NuCypher ICO بررسی ، رتبه بندی و تجزیه و تحلیل کامل

بررسی NuCypher ICO

امروز ، ما قصد داریم یکی دیگر را برای شما بیاوریم بررسی ICO که بتدریج در فضای رمزنگاری بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با رشد سریع داده های دیجیتالی ، امنیت به یک مسئله تبدیل شده است. اکنون ، با ظهور فناوری بلاکچین ، اقدامات سنتی به همان اندازه موثر عمل نمی کنند. بنابراین ، با تمرکز بر سیستم مدیریت کلید (KMS) ، NuCypher امکان به اشتراک گذاری داده های خصوصی و تفویض حقوق رمزگشایی از طریق رمزگذاری مجدد پروکسی را فراهم می کند ، که واقعاً جالب است. بنابراین ، بیایید به ما برویم بررسی NuCypher ICO تا ببینید آیا واقعاً توجه شما را می طلبد!

تاریخ فروش توکن: بدون بروزرسانی

کلاهک سخت: بدون بروزرسانی

کلاه نرم: بدون بروزرسانی

پیش فروش: 30٪ فروخته شده ، 4.3 میلیون دلار

قبول می کند: ETH

درباره NuCypher

NuCypher KMS که یک سیستم مدیریت کلید غیرمتمرکز (KMS) است ، یک لایه حفظ حریم خصوصی به سیستم های توزیع شده و برنامه های غیرمتمرکز ارائه می دهد. NuCypher KMS از طریق رمزگذاری مجدد پروکسی و خدمات کنترل دسترسی به توسعه دهندگان DAPP اجازه می دهد تا داده های خود را در بلاکچین ذخیره ، به اشتراک گذاری ، مدیریت و ایمن کنند..

یک زره پوش برای داده ها ، این کاربر را قادر می سازد حق رمزگشایی را که با طرح های رمزگذاری سنتی به دست نمی آید ، تفویض کند. رمز محلی NuCypher به عنوان کارمزد و تشویق شرکت کنندگان در شبکه برای کار با گره ها استفاده می شود.

اکنون ، زمان ارزیابی است!!!

 • سفید مقاله ، تمرکز بر توسعه محصول است

تیم NuCypher هنگام پیاده سازی در پس زمینه ، معماری و امنیت شبکه ، رویکرد جزئیاتی را با مقاله سفید خود در پیش گرفته است. صحبت طولانی در مورد عملکرد پروژه ، این یک دیدگاه واضح در مورد موارد استفاده از آن را فراهم می کند و همچنین نکته خوبی است. با گفتن این موارد ، جزئیات فنی در مورد رمزگذاری و توزیع رمز ماینرها بسیار پیچیده است که درک آن برای یک سرمایه گذار غیر روحانی بسیار دشوار است.

این تیم در حال حاضر کار بر روی محصولات خود مانند Hadoop و Kafka را که می توانید برای یک نسخه آزمایشی درخواست کنید آغاز کرده است. اخیراً ، تیم از طرح رمزگذاری مجدد پروکسی Umbral رونمایی کرده است که شبکه KNS آنها را تأمین می کند.

اگرچه این پروژه هنوز به تاریخ های شروع ICO نرسیده است ، اما یک تقسیم مناسب بودجه همیشه یک قدم خوب قبل از حرکت به جلو است ، اما هیچ اطلاعاتی در مورد تفکیک بودجه وجود ندارد.

 • مشخصات تیم Nucypher

یک تیم عامل اصلی موفقیت در موفقیت یک پروژه است زیرا آنها افرادی هستند که باید ایده را اجرا کنند و سپس محصول را تحویل دهند. قدرت NuCypher 8 نفر به عنوان عضو اصلی تیم آنها جدا از مشاوران است.


بررسی Nucypher ICONuCypher (NKMS) – تیم

MacLane Wilkison – م -سس و مدیر عامل شرکت – MacLane که یک مهندس نرم افزار است ، قبلاً در مورگان استنلی به عنوان یک بانکدار سرمایه گذاری در مورد M کار کرده است.&A و خدمات مالی.

مایکل اگروف ، دکتری – بنیانگذار مشترک و CTO – مایکل دانشمندی از موسسه فیزیک و فناوری مسکو با تجربه در برنامه نویسی پایتون است.

David Nuñez ، Ph.D. –  Nuñez رمزگذار پروژه است که در کارکنان تحقیقاتی در آزمایشگاه NICS در منطقه امنیت در رایانش ابری بوده است..

با ضمیمه کردن پروفایل های لینکدین ، ​​به راحتی می توان تجربه آموزشی و حرفه ای آنها را بدست آورد ، در حالی که حساب های توئیتری آنها بینشی از فعالیت اجتماعی آنها داشت. اکثر تیم مهندسان را شامل می شوند اما در مورد بخش توسعه تجارت و بازاریابی چیزی ذکر نمی کنند.

همکاران و حامیان – این پروژه در حال حاضر پشتیبانی زیادی از قبیل Polychain Capital ، Y Combinator ، Satoshi Fund ، FBG Capital ، Semantic Ventures ، Compound ، Amino Capital ، Galaxy و CoinFund و غیره را به دست آورده است..

 • مدل تجاری پشت رمز NU

اقتصاد توکن: ایده پشت Token پاداش دادن به آنها به شبکه ماینرهایی است که پس از مصرف در تأمین منابع کمیاب کمک می کنند. به غیر از پاداش دادن به نشانه های NU برای مشارکت در کار ، صاحبان داده ها برای دسترسی به خدمات رمزگذاری مجدد نیز مجبور به پرداخت پول به نشانه های NU هستند..

هدف Token: هدف از توکن توزیع اعتماد به سیستم است. این نامه سفید همچنین اشاره کرده است که به منظور حفظ ماهیت تمرکززدایی سیستم به سختی می توان این رمز را بدست آورد ، زیرا هیچ معدنچی نمی تواند نزدیک به 50 درصد اعتماد را بدست آورد. علاوه بر این ، نشانه های NU همچنین می تواند به عنوان وثیقه ای در برابر رفتار یک استخراج کننده استفاده شود.

دلیل اصلی معرفی رمزهای NU امنیت بیشتر سیستم و دفع هرگونه حمله ای است که منجر به جلب اکثریت اعتماد شود. از نشانه های NU برای دستیابی به خدمات پروژه و پاداش دادن به ماینرهایی که عملیات رمزگذاری مجدد را ارائه می دهند استفاده خواهد شد.

Nucypher ICO NKMSNuCypher ICO – پارامترها

 • فناوری پشتیبان: فناوری مورد حمایت Ethereum

NuCypher مبتنی بر بلاک چین Ethereum است که محبوب ترین پلتفرم برای راه اندازی ICO است. به جای استفاده از اتر ، تیم تصمیم گرفته است با نشانه های NU خود استفاده کند که به امنیت سیستم عامل آنها در برابر هر گونه حمله کمک می کند.

با تمرکز بر مهندسان در تیم ، تمرکز اصلی پروژه در ایجاد محصول قبل از شروع کار با هر قسمت دیگری است. در مورد شرایط و ضوابط ، هیچ چیزی در این عامل وجود ندارد ، هیچ ذکر و محدودیت خاصی وجود ندارد ، اگرچه KYC لازم است.

 • انعطاف پذیری فروش رمزنگاری

ثبت شرکت شناخته شده نیست زیرا در هیچ کجا یا در مقاله سفید یا در وب سایت ذکر نشده است.

توزیع توکن: ICO هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد ساختار توزیع توکن که قرار است دنبال کند ، ارائه نکرده است. با این حال ، whitepaper توزیع رمز را برای استخراج کنندگان نشان می دهد. یک ماینر توسط مالک یا کاربر داده به صورت توکن پرداخت می شود.

حدود 4 مشاور توسط NuCypher ICO از جمله دیو ایوانز ، استاد علوم کامپیوتر در دانشگاه ویرجینیا ، جوزپه آتنی ، م ،سسه فناوری استیونس با تخصص در رمزگذاری مجدد پروکسی ، جان بنتلمن با سه دهه تجربه در مدیریت شرکت های نرم افزاری با رشد بالا و تونی بیشاپ که VP در Equinix است و رئیس سابق مراکز داده جهانی در مورگان استنلی.

امنیت: با توجه به ماهیت پروژه ، تیم مطمئناً امنیت را جدی می گیرند. با تعیین بخش جداگانه ای برای امنیت شبکه ، این مقاله سفید راه حل های مختلف تهدیدات امنیتی را از نظر ناشناس بودن کلیدهای رمزگذاری مجدد ، رمزگذاری مجدد پروکسی کلید تقسیم شده و پروتکل چالش توضیح می دهد..

پرچم های قرمز: این شرکت نقشه راهی ندارد که درک آن را دقیقاً در کجای پروژه قرار دهد و از آن انتظار داشته باشد. بزرگترین نقطه فاقد هرگونه خرما است.

 • پذیرش جامعه

این تیم در حالی که حضور خود را در توییتر ، Discord ، Telegram ، Reddit و پست الکترونیکی انجام می دهد ، در ارسال به روزرسانی درباره پروژه کاملاً منظم است. این پروژه با بیش از 5 هزار دنبال کننده در توییتر و 25k + عضو در تلگرام ، مطمئناً مورد توجه سرمایه گذاران و جامعه قرار گرفته است. به راحتی می توان از طریق کانال های مختلف رسانه ای به افراد لاینفک این پروژه ارتباط برقرار کرد و با آنها تعامل کرد.

این تیم با داشتن یک متخصص اختصاص داده شده به جامعه ، تلاش می کند تا اطلاعات و ایده ها را نیز گسترش دهد.

Nucypher ICONuCypher ICO – رتبه بندی

میانگین امتیاز: 7.8 / 10

یادداشتی برای سرمایه گذاران

NuCypher ICO یک مشکل واقعی را با یک راه حل جامع از طریق رمزگذاری مجدد پروکسی که امکان مدیریت کلید غیرمتمرکز و کنترل دسترسی رمزنگاری را فراهم می کند ، هدف قرار می دهد. اگرچه این نامه سفید با جزئیات فنی پر شده است ، اما بهترین چیز در مورد این پروژه تعهد و تمرکز آنها بر تولید محصول قبل از عمومی کردن ICO است. GitHub از NuCypher بسیار فعال است شبکه آزمایشی چند هفته دیگر اجرا می شود در حالی که انتظار می رود محصول به زودی روانه بازار شود.

این پروژه در زمینه های داشتن تیم توسعه تجارت و ارائه اطلاعات در مورد تاریخ ها ، بودجه بندی صندوق ها ، توزیع رمزها ، ادغام در میان سایر جنبه ها کمبود دارد. با گفتن این گفته ، این شرکت در حال حاضر شرکایی را خریداری کرده است که از محصول آنها استفاده خواهند کرد. NuCypher ICO پروژه ای است که نه تنها صحبت می کند بلکه پیاده روی را نیز پیاده روی می کند!

روش شناسی

برای رتبه بندی ICO ، ما لیستی از پارامترها را دنبال می کنیم که اساساً KPI ها (شاخص های عملکرد کلیدی) یک پروژه هستند:

 • کاغذ سفید – در دسترس بودن کد یا نمونه اولیه ، تجزیه بودجه ، کیف پول برای فروش گسترده
 • مشخصات تیم – قدرت و شهرت تیم
 • مدل تجاری – مسئله حل شد ، هدف & سودمندی رمز و مدل اقتصادی
 • فناوری پشتیبان – زیرساخت بلاکچین ، وضوح شرایط & شرایط و نرم افزار توکن
 • انعطاف پذیری فروش رمزنگاری – ادغام ، توزیع رمز ، خطرات قانونی و جنبه امنیتی
 • پذیرش انجمن – وضوح & فراوانی ارتباطات و حضور رسانه های اجتماعی

با پرسیدن سوالات صحیح ، ما یکپارچگی و دوام بررسی ICO خود را حفظ می کنیم در حالی که از یک روش رتبه بندی استفاده می کنیم که بر اساس اهمیت یک عامل خاص استوار است. به عنوان مثال ، عناصری مانند سودمندی رمز و تفکیک وجوه بیشترین اهمیت را به خود اختصاص داده اند در حالی که اعتبار و برنامه ریزی اعضای تیم برای جذب پایگاه کاربر از اهمیت متوسط ​​برخوردار است.

ما یک تیم متخصص حرفه ای داریم که پروژه های ICO را کاملاً بی طرفانه ارزیابی می کنند.

آیا می خواهید ICO شما توسط Coingape بررسی شود؟ به ما خبر دهید

احتیاط: Coingape بررسی پروژه ICO را فقط به منظور اطلاع رسانی منتشر می کند. این دعوت برای سرمایه گذاری نیست. هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، ارزیابی فردی خود را انجام دهید و با یک مشاور مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map