Quanta Networks ICO مرور ، رتبه بندی و تجزیه و تحلیل کامل

هیچ کس از پرداخت یک دلار پول نقد برای خدمات اینترنتی کند و غیر قابل اعتماد لذت نمی برد. و در حالی که پرداخت هزینه بیشتر برای دستیابی به سرعت اینترنت بهتر گزینه بهتری به نظر می رسد ، همه ما آرزو می کنیم ارتباطات مقرون به صرفه و ایمن باشد.

Quanta Networks ، یک شرکت نوپای بلاکچین مستقر در کانادا ، امیدوار است که با توسعه اکوسیستم های مخابراتی مبتنی بر بلاکچین با هزینه های تسهیلات یا برج ، این مشکل را حل کند. از طریق این سیستم ها ، کاربران اینترنت می توانند با استفاده از سیستم های همتا به همتا ، اتصال اینترنت را به دوستان و غریبه ها سریع و ایمن اجاره کنند..

شبکه های کوانتا: وب انقلابی برای به اشتراک گذاری اینترنت

شبکه های کوانتا معتقد است که هرکسی سزاوار دسترسی به اینترنت است بدون اینکه از حق حریم خصوصی یا امنیت برخوردار باشد. این ایده قبلاً توسط بنیانگذار شبکه جهانی وب ، تیم برنرز لی به اشتراک گذاشته شده است. با این حال ، دسترسی مقرون به صرفه و ایمن به اینترنت طی دهه های گذشته در بسیاری از دنیا مسخره مانده است.

شبکه های کوانتا با استفاده از دفتر امن دیجیتال بلاکچین و قراردادهای هوشمند برای کمک به گسترش اتصال اینترنت در سراسر جهان. این شرکت از هر نوع در پهنای باند سرمایه گذاری نخواهد کرد. در عوض ، دارندگان دستگاه های هوشمند به یک شبکه متصل می شوند که می توانند پهنای باند اینترنت خود را با سایر نیازمندان به اشتراک بگذارند. اکوسیستم مانند Airbnb یا Uber به راحتی کار خواهد کرد. افراد با اتصال سریع می توانند خدمات خود را مستقیماً به کسانی که علاقه مند هستند اجاره کنند.

پرداخت ها از طریق قراردادهای هوشمند Ethereum انجام می شود. اعتبار سنجی در بلاکچین انجام می شود و تأیید KYC اجباری است. طبق شبکه های Quanta ، این اقدام برای تأیید هویت همه به افزایش امنیت کمک می کند و دستگیری افرادی که قوانین جامعه را نقض می کنند آسان است..

یک روزنامه سفید مفصل

شبکه Quanta تمام جزئیات مهم درباره پروژه خود را در یک صفحه سفید 18 صفحه ای آورده است. این سند پروژه استارت آپ را تعریف می کند و آن را “رویکرد غیر متعارف در ارتباطات از راه دور” می نامد. این یک نمای کلی از صنعت مخابرات ، چالش های مربوط به توزیع اتصال مقرون به صرفه و نحوه برخورد شبکه کوانتا با این موضوع است..

طبق گزارش سفید ، معماری مخابراتی جدید Quanta Networks به کاربران موبایل کمک می کند تا به اینترنت نامحدود در هر زمان دسترسی داشته باشند. اطلاعات مربوط به مدل تجاری این شرکت ، استراتژی های کسب درآمد ، نوآوری های منحصر به فرد و اهداف صندوق های ICO همه برجسته شده است.

Whitepaper بیشتر توضیح می دهد تا نقشه راه خود را توضیح دهد. بر اساس پیش بینی های اولیه ، خدمات شبکه های Quanta تا ژانویه 2020 در اختیار کاربران آمریکای شمالی قرار می گیرد. استراتژی های بازاریابی آن نه تنها شامل بازاریابی آنلاین بلکه برقراری تماس فروش و تبلیغات ایمیل است. مقاله سفید با لیستی از تیم پروژه ها از مدیران و مشاوران به پایان می رسد.

نمایه تیم جهانی

تیم اصلی شبکه های کوانتا از مدیران ، مدیران و مشاوران متشکل از 17 عضو است. این عدد بسیار بالاتر از متوسط ​​ICO است که 12 عضو یا کمتر دارد.

  • دن گالینگر– Dan به عنوان مخترع اصلی پروژه توصیف شده است ، یک متخصص فناوری اطلاعات مجاز با بیش از 43 سال تجربه است. او CTO شبکه های کوانتا است و بر توسعه جنبه های فنی پروژه نظارت خواهد کرد. متخصص فناوری تحصیلات دانشگاه وسترن دارای دانش فراوانی در مورد کلیه امور فناوری اطلاعات است ، دانش او امیدوار است که بتواند به هدایت شبکه های کوانتا در ارتفاعات کمک کند..
  • مارک هرستمارک ، یکی از بنیانگذاران و رئیس تیم ، کل تیم را راهنمایی می کند زیرا هر عضوی برای حیات بخشیدن به اکوسیستم شبکه های Quanta نقش خود را ایفا می کند. مارک بیش از 25 سال مدیر بوده و بیشتر مدیریت راه اندازی های مربوط به باند پهن بی سیم و خدمات تلویزیونی را بر عهده داشته است.
  • آنتونیو کاروالیوکاروالو که به طور گسترده ای به نام تونی شناخته می شود ، در پروژه شبکه های کوانتا مشاور است. او سابقه بانکداری دارد ، زیرا در دو تا از 5 بانک برتر کانادا کار کرده است. او همچنین در صنعت بازی آنلاین ، در مراقبت های بهداشتی و ورزشی کار کرده است. از آنجا که او کمی در زمینه زنجیره بلوک تجربه کرده است ، تجربه غنی Carvalho در زمینه های مختلف در کل مراحل توسعه پروژه مفید خواهد بود.
  • دنی مانو – دنی مانو ، بنیانگذار Mymanu® ، سالها به عنوان تهیه کننده موسیقی با نوازندگان برتر جهانی با بازدیدهایی که به 10 رتبه برتر جدول رسیده بودند ، کار کرد. سپس به عنوان مهندس هوافضا و توسعه دهنده محصولات به یکی از شرکتهای برجسته مهندسی هوافضا در جهان پیوست. او تصمیم گرفت علاقه خود را به موسیقی ، برنامه نویسی و نوآوری با مهارت های فنی خود ترکیب کند. با این کار او اولین هدفون های بی سیم واقعی جهان و یک سیستم ترجمه صدای زنده را اختراع کرد تا زندگی مردم را از طریق قدرت صدا غنی کند. او از آن زمان تاکنون با غول های متعدد فناوری جهانی کار کرده است.

مدل تجاری: نشانه های QN

شبکه های Quanta قصد دارد با شبکه های ارتباطی در سراسر جهان همکاری کند تا به گسترش ایده های خود در سطح جهان کمک کند. در حالی که رشد می کند ، اکوسیستم از یک مدل تجاری ساده استفاده می کند. برای دسترسی به خدمات ، اعتبارات از طریق بلاکچین اعتبارسنجی می شوند.

اکوسیستم از چندین روش رمزگذاری داده پشتیبانی خواهد کرد و اعضای جامعه در انتخاب هر روشی آزاد خواهند بود. داده های پهنای باند از طریق شبکه Quanta منتقل می شوند اما از آنجا که ترافیک رمزگذاری می شود ، Quanta نمی تواند داده های کاربران را به خطر بیندازد.

تمام پرداخت ها در اکوسیستم با استفاده از نشانه های QN تکمیل می شود. Quanta امیدوار است که یک صرافی داخلی ایجاد کند و همچنین لیست های موجود در بازارهای شخص ثالث را برای کمک به کاربران در خرید و فروش آنها فهرست کند. سکه های QN سازگار با ERC20 هستند و می توانند در هر کیف پول Ethereum ذخیره شوند.

فناوری پشتیبان: شبکه آزمایشی راه اندازی شد

شبکه Quanta یک هدف بلند پروازانه از اهرم استفاده از بلاکچین Ethereum برای کمک به گسترش اتصال اینترنت در سطح جهانی است. با این حال ، به زودی برنامه ای برای راه اندازی شبکه اصلی ندارد. در عوض ، تمام فعالیت های آن از طریق یک برنامه غیرمتمرکز به بلاکچین Ethereum متکی هستند.

علاوه بر قراردادهای هوشمند ، Quanta امیدوار است که برای کمک به اعضای جامعه خود در خرید و فروش راحت توکن های QN ، یک مبادله غیرمتمرکز راه اندازی کند.

قابلیت انعطاف پذیری رمزنگاری

تأیید KYC یک الزام اجباری برای پیوستن به اکوسیستم شبکه های کوانتا است. این به ایمن نگه داشتن همه کمک می کند و اطمینان حاصل می کند که فقط اعضای حسن نیت به خدمات پروژه دسترسی دارند. جدا از این ، Quanta با افراد در سراسر جهان ، از جمله ایالات متحده کار خواهد کرد.

توزیع توکن

وقتی نوبت به توزیع وجوه می رسد ، 67٪ از پول جمع شده صرف تکمیل پروژه ICO Quanta می شود. تیم و مشاوران 15٪ از صندوق را نگه می دارند در حالی که هزینه های بازاریابی و سایر هزینه ها 18٪ باقیمانده را اختصاص می دهند.

کوانتوم قصد دارد حداقل 20 میلیون دلار از طریق ICO که از 15 آوریل سال جاری اجرا می شود ، جمع کند. سقف سخت پروژه 300 میلیون دلار تعیین شده است. سرمایه گذاران علاقه مند باید حداقل 100 دلار در این پروژه سرمایه گذاری كنند كه هر رمز QN با قیمت 0.70 دلار فروخته شود.

پذیرش جامعه

گرچه Quanta در سال 2017 راه اندازی شد ، ICO آن یک پروژه کاملاً جدید است. به این ترتیب ، این شرکت تازه شروع به بازاریابی خدمات خود کرده است. این تیم دارای حساب های موجود ، Reddit ، Medium و Twitter است اما آنها به سختی فعال هستند. تا کنون ، فعال ترین کانال رسانه های اجتماعی ICO Twitter است.

نقشه راه

شبکه Quanta در حال حاضر در مرحله قبل از ICO است. با این حال ، هنوز نمی توانید به عنوان یک سرمایه گذار خصوصی نشانه بخرید. مرحله توکن ICO در 15 آگوست آغاز می شود و برای چند روز مشخص انجام نمی شود. پس از آن ، پروژه به پایان خواهد رسید. این شرکت تازه وارد یک شبکه مقدماتی مبتنی بر بلاکچین و رمز QN ایجاد کرده است.

این تیم امیدوار است تا ماه اکتبر 2019 نشانه های خود را در سه صرافی لیست کند در حالی که خدمات اصلی آن از ژانویه 2020 ارائه می شود.

یادداشتی برای سرمایه گذاران

شبکه کوانتا در سال 2017 راه اندازی شد و تاکنون روی پروژه خود کار می کرد. تاکنون ، این شرکت نوپا شبکه ای مبتنی بر وب و توکن QN را برای کمک به تسهیل جمع آوری کمک مالی توسعه داده است. ICO عمومی در این ماه اتفاق می افتد و بودجه بیشتر به واقعی سازی Quanta کمک می کند.

این پروژه با توجه به وجود بیش از 5 میلیارد کاربر تلفن هوشمند در جهان ، پتانسیل نامحدودی دارد. با این حال ، به هم ریختن صنعت مخابرات فعلی آسان نخواهد بود مگر اینکه اکوسیستم “بدون امکانات” آن در سراسر جهان به طور عینی مقرون به صرفه باشد.

اگر این شرکت مشتریان آمریکای شمالی و اروپایی را متقاعد کند که ایده اشتراک اینترنت P2P ارزش آن را دارد ، هیچ ارتفاعی وجود ندارد که کوانتا نتواند به آن برسد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner