بررسی و تحلیل کامل BitSafe ICO

بررسی اجمالی

برای یک کاربر متوسط ​​، استفاده از بیت کوین به عنوان یک سیستم پرداخت دشوار است و ذخیره آن پیچیده است. با این حال ، این ICO جدید برای ارائه روشهای پرداخت آسان به کاربران که به طور سنتی با آنها آشنا هستند ، در اینجا قرار دارد. BitSafe ICO ارائه یک ابزار ساده ، آسان و سریع به کاربران رمزنگاری برای مدیریت پول و نمونه کارهای رمزنگاری شده آنها همراه با ارسال پرداخت ها. بیایید به ICO BitSafe برویم تا بدانیم دقیقاً چگونه به این مهم دست پیدا می کند!

BitSafe: بانک بیت کوین – ساخت بیت کوین آسان است

برای اینکه بتوانید پول خود را مدیریت کرده و نمونه کارهای رمزنگاری خود را مدیریت کنید ، Bitcoin Bank BitSafe معرفی شده است که با ارائه پشتیبانی 24 ساعته از مشتری به چندین زبان در دسترس خواهد بود..

هنگامی که نوبت به مدیریت پول شما می رسد ، BitSafe مزایای ایجاد چندین حساب ، تنظیم حساب های مشترک ، تنظیم بودجه ماهانه و جابجایی بین حساب ها را فراهم می کند در حالی که به شما امکان می دهد آخرین معاملات را مشاهده کنید.

امکان خرید و فروش ارزهای رمزپایه از طریق کارت های اعتباری و نقل و انتقالات بانکی و معامله ارزهای رمزنگاری شده علیه یکدیگر در بستر صرافی این امکان را برای شما فراهم می کند تا نمونه کارهای رمزنگاری خود را در BitSafe مدیریت کنید.

BitSafe علاوه بر این امکان معاملات فوری ، رایگان و آسان را با پرداخت مستقیم و پرداخت های مکرر فراهم می کند. طیف گسترده ای از گزینه ها ، یعنی. شماره تلفن ، آدرس ایمیل ، آدرس Bitcoin / رمزنگاری یا حساب های رسانه های اجتماعی از جمله توییتر ، فیس بوک ، یوتیوب ، Reddit و تلگرام ، می توان از هر طریق و حتی به خارج از کشور پول ارسال کرد.

 • پاک کردن & مختصر Whitepaper

BitSafe یک تصویر سفید و واضح دارد که تمام جزئیات پروژه را بدون نیاز به استفاده از بازاریابی یا حیله های بصری پوشش می دهد.

این شرکت هنوز نمونه اولیه ای از محصول خود ندارد اما جزئیات مربوط به اینکه این محصول حدود 80 درصد کامل است و در مرحله آزمایش بتا است را به اشتراک می گذارد. علاوه بر این ، افزونه های وب سایت و تجارت الکترونیکی هنوز در مرحله توسعه هستند در حالی که طبق بازخورد ، طراحی و رابط کاربری تغییر خواهد کرد.

وقتی نوبت به تخصیص بودجه می رسد ، نیمی از بودجه برای بازاریابی و مارک تجاری برای ارتقا services خدمات آن و جذب بیشتر مشاغل و کاربران استفاده می شود. بخش عمده دیگری به سمت فرآیند استخدام حرکت می کند در حالی که 10 درصد باقیمانده در صورت بروز هرگونه وضعیت پیش بینی نشده به ذخایر ارسال می شود.

 • مشخصات تیم

دین نولان – مدیر عامل, وی که از سال 2012 در صنعت بیت کوین و رمزنگاری فعالیت می کند ، تجربه مدیریت بیش از 6000 سرمایه BTC را دارد. نولان همچنین مدیرعامل یکی از اولین وب سایت های شرط بندی بیت کوین BetKing.io بود که در سال 2013 راه اندازی شد.

وب سایت یا whitepaper هیچ اطلاعات دیگری در مورد تیم پروژه ارائه نمی دهد. با این حال ، ذکر شده است که تیمی از توسعه دهندگان باتجربه در حال کار بر روی وب سایت و برنامه همراه با ابزارهای BitSafe هستند. آنها همچنین در حال انجام مراحل استخدام برای نقش های مختلف از جمله بازاریابی ، پشتیبانی و توسعه هستند.

 • مدل تجاری: سکه BitSafe (BTSC)

رمز برنامه BitSafe Coin (BTSC) برای پرداخت هرگونه هزینه در سیستم عامل استفاده خواهد شد. این هزینه ها می تواند هزینه های بازرگانان ، هزینه های برداشت ، هزینه های مبادله و هزینه های خرید و فروش در میان سایر موارد باشد.

علاوه بر این ، از طریق انگیزه 50 درصد تخفیف برای استفاده از BTSC برای پرداخت هزینه ها ، کاربران بیشتر به استفاده از رمز بومی آن سوق داده می شوند.  

BitSafe همچنین از 40 درصد سود خود برای خرید مجدد رمزهای BTSC استفاده خواهد کرد. این نشانه ها را متعاقباً سوزانده تا 60 درصد از خرید BTSC.

بیتسافه

 • فناوری پشتیبان گیری: بلاکچین اتریوم

BitSafe به عنوان بلاکچین محبوب و متداول Ethereum مورد استفاده قرار می گیرد ، به این معنی که توکن های BTSC نشانه های ERC-20 خواهد بود.

 • انعطاف پذیری فروش رمزنگاری

Bitsafe احتمالاً در انگلیس ثبت شده است تا بعداً به مالت دوستانه رمزنگاری و بلاکچین برود که همیشه این صنعت نوپا را ارتقا داده و قصد دارد به عنوان قطب صنعت رمزنگاری و بلاکچین شناخته شود..

در مورد مشاوران ، هیچ لیست در وب سایت ذکر نشده است ، اما همانطور که ذکر شد BitSafe در حال مذاکره با بسیاری از افراد است. با این حال ، آنها هنوز کسی را به عنوان مشاور رسمی امضا نکرده اند.

توزیع توکن

توکن های ERC20 BTSC در کل 100000000 تومانی در بازار دارند. فروش گسترده BitSafe ICO بزرگترین بخش رمزها را به خود اختصاص می دهد یعنی 60 درصد یا 60 میلیون. برای فروش گسترده ، بیت کوین ، Ethereum و Litecoin پذیرفته می شوند.

این شرکت 30 درصد از کل عرضه را حفظ خواهد کرد. در حالی که 10 درصد باقیمانده به مشاوران و سرمایه گذاران فرشته اختصاص می یابد.

امنیت – امنیت وجوه کاربر اولویت Bitsafe است که برای آن کیف پول سردخانه ای که همه وجوه در آن نگهداری می شود ، احراز هویت دو عاملی و دسترسی به پین ​​برای قفل کردن دسترسی به برنامه BitSafe و حساب های پنهان را شامل می شود. علاوه بر این ، تنظیم محدودیت های ارسال و اثبات توانایی پرداخت نیز ارائه شده است.

پشتیبان گیری امن نیز بخشی از اقدامات امنیتی BitSafe است که به این معنی است که اگر یک قسمت به دلیل خطر از بین برود ، وجوه کاربر همچنان قابل بازیابی است. همچنین در صورت سرقت محافظت خواهد کرد زیرا مهاجمان نمی توانند از وجوه مشتری استفاده کنند. در اینجا بذرهای پشتیبان کیف پول رمزگذاری شده و به قسمتهایی تقسیم می شوند که هر قسمت در مکانهای جغرافیایی متعدد و ایمن ذخیره می شود.

ابزارهای امنیتی با ویژگی هایی مانند لیست سفید آدرس برداشت ، ممیزی کامل

گزارش عملکردهای همه حساب ها ، لیست سفید آدرس IP و قفل های مبتنی بر مکان نیز برای ایمن نگه داشتن حساب های آنها ارائه شده است.        

 • پذیرش جامعه

تیم پروژه به ترتیب با بیش از 1500 عضو و 1400 دنبال کننده در تلگرام و توییتر در دسترس است.

BitSafe هنوز روی برنامه بازاریابی خود کار نکرده است که برای آن بیشتر استراتژی بازاریابی را اجرا می کند و برنامه را در رسانه های اجتماعی در میان سایر کانال های مربوطه تبلیغ می کند.

 امتیاز بیتسافه ICO

 • نقشه راه

مرحله پروژه:

 • این پروژه با شروع ICO خود یک نقشه راه کار و عملی ارائه می کند. در حال حاضر در مرحله شروع ICO و آزمایش بتا ، سال آینده شاهد راه اندازی وب سایت BitSafe و برنامه تلفن همراه ، بستر تبادل و سپس خدمات سرمایه گذاری و وام خواهیم بود..

یادداشتی برای سرمایه گذاران

BitSafe با برنامه ای در حال ورود به بازار است که به کاربران امکان می دهد نه تنها نمونه کارهای رمزنگاری شده خود را مدیریت کنند بلکه آنها را در بستر تبادل خود نیز معامله کنند. علاوه بر این ، بیشتر معاملات فوری و تقریباً رایگان همراه با پرداخت در خارج از کشور را امکان پذیر می کند. این پروژه با محصول خود در مرحله بتا و تمرکز بر امنیت ، با نوید و قول خود ارائه می شود.

BitSafe ICO با شروع فروش گسترده در مراحل اولیه است. بنابراین ، یک راه طولانی پیش روی پروژه وجود دارد که بسیاری از نقاط عطف به صورت راه اندازی مبادله همراه با خدمات سرمایه گذاری و وام است که می تواند آن را نسبت به دیگران ارائه دهد.

روش شناسی

برای رتبه بندی ICO ، ما لیستی از پارامترها را دنبال می کنیم که اساساً KPI ها (شاخص های عملکرد کلیدی) یک پروژه هستند:

 • Whitepaper – در دسترس بودن کد یا نمونه اولیه ، تفکیک بودجه ، کیف پول برای فروش گسترده
 • مشخصات تیم – قدرت و شهرت تیم
 • مدل تجاری – مسئله حل شده ، هدف & سودمندی رمز و مدل اقتصادی
 • فناوری پشتیبان – زیرساخت بلاکچین ، وضوح اصطلاحات & شرایط و نرم افزار توکن
 • انعطاف پذیری فروش رمزنگاری – ادغام ، توزیع رمز ، خطرات قانونی و جنبه امنیتی
 • پذیرش جامعه – وضوح & فراوانی ارتباطات و حضور رسانه های اجتماعی

با پرسیدن سوالات صحیح ، ما یکپارچگی و دوام بررسی ICO خود را حفظ می کنیم در حالی که از یک روش رتبه بندی استفاده می کنیم که بر اساس اهمیت یک عامل خاص استوار است. به عنوان مثال ، عناصری مانند سودمندی رمز و تفکیک وجوه بیشترین اهمیت را به خود اختصاص داده اند در حالی که اعتبار و برنامه ریزی اعضای تیم برای جذب پایگاه کاربر از اهمیت متوسط ​​برخوردار است.

ما یک تیم متخصص حرفه ای داریم که پروژه های ICO را کاملاً بی طرفانه ارزیابی می کنند.

احتیاط: Coingape بررسی پروژه ICO را فقط به منظور اطلاع رسانی منتشر می کند. این دعوت برای سرمایه گذاری نیست. هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، ارزیابی فردی خود را انجام دهید و با یک مشاور مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner