بررسی EtherInc ICO و تجزیه و تحلیل کامل

بررسی EtherInc ICO & رتبه بندی

بررسی اجمالی

امروز ، شما در حال بررسی پروژه ای هستید که ادعاهای بزرگی را با گفتگوهای بزرگ نوید می دهد اما در اصل چیزی کاملاً سطحی نیست. دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ جهان Ethereum بستری است که می توان برنامه های غیرمتمرکز بر روی آن ساخت. این ICO جدید در حال فروش است که Ethereum با قول ارائه نسخه بسیار بهتر و سریعتر به تصویر کشیده شده است.

واقعاً؟ خوب ، بیایید ببینیم که چگونه به آن دست می یابد؟ بیایید به ما برویم بررسی EtherInc ICO تا بفهمیم که در واقع چقدر خوب است!

EtherInc: آیا کد اصلی وجود دارد?

EtherInc چنگال Ethereum است که با محافظت مجدد ایجاد می شود و تمام قابلیت های بلاکچین Ethereum را دارد و در عین حال چندین روش را بهبود می بخشد..

این پیشرفت ها چیست?

بیا یک نگاهی بیندازیم:

این شرکت ادعا می کند که زمان بلوک را از 15 به 6 ثانیه کاهش می دهد ، و فکر نمی کنید اگر دستیابی به آن خیلی آسان بود ، Ethereum این کار را خودش انجام می داد. ظاهراً ، آنها نتوانستند!

دوم ، 6s های ادعا شده هیچ مدرکی ندارند. در حقیقت ، هیچ چیز درباره چگونگی برنامه ریزی تیم برای رسیدن به این هدف وجود ندارد.

ما واقعاً دوست داریم جواب “چگونه” را بدانیم!

علاوه بر این ، پیشرفت ها در معاملات شبکه در ثانیه 2.5 برابر و سرعت تأیید معامله 2.5 برابر خواهد بود ، که نوعی از همان موارد است.

در مورد افزایش پاداش استخراج توسط 2.5x ، این هیچ ارزشی برای شبکه ندارد. حذف پاداش عمو استخرهای کوچک استخراج را از بین می برد که استخراج متمرکز را افزایش می دهد در حالی که امنیت را کاهش می دهد.

اجرای عرضه محدود برای سکه های قابل استخراج نکته خوبی است اما باز هم پیشرفتی نیست.

عدم وجود پهنای باند ، قیمت بالاتر GAS و مقیاس پذیری در بلاکچین Ethereum دلیل اصلی بلاکچین EtherInc ، تیم حتی در مورد حل این مسائل صحبت نمی کند.

اکنون ، زمان ارزیابی است!!

 • یک نامه سفید با پرکننده ها

کاغذ سفید EtherInc ICO از مواد پرکننده تشکیل شده است. به جای صحبت در مورد معامله واقعی ، همه چیز در سطح زمین است.

هنگامی که نگاهی به مخزن GitHub این پروژه انداختیم ، از 12 مورد اضافی ، 11 مورد آن چنگال بلاکچین ، اکسپلورر ، پلاگین و کیف پول Ethereum است..

هیچ اطلاعاتی در مورد بودجه بندی وجوه فروش توکن وجود ندارد ، که نکته دیگری در برابر آنها است.

 • تیم: کمبود تخصص فنی

تیم EtherInc متشکل از 8 نفر است که شامل توسعه دهنده ، طراح گرافیک ، مدیر بازاریابی و افسران انطباق با نیمی از تیم دارای تجربه کار با بازیکنان بزرگ در بازار است ، هرچند در چه ظرفیت ، ایده ای ندارد ، در حالی که نیمه دیگر فاقد ایده است خیلی برای لاف زدن.

بررسی Etherinc ICO - EincEINC ICO – تیم

تارون مالک – مدیر عامل شرکت, وی که فارغ التحصیل مدرسه تجارت ملبورن است ، قبلاً با PwC ، SwissRe ، Johnson کار کرده است & جانسون و بیوژن.

سوریانش کومار – CTO, Suryansh ترک تحصیل در دانشگاه است که تعدادی از محصولات مانند Piplity ، OBTrack و Codepanel را تاسیس کرده است..

Cernat Constantin – توسعه دهنده بلاکچین, Cernat یک توسعه دهنده نرم افزار است که قبلاً در Bitron ، Biesse Solution و Continental AG کار کرده است.

این تیم به شدت متمرکز بر بازاریابی است. این را می توانید از این واقعیت بدانید که صفحه GitHub هیچ مشارکت کننده ای ندارد اما گروه تلگرام آن بیش از 14 هزار عضو دارد. ناگفته نماند که اعضای تیم تجربه زیادی در زمینه فناوری ندارند.

بررسی EtherInc ICO - جزئیات EincEINC ICO – جزئیات

 • مدل تجاری

سکه های ETI (EtherInc) سوخت رمزنگاری شده و تسهیل کننده های رانندگی برای سکه ها هستند بلاکچین EtherInc. به دلایل زیادی از این سکه ها استفاده می شود ، برای مبتدیان ، شما نیاز به پرداخت هزینه های معامله دارید. علاوه بر این ، سکه های ETI برای استقرار سازمان های elnc ، ایجاد پیشنهادات elnc ، پرداخت حقوق و پرداخت ها ، رأی دادن به پیشنهادها ، اجرای Dapps و انجام ICO (DAICO) در بلاک چین مورد استفاده قرار می گیرد..

 • فناوری پشتیبانی: بلاکچین EtherInc

“EtherInc Blockchain به عنوان چنگال Ethereum در بلوک 5078585 ایجاد شد.”

EtherInc ICO در حال توسعه بلاکچین خود است و قبلاً Mainnet و Ropsten (شبکه آزمایشی) خود را در ماه فوریه راه اندازی کرده است. به گفته این تیم ، آنها حدود 7 گره در Mainnet و 3 گره در Ropsten راه اندازی کرده اند که در GitHub موجود است.

شبکه بلاکچین EtherInc دارای یک زبان برنامه نویسی داخلی است که به این معنی است که هر کسی در اکوسیستم می تواند قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز را با قالب های معاملاتی و توابع انتقال خود ایجاد کند..

این پروژه ضمن ذکر منطقه ممنوع برای ایالات متحده آمریکا ، لیست سفید ارائه می کند و از الزامات KYC پیروی می کند.

 • انعطاف پذیری فروش رمزنگاری

این شرکت استرالیا است.

این تیم 8 مشاور دارد که از بخشهای مختلف هستند. فناوری ، بازاریابی و امور مالی و همچنین با بازیگران بزرگ صنعت نیز کار کرده است.

توزیع توکن

از کل تأمین 997،528،142 ETI ، 9.78 درصد یعنی 97،528،142 ETI در زمان چنگال به نسبت 1: 1 به دارندگان اتریوم توزیع می شود. حدود 45 درصد از کل عرضه رمزها برای فروش سکه فراهم می شود. 100 میلیون سکه ETI به مشارکت استراتژیک برای ساخت و پرورش اکوسیستم ETI تعلق می گیرد. حدود 10 درصد از سهام برای توسعه آینده اختصاص داده می شود که برای 5 سال و 10 درصد دیگر برای صندوق راه اندازی شده است که سازمان خود را در پلت فرم einc.io ثبت می کند..

15 درصد باقیمانده به جامعه النسی تعلق می گیرد که توزیع بیشتر آنها داده می شود. از این 150،000،000 سکه ETI ، بزرگترین قطعه 40 درصدی سکه به توسعه النس اختصاص می یابد در حالیکه کمترین یعنی 5٪ به مشاوره اختصاص می یابد. تیم elnc 25 درصد سهم و بخش بازاریابی پروژه 10 درصد و 20 درصد باقی مانده مربوط به ذخایر است.

 • پذیرش جامعه

در مورد فعالیت های جامعه ، این پروژه با بیش از 5 هزار دنبال کننده ، Bitcointalk ، Youtube ، Medium ، Reddit ، GitHub و Mail در توییتر در دسترس است. آنها نزدیک به 14،500 عضو در تلگرام دارند.

EINC ICO - رتبه بندی

میانگین امتیاز: 6.6 / 10

 • نقشه راه

مرحله پروژه:

نقشه راه این پروژه از Q3 2017 آغاز می شود ، شامل eInc Dapp ، بلاکچین ، کیف پول و استخراج ، که همه چنگال Ethereum هستند. در حال حاضر ، این یک مرحله ساخت جامعه است و شروع به فروش می کند.

پرچم های قرمز:

این پروژه بهبودهای معتبر و اساسی را در چنگال پیشنهاد نمی کند ، حتی بنیانگذار این پروژه نمی تواند پاسخی در مورد آنچه EtherIc دقیقاً می تواند ارائه دهد و Ethereum نمی تواند ارائه دهد..

پاسخ او,

“تفاوت عمده بین Ethereum و eInc این است که eInc فقط یک بلاکچین برای اجرای برنامه ها و قرارداد هوشمند نیست بلکه سازمان ها را اداره می کند. eInc اکوسیستمی است که سازمانهای غیرمتمرکز می توانند در آن شکوفا شوند. “

واو ، در بدترین حالت ، معنی دار و توضیحی است! تفاوت در این کار با استقرار یک قرارداد هوشمند در بلاکچین اتریوم است.

یادداشتی برای سرمایه گذاران: “نه” مسطح

یک چنگال اتریوم که نتیجه جدیدی ندارد. تک تک پروژه ها از این زمان تاکنون چنگال Ethereum بوده و هیچ اضافی از EtherInc وجود ندارد. تیمی که علاقه خاصی به فناوری و زنجیره بلوکی ندارد ، در کل به نظر می رسد بازاریابی و بسته بندی خوبی داشته باشد.

مقاله سفید هیچ ارزشی ندارد ، فقط پرکننده است. به نظر می رسد این تیم از عدم دانش کافی در جامعه درباره Ethereum بهره می برد و همه آنچه Ethereum ارائه می دهد را در یک بسته جدید ارائه می دهد.

روش شناسی

برای رتبه بندی ICO ، ما لیستی از پارامترها را دنبال می کنیم که اساساً KPI ها (شاخص های عملکرد کلیدی) یک پروژه هستند:

 • کاغذ سفید – در دسترس بودن کد یا نمونه اولیه ، تجزیه بودجه ، کیف پول برای فروش گسترده
 • مشخصات تیم – قدرت و شهرت تیم
 • مدل تجاری – مسئله حل شد ، هدف & سودمندی رمز و مدل اقتصادی
 • فناوری پشتیبان – زیرساخت بلاکچین ، وضوح شرایط & شرایط و نرم افزار توکن
 • انعطاف پذیری فروش رمزنگاری – ادغام ، توزیع رمز ، خطرات قانونی و جنبه امنیتی
 • پذیرش انجمن – وضوح & فراوانی ارتباطات و حضور رسانه های اجتماعی

با پرسیدن سوالات صحیح ، ما یکپارچگی و دوام خود را حفظ می کنیم بررسی ICO در حالی که از یک روش رتبه بندی پیروی می کنید که بر اساس اهمیت یک عامل خاص استوار است. به عنوان مثال ، عناصری مانند سودمندی رمز و تفکیک وجوه بیشترین اهمیت را به خود اختصاص داده اند در حالی که اعتبار و برنامه ریزی اعضای تیم برای جذب پایگاه کاربر از اهمیت متوسط ​​برخوردار است.

ما یک تیم از متخصصان قوی داریم که امتیازات را می دهند پروژه های ICO به روشی کاملاً بی طرفانه.

آیا می خواهید ICO شما توسط Coingape بررسی شود؟ به ما خبر دهید

احتیاط: Coingape بررسی پروژه ICO را فقط به منظور اطلاع رسانی منتشر می کند. این دعوت برای سرمایه گذاری نیست. هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، ارزیابی فردی خود را انجام دهید و با یک مشاور مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner