Level01 برنامه DeFi با راهنمای هوش مصنوعی را در Google Play راه اندازی می کند

سطح 01, اولین پلت فرم DeFi با تجارت مشتقات هدایت شده توسط هوش مصنوعی ، برنامه اصلی خود را در اوایل ماه جاری در فروشگاه Google play راه اندازی کرد. این پروژه که از فناوری AI برای تکمیل اکوسیستم تجارت هوشمند قرارداد خود استفاده می کند ، اکنون قرار است رد پای خود را در بازارهای بزرگ مشتقات مقیاس بندی کند. طبق اعلامیه مطبوعاتی توسط Level01 در تاریخ 10 اکتبر ، آن است برنامه تازه معرفی شده از قبل در فروشگاه Google با 2 حالت Demo و Real (پول) در دسترس است. این نرم افزار نوآوری های اساسی را که در بازارهای مالی بی نظیر است ، ارائه می دهد ، در درجه اول برای ارائه یک سیستم تجارت عادلانه خودکار برای همه.

با یک برنامه زنده در بازار ، قطعاً تقاضا برای توکن بومی پروژه “LVX” را افزایش می دهد. دارایی دیجیتالی که در DigiFinex ذکر شده است در حال حاضر حدود 0.10 دلار در برابر USDT و BTC با حجم فعال معامله می شود. لیست در Uniswap در حال برنامه ریزی است و این یکی دیگر از تقویت کننده های نقدینگی برای رمز LVX است. این رمز سودمند نقش مهمی در بستر Level01 DeFi دارد. کاربرانی که از آن برای تجارت مشتقات استفاده می کنند 50٪ هزینه کمتری دارند و می توانند آن را به عنوان میزبان اتاقهای معاملاتی در اختیار بگیرند تا از بازرگانان اتاقها کمیسیون بگیرند.

سطح 01 نیز در مقیاس قابل توجهی برای مقیاس درآمدهای خود قرار دارد ، زیرا بازارهای فارکس و کالایی را که در مقایسه با بازار نوپای ارزهای رمزپایه بسیار زیاد است ، پوشش می دهد. ارزش بازار مشتقات جهانی 542 تریلیون دلار تخمین زده شده است ، حتی درصد کمی از این رقم برای درآمد Level01 قابل توجه خواهد بود. تجارت چند بازاره باعث می شود که Level01 بتواند مشتری خود را فراتر از بازار ارزهای رمزنگاری شده گسترش دهد. قابل ذکر است ، این پلت فرم برای تسهیل مبادلات قراردادهای مشتقات در بازارهای رمزپایه و بازارهای سنتی ساخته شده است.

پیشنهاد ارزش AI در معاملات مشتقات غیرمتمرکز

برخلاف اکثر سیستم عامل های معاملات مشتقات P2P ، رویکرد قیمت گذاری Level01 کاملاً ابتکاری است زیرا این پروژه با ترکیب هوش مصنوعی ، داده های بزرگ و عدم تمرکز برای ارائه به مشتریان خود قیمت های دقیق با پیش بینی ریسک و پاداش ، در نتیجه اطمینان حاصل می کند که همه در یک سطح معامله می کنند. Level01 توانسته است از طریق هوش مصنوعی اختصاصی FairSense خود به این مهم دست یابد. الگوریتم هوش مصنوعی با استفاده از تجزیه و تحلیل جریان متقابل با استفاده از داده های زمان واقعی بلومبرگ و تامسون رویترز ، قیمت گذاری منصفانه و دقیق را برای هر دو طرف قرارداد نشان می دهد ، چیزی که قبل از این برنامه فقط برای موسسات مالی بزرگ در دسترس است. 

FairSense AI ارزش قراردادهای مشتقه اساسی را هر ثانیه تنظیم می کند و به سرمایه گذاران قبل از انطباق با قرارداد دیگر ، ارزش عادلانه مداوم به روز شده از قراردادهای مشتقه اساسی آنها را می دهد. این مشکلات رایج در تجارت مشتقات مانند لغزش ، خطاهای انسانی و دستکاری داده ها را از بین می برد. این تعدیل توسط الگوریتم هایی تنظیم شده است که به منظور ترسیم دنباله های قیمت واقعی و منصفانه در زمان واقعی ، بازارهای جهانی را به دنبال دارد. Level01 به درستی خود را “The Ultimate Fair DeFi Platform” نامید.

اولین برنامه Level01 بیشتر پیشنهاد ارزش این اکوسیستم کشف قیمت عادلانه متمرکز بر هوش مصنوعی را افزایش می دهد. به نقل از Adam Ooi ، بنیانگذار همکار, 

ما می خواهیم کمبودها و نابرابری های موجود در بازارهای مالی را اصلاح کنیم و برابری و تعادل را به همگان برگردانیم. Blockchain توانایی تکمیل چشم انداز ما را دارد تا جهان را بهتر و منصفانه تر کند. این راه اندازی در Google Play یک نقطه عطف مهم در شرکت ما است که ما را به هدف نزدیکتر می کند.”

مشارکت های استراتژیک صعودی Level01 در سال 2020

Level01 پیش از آخرین مرحله عطف خود ، به عنوان بخشی از مقیاس بندی منابع داده و اطلاع رسانی در بازار ، دو همکاری مهم را انجام داده بود. این شرکت در اوایل ماه جاری اعلام کرد که خوراک محبوب داده های بازار ارائه شده توسط Bloomberg “(B-PIPE)” را ادغام کرده است ، و این شرکت را به یکی از معدود شرکت های بلاکچین ارائه داده های معتبر از چنین منبع معتبری تبدیل کرده است..

از دیدگاه DeFi ، Level01 با یک ارائه دهنده خدمات ثروت دیجیتال پیشرو AGDelta همکاری می کند. این دو از آن زمان توانایی های خود را در تجارت P2P مبتنی بر هوش مصنوعی و توزیع های متمرکز بر داده برای تقویت نقدینگی و فراهم آوردن فرصت های پر رونق برای سرمایه گذاری پیشرفته رمزنگاری ترکیب کرده اند. مدیر عامل AGDelta ، اندرو آو ، از چشم انداز این همکاری صعودی است,

“این همکاری با Level01 Technologies یک گام منطقی برای ترکیب بهترین قابلیت های جانبی خرید و فروش نژاد برای پاسخگویی به تقاضای بازار برای فرصت های جالب توجه دارایی های خصوصی ، جایگزین و دیجیتال است. “

نتیجه

در حالی که تأثیر قیمت در رمز LVX برای نشان دادن این آخرین تحولات ممکن است زمان بر باشد ، اما سیستم عامل Level01 DeFi می تواند به دنبال پذیرش سطح بعدی باشد. افزایش کاربران می تواند در نهایت ارزش توزیع نرم افزار LVX آن را در کنار افزایش معاملات در سیستم عامل و تقاضای همان در مبادلات رمزنگاری ذکر شده افزایش دهد. با احساسات فعلی بازار نزولی ، این پتانسیل بسیار کم ارزش است و فقط صبر می کند تا این رمز در نمودارها صعود کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner