراین پیش بروید و با بازی کنید ماشین حساب سرمایه گذاری بیت کوین برای دیدن اینکه چگونه اضافه کردن کمی بیت کوین به سبد سهام شما و تعادل مجدد در طول تاریخ بر اساس ریسک تنظیم می شود.

و اگر به نظر شما جالب است ، فراموش نکنید که اعداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید (یک لینک اشتراک دستی در ماشین حساب وجود دارد) ، به ویژه کسانی که تبدیل رمز نیستند!

استراتژی لیست تبادل ما ادامه دارد

در حالی که بیشتر تیم ما روی محصولات و مهندسی متمرکز بوده اند ، ما همچنین به تخصیص منابع برای توسعه تجارت ادامه داده ایم.

در پایان ماه ژوئن ، ما استراتژی لیست مبادله خود را با شروع کردیم لیست Cobinhood. در 11 جولای, CoinFi گسترش می یابد با فهرست در FCoin Exchange به چین دسترسی پیدا کنید.

اگرچه نمی توانیم قول دهیم که هر ماه در صرافی های جدید لیست خواهیم شد ، اما مطمئن باشید که ما در حال اجرای استراتژی لیست مبادله خود هستیم و در ماه های آینده اخبار مربوط به مبادلات بیشتری خواهیم داشت.

هدف ما از استراتژی لیست مبادله ما این است که تا حد امکان در معرض رمز COFI قرار بگیریم ، بنابراین با باز کردن قفل ابزار توکن که در حال حاضر می سازیم ، تا آنجا که ممکن است بسیاری از کاربران به اکوسیستم CoinFi دسترسی خواهند داشت.

پادکست CoinFi

راه اندازی کردیم پادکست CoinFi در ماه ژوئیه به عنوان راهی برای به اشتراک گذاشتن برخی از مکالمات رمزنگاری شده در دفتر ، ضمن ایجاد رهبری فکری و ارتباط با جامعه CoinFi.

ما امیدوار بودیم که این مکالمات صریح که روزانه در دفتر CoinFi اتفاق می افتد بینندگان و ارزش شنوندگان ما را فراهم کند و از پاسخ های شما تاکنون مطمئناً!

Screen Shot 2018 07 30 در 9.52.43 صبح

هر جمعه صبح HKT می توانید یک قسمت جدید را انتظار داشته باشید. پادکست ما در کانال های زیر برای کاربران iOS و Android در دسترس است.

iTunes | Google Play | SoundCloud | رادیو بخیه

اگر پادکست ما را دوست دارید ، ما دوست داریم شما را به عنوان مشترک به دست آوریم.

همچنین اگر یک یا دو دقیقه وقت بگذارید و یک بررسی 5 ستاره برای ما بگذارید بسیار ممنون خواهیم شد. این به ما کمک می کند تا با پادکست CoinFi به افراد بیشتری برسیم و به ما کمک می کنیم جامعه CoinFi را رشد دهیم.

البته ، ما همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود هستیم. اگر در مورد چگونگی بهبود پادکست بازخورد سازنده ای دارید ، لطفاً با پاسخ دادن به این ایمیل دریغ نکنید.

ما تک تک را می خوانیم و از بازخورد سازنده شما قدردانی می کنیم!

در حال رشد نام تجاری CoinFi

به عنوان بخشی از تمرکز مجدد ما برای به اشتراک گذاشتن آنچه که ما در CoinFi در حال ساخت آن با بقیه دنیای رمزنگاری هستیم ، ما به طور فعال خود را در آنجا قرار می دهیم تا به اشتراک بگذاریم ، متصل شویم و یاد بگیریم.

کنفرانس های جولای 2018

در تمام ماه ژوئیه ، مدیر عامل شرکت Tim Tam در تایوان ، کره ، هنگ کنگ و تایلند برای کنفرانس های بلاکچین به اشتراک گذاشت که بینش خود را در مورد بازارهای رمزنگاری به اشتراک گذاشت و به دنیای رمزنگاری نشان داد که CoinFi در فضای تجارت رمزنگاری چه تأثیری خواهد گذاشت..

ماهانه AMA با تیم هسته CoinFi

ما درخواست های زیادی از انجمن برای AMA با بنیان گذاران و تیم اصلی داشته ایم.

از ژانویه ، ما ساختمان شرکت را پایین کشیده ایم ، اما با رشد تیم ما و شروع به عرضه بیشتر محصول ، ما توانسته ایم زمان بیشتری را به جامعه اختصاص دهیم ، جایی که واقعاً متعلق به آن است.

از این ماه ، هر ماه AMA کوتاه در Reddit اجرا خواهیم کرد.

ماهانه AMA

نحوه کار آن در اینجا است:

در ابتدای هر ماه ، یک موضوع Reddit راه اندازی خواهیم کرد. اگر سوالی دارید که می خواهید از تیم اصلی CoinFi بپرسید ، فقط آن را در قسمت نظرات ارسال کنید.

می توانید چندین سوال بپرسید. فقط هر سوال را در یک نظر متفاوت جدا کنید. بعد از یک هفته ، به 10 س topال برتر که بیشترین رای را از جامعه دارند ، پاسخ داده می شود.

ساده است!

اوت AMA اکنون زنده است و ما در 8 اوت 2018 HKT پاسخ خواهیم داد. بنابراین س questionsالات خود را شلیک کنید.

افکار نهایی

با داشتن 18 تیم CoinFiners تمام وقت و رشد سریع ، بسته بندی همه مواردی که در CoinFi در جریان است به صورت یک به روزرسانی ماهانه غیرممکن است..

گذشته از CoinFi News ، ما حتی فرصتی برای ارائه به روزرسانی در مورد مجموعه هیجان انگیز دیگر محصولاتی که در حال توسعه آنها بوده ایم ، نداشته ایم..

مطمئن باشید ، ما همچنان به تولید محصولات ذکر شده در به روزرسانی های قبلی و نشان داده شده در نقشه راه خود ادامه می دهیم. هرچه به انتشار نزدیک می شویم ، در آن جبهه ها نیز به روزرسانی های بیشتری خواهید دید.

اگر در مورد حرکت هیجان زده هستید ، ما در اینجا در CoinFi در حال ساخت هستیم, بیا در تلگرام به تیم سلام کنید. ما همیشه در آنجا هستیم و به س questionsالات پاسخ می دهیم و بازخورد شما را جذب می کنیم ، خصوصاً در گروه سفیران خصوصی.

امیدوارم آنجا ببینمت!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner