بررسی و تجزیه و تحلیل کامل DIGIPULSE ICO

سلام بچه ها! اگر شما یک ستایشگر دنیای رمزنگاری هستید ، حتماً در مورد ICO چیزی شنیده اید و اگر یکی از کسانی هستید که به طور مداوم به دنبال ethereum بزرگ یا بیت کوین هستند ، در مکان مناسب هستید! پس امروز کوینگپ تیم شما را از طریق یکی از دویدن های موفقیت آمیز راهنمایی می کند DigiPulse ICO. اگرچه هیچ استاندارد استانداردی برای سنجش ICO وجود ندارد ، سعی خواهیم کرد این ICO را در برابر برخی از پارامترهای متخصص انتخاب کنیم تا تصویری روشن ارائه دهیم.

بررسی Digipulse ICO

اگر نگران از دست دادن دارایی های دیجیتالی خود هستید یا اگر فکر انتقال آنها به وراث قانونی آن باعث آزار شما می شود ، این یکی از ارزیابی های ICO است که نباید از آن صرف نظر کنید..

ارزهای رمزنگاری شده در ساخت یک مرحله نمایشی در دهه گذشته کاملاً موفق بوده اند ، و گرچه این ارزهای رمزنگاری شده به عنوان گزینه های مناسب برای سرمایه گذاری مناسب برای سرمایه گذاران عصر جدید عمل می کنند ، اما اینها هنگام ایجاد دارایی برای نسل آینده بی عیب و نقص عمل می کنند. با این حال ، یک مسئله اساسی وجود دارد که بیشتر در بحث آن کوتاهی می کنند ، که انتقال ارث او به وراث قانونی آن است.

DigiPulse برای حل این مشکل دقیق شما اینجا است. اساساً ، در حالی که آنها اولین کسی خواهند بود که به مسائل مربوط به افزایش سرعت می پردازند ، آنها برنامه ریزی کرده اند تا با ایجاد زیرساختی که آنها در تلاش هستند تا به یک استاندارد صنعت رمزنگاری برای نسل های آینده تبدیل شود ، اطمینان حاصل کنند که دارایی های دیجیتال شما به وراث قانونی آنها می رسد. بیا.

DigiPulse در تلاش برای حل آن است

مدتی پس از معرفی بلاکچین و بیت کوین در سال 2009 طول کشید تا مردم همان مورد را بپذیرند. اما اکنون همه چیز تغییر کرده است ، زیرا این ارزهای رمزپایه هستند که در سناریوهای فعلی نقش گزینه های عمده سرمایه گذاری را بازی می کنند. با این حال ، همانطور که معرفی شد ، این ارزهای رمزپایه نقصی در آنها وجود دارد ، و موردی که تیم DigiPulse به آن پرداخته است ، چیزی غیر از نقص افزایش سرعت نیست ، به عنوان مثال اگر صاحب دارایی دیجیتال (کیف پول دیجیتال) نتواند دسترسی به همان یا به دلیل مرگ یا حتی در صورت از دست دادن حافظه ، این دارایی ها برای ارائه دهنده خدمات منتخب برای مدت زمانی که از نظر شرایط و ضوابط مشخص شده است باقی می مانند و پس از آن این دارایی ها دوباره به حالت شرکت ثبت شده.

مدل تجاری – با هزینه اشتراک ماهانه یا سالانه (ارز DGP یا ارزهای فیات برای یک هزینه معتبر هستند) سازمان DigiPulse بر روی پلت فرم SaaS کار می کند. با این حال ، اگر کاربر گزینه DGP token را برای پرداخت هزینه انتخاب کند ، 50٪ کمتر برای همان بازه زمانی در مقایسه با ارز فیات پرداخت می کند. اگرچه مطمئن هستیم که این مرحله از تیم DigiPulse در افزایش شناخت سکه کمک خواهد کرد ، اما همین امر همچنین به مردم انگیزه می دهد که رمز را استخراج کنند تا از خدمات رایگان بهره مند شوند..

فناوری DigiPulse – کاربر کسی خواهد بود که تصمیم می گیرد با کدام ادغام می خواهد حساب خود را متصل کند و روشی که می خواهد فعالیت خود را پیگیری کند (حتی دوره عدم فعالیت که باعث ارسال داده می شود). این سیستم عامل به طور خودکار وضعیت کاربر را با هر سه ، برنامه دسک تاپ ، یکپارچه سازی های تحت وب و برنامه تلفن همراه ایجاد می کند.

انتقال دارایی صورت می گیرد – با امکان تأیید شدن با و بدون شناسه کاربر ، DigiPulse اطمینان حاصل می کند که کاربران (که بدون شناسه وارد سیستم می شوند) می توانند با بازی در نقش یک مجری دیجیتال ، انتقال دارایی ها را به شخص سوم انتخاب کنند. در حالی که اگر کاربر با پشتیبانی شناسه بخواهد وارد سیستم شود ، اطلاعات با پشتیبانی از اطلاعات ارائه شده توسط دارنده اصلی دارایی مستقیماً به وراث منتقل می شود.

کاربر DigiPulse می تواند برای هر طاق یکی از دو گزینه را انتخاب کند و همان مورد به صورت مخفی نگه داشته خواهد شد ، این بدان معناست که هیچ کس به جز دارنده دارایی یا وراثت (پس از ایجاد طاق) به اطلاعات دیگری دست نخواهد یافت. با این حال ، اگر در حال ساخت تصویری هستید که این روند به شکلی چند وجهی از آنچه تصور کرده اید ، نیست ، در نتیجه اشتباه می کنید. با رسیدن به دوره عدم فعالیت ، DigiPulse با روند یافتن محل نگهداری حساب کاربری شروع می شود ، وقتی تأیید می شود که وارث باید در موقعیت قرار گیرد ، بسته به نوع ادغام مرتبط یکی از سه سناریو اعمال می شود.

وضعیت پروژه 

• با یک سیستم عامل توسعه یافته ، DigiPulse منتظر نسخه بتا است که پس از چند ماه پس از پایان عرضه اولیه سکه برنامه ریزی شده است.

• برنامه تلفن های هوشمند آماده است و منتظر عرضه در فروشگاه های برنامه است.

• DigiPulse ، تیم قصد دارد سطح امنیت PCI DSS را با گواهینامه مناسب تنظیم کند. PCI DSS یک نوع صدور گواهینامه معمول توسط بانک ها و سایر صنایع مالی است که نیاز به یک حسابرسی قوی و محافظت از PII (اطلاعات قابل شناسایی شخصی) دارد.

• در حال جمع آوری تیمی از متخصصان متخصص در زمینه IT ، قانون و حوزه Cryptocurrency

• خدمات شریک اول خریداری شده – Coinbase 2 مستقر در سانفرانسیسکو (ارائه دهنده کیف پول Cryptocurrency DigiPulse را واجد شرایط انتقال دارایی به ارزش 50،000 USD از طرف کاربر کرده است)

• مفهوم اصلی این پروژه در سال 2016 در لتونی (توسط “APNIKA”) راه اندازی شد ، از دیمیتری دمنتیف-ددلیس که دارای دانش فنی و روانی عمیق جمع آوری کمک مالی است ، ارائه شد..

• DigiPulse صرفه جویی نخواهد کرد – DigiPulse معتقد است که سپرده هیچ لایه اعتبار دیگری اضافه نمی کند ، بلکه خود کار خود را از کار می اندازد.

• در طی فروش گسترده ، وجوه به یک قرارداد اختصاص می یابد و پس از آن به یک کیف پول چند سیگاری اختصاص می یابد

• جزئیات مربوط به وجوه جمع آوری شده در وب سایت و در روزنامه سفید توضیح داده شده است

اکنون زمان ارزیابی است!

  1. تیم پشت Digipulse

بدون شک ، این تیم که ما در مورد آن بحث خواهیم کرد معتقدند که داشتن یک ارتباط مناسب پس از همه نه تنها آنها قادر به توضیح محصول خود به ساده ترین شکل ممکن بودند بلکه در تأمین نیاز آن نیز کمک کردند. هنگامی که از او خواسته شد با ساده ترین کلمات ممکن توضیح دهد ، این پروژه را به عنوان “آخرین اراده دیجیتالی” توضیح داد.

در حقیقت ، وقتی نورموندز از آنها درمورد تیمشان چه چیزی گفت ، از ما گفت که “در حالی که تیم تازه وارد” صحنه “رمزنگاری شده است ، اما ما از صحنه های راه اندازی و بانکی استقبال می کنیم که به داشتن سخت کوش ترین مردم. آنچه را که از اعتبار مستقیم برخوردار نیستیم ، با سخت کوشی درمورد هدف خود و ایجاد این سرویس پوشش می دهیم. “.

بررسی Digipulse ICOبررسی Digipulse ICO

دیمیتری دمنتیف-ددلیس, بنیانگذاران & CTO – با هدف به دست آوردن دانش بهتر در مورد رفتار مردم ، دیمیتری در حال حاضر کارشناسی نیمه وقت خود را مدیریت می کند. در زمینه روانشناسی او واقعاً معتقد است که این نسل نیمی از عمر خود را به صورت آنلاین و نگهداری و تولید دارایی های دیجیتال سپری می کند و شکی نیست که نسل آینده (نسل) بیشتر هزینه خواهد کرد. از آنجا کاملاً مهم است که این دارایی ها نه تنها تأمین شده بلکه در اختیار وراث قانونی آنها قرار گیرد. دیمیتری در حالی که در بخش جمع آوری سرمایه برای دانشگاه ها کار می کرد ، دانش و مهارت ادغام دو جهان (رفتار دنیای واقعی و قلمرو دیجیتال) را با هم کسب کرد. همچنین قراردادهای صدور رمز و نرم افزار واقعی صدور رمز را نوشت.

Normunds Kvilis ، بنیانگذار مشترک & مدیر عامل – با مدرک کارشناسی ارشد در اقتصاد و تجربه کار به عنوان تحلیلگر در یک بانک پیشرو اسکاندیناوی که در آن او بهترین فرصت های سرمایه گذاری و تجزیه و تحلیل بازار مالی را متمرکز کرده است. نورموندز همیشه ارزهای رمزپایه را در لیست اولویت های خود نگه داشته است. به همین دلیل او قادر است مشکلات را درک کند و روی راه حلها کار کند.

2. در دسترس بودن نمونه اولیه یا کد – طبق آنچه ما از طریق Normunds دانستیم ، آنها یک نمونه اولیه برای سیستم عامل پشت سرویس در مرحله آلفا دارند. در حال حاضر ، تمرکز آنها بر ICO است و توسعه دهنده در حال نوشتن کد قرارداد هوشمند است که قرار است طی دو روز آینده برای بررسی در جامعه منتشر شود.

موارد بسیار کمی وجود دارد که بتوانیم بگوییم در مورد محصول به شکل مصورترین شکل ممکن توضیح داده شده ایم ، با این حال ، این تیم همین کار را می کند. همانطور که وقتی از آنها پرسیدیم آیا ایده ای که روی آن کار می کنند ارزش سرمایه گذاری دارد ، نورموندز به ما گفت ، “اول ، این یک سرویس را ایجاد می کند که در این صنعت از دست رفته است. همه درگیر تعقیب سود هستند ، اما این یک مسئله واقعی است که باید به آن توجه شود – ما قصد داریم آن را به درستی توسعه دهیم. دوم ، به دلیل اینکه میزان خدمات ما و پایگاه کاربر افزایش می یابد ، سکه های بیشتری در دسترس خواهد بود و برای پرداخت هزینه خدمات ما استفاده می شود.

بررسی Digipulse ICOبررسی Digipulse ICO

عمومی یا مبهم – تیم به هیچ وجه محدودیتی برای افرادی که می توانند شرکت کنند نداشته است. به عبارت ساده تر ، آنها در حال کار بر روی این پروژه با هدف کمک به جامعه هستند. با این حال ، آنها با این واقعیت موافق هستند که گرچه برای همه مناسب نخواهد بود ، اما آنها آرزو دارند بهترین تجربه را برای کسانی که برای انتقال دارایی خود ارزش قائل هستند ، ایجاد کنند..

در حالی که آنها قصد دارند با دفاتر اسناد رسمی و دلالان بیمه که از قبل مشتری مستقر دارند تماس بگیرند و با آنها کار کنند. DigiPulse یک برنامه اقدام دوم نیز دارد ، که نزدیک شدن به خدمات دیجیتال و ارائه مشارکت (مانند coinbase) است. طبق هر تیم ، ICO به آنها اهرم کافی (حمایت جامعه) را می دهد تا بگوید که آنها این مسئله را بهبود متقابل مشکل موجود می دانند.

3. هدف رمز – هدف از این توکن این است که به تیم کمک کند تا بفهمد چه کسی کمک کرده است و همچنین به عنوان یک ورودی در استخر سکه های آنها نیز کار می کند. به عبارت ساده ، نشانه ها مانند یک کلید کار می کنند که به کاربر اجازه می دهد به سکه های DigiPulse دسترسی پیدا کند.

به عنوان مثال ، در صورت احساس نیاز به سرویس DigiPulse ، می توانید با پرداخت هزینه اشتراک از آن استفاده کنید ، اما اگر زودتر کمک کرده باشید ، سکه به دست می آورید (اگر رمز را در دست داشته باشید) و از این طریق فقط یک مورد ساخته اید پرداخت در ابتدا.

• سکه های اضافی را می توانید برای دریافت درآمد اضافی در صرافی ها بفروشید.

• Token همچنین عملکرد “استخراج غیرفعال” را اعطا می کند ، که به شما امکان می دهد سهم مناسبی از سکه ها را از استخر استخراج جمعی بدون نیاز به استخراج واقعی آنها دریافت کنید..

4. مدل اقتصادی – هنگامی که از او خواسته شد یک مدل اقتصادی مناسب را توصیف کند ، نورموندز به ما گفت “خدمات ما برای دو نوع مشتری استفاده می شود: مشتریانی که در ICO شرکت کرده اند و آنهایی که شرکت نکرده اند. بنابراین من با مورد دوم شروع می کنم. افراد می توانند با استفاده از فیات و ارزهای رمزپایه (اشتراک ماهانه ، سالانه) در خدمات ما مشترک شوند. در این حالت ، ما سود کسب می کنیم که بیشتر برای تأمین سوخت رشد و عملکرد شرکت مورد استفاده قرار می گیرد.

بنابراین ، هرچه نیاز به سرویس بیشتر باشد ، سکه های بیشتری استخراج می شود. و از آنجا که از آنها به عنوان وسیله پرداخت استفاده می شود ، در نهایت به DigiPulse باز خواهند گشت ، که به نوبه خود می تواند مقدار کل سکه ها را از طریق مبادلات تنظیم کند. “.

خطرات نظارتی مشهود یا واقعی ICO خود را به شهروندان ایالات متحده. این واضح و واقعی است. این خطر در این است که کشورهای دیگر می توانند از این الگو پیروی کنند.

5. جامعه سازی

با ثبت نام منظم در خبرنامه و پشتیبانی از Bitcointalks ، بسیار آسان است که بگوییم این تیم در ایجاد جامعه پیرامون محصول خود کاملاً موفق است.

برداشت ما از پروژه

ارائه راه حل برای یک مسئله یک جنبه است ، با این حال اطمینان حاصل کنید که کاربر قادر به درک همان موضوع است و خصوصیات آن را کاملاً لکه دار می کند. تیم DigiPulse کاملا سخت کار می کند تا اطمینان حاصل کند که نه تنها افرادی که دارای فن آوری هستند آنچه در دنیای Cryptocurrency اتفاق می افتد را درک می کنند بلکه همه باید از همان دانش داشته باشند.

بررسی Digipulse ICOبررسی Digipulse ICO

میانگین امتیاز: 9/10

همچنین می توانید در کانال متوسط ​​ما به آدرس https://medium.com/@coingape مشترک شوید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner