چگونه آدرس Ethereum خود را ایجاد کنیم

برای شرکت در فروش رمز CoinFi باید آدرس Ethereum خود را به ما بدهید. این آدرسی است که شما Ethereum را از طریق آن برای ما ارسال می کنید و رمزهای CoinFi خود را با آن دریافت می کنید.

ما با پیوند دادن این آدرس Ethereum با حساب شما در CoinFi ، میزان مشارکت شما را ردیابی می کنیم – به این روند لیست سفید گفته می شود.

به نظر می رسد که به اندازه کافی ساده است ، اما چند نکته وجود دارد که باید ابتدا مشخص کنیم:

  • فقط یک آدرس Ethereum با لیست سفید می تواند در فروش توکن شرکت کند.
  • نمی توانید با ارسال مستقیم Ethereum از صرافی مانند Coinbase ، Kraken یا هرجای دیگر مشارکت کنید. شما باید کیف پول Ethereum خود را ایجاد کنید و برای ارسال سهم خود از آن آدرس استفاده کنید.

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که دقیقاً چگونه کیف پول خود را ایجاد کنید ، چگونه Ethereum خود را از جایی مانند Coinbase به کیف پول خود بفرستید ، و چگونه Ethereum خود را با شروع فروش توکن برای ما ارسال کنید..

مرحله 1: آدرس Ethereum خود را ایجاد کنید

کیف پول Ethereum بسیار مختلفی در آن وجود دارد که استفاده از اکثر آنها مناسب است. ما MyEtherWallet را برای کسانی که با کیف پول های مختلف آشنایی ندارند توصیه می کنیم. این کاربر پسندترین است.

قابل اعتماد و متخصص https://myetherwallet.com و دستورالعمل های ایجاد کیف پول خود را دنبال کنید. اطمینان حاصل کنید که وب سایت را در موارد دلخواه خود ذخیره کنید تا دفعه دیگر که می خواهید از آن بازدید کنید ، روی پیوند فیشینگ کلیک نکنید.

1.) بازدید https://www.myetherwallet.com

2.) کیف پول خود را با یک رمز عبور قوی ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که رمز عبور را در جایی ذخیره کرده اید – هیچ عملکرد رمز عبور بازیابی وجود ندارد! توصیه می کنیم علاوه بر هرجای دیجیتالی که قصد دارید آن را ذخیره کنید ، آن را روی یک کاغذ ذخیره کنید.

3.) پرونده Keystore خود را بارگیری کنید و آن را ذخیره کنید. این فایل همراه با رمز عبور شما قفل کیف پول شما را باز می کند.

4.) کلید خصوصی خود را در جایی امن ذخیره کنید. آن را گم نکنید و این را برای ما ارسال نکنید. اگر مالک یکی از آنها هستید ، از یک چاپگر برای تهیه کیف پول کاغذی نیز استفاده کنید.

5.) در صفحه بعدی ، باید کیف پول خود را باز کنید تا آدرس خود را پیدا کنید. شما می توانید فایل Keystore را که بارگیری کرده اید بارگذاری کنید یا در قسمت Private Key که ذخیره کرده اید وارد شوید. اگر از گزینه Keystore استفاده کنید ، از شما خواسته می شود که گذرواژه خود را تایپ کنید.

6.) هنگامی که قفل کیف پول خود را باز کردید ، مانده حساب و آدرس Ethereum خود را مشاهده خواهید کرد. در این مثال ، ما بخشی از آدرس را تار کرده ایم. این آدرس Ethereum عمومی شماست که باید آن را برای ما ارسال کنید (فقط برای روشن کردن ، آدرس عمومی شما آدرسی است که با 0x شروع می شود. کلید خصوصی خود را برای ما ارسال نکنید)

اکنون آدرس Ethereum خود را دارید ، چند کار وجود دارد که می توانید با آن انجام دهید. برای شرکت در فروش توکن ما ، باید 3 کار انجام دهید.

مرحله 2: Ethereum را به آدرس خود ارسال کنید

از چیزی مانند Coinbase یا Kraken برای خرید مقداری Ethereum با دلار آمریکا یا یورو یا هر ارز محلی خود استفاده کنید. اگر Coinbase / Kraken در کشور شما کار نمی کند ، می توانید از صرافی محلی نیز استفاده کنید.

پس از خرید Ethereum ، مقدار کمی را به آدرس MyEtherWallet خود ارسال کنید.

ما برای اطمینان از اینکه با روند کار آشنا هستید و آدرس خود را به درستی کپی کرده اید ، ابتدا مقدار کمی را ارسال کنید.

برخی از مبادلات در انتقال وجوه کمی کند هستند ، بنابراین ممکن است لازم باشد 30 دقیقه یا بیشتر صبر کنید تا انتقال انجام شود.

هنگامی که Ethereum در آدرس MyEtherWallet شما نشان داده شد (همچنین به عنوان MEW شناخته می شود) ، می دانید که روند کار مفید است و می توانید باقی مانده Ethereum خود را به آدرس MEW خود ارسال کنید.

مرحله 3: آدرس Ethereum خود را به ما بگویید

هنگامی که به خود ثابت کردید آدرس MEW جدید شما خوب کار می کند ، می توانید آدرس خود را به ما بگویید (آدرس ETH عمومی شما – آدرسی که با 0x شروع می شود) و در لیست سفید قرار بگیریم. به یاد داشته باشید ، شما فقط می توانید با استفاده از این آدرس در لیست سفید به فروش توکن ما کمک کنید و این نمی تواند یک آدرس مبادله باشد (در غیر این صورت ما نمی توانیم بین افراد دیگر در بورس تفاوت قائل شویم). به همین دلیل در مراحل بالا آدرس منحصر به فردی ایجاد کردید.

برای اتمام برنامه خود ، به داشبورد CoinFi خود وارد شوید و روی دکمه سبز “پایان ثبت نام” کلیک کنید.

آدرس Ethereum خود را اینجا وارد کنید:

پس از پر کردن آن صفحه ، ما درخواست شما را دریافت می کنیم و به محض تأیید به شما اطلاع می دهیم ، با این فرض که شما از کشوری هستید که می تواند در فروش توکن شرکت کند.

مرحله 4: با شروع فروش ، کمک خود را برای ما ارسال کنید

پس از شروع فروش توکن ، شما آماده مشارکت خواهید بود! در اینجا یک گام به گام وجود دارد.

به داشبورد خود در https://sale.coinfi.com/dashboard وارد شوید

آدرس مورد نیاز برای ارسال سهم خود را در اینجا خواهید دید:

مهم: این تنها مکانی است که باید آدرس آن را پیدا کنید. افراد مختلف آدرس مشارکت متفاوتی خواهند داشت ، بنابراین به آدرس دیگری به غیر از آدرسی که در داشبورد خود مشاهده می کنید ، ارسال نکنید. این تا زمانی که فروش توکن ما زنده نباشد نمایش داده نمی شود ، بنابراین اگر اکنون چیزی در آنجا نمی بینید ، مشکلی نیست.

برای ارسال مشارکت Ethereum شما ، ما می خواهیم به MyEtherWallet.com برگردیم و از “Send Ether & برگه Tokens ”.

در صفحه بعدی ، از شما می خواهد قفل کیف پول خود را باز کنید ، دقیقاً مانند آنچه قبلاً انجام داده اید. همچنین می توانید از کلید خصوصی خود استفاده کنید ، اما در این مثال ما از Keystore File استفاده می کنیم زیرا امنیت آن بیشتر است.

بعد ، در این صفحه ، آدرس مشارکت ما را وارد کنید. این همان موردی است که در داشبورد خود در منطقه سبز پیدا خواهید کرد (همانطور که در بالا ذکر کردیم).

اطمینان حاصل کنید که قیمت گاز بیش از 50 Gwei نیست.

این به هزینه معامله کمی که استخراج کنندگان Ethereum برای انتقال می پردازند اشاره دارد.

مقدار Ethereum مورد نظر برای ارسال را انتخاب کنید (حداقل 1 ETH فقط برای پیش فروش ، 0.25 ETH حداقل مورد نیاز برای فروش گسترده) و “ایجاد معامله” را کلیک کنید. حد گاز را به 150،000 تغییر دهید.

پس از اتمام موفقیت آمیز این فرآیند ، کمک به قرارداد ما ارسال می شود و اثبات معامله را در “تاریخ معامله” مشاهده خواهید کرد.

پس از ارسال سهم خود ، 7 روز پس از پایان فروش گسترده ، رمزهای خود را دریافت خواهید کرد.

اگر در مورد این روند سالی دارید ، در صورت تمایل از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید [ایمیل محافظت شده] یا در تلگرام: https://t.me/coinfi

مشتاقانه منتظر دیدن شما در درون هستم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner