سه IEO برتر برای جستجوی Q1

تبلیغات پیمکس

سخت است باور کنیم که این بار در سال گذشته ، هیچ کس چیزی در مورد پیشنهاد اولیه مبادله (IEO) نشنیده بود. تا ماه مه ، وسیله نقلیه بودجه ای که توسط Binance Launchpad پیشگام شد ، در حال حرکت بود ، با Bitfinex مبادله رقیب برای تبدیل شدن به اولین $ 1 میلیارد IEO. آ گزارش PwC صادر شده در ماه ژوئن اشاره کرد که پذیرش IEO “به شدت شتاب می گیرد” ، و تنها در پنج ماه نخست سال 2019 علاوه بر فروش Bitfinex ، نیم میلیارد دلار جمع آوری کرده. 

اکنون در سال 2020 ، هیچ روش تأمین مالی دیگری وجود ندارد که تمام مزایای قابل مقایسه را با IEO فراهم کند. پروژه ها ضمانت نقدینگی از طریق پایگاه کاربری صرافی را دارند ، همچنین باعث می شود فروش توکن IEO برای سرمایه گذاران از داشتن گیر با نشانه های غیرمشخص پس از سقوط ICO جذاب باشد..

شرکت کنندگان در فروش نیز به عنوان کاربران مبادله از قبل بررسی می شوند و بار انطباق را از پروژه برمی دارند. صرافی ها همچنین از رونق ارائه شده در رمزهای ارز و جذابیت لیست پروژه های جدید منحصر به فرد بهره مند می شوند. 

با وجود این ترکیب مزایا برای کاربران ، پروژه ها و مبادلات ، تعجب آور نیست که در سال 2020 ، روند IEO هیچ نشانه ای از کاهش ندارد. Coincodex بیش از 30 IEO را لیست می کند که در زمان نوشتن مقاله در حال انجام یا در آینده هستند. در اینجا سه ​​گزینه قابل مشاهده است. 

QAN

با دستیابی گوگل به برتری کوانتومی در اواخر سال 2019 ، محاسبات کوانتومی جهشی بزرگ به جلو برد. با این حال ، محاسبات کوانتومی می تواند به طور جدی تهدید کند امنیت بلاکچین در آینده ، زیرا استاندارد رمزگذاری SHA-256 که توسط بلاک چین هایی مانند بیت کوین و اتریوم استفاده می شود ، در معرض حملات کوانتومی است. این بدان معنی است که در 5-10 سال آینده قبل از توسعه ماشین های کوانتومی و تصویب بیشتر ، نیاز به بروزرسانی جدی امنیتی یا راه حل دیگری وجود دارد. 

بنابراین ، ظهور QAN به موقع است QAN اولین پلت فرم قرارداد هوشمند مقاوم در برابر کوانتوم در جهان است که از یک نوع امنیت پس از کوانتوم به نام رمزنگاری شبکه ای استفاده می کند. در حالی که استفاده از SHA-256 باعث می شود کلیدهای عمومی در برابر حمله بی رحمانه دستگاه کوانتومی آسیب پذیر شوند ، رمزنگاری شبکه ای در برابر حملات رایانه های کوانتومی مصون است. 

QAN همچنین دارای بسیاری از ویژگی های دیگر طراحی شده برای جذب کاربران سازمانی است. مقیاس پذیر است ، با 1600 تراکنش در ثانیه اجرا می شود و بسیار کم مصرف تر از محصولات قبلی مانند Bitcoin یا Ethereum است. اگرچه رمز QARK چیزی است که شبکه را هدایت می کند ، QAN همچنین در حال تعیین قیمت معاملات با ارز فیات است تا کاربران سازمانی بتوانند بدون در معرض نوسان بودن ارز رمزنگاری شده ، استفاده را به طور دقیق پیش بینی کنند. 

QAN IEO از 20 ژانویه در صرافی Bitbay به کار خود ادامه خواهد داد. بر خلاف بسیاری از IEO ها که کاربران فقط با استفاده از رمز ارز می توانند در آن شرکت کنند ، نشانه های QARK در انواع ارزهای رمزنگاری شده و ارزهای رایج برای فروش خواهد بود.. 

مشاغل چند زنجیره ای

مشاغل چند زنجیره ای از سال 2016 وجود داشته است و در طی آن مدت ، شرکت چندین راه حل برای بلاکچین درجه شرکتی ایجاد کرده است. از جمله ، این موارد شامل قابلیت مشاهده زنجیره تامین و ابزار پردازش پرداخت ارز رمزنگاری شده است. 

راه حل های پرداخت شامل ارز رمزنگاری شده ، ادغام تجارت الکترونیکی ، کیف پول های تلفن همراه و ادغام دستگاه های خودپرداز ارز رمزنگاری شده برای خرید رمزهای داخل فروشگاه است. اینها همچنین به عنوان یک بسته کلی آماده برای استقرار فوری به عنوان یک بسته عمومی یا یک راه حل با برچسب سفید که امکان مارک مجدد و مجوز نرم افزار را برای یک منطقه خاص یا بخش خاص ارائه می دهد ، در دسترس است.. 

به همین ترتیب ، مجموعه ابزارهای زنجیره تأمین نیز مجموعه ای از ابزارهای صنعت است که می تواند برای هر شرکت یا بخشی که مایل به بهبود دید و ردیابی محصولات در زنجیره تأمین خود است ، به کار گرفته شود. این محصولات همچنین توسط Reli.cloud مقیاس پذیر و قابل اعتماد میزبانی می شود ، یک شرکت خواهر برای Multichain Ventures.

سه برابر

سه برابر یک شرکت تاسیس شده دیگر با تجربه در زمینه خود است. هدف این پروژه ایجاد یک شبکه “خودمختار IT” از رایانه ها است که ظرفیت ذخیره سازی و محاسبات را فراهم می کند. هر برنامه ای که بتواند روی Linux اجرا شود – که شامل همه تلفن های اندرویدی و بسیاری از دستگاه های اینترنت اشیاo است – می تواند در شبکه Threefold اجرا شود. 

این شرکت با نام های بزرگی شریک است ، اگرچه Hewlett Packard Enterprise شاید شناخته شده ترین باشد. HPE امکان اتصال به شبکه Threefold را برای مشتریان خود در منطقه EMEA فراهم می کند. Kleos یکی دیگر از شرکت کنندگان است ، یک شرکت فناوری 5G که با Threefold همکاری می کند تا به اتصال مایل آخر به کشورهای کم درآمد کمک کند. 

امسال شرکت قصد دارد شبکه سه گانه را به صورت عمومی عرضه کند. این هدف بلند پروازانه است که این راه حل را برای یک میلیارد نفر تا سال 2025 فراهم کند ، دسترسی سریع و مقرون به صرفه به اینترنت. 

فروش توکن Threefold Network در صرافی Liquid آغاز می شود و از 20 ژانویه تا 10 فوریه ادامه خواهد داشت. 

هر یک از این پروژه ها اهداف جسورانه و چالش برانگیزی دارند تا بلاکچین را به تصویب گسترده برسانند. بنابراین ، مقدار زیادی در مورد IEO صحبت می کند که هرکدام آن را به عنوان روش انتخابی خود برای جمع آوری کمک مالی انتخاب کرده اند. بر خلاف ICO ، که معلوم شد حبابی است که به سرعت منفجر می شود ، به نظر می رسد IEO شانس زیادی برای دوام مسافت دارد.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner