CoTrader ICO بررسی ، رتبه بندی و تجزیه و تحلیل کامل

بررسی اجمالی

سرمایه گذاری در حال حاضر یکی از مهمترین عوامل بازار ارزهای رمزنگاری شده است. اما با وجود گزینه های بسیار زیاد و خطر امنیت ، این می تواند یک کار ترسناک باشد. اکنون ، برای دموکراتیک کردن صنعت 85 تریلیون دلار صندوق های سرمایه گذاری جهانی با بلاکچین ، ICO جدیدی ، CoTrader وارد بازار می شود. با استفاده از این سیستم عامل بلاکچین ، کاربران می توانند سرمایه گذاری های خود را با شفافیت ، اثبات بازده سرمایه گذاری قبلی (ROI) یک صندوق و کنترل دارایی ها مدیریت کنند..

CoTrader: Uber صندوق های سرمایه گذاری

این بستر هوشمند صندوق ها اولین بازار کار صندوق های سرمایه گذاری بلاکچین در جهان است که برای دموکراتیک کردن صنعت وجوه جهانی 85 تریلیون دلاری در اینجا حضور دارد. با ایده برای توانمند سازی مردم ، به هر کسی امکان می دهد مدیر صندوق شود و به این صندوق های رمزنگاری پیوست.

CoTrader پروتکلی است که از طریق ارز مبادله ای رمزنگاری شده ، سهام ICO ، مشتقات و شورت های موجود در میان سایر دارایی های قابل معامله پشتیبانی می کند. صندوق های هوشمند شفاف آن مردم را قادر می سازد تا عملکرد بدست آمده از بازرگانان و هزینه های آنها را تأیید کنند.

علاوه بر این ، پروتکل وجوه ناشناس در انتظار ثبت اختراع ، ROI مدیران صندوق را بیشتر اثبات می کند اما بدون اینکه استراتژی های تجاری آنها را فاش کند.

 • یک روزنامه سفید مفصل

CoTrader اطلاعات شفاف را از طریق مقاله سفید خود ارائه می دهد. با توجه به این سند ، به راحتی می توانید وجوه مختلفی را که پروژه سعی در انتقال آن دارد ، درک کنید.

در این نامه سفید اطلاعات مربوط به بودجه بندی وجوهی که 25 درصد از بودجه برای توسعه و بازاریابی صرف می شود جمع آوری شده است. اداره ، مشوق و دادگستری هر کدام 10 درصد دریافت می کنند. 20 درصد باقیمانده به Join Ventures اختصاص می یابد.

امیدوار کننده ترین قسمت MVP است که از قبل در دسترس است و از ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند. MVP در Ethereum در testnet.cotrader.com و در شبکه اصلی در mainnet.cotrader.com.

 • مشخصات تیم جهانی

تیمی متشکل از 18 نفر با موسس بخشهایی مانند Blockchain developer، R را تحت پوشش قرار می دهد&D ، مشاور ، ارتباط ، جامعه ، بازاریابی در میان دیگران.

گری برنشتاین – بنیانگذار و مدیر عامل ، گری که از سال 2011 با زنجیره بلوک همراه بوده و با CoTrader ، گری اولین سیستم ارجاع در دنیا را در بلاکچین آورده است. یک کارآفرین سریال ، سابقه حرفه ای او در نقش های فنی و اجرایی است. در مورد صلاحیت آموزشی ، این رشته علوم کامپیوتر از دانشگاه کالیفرنیا ، سانتا باربارا است.

الیازر استین بوک – CTO ، با هدایت Draft Fantasy به عنوان مدیرعامل و CryptoFighter.io مبتنی بر Ethereum ، یک بازی قابل جمع آوری ، Steinbock سابقه تجربه قبلی را به عنوان کارآفرین و توسعه دهنده بلاکچین دارد. وی با مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر و خردسال در ریاضیات ، به عنوان توسعه دهنده در نیروهای دفاعی اسرائیل نیز خدمت کرد.

با نگاهی به تیم ، می توان گفت که تمرکز شرکت در حال حاضر بر روی بخشهای مشاوره ای جامعه است.


 • مدل تجاری: COT Token

مدل تجاری CoTrader شامل درآمد حاصل از سود سرمایه گذاری ، درصدی از هزینه عملکرد معامله گر و کارمزد اندک مانند معاملات در CoTrader DEX است..

وقتی نوبت به نشانه های CoTrader (COT) می رسد ، برای پنهان کردن استراتژی های معاملاتی لازم است. همچنین می توان با واریز علائم COT به صندوق در صندوق هوشمند سرمایه گذاری کرد. علاوه بر این ، می توان آنها را با سود خریداری کرد.

 • فناوری پشتیبان: Mainnet راه اندازی شد

CoTrader قبلاً شبکه اصلی خود را راه اندازی کرده است و در سیستم عامل خود زنده است. با این حال ، صندوق های هوشمندی که هسته اصلی پلت فرم CoTrader هستند ، یک قرارداد هوشمند Ethereum است که دارای سرمایه گذاران ، مدیران صندوق ها و سهام قابل معامله است. این صندوق های هوشمند رابط رمز ERC20 را اجرا می کنند که بیشتر بدان معنی است که سهام صندوق های هوشمند می توانند در صرافی های مشابه توکن های ERC20 معامله شوند.

 • انعطاف پذیری فروش رمزنگاری

این پروژه در حالی که شرکت کنندگان را ملزم به ارائه اسناد KYC خود برای انجام اقدامات قانونی می کند ، پاداش می دهد. در مورد کشورهای مستثنی از ورود به فروش ، ایالات متحده آمریکا ، کره شمالی و ایران هستند.

توزیع توکن

وب سایت شرکت تصویری واضح از توزیع توکن از مجموع 20 میلیون توکن COT (عرضه اولیه توکن) ارائه می دهد ، بیش از نیمی از آن یعنی 65 درصد برای خرید کاربر است. 20 درصد از این علائم مربوط به عملیات با 4 سال دوره واگذاری است. این تیم 10 درصد از علائم با 4 سال واگذاری را نیز دریافت خواهد کرد در حالی که 5 درصد باقیمانده هوا و امتیازات را در میان سایر برنامه ها پوشش می دهد.

با سقف سخت 1 میلیون دلار که 5k ETH است در حالی که قیمت انبوه 1 ETH = 1،400،000 COT است.

از طریق مبادله غیرمتمرکز ، تمرکز CoTrader ایجاد یک مزیت امنیتی برای کاربران خود است. این سیستم عامل قبلاً Cyber ​​و Bancor را هر دو مبادلات غیرمتمرکز ادغام کرده است و برای اطمینان از امنیت کامل کاربران فقط مبادلات DEX را شامل خواهد شد.

علاوه بر این ، برای ارائه یک اندازه گیری امنیتی بیشتر ، یک حساب اصلی برای نگه داشتن همه گزینه های قابل معامله در حالی که یک قرارداد هوشمند فروش آنلاین می تواند دارایی بدهی و سرمایه گذاران را ثبت کند.

 • پذیرش جامعه

تیم پروژه نسبت به پروژه خود کاملاً فعال و مشتاق هستند و برای دسترسی به مخاطبان گسترده خود در تعدادی از سیستم عامل های اجتماعی در دسترس هستند. از LinkedIn ، Twitter ، Medium ، Youtube گرفته تا Reddit ، TelegramFacebook و GitHub. CoTrader حضور گسترده ای در سیستم عامل های اجتماعی دارد ، همانطور که از وجود بیش از 70000 عضو در تلگرام ، بیش از 45000 فالوور در توییتر ، حدود 21000 مشترک در Reddit ، 30600 در YouTube و 40،000 دنبال کننده در فیس بوک ، تمرکز بر جامعه ، مشهور است مطمئناً برای شرکت در حال پرداخت است.

 • نقشه راه

مرحله پروژه:

در حال حاضر ، این شرکت تنها مراحل عمده را در نقشه راه خود به اشتراک گذاشته است. آنها دقیقاً قبل از راه اندازی شبکه اصلی در ژانویه تا ژوئن 2018 شروع به انتقال به مرحله بعد از شبکه اصلی کردند. در ژوئن سال جاری ، CoTrader در Mainnet به طور مستقیم وارد بازار Goto شد.

در حال حاضر ، این پروژه در مرحله فروش گسترده است در حالی که ماه آینده شاهد پشتیبانی بیشتر DEX از آنها خواهیم بود.

یادداشتی برای سرمایه گذاران

CoTrader با ایده ای خوب شروع خوبی دارد. این شرکت یک بازار بزرگ را هدف قرار داده و مخاطبان زیادی برای جذب دارد. با راه اندازی MVP خود و ادامه کار در شبکه اصلی خود ، گام های مترقی برداشته است. با این حال ، نقشه راه پروژه کوتاه مدت است و فاقد توانایی بالقوه طولانی مدت است.

این پروژه با قوانین مشخص و دقیق همراه با تمرکز بر امنیت ، متمرکز شده است. با کسب پایگاه پیروان بزرگ در سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی ، قبلاً توجه جامعه را به خود جلب کرده است.

روش شناسی

برای رتبه بندی ICO ، ما لیستی از پارامترها را دنبال می کنیم که اساساً KPI ها (شاخص های عملکرد کلیدی) یک پروژه هستند:

 • Whitepaper – در دسترس بودن کد یا نمونه اولیه ، تفکیک بودجه ، کیف پول برای فروش گسترده
 • مشخصات تیم – قدرت و شهرت تیم
 • مدل تجاری – مسئله حل شده ، هدف & سودمندی رمز و مدل اقتصادی
 • فناوری پشتیبان – زیرساخت بلاکچین ، وضوح اصطلاحات & شرایط و نرم افزار توکن
 • انعطاف پذیری فروش رمزنگاری – ادغام ، توزیع رمز ، خطرات قانونی و جنبه امنیتی
 • پذیرش جامعه – وضوح & فراوانی ارتباطات و حضور رسانه های اجتماعی

با پرسیدن سوالات صحیح ، ما یکپارچگی و دوام بررسی ICO خود را حفظ می کنیم در حالی که از یک روش رتبه بندی استفاده می کنیم که بر اساس اهمیت یک عامل خاص استوار است. به عنوان مثال ، عناصری مانند سودمندی رمز و تفکیک وجوه بیشترین اهمیت را به خود اختصاص داده اند در حالی که اعتبار و برنامه ریزی اعضای تیم برای جذب پایگاه کاربر از اهمیت متوسط ​​برخوردار است.

ما یک تیم متخصص حرفه ای داریم که پروژه های ICO را کاملاً بی طرفانه ارزیابی می کنند.

احتیاط: Coingape بررسی پروژه ICO را فقط به منظور اطلاع رسانی منتشر می کند. این دعوت برای سرمایه گذاری نیست. هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، ارزیابی فردی خود را انجام دهید و با یک مشاور مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map