برنامه پاداش DGTX باعث هجوم نقدینگی شدید به Uniswap می شود

تبلیغات پیمکس

در چند روز کوتاه از زمان عرضه Digitex برنامه پاداش DGTX از طریق بزرگترین صرافی غیرمتمرکز Uniswap در جهان ، این شرکت با بیش از 27 میلیون DGTX و 1300 ETH تعهد داده شده ، به ارزش تقریبی 1.58 میلیون دلار ، شاهد هجوم گسترده نقدینگی در بازار Uniswap خود است. این تقریباً 90٪ به یکی از بالاترین APY ها در صنعت تبدیل می شود.

برنامه پاداش DGTX

برنامه تولید محصول برای همه آسان است که مستقیماً از داخل داشبورد برنامه پاداش DGTX دسترسی پیدا کنند. کاربران به سادگی باید ثبت نام کنند ، Metamask را متصل کنند ، مقدار مساوی ETH و DGTX را برای ایجاد رمزهای استخر خود در Uniswap جمع کنند و سپس آنها را به کیف پول پاداش خود واریز کنند تا پاداش های سخاوتمندانه را بدست آورند. در طول ماه اول ، Digitex 5 میلیون DGTX به شما اختصاص می دهد تا به طور متناسب بین شرکت کنندگان تقسیم شود.

آدام تاد ، بنیانگذار Digitex ، گفت: “این یک روش عالی برای ایجاد انگیزه در نقدینگی زنجیره ای برای DGTX و همچنین بازپرداخت به جامعه وفادار ما است که اجازه می دهند DGTX آنها به جای HODLing فقط برای آنها کار کند.” “امسال DeFi بسیار خشمگین بوده است و ما خوشحالیم که این نوع ابتکار عمل را به دارندگان خود و همچنین سایر فرصت های الهام گرفته از جنبش DeFi را ارائه می دهیم.”

Digitex در ژانویه 2018 با وعده حذف هزینه های کمیسیون از معاملات آتی ارزهای رمزنگاری شده در صحنه منفجر شد. ICO آن تنها در 17 دقیقه به فروش رسید و در مجموع ETH به ارزش 5.2 دلار جمع کرد. از آن زمان ، این شرکت ساخت و راه اندازی کرده است مبادله قوی با هزینه صفر با استفاده از رمز DGTX بومی خود و رابط نردبان تجاری با یک کلیک امضا.

بنیانگذار Digitex اظهار داشت ، “ما واقعاً از روند معاملات آتی Digitex خوشحالیم ، اما همچنین خیلی سریع متوجه شدیم که بسیاری از دارندگان ما به راحتی معامله گر آتی نیستند اما آنها ارزش TGTX را برای مدت طولانی می بینند -مدت نگه داشتن بدین ترتیب ما ابتکارات زیادی را برای تأمین این بازار ایجاد کردیم که به آنها امکان می دهد بدون نیاز به تجارت از DGTX خود درآمد کسب کنند. اولین آن برنامه DGTX Rewards با Uniswap است. ما شاهد نقدینگی بالا در آنجا و جذب واقعی در برنامه هستیم. “

توسعه به Digitex City

فراتر از برنامه جوایز تازه راه اندازی شده ، علاقه مندان به رمزنگاری به زودی می توانند در چندین فرصت کسب درآمد شرکت کنند ، زیرا نام تجاری مبادلات تجاری به Digitex City در 15 دسامبر انجام می شود. همراه با معاملات آتی شاخص ، بازارهای بدون هزینه با صفر خواهند بود. ، بازارهای فارکس بدون اشاعه ، و ابتکارات مختلف الهام گرفته از DeFi از سهام تا استخراج نقدینگی – همه توسط بورس تأمین می شود پایدارساز Bitcoin جدید DUSD.

تاد توضیح داد ، “ما فهمیدیم که معاملات آتی فقط آغاز کار است و اکنون ما از مفهوم هزینه صفر خود برای گسترش سودمندی DUSD و ایجاد تقاضا برای رمز DGTX 100 برابر استفاده می کنیم. به همین دلیل است که ماه آینده با فرصت های مختلف کسب درآمد برای علاقه مندان به رمزنگاری ، تنها شبکه اجتماعی اختصاصی Crypto و یک منطقه بازی ، مارک تجاری خود را به Digitex City تغییر خواهیم داد..

سوخت همه اینها توسط ارز جدید صرافی ، DUSD تأمین خواهد شد که یک دلار پایدار است و با وثیقه DGTX با نرخ 5: 1 یا بالاتر پشتیبانی می شود. کاری که ما با این کار انجام می دهیم حذف نوسانات در حالی است که معاملات آتی باعث جذابیت سیستم عامل برای معامله گران با موقعیت های بلندتر و بزرگتر می شود در حالی که تقاضا برای DUSD را افزایش می دهد و در نتیجه ارزش DGTX را افزایش می دهد. “

Digitexcity.com در حال حاضر زندگی می کند و برنامه پاداش و کیف پول DGTX را در خود جای داده است. هر کسی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد Digitex City و اقدامات مختلف مختلفی است که می تواند ارائه دهد ، می تواند در لیست انتظار ثبت نام کند. با انجام این کار ، آنها در مورد آخرین اخبار و تبلیغات شرکت به روز می شوند و همچنین می توانند برای برنده شدن جوایز ، جوایز و کالاهای Digitex City وارد شوند..

“ما معتقدیم که Digitex City” مکان “نهایی برای یافتن فرصت هایی برای کار رمزنگاری شما برای شما خواهد شد. همچنین افرادی را که می خواهند متصل شوند ، به شبکه متصل شوند ، استراتژی های معاملاتی را به اشتراک بگذارند و اطلاعات را به خود جلب کنند. حتی اگر ما به صفحه نمایش ها نقل مکان کرده ایم ، تجارت همچنان یک فعالیت اجتماعی است و ما خوشحالیم که می توانیم این عنصر را به تجارت برگردانیم و همچنین جذابیت خود را برای مخاطبان گسترده تر گسترش دهیم. “. 

در حالی که تنها سه هفته مانده است ، جالب است که بدانید میزان جذب همه این پیشنهادات جدید چقدر است و چه مدت طول می کشد تا Digitex City به هدف خود تبدیل شود و به “Crypto’s Playground” تبدیل شود.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner