COTI ICO بررسی و تجزیه و تحلیل کامل

بررسی COTI ICO

سلام بچه ها,

به دنبال درخواست خوانندگان ، COTI را برای بررسی بعدی ICO انتخاب کرده ایم. ساخته شده بر روی یک ساختار داده DAG مانند IOTA ، ICO امیدوار کننده به نظر می رسد. بیایید عمیق شیرجه برویم تا از نزدیک بررسی کنیم.

بررسی اجمالی

صنعت پرداخت آنلاین امروز دارای میلیاردها نفر با بیش از یک تریلیون دلار حجم معامله است که انتظار می رود در سال های آینده بیشتر رشد کند. اگرچه سیستم های پرداخت سنتی آنلاین می توانند مقیاس پذیری و معاملات سریع تری را ارائه دهند ، اما آنها هزینه های بالایی را دریافت می کنند. این جایی است که ارزهای دیجیتال با تسهیل امنیت بیشتر و کارمزد پایین می توانند گزینه جایگزینی شگفت انگیز ارائه دهند. با این حال ، آنها با چالش مقیاس پذیری و میزان پایین فرزندخواندگی روبرو هستند. بررسی ICO امروز ما شرکتی است که با ایجاد یک شبکه غیرمتمرکز که مزایای هر دو سیستم را ادغام می کند ، این موانع را هدف قرار می دهد.

در ادامه با COTI ICO Review ما همراه باشید تا بدانید چگونه برای رسیدن به این هدف برنامه ریزی می کند!

تاریخ های مهم

 • پیش فروش توکن آغاز می شود: 4 ژوئن
 • لیست سفید پیش فروش Token: 21 مه تا 23 مه
 • حداکثر منبع: 2،000،000،000
 • توکن برای فروش: 600،000،000
 • کلاهک سخت: 3000000 دلار
 • قیمت: 1 COTI = 0.1 دلار
 • قبول می کند: ETH ، BTC

COTI: ارز دیجیتال ساخته شده برای پرداخت

COTI (ارز اینترنت) یک شبکه معاملات پرداخت است که توسط ارز دیجیتال بومی آن پشتیبانی می شود. این ترکیب بهترین عملکرد پرداخت سنتی و فناوری بلاکچین را برای تعیین استاندارد سیستم پرداخت دارد.

این چیزی فراتر از یک سیستم عامل یا ارز دیجیتال است ، یک اکوسیستم پرداخت دیجیتال است که شامل مدل اجماع مبتنی بر DAG ، سیستم میانجیگری ، مبادله ارز ، موتور امتیازدهی اعتماد و حاکمیت غیرمتمرکز است..

این شبکه پرداخت از طریق راه حل پرداخت فوری ، قابل اعتماد و کم هزینه تجارت جهانی کارآمد را تسهیل می کند. یک گزینه مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان ، بازارهای درخواستی و پرداخت های تلفن همراه را تسریع می کند در حالی که امکان پذیرش گسترده ارزهای دیجیتال برای پرداخت ها را فراهم می کند..

اکنون ، زمان ارزیابی است!!!

 • یک روزنامه سفید مفصل

COTI دارای یک مقاله سفید فنی دقیق به همراه دو مقاله دیگر است که شرح کلی تجارت و اقتصاد رمز را توصیف می کند. ورود به نمونه اولیه ، که بخشی جدایی ناپذیر از یک پروژه است ، در اینجا وجود ندارد. این تیم همچنین هیچ چیز در GitHub ندارد که به سرمایه گذاران چیزی مشخص برای اطمینان به آنها نمی دهد.

این پروژه همچنین شامل یک کیف پول چند ارزه همراه با خدمات حساب چند منظوره و اسکرو ارزان است ، اما اطلاعاتی در مورد اینکه بودجه اولیه به کجا می رود وجود ندارد..

بودجه بودجه ICO

این پروژه به طور واضح تقسیم وجوهی را که بزرگترین بخش وجوه را تخصیص می دهند ، یعنی 30 درصد برای R&د. 15 درصد وجوه در حالی که قانونی هستند به بازاریابی اختصاص می یابد & بخش انطباق 15 درصد دریافت می کند.

برای ایجاد یک بازار عملکردی برای COTI ، 7 درصد به بازارساز اختصاص می یابد در حالی که 8 درصد به خدمات بازرگان مانند خدمات پرچین اختصاص می یابد. 7 درصد وجوه مربوط به هزینه های عملیاتی و 7 درصد دیگر برای صندوق COTI اختصاص می یابد در حالی که 5 درصد باقیمانده درآمد فروش امنیت سایبری را هدف قرار می دهد.

 • مشخصات تیم

تیمی متشکل از 21 نفر ، COTI مطمئناً می داند که افراد برای موفقیت در اجرای یک پروژه چیزی لازم دارند. از علوم داده ، مهندسی تحقیق ، مهندسی نرم افزار ، امور مالی ، حقوقی & انطباق ، توسعه تجارت ، بازاریابی به جامعه ، اجتماعی & تیم COTI با تجربه ، صنعت ، توسعه نرم افزار و بلاکچین به خوبی تجربه شده است.

COTI ICO Review – تیم

شهاف بار گفن – مدیر عامل ، شهاف قبلاً یک شرکت تبلیغاتی رسانه های دیجیتال را تاسیس کرده و دارای مدرک کارشناسی بیوتکنولوژی و اقتصاد از دانشگاه تل آویو به همراه افسر نیروی هوایی اسرائیل (سرگرد ، ذخیره).

دکتر نیر هالوانی – CTO ، مبتکر نوآوری در یادگیری ماشین ، هوش مصنوعی و فشرده سازی داده ها ، نیر بیش از 19 سال تجربه در تیم های تحقیق و توسعه پیشرو دارد. وی دارای مدرک علوم کامپیوتر و ریاضیات و دکترای تخصصی است. در ریاضیات کاربردی.

آیدن لاکریتز – Blockchain Expert ، Idan از سال 2013 با تجربه حرفه ای به عنوان CPA در PwC و E در فضای بلاکچین است&بله.

بررسی COTI ICO – جزئیات

 • مدل تجاری

در ابتدا ، توکن های ERC20 برای ثبت رسمی توکن های فروخته شده صادر می شود. پس از راه اندازی Mainnet ، رمزهای ERC20 به رمز COTI تبدیل می شوند. همچنین پیش بینی شده است که نشانه های ERC20 حداقل در یک صرافی عمده قبل از پایان سپتامبر 2018 لیست شوند.

واحد پول محلی COTI شبکه و تعاملات بین بازرگانان ، واسطه ها ، مصرف کنندگان و اپراتورهای گره را اجرا خواهد کرد. این ارز برای اهداف مختلفی قابل استفاده است:

اگرچه شبکه COTI از ارزهای دیجیتال دیگر و همچنین فیات پشتیبانی می کند ، COTI هزینه معاملات کم تا صفر را ارائه می دهد. برای واسطه گری ، نیاز به داشتن سکه های COTI است و عملگرهای گره نیز با ارز محلی تشویق می شوند و برای تأیید هرگونه فعالیت گره به آنها بیشتر احتیاج دارند. علاوه بر این ، تمام هزینه ها فقط با سکه های COTI قابل پرداخت است و وجوه نورد بازرگان نیز در این سکه ها آورده می شوند.

 • فناوری پشتیبان گیری

دفتر توزیع شده COTI براساس ساختار داده های نمودار چرخشی (DAG) ، مشابه IOTA ساخته شده است. این ساختار به COTI اجازه می دهد تا بیش از 10000 تراکنش در ثانیه انجام دهد.

این پروژه از اقدامات مشتری شما همراه با استانداردهای ضد پولشویی پیروی می کند.

در مورد مناطق محدود ، COTI اجازه نمی دهد تعداد زیادی از کشورها در این ICO شرکت کنند. جمهوری خلق چین ، افغانستان ، بوسنی و هرزگوین ، جمهوری آفریقای مرکزی ، کوبا ، جمهوری دموکراتیک کنگو ، جمهوری دموکراتیک کره کره ، اریتره ، اتیوپی ، گینه بیسائو ، ایران ، عراق ، اسرائیل ، لیبی ، لبنان ، سومالی ، سودان جنوبی ، سودان ، سوریه ، اوگاندا ، ایالات متحده آمریکا ، وانواتو و یمن همانطور که در صفحه س FAالات متداول آن ذکر شده است.

این پروژه دارای شش پشتیبان و مشاور به غیر از تیم اصلی است که شامل دکتر مت مک بردی ، استیون هیلبرون ، آوی چسد ، استاس اوسکین ، سباستین استوپوراک و اوفیر گرترن می باشد که در زمینه سرمایه گذاری و بلاکچین خبره هستند..

 • انعطاف پذیری فروش رمزنگاری

COTI در جبل الطارق ثبت شده است که هدف آن تنظیم تنظیم تبلیغ ، فروش و توزیع رمز دیجیتال بوده است. جبل الطارق یک کشور دوست رمزنگاری است که در تلاش است تا اطلاعات کافی و متعادل را به سرمایه گذاران خریداری کننده توکن ارائه دهد.

توزیع توکن: از کل 2 میلیارد رمز COTI ، 30 درصد برای فروش توکن دولتی یا خصوصی استفاده می شود ، یعنی 600 میلیون. 440،000،000 (22٪) نشانه COTI برای توسعه و ثبات اکوسیستم ذخیره می شوند.

به تیم 15 درصد از توکن ها به عنوان غرامت برای مشارکت زودهنگام اختصاص داده می شود که به مدت 6 ماه قفل خواهد شد و سپس به صورت متناسب سه ماهه آزاد می شود.

13 درصد از نشانه ها به برنامه تشویقی بازرگانان ، شرکا ، کاربران و اعتبار سنج ها برای تصویب زودرس اختصاص می یابد که هیچ دوره قفل ندارد. پشتیبانان ، شرکا و مشاوران 10 درصد از نشانه ها را دریافت می کنند در حالی که 10 درصد دیگر به ارائه اقدامات نقدینگی اختصاص می یابد.

امنیت: در مورد امنیت مبادله ارز آن ، این صرافی یک معماری امنیتی چند طبقه را اجرا می کند که بردارهای حمله و ورودی ها را محدود می کند. تمام ترافیک در مبادله COTI با استفاده از Transport Layer Security (TLS) 1.2 (با استفاده از کلیدهای SHA256) از انتها به انتها رمزگذاری می شود و تمام اطلاعات در حالت استراحت با رمزگذاری AES-256 ایمن هستند

 • پذیرش جامعه

این تیم با در دسترس بودن در تعدادی از سیستم عامل ها مانند توییتر با 12.4 هزار دنبال کننده ، فیس بوک ، یوتیوب با 742 مشترک ، بیش از 2 هزار دنبال کننده در LinkedIn و حدود 29000 عضو در تلگرام ، رویکرد ارتباطی گسترده تری را دنبال می کند. آنها همچنین در Steemit ، Medium ، Reddit ، Bitcointalk ، Bountyox و ، GitHub حضور دارند.

 • نقشه راه

مرحله پروژه

شبکه آلفا که توسط 10 گره اجرا می شود در سه ماهه سوم سال جاری راه اندازی می شود. نقشه راه این پروژه در مورد نقاط عطف دیگر آن نیز صحبت می کند ، شبکه آزمایشی خدمات COTI در Q4 2018 انتظار می رود در حالی که Mainnet در Q2 2019 ارائه می شود.

COTI ICO Review – رتبه بندی

میانگین امتیاز: 8.2 / 10

یادداشتی برای سرمایه گذاران

COTI صنعت پرداخت آنلاین را که دارای پتانسیل بالایی است ، هدف قرار داده است. با ارائه یک راه حل کامل که مزایایی مانند تمرکززدایی ، امنیت ، کارمزد کم و مقیاس پذیری همراه با یک لایه اعتماد شده و مبادله ارز بومی را ارائه می دهد. همه اینها و تیم پویایی با جبل الطارق رمزنگاری به عنوان کشور ثبت شده خود ، COTI پتانسیل های زیادی دارد.

مهمترین مسئله عدم دسترسی نمونه اولیه ای است که نسخه آلفا آن بعد از ICO منتشر نخواهد شد.

روش شناسی

برای رتبه بندی ICO ، ما لیستی از پارامترها را دنبال می کنیم که اساساً KPI ها (شاخص های عملکرد کلیدی) یک پروژه هستند:

 • کاغذ سفید – در دسترس بودن کد یا نمونه اولیه ، تجزیه بودجه ، کیف پول برای فروش گسترده
 • مشخصات تیم – قدرت و شهرت تیم
 • مدل تجاری – مسئله حل شد ، هدف & سودمندی رمز و مدل اقتصادی
 • فناوری پشتیبان – زیرساخت بلاکچین ، وضوح شرایط & شرایط و نرم افزار توکن
 • انعطاف پذیری فروش رمزنگاری – ادغام ، توزیع رمز ، خطرات قانونی و جنبه امنیتی
 • پذیرش انجمن – وضوح & فراوانی ارتباطات و حضور رسانه های اجتماعی

با پرسیدن سوالات صحیح ، ما یکپارچگی و دوام خود را حفظ می کنیم بررسی ICO در حالی که از یک روش رتبه بندی پیروی می کنید که بر اساس اهمیت یک عامل خاص استوار است. به عنوان مثال ، عناصری مانند سودمندی رمز و تفکیک وجوه بیشترین اهمیت را به خود اختصاص داده اند در حالی که اعتبار و برنامه ریزی اعضای تیم برای جذب پایگاه کاربر از اهمیت متوسط ​​برخوردار است.

ما یک تیم از متخصصان قوی داریم که امتیازات را می دهند پروژه های ICO به روشی کاملاً بی طرفانه.

آیا می خواهید ICO شما توسط Coingape بررسی شود؟ به ما خبر دهید

احتیاط: Coingape بررسی پروژه ICO را فقط به منظور اطلاع رسانی منتشر می کند. این دعوت برای سرمایه گذاری نیست. هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، ارزیابی فردی خود را انجام دهید و با یک مشاور مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner