Exeedme بسترهای نرم افزاری بازی Blockchain Prolific را در Polkadot ایجاد می کند

تبلیغات پیمکس

یکی از بزرگترین اتفاقاتی که در سال جاری برای رمزنگاری رخ داده است ، علاقه سنگینی است که در پشت مالی غیرمتمرکز (DeFi) وجود دارد. بدون شک ، این نقش بزرگی در گاو نر کنونی ایفا کرد که بیت کوین و چندین آلت کوین را به بالاترین رکوردهای جدید تبدیل کرد. تلاش برای محصولات مالی غیر متولی غیر متولی به طور عمده این رالی را دامن می زند.

با حدود 13.5 میلیارد دلار در پروتکل های DeFi قفل شده است ، این فقط حدود 2٪ از کل ارزش بازار رمزنگاری را نشان می دهد. نتیجه این است که ، علی رغم 16 برابر افزایش ارزش قفل شده کل ارزش (TVL) در پروتکل های غیر متمرکز در سال جاری ، این بخش نمایشی کوچک از صنعت است و فضای زیادی برای رشد در آینده ایجاد می کند.

تمرکز به سرعت دور از Ethereum است که بستر پیشگام DeFi است. تلاش برای بلاکچین های قابلیت همکاری ، Polkadot را به بهترین زیرساخت بلاکچین برای پروژه های نوآورانه تبدیل کرده است.. پولکادوت یک مورد کاربردی قوی برای DeFi و NFTs (Tokens Non-Fungible) ارائه می دهد ، که آن را به یک بلاکچین عالی برای عالیه که به دنبال ترکیب قابلیت های Blockchain ، DeFi و NFT برای ایجاد تحول در صنعت بازی های ویدیویی آنلاین است. 

مشابه Polkastarter (شبکه بلاک چین مستقر در Polkadot) که یک DEX برای استخرهای زنجیره ای است ، Exeedme یک بستر بازی بلاکچین زنجیره ای متقابل با یکدیگر را به بیش از 2.7 بازیکن آنلاین در سراسر جهان.

چه چیزی در مورد Platform Gaming Exeedme Blockchain-powered?

پلتفرم بازی سنتی بر اساس Free2Play ساخته شده است که با تهاجم تبلیغات را در نقاط استراتژیک بازی ها به بازار عرضه می کند. ناگفته نماند که این پلت فرم بازی یک سایت تخلیه داده برای بازیکنان بی اعتمادی است که داده های آنها به مقدار زیادی استخراج می شود. 

به دلیل عدم شفافیت با سیستم عامل های بازی سنتی ، این تهدید در لبه ها و پارچه های صنعت بازی فرو رفته است که باعث شده بازیکنان تا حد زیادی از ارائه محتوای بازی رضایت نداشته باشند. با کمک محصولات غیرمتمرکز آورده شده توسط فناوری blockchain ، Exeedme در حال راه اندازی یک پلت فرم نوآورانه بازی ویدیویی است که در بالای بلاک چین Polkadot ساخته شده است. 

عالیه یک ابتکار بازی Play2Earn مبتنی بر بلاکچین را ارائه می دهد که در آن گیمرها در بازی های مورد علاقه خود دوئل می شوند ، حریف را به چالش می کشند و پاداش می گیرند. این مفهوم اطمینان می دهد که گیمرها در هنگام پرداخت هزینه برای این کار کاملاً سرگرم می شوند. با کمک فناوری بلاکچین ، Exeedme سلطه واسطه هایی را که به دلایل مختلف سایه در این امر سهیم هستند که چرا گیمرها خسارت بسیار کمی دریافت می کنند ، جدا می کند. 

پلت فرم بازی مبتنی بر بلاکچین دارای یک سیستم توزیع پاداش عادلانه است که هیچ تمایزی در سطوح ندارد ، به افراد حرفه ای و مبتدی این فرصت را می دهد تا در هنگام سرگرمی کسب درآمد کنند. 

پیش از راه اندازی پلتفرم ، Exeedme از بازیکنان برجسته درون و خارج از صنعت پشتیبانی زیادی می کند. مطابق با اطلاعات از این تیم ، غول بازی به یک همکاری استراتژیک با شرکای برجسته از جمله سرمایه Moonrock VYSYN, GBV Capital, Morningstar Ventures, سرمایه AU21, و جرقه دیجیتال سرمایه. به گفته Exeedme ، این مشارکت به سرعت بخشیدن به رشد اکوسیستم بازی آن کمک خواهد کرد:

“این شرکا به ما کمک می کنند تا هدف خود را از ایجاد یک پلت فرم مسابقات گیمر محور و مبتنی بر بلاکچین برای CS: GO و سایر عناوین برتر بازی ها درک کنیم. ما اطمینان داریم که با پشتیبانی چنین صندوق های بلاکچین فصلی به سرعت رشد خواهیم کرد و به آنها دست خواهیم یافت تمام نقاط عطف نقشه راه ما. “

این پیشرفت به عنوان یک گام مهم در سفر Exeedme به یک دنیای بازی غیرمتمرکز در نظر گرفته می شود ، به ویژه با توجه به اینکه دقیقاً قبل از لیست دارایی XED در تاریخ 30 دسامبر اعلام شده است. از این شرکای باتجربه که تجربه ارزشمندی در پشتیبانی از پروژه های برتر بلاک چین مانند Polkstarter ، Ultra ، Elrond و Reef داشته اند ، موارد زیادی برای جستجوی موارد وجود دارد.. 

چرا Polkadot Blockchain?

در صورت نیاز به قابلیت همکاری ، Polkadot خود را به عنوان بهترین گزینه موجود نشان می دهد. این امر آن را به بهترین زنجیره برای ساخت یک شبکه بلاک چین بسیار مقیاس پذیر تبدیل می کند. Polkastarter, یک پروتکل چند زنجیره ای منبع باز Sharding محبوب که انتقال زنجیره ای هر نوع داده یا نوع دارایی را تسهیل می کند ، در Polkadot ساخته شده است.

به همین ترتیب, تپه دریایی, یک موتور عملکرد هوشمند چند زنجیره ای & جمع کننده نقدینگی برای پروتکل DeFi در حال حاضر در Binance Launchpool نیز براساس Polkadot راه اندازی شده است. تصمیم Exeedme برای استفاده از Polkadot محصول تحقیق و آزمایش گسترده است. 

نگه داشتن یک برگه در مورد چقدر صنعت بازی می تواند بزرگ شود. شبکه ای بین زنجیره ای و بسیار کارآمد که توانایی مدیریت مقیاس بندی سطح بالا و توان معامله را داشته باشد بسیار مطلوب است که Polkadot را به بهترین وجهی تبدیل می کند. با تکیه بر این قابلیت ها, عالیه قرار است نوآوری های زیادی را در صنعت بازی ایجاد کند. 

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner