Velix.id گزارش بررسی و تحلیل ICO

Velix.ID بررسی ICO

در دنیای پیشرفته امروز فناوری ، اثبات هویت بسیار ضروری است. با این حال ، نحوه شناسایی ما نیز تغییراتی تکاملی از جمله نام ، شماره تلفن ، آدرس خانه ، شماره حساب بانکی ، شماره کارت اعتباری ، نام های کاربری ، گذرواژه ها و موارد دیگر ایجاد کرده است. دولت های سراسر جهان در این راستا گام های جدی برداشته اند. شناسه UN 2020 ، کارت AADHAAR دولت هند و BankID سوئد. اینجاست که Velix.ID وارد می شود تا بستری برای تأیید هویت روان فراهم کند.

این مفهوم ممکن است چیز جدیدی نباشد اما مطمئناً چشم نواز است. اما آیا واقعاً آن چیز بزرگ بعدی است؟ امروز ، ما را به انجام یک Velix.ID بررسی ICO برای بررسی توانایی های بالقوه خود و اینکه آیا ارزش پول شما را دارد!

تاریخ های مهم

 • شروع فروش توکن: 17 آوریل 2018
 • پایان فروش توکن: 15 مه 2018
 • حداکثر منبع: 100،000،000 VXD
 • کلاهک سخت: 23،800،000 دلار آمریکا
 • کلاه نرم: 2،500،000 USD
 • قیمت: 1 VXD = 1.00 دلار USD
 • قبول می کند: ETH ، BTC ، XRP ، LTC

تمام نشانه های فروخته نشده سوزانده می شوند.

Velix.ID: یک بستر جهانی پیشنهادی برای تأیید هویت بدون اصطکاک

با هدف هدف قرار دادن این بازار 200 میلیارد دلاری ، Velix ایده یک بستر مبتنی بر بلاکچین را تأیید می کند که تأیید هویت بدون اصطکاک را در سراسر جهان امکان پذیر می کند. روش های فعلی مورد استفاده برای تأیید هویت شامل خسارات مالی هنگفتی برای افراد و مشاغل در حالی که مدت زمان طولانی پردازش و حتی گاهی اوقات به خطر انداختن اطلاعات شخصی است.

با استفاده از قراردادهای هوشمند ، پروتکل اجماع Stellar (SCP) و اثبات دانش صفر ، Velix.ID قصد دارد فرآیند را به منظور ساختن یک اکوسیستم غیرمتمرکز ، جهانی و شفاف با وجود وقت و صرفه اقتصادی غیر متمرکز کند..

اکنون ، زمان ارزیابی است!!!

 • کاغذ سفید- چرا این همه اصطلاحات اصطلاحات فنی غیر قانونی?

Velix.ID یک پیام سفید کاملاً مفصل را ارائه می دهد که با استفاده از سناریو ، مسئله ، راه حل آنها و اینکه دقیقاً چگونه می خواهند به این مهم برسند ، فردی را مرور می کند. با گفتن این مطلب ، مقاله سفید شامل اصطلاحات اصطلاحات فنی تا انتهایی است که توسعه درک آن دشوار است.

صحبت از تخصیص صندوق ، 45 درصد از فروش به تولید محصول اختصاص می یابد ، 25 درصد برای مشارکت و بازاریابی اختصاص می یابد ، 20 درصد هزینه عملیات را پوشش می دهد ، تحقیقات 5 درصد اختصاص می یابد در حالی که 5 درصد باقی مانده اختصاص می یابد به سمت بخش حقوقی پروژه.

یکی از مواردی که پروژه از آن بی بهره است ، در دسترس نبودن نمونه اولیه است. قرار بود نمونه اولیه آن تا مارس 2018 به بازار عرضه شود.

اگرچه این شرکت در حال حاضر بر روی نمونه اولیه خود کار می کند و کدهای موجود در GitHub را دارد ، Velix.ID ICO لازم است قبل از آن آماده باشد تا راه حل اساسی به سرمایه گذاران خود ارائه دهد. طبق وب سایت این شرکت ، به زودی وارد فروشگاه App iOS می شود.

 • این تیم- یک محصول خوب برای ICO است اما برای محصول تحت توسعه چنین نیست

Velix ICO – تیم

تیمی متشکل از 11 نفر ، دارای سالها تجربه در صنایع مختلف است که آنها را کاملاً پویا می کند.

ماناو سینگال – مدیر عامل & بنیانگذار همیار ، با داشتن بیش از 13 سال تجربه در زمینه کارآفرینی و رهبری در زمینه های مختلف ، سینگال از تخصص برخوردار است ، یک مدیر ارشد باید از آن برخوردار باشد. او همچنین عضو هیئت مدیره بنیاد Blockchain هند است که مشارکت وی در بخش بلاکچین را نشان می دهد.

بالوانت سینگ – CTO & بنیانگذار همکار ، او بیش از 10 سال تجربه در زمینه توسعه تلفن همراه ، سیستم عامل های ابری ، برنامه های معماری بدون سرور ، ایجاد قراردادهای هوشمند و نوشتن DApps دارد. سینگ در دنیای بلاکچین چیز جدیدی نیست زیرا در حالی که در حال حاضر در بانک ملی استرالیا است ، در حال کار بر روی Ripple است.

گوانگلینگ یانگ – توسعه دهنده Blockchain ، او دارای تجربه 3+ سال در زمینه های توسعه راه حل IT ، طراحی محصول و معماری سازمانی است. یانگ یک توسعه دهنده کاملاً پشته ای است و در زمینه طراحی راه حل Digital Security متخصص است.

اعضای دیگر تیم به عملیات ، مشارکت ، بازاریابی دیجیتال ، روابط عمومی ، سرمایه گذاری و امور مالی ، خدمات رسانی ، KYC / AML و روابط سرمایه گذاران تعلق دارند..

تمام اعضای تیم پروژه پیوندهای LinkedIn خود را پیوست کرده اند که کلیه اطلاعات مورد نیاز را فراهم می کند.

شرکا: Velix.ID دارای چند شریک به نام خود نیز هست ، یعنی. بنیاد Blockchain هند ، Coinsecure ، Bitxoxo ، Bazista و WandX.

جزئیات Velix ICOجزئیات Velix ICO

 • مدل تجاری: یک رمز سودمند

رمز VXD از Velix.ID توکن سودمندی است که به کاربرانش امکان استفاده از محصول یا خدمات شرکت را در آینده می دهد. در این حالت ، کاربران می توانند از رمزهای VXD برای تأیید و اشتراک هویت های تایید شده در یک اکوسیستم استفاده کنند. از آنجا که عرضه توکن های VXD به 100 میلیون محدود می شود ، دقیقاً مانند هر رمز دیگر ، در بازار قابل تجارت است که با این سیستم عامل رشد خواهد کرد.

 • فناوری پشتیبان گیری

Velix.ID مبتنی بر بلاکچین اتریوم است و از این رو در ابتدا به کاربران علامت استاندارد VXD ERC20 اختصاص می یابد. پس از راه اندازی سیستم عامل ، دارندگان معادل توکن های VXD به نسبت 1 VXD = 100000 VEL می گیرند ، جایی که VEL واحد کوچکتر VXD است. تمام نشانه های فروخته نشده از فروش گسترده مردم سوزانده خواهد شد.

 • انعطاف پذیری فروش رمزنگاری

این شرکت جزئیات مربوط به ثبت شرکت ، مناطق محدود و شرایط و ضوابط را به طور صریح به اشتراک نگذاشته است. اگرچه ، گفته می شود که سنگاپور نیز در سنگاپور ادغام و محدود شده است.

در این پروژه حدود 8 نفر از كارشناسان بعنوان مشاور خود دارای تخصص در زمینه های خاص خود هستند. تونی سیمونوفسکی (مشاور بازاریابی ، مدیر عامل شرکت) & بنیانگذار Insight.to) ، مایکل فورژو (مشاور سرمایه گذاری ، مدیرعامل) & موسس PrimaBlock) ، Mohit Kalra (مشاور استراتژیک ، مدیر عامل Coinsecure) ، پروفسور Simon Choi (مشاور حقوقی ، شریک بنیانگذار Acme Ardent) ، جولیان اسمیت (مشاور blockchain ، مدیر عامل Blockfreight).

 • توزیع توکن

وب سایت شرکت توزیع مشخصی از توکن ها را ارائه می دهد. از مجموع 100 میلیون توکن ، 35 درصد یعنی 35 میلیون در فروش خصوصی ، پیش فروش و فروش گسترده به فروش می رسد.

16 درصد از این توکن ها به تیم اعطا می شود ، یعنی 16 میلیون VXD. از این 16 میلیون ، 25 درصد به موسسانی تعلق می گیرد که بعد از 6 ماه قفل آنها باز شود.

تیم 50 درصد که هر 3 ماه یکبار قفل آن باز می شود را دریافت می کند و 25 درصد باقیمانده به مشاورانی تعلق می گیرد که بعد از 3 ماه نیز قفل آنها باز شود. یک علامت سوال بزرگ در اینجا این است که یک دوره کوتاه باز کردن بودجه برای بنیانگذاران ، تیم و مشاوران شرکت حداقل باید یک سال باشد.

4 درصد از نشانه ها به انجمن اختصاص می یابد. 15 درصد به فروش عمده آتی اختصاص خواهد یافت که منطقی نیست در حالی که 30 درصد باقیمانده برای شرکای تجاری آینده ذخیره می شود. در کل ، 45 درصد رمز قفل خواهد شد که مطمئناً یک چیز عجیب است.

در مورد امنیت ، تیم الگویی از کلیدهای عمومی / خصوصی ایجاد می کند که به راحتی پشتیبان تهیه می شود اما حدس زدن آنها آسان نخواهد بود. آنها همچنین مفهوم کلید تمدید شده والدین ، ​​فهرست و کلید توسعه یافته کودک را برای اقدامات امنیتی معرفی می کنند.

 • پذیرش جامعه

این شرکت در کانال های مختلفی موجود است ، یعنی. توییتر ، فیس بوک ، لینکدین ، ​​یوتیوب ، GitHub ، Reddit ، بحث بیت کوین ، متوسط ​​و همچنین از طریق پست. در تلگرام ، این شرکت 18000+ عضو خوب در انجمن خود دارد. این تیم در زمینه اطلاع رسانی به مخاطبان و سرمایه گذاران خود در مورد آخرین تحولات اخبار و اطلاعیه های مربوط به پروژه بسیار فعال است. تیم Velix.ID همچنین در رویدادهای مختلفی شرکت کرده است که به نفع آنها کار می کند و در مورد علاقه خود به بلاکچین صحبت می کند.

 • نقشه راه

مرحله پروژه

این شرکت نسخه کاملاً گسترده ای از نقشه راه خود دارد و در حال حاضر در مرحله فروش توکن قرار دارد که برای آوریل 2018 تنظیم شده است. با این حال ، MVP که باید تا ژانویه 2018 راه اندازی شود حدود 3 ماه تأخیر دارد. این شرکت در حال کار بر روی آن است و تمام جزئیات را در GitHub در دسترس دارد ، اما آنها واقعاً باید جوراب های خود را بالا بکشند و در مسیر درست قرار بگیرند.

Velix ICO – رتبه بندی

میانگین امتیاز: 7.3 / 10

پرچم قرمز 

محصولی که در مقاله سفید شرح داده شده است ، تاکنون با سرعت توسعه پشتیبانی نمی شود. این وب سایت هنوز به زودی برای برنامه های اصلی تلفن همراه خود اشاره کرده است ، که به وضوح نشان می دهد که ICO پس از عرضه عمومی محصول بسیار منطقی تر خواهد بود.

یادداشتی برای سرمایه گذاران

این شرکت مفهوم خوبی را اتخاذ کرده است ، یعنی تأیید هویت برای رسیدگی. هدف این سیستم عامل غیرمتمرکز کاربرپسند ، شفاف و همه کاره است. ولی, 

 • در حالی که وب سایت آن یک وب سایت با کیفیت است که بسیار آموزنده است ، روزنامه سفید آن مملو از اصطلاحات اصطلاحات فنی فنی است. یک تیم بزرگ پویا با گروهی از مشاوران ، این پروژه دارای پتانسیل بالقوه است.
 • با گفتن این مطلب ، پروژه فاقد نمونه اولیه است و مانع اعتبارسنجی مورد نیاز پروژه می شود. چند سکسکه بیشتر از نظر یک تکه بزرگ ، یعنی 45 درصد توکن های قفل شده در ذخیره و جمع شدن در آینده و عدم وضوح جزئیات قانونی بودن ، بیشتر بر پروژه تأثیر می گذارد. 

روش بررسی ICO ما

برای رتبه بندی ICO ، ما لیستی از پارامترها را دنبال می کنیم که اساساً KPI ها (شاخص های عملکرد کلیدی) یک پروژه هستند:

 • کاغذ سفید – در دسترس بودن کد یا نمونه اولیه ، تجزیه بودجه ، کیف پول برای فروش گسترده
 • مشخصات تیم – قدرت و شهرت تیم
 • مدل تجاری – مسئله حل شد ، هدف & سودمندی رمز و مدل اقتصادی
 • فناوری پشتیبان – زیرساخت بلاکچین ، وضوح شرایط & شرایط و نرم افزار توکن
 • انعطاف پذیری فروش رمزنگاری – ادغام ، توزیع رمز ، خطرات قانونی و جنبه امنیتی
 • پذیرش انجمن – وضوح & فراوانی ارتباطات و حضور در شبکه های اجتماعی

با پرسیدن سوالات صحیح ، ما یکپارچگی و دوام بررسی ICO خود را حفظ می کنیم در حالی که از یک روش رتبه بندی استفاده می کنیم که بر اساس اهمیت یک عامل خاص استوار است. به عنوان مثال ، عناصری مانند سودمندی رمز و تفکیک وجوه بیشترین اهمیت را به خود اختصاص داده اند در حالی که اعتبار و برنامه ریزی اعضای تیم برای جذب پایگاه کاربر از اهمیت متوسط ​​برخوردار است.

ما یک تیم متخصص حرفه ای داریم که پروژه های ICO را کاملاً بی طرفانه ارزیابی می کنند.

آیا می خواهید ICO شما توسط Coingape بررسی شود؟ به ما خبر دهید

احتیاط: Coingape بررسی پروژه ICO را فقط به منظور اطلاع رسانی منتشر می کند. این دعوت برای سرمایه گذاری نیست. هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، ارزیابی فردی خود را انجام دهید و با یک مشاور مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner