FTX از بررسی آینده IEO “Upbots” IEO خبر می دهد

تبلیغات پیمکس

طی چند سال گذشته ، محبوبیت ارزهای رمزپایه به طور چشمگیری افزایش یافته است ، در نتیجه منجر به افزایش قابل توجهی در حجم تجارت جهانی شده است. شهرت ارزهای رمزنگاری شده به عنوان یک سرمایه گذاری جایگزین ، همراه با حواله های جهانی و ذخیره ارزش سفته از دلایل اصلی رشد اخیر است. موارد استفاده چندگانه که توسط پروژه های DeFi ارائه شده اند نیز نقشی اساسی در انقلاب ارز دیجیتال فعلی دارند. 

اکوسیستم تجارت معاصر متشکل از مبادلات رمزنگاری است که برای بهره وری بازار مناسب نیستند و فرصت کافی برای تجارت آربیتراژ را فراهم نمی کنند. با این وجود بازارهای بی اثر بازارهای آسیب پذیر هستند. با هجوم معامله گران جدید ، که بسیاری از آنها هیچ تجربه ای ندارند ، تقاضا برای مشاوره و راهنمایی عملی تجارت در حال افزایش است. 

بازرگانان پیشکسوت رمزنگاری انگیزه ای برای ارائه هر گونه مشاوره واقعی برای تازه واردان ندارند. سیگنال ها و سایر تماس های معاملاتی خاص دلسرد نمی شوند ، زیرا معامله گران برای سود خود خطر برچسب گذاری سکه های شیلینگ را دارند. از آن بدتر ، آنها ممکن است توجه مقامات خاص را برای ارتقا. مشاوره سرمایه گذاری جلب کنند. 

نتیجه نهایی ، معامله گران جدید وارد یک فضای کاملاً رقابتی می شوند و هیچ چشم اندازی برای موفقیت در برابر کهنه سربازان تجارت سخت ندارند. با کسب اطلاعات بسیار در مورد مدیریت ریسک ، استراتژیهای معاملاتی ، مبانی بازار و روشهای تجزیه و تحلیل ، معامله گران جدید خود را در یک وضعیت عجیب و غریب می یابند.

آنها باید بین اقدام مخاطره آمیز ، اما قاطع ، یا یادگیری باهوش و صبورانه یکی را انتخاب کنند. به دلیل سهل انگاری ، ناآگاهی و بی عملی ، هر دو به یک اندازه به خط اصلی معامله گر آسیب می رسانند. 

UpBots قصد دارد با ایجاد یک رابط تجارت مبتدی و پسند ، آستانه ورود برای معامله گران رمزنگاری جدید و فارکس را کاهش دهد.. UpBots به عنوان یک بستر مبتنی بر بلاکچین عمل می کند که تصمیمات تجاری هوشمند را از طریق استفاده از ربات ها و سایر سیستم های پیشرفته تسهیل می کند. علاوه بر این ، این سیستم عامل همچنین راه حل های پیشرفته ای را برای تجار باتجربه طراحی کرده است و به آنها انگیزه هایی برای آموزش دیگران می دهد.

در داخل کاتالوگ ویژگی های UpBots

UpBots طراحی شده است تا تجارت ساده را برای کاربران جدید فراهم کند و در عین حال رابط کاربری پیشرفته ای را فراهم کند که بازده بیشتری داشته باشد. به عنوان یک پلت فرم فراگیر ، فقط منطقی است که UpBots دارای مجموعه ای از ابزارهای پیچیده تجارت است. 

در اینجا یک مروری کوتاه داریم:

 • یک پلت فرم تجاری مبتنی بر بلاکچین کاملاً سازگار با دستگاه های دسک تاپ و موبایل
 • یک کیف پول ارز دیجیتال کراس پلت فرم امن برای ذخیره دارایی ها
 • پشتیبانی همزمان از مبادلات رمزنگاری غیرمتمرکز و متمرکز (DEX و CEX)
 • استقرار رباتهای معاملاتی خودکار مبتنی بر کارمزد که از طرف کاربران تجارت می کنند 
 • یک رابط سازنده ربات که در آن کاربران می توانند الگوریتم های تجاری قابل تنظیم خود را با استفاده از ابزارهای داخلی ایجاد کنند
 • توانایی وام ، وام و سهام دارایی های مبتنی بر رمزنگاری با پروتکل های DeFi
 • مجموعه ای از ابزارهای پیشرفته تجاری که به راحتی در دسترس هستند
 • یک پایگاه دانش کاملاً مبتدی برای مبتدیان که شامل اطلاعات لازم برای تبدیل شدن به یک تاجر حرفه ای است 
 • یک بازار با ارائه دهندگان سیگنال رمزنگاری که به طور فعال نکات تجاری را ارائه می دهند و از فرصت های پنهان رونمایی می کنند
 • مجموعه ای از ابزارهای مدیریت ریسک که موجب تشویق حفظ ثروت در کنار تصمیمات هوشمند تجاری می شود
 • با قابلیت تجارت-کپی UpBots که برای کاربران تازه کار و مشغول طراحی شده است ، بهترین معامله گران صنعت را دنبال کنید

به همین ترتیب ، عملاً هیچ ویژگی معاملاتی وجود ندارد که UpBots از دست برود. با استفاده از یک رابط قابل تنظیم ، هر کاربر می تواند با سیستم عامل به عنوان دربان تجارت خود رفتار کند. 


آزمایش نشان داده است که ربات های سیستم عامل می توانند برای انجام معاملات پیچیده ، براساس علاقه کاربران و احساس فعلی بازار رمزنگاری آموزش ببینند. ربات ها تجارت 24/7 را تسهیل می کنند ، این هدفی است که هیچ انسانی نمی تواند امیدوار به تحقق آن باشد. 

تجزیه و تحلیل بازار نشان داده است که سفارشات خرید / فروش در مقیاس کوچک ، تنظیم شده و مداوم که توسط ربات ها انجام می شود ، می تواند منعکس کننده سود بالقوه معاملات روز انسان باشد. اعتقاد بر این است که UpBots توسعه و استقرار ربات های تجاری نوآورانه را سرعت می بخشد که می تواند به طور بالقوه نیاز کاربران را برای انجام تجزیه و تحلیل فنی نمودارها و روند بازار به طور مداوم از بین ببرد.

بازار آموزش UpBots 

از آنجا که UpBots تلاش می کند تا مانع ورود به بازار تجارت را کاهش دهد ، کاربران تازه کار و حتی پیشرفته می توانند از دانش جامع پلت فرم استفاده کنند. بسیاری از دوره ها به لطف همکاری BrainFeed ارائه خواهد شد. برخی از ماژول های اصلی آموزشی قابل خرید شامل منابع مربوط به تجارت ، مدیریت پول ، اقتصاد مالی ، تجزیه و تحلیل فنی ، ارزهای رمزپایه ، بلاکچین ، توسعه ربات ، استقرار قرارداد هوشمند ، تحلیل بنیادی و موارد دیگر است.. 

اکوسیستم UBXT Token

این پلتفرم معتقد است که رمز اطمینان برای اطمینان از استفاده ایمن ، شفافیت و اعتماد بسیار ضروری است. بنابراین ، UBXT نشانگر ERC-20 را با چندین مورد استفاده نشان می دهد. در مجموع 500 میلیون نشانه UBXT ضرب می شود ، با قیمت اولیه 0.01USD / UBXT. 

در اینجا چند جزئیات مربوط به رمز بومی UpBots آورده شده است. 

 • روش پرداخت

کاربران می توانند از رمز UBXT استفاده کنند تا بتوانند هزینه های اشتراک پلت فرم ، سیگنال ها ، آموزش کاربر را در کنار مجموعه ای دیگر از خدمات خریداری شده پرداخت کنند.. 

 • اطمینان از تجارت کپی و عملکرد ربات

مشتریان می توانند از معاملات کپی استفاده کنند تا معاملات سودآور بهترین بازرگانان جهان را نشان دهند. به همین ترتیب ، می توان ربات های قدرتمند را برای انجام معاملات 24 ساعته اجاره کرد. کمیسیون ها به توسعه دهندگان ربات و کاربرانی که خدمات بازرگانی کپی را بر اساس عملکرد خود ارائه می دهند ، پرداخت می شود.

 • برنامه ارجاع

مشتریان فعلی که UpBots را به معامله گران دیگر توصیه می کنند ، می توانند هزینه مراجعه را که از طریق UBXT پرداخت می شود مطالبه کنند.. 

 • ورود به سیستم

یک سری مشوق ها به کاربرانی تعلق می گیرد که رمزهای UBXT خود را در اختیار دارند. این موارد شامل پرداخت ارجاع بالاتر ، ابزار تجارت رایگان و عضویت رایگان در میان سایر موارد است. 

 • چشم انداز Tokenomics UpBots

ارزش توکن های UXBT از طریق سیاست مالی پلت فرم حفظ و تقویت می شود. جنبه هایی مانند محدودیت رمز ، قفل کردن رمز ، سوزاندن رمز و برنامه HODL به طور فعال سرعت و امنیت UBXT را به عنوان یک دارایی کنترل می کند. 

فروش توکن FTX 

به دنبال معاملات توکن نهادی و خصوصی موفق آن, UpBots یک فروش علامت عمومی برگزار می کند در 14 سپتامبر ، به عنوان بخشی از تلاش خود برای جذب سرمایه و جذب کاربران جدید. 

این فروش از طریق مشارکت با FTX ، یکی از برجسته ترین مبادلات مشتقات ارز رمزنگاری شده در جهان تأمین می شود. رویداد فروش عمومی دسترسی به 6٪ از نشانه های UBXT را فراهم می کند. بقیه از طریق نهاد به فروش رسیده است & فروش خصوصی ، یا به ذخیره ، صندوق توسعه ، تیم ، مشاوران و برنامه پاداش شرکت اختصاص یافته است. 

سرمایه جمع شده برای تسهیل در توسعه سیستم عامل ، بازاریابی ، شرکا ، ذخیره ، مشاوره حقوقی ، فعالیت های روزمره و تلاش برای گسترش تجارت استفاده خواهد شد. UpBots به دنبال انقلابی در الگوی فعلی مبادله ارز دیجیتال است ، با راه اندازی یک پلت فرم همه جانبه که هم معامله گران مبتدی و هم پیشکسوتان ارزهای رمزنگاری شده را در سراسر جهان پشتیبانی می کنند.. 

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map