Rarible Review – مقدمه ای بر محبوب ترین بازار NFT

بررسی اجمالی

تیکر RARI
قیمت 4.22 دلار
سرپوش بازار / رتبه بازار 8،824،730 USD / # 392
همه زمان بالا 10.91 دلار آمریکا
همه زمان کم است 0.264878 دلار آمریکا
عرضه در گردش 1،655،238 / 25،000،000
نوع نشانه ERC-20
نوع نشانه نشانه های غیر قابل سر و صدا (NFT)
سایت اینترنتی https://app.rarible.com/

در کنار DeFi ، Non-Fungible Tokens (NFT) یکی از بخشهای در حال رشد در اکوسیستم رمزنگاری و بلاکچین است. NFT نمایشی دیجیتالی از موارد منحصر به فرد مانند هنر ، بازی ، کالاهای قابل جمع آوری و غیره است. 

قابل جبران شدن یک بازار NFT برای کاربران است که از طریق سیستم عامل خود مجموعه های دیجیتال ایجاد و فروش می کنند. Rarible بدون نیاز به مهارت رمزگذاری ، کاربران را در ایجاد و ضبط کالاهای دیجیتالی خود تسهیل می کند. در این بررسی Rarible NFT ، ما محصول و نحوه کار آن را بررسی می کنیم. ما همچنین اصول Rarible و همچنین مورد استفاده را برای RARI نشانه اصلی آن بررسی می کنیم. 

Rarible چیست?

در اوایل سال 2020 توسط الکسی فالین و الکساندر سالنیکوف راه اندازی شد ، Rarible یک بازار منبع باز برای کاربران برای ضرب ، فروش و ایجاد مجموعه های کلکسیونی است. هر کاربری می تواند برای ایجاد و نمایش آثار هنری خود به بازار دسترسی پیدا کند. همچنین کاربران می توانند قطعات هنری نمایش داده شده را با خرید در نشانه های Ethereum جمع آوری کنند. 

این یک بازار غیر حضوری است و از این رو کاملاً در اختیار توکن خود هستید. این پلتفرم همچنین حق مالکیت معنوی (IP) را از طریق اثبات اثبات به کاربر ارائه می دهد. خریداران و فروشندگان می توانند با هزینه های تقریباً ناچیز کالاهای کلکسیونی ارائه شده در بازار Rarible NFT را معامله کنند. 

بازار NFT Rarible چگونه کار می کند?

یک کاربر می تواند مجموعه ای ایجاد کند یا در بازار Rarible جستجو کند. کاربر باید کیف پول Ethereum مانند Metamask ، Fortmatic ، Walletlink یا Walletconnect را به رابط Rarible متصل کند.. 

یک کاربر یا می تواند با استفاده از خدمات Rarible’s یک کالکشن ایجاد کند یا برای خرید یک کالای کلکسیونی دیجیتال در بازار جستجو کند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد Rarible این است که کاربر برای خلق هنر خود نیازی به تجربه رمزگذاری ندارد. 

این یک بازار آزاد است و بنابراین هر شخصی می تواند به آن دسترسی داشته باشد. رمز بومی Rarible RARI است. 

جوانب مثبت و منفی Rarible

طرفداران

 • بازار منبع باز و غیر حضوری
 • به کاربران کمک می کند تا نشانه های دیجیتالی خود را ایجاد و ضرب کنند
 • یک تجربه کاربر پسند برای غیر رمزگذار
 • تجارت همتا با همکاران با هزینه های کم NFT یا کالاهای قابل جمع آوری

منفی ها

 • بازیگران بد می توانند بازار را دستکاری کنند تا به دروغ به رمز RARI دسترسی پیدا کنند
 • این پروژه هنوز در مراحل اولیه خود است و ما نمی توانیم یک نامه سفید یا نقشه راه پیدا کنیم
 • فقط از نشانه های شبکه بلاک چین Ethereum پشتیبانی می کند

چگونه یک کاربر می تواند به RARI دسترسی پیدا کند?

رمز RARI را نمی توان مستقیم از بازار Rarible خریداری کرد. در عوض ، با شرکت در بازار از طریق روش های مختلف به آن دسترسی می یابد. 10٪ از کل تأمین RARI بود در جولای 2020 به جمع کنندگان NFT منتقل شد. پس از این ، رمز RARI به خریداران و فروشندگان بازار Rarible توزیع می شود.


هر هفته ، هر یکشنبه ، توکن های RARI از طریق فرایندی به نام استخراج نقدینگی Marketplace توزیع می شوند. در این فرآیند ، 50٪ از توکن ها به خریداران و 50٪ از توکن ها به فروشندگان بازار Rarible توزیع می شود..

ارزیابی RARI

کل عرضه RARI 25،000،000 است. توکن به روش زیر توزیع می شود:

توزیع توکن

 • 10٪ نشانه در ژوئیه 2020 فروخته شد. از این تعداد ، 2٪ به کاربران Rarible و 8٪ به همه دارندگان NFT اختصاص یافت..
 • 60٪ از نشانه ها به استخراج نقدینگی بازار اختصاص یافته است. هر هفته 75000 نشانه RARI منتشر می شود که به خریداران و فروشندگان پرداخت می شود. 
 • 30٪ از نشانه های RARI به سرمایه گذاران و تیم اختصاص یافته است. 

نرم افزار Token

RARI یک رمز سودمند است که موارد استفاده زیر را در بازار Rarible دارد. 

 • حکومت – یکی از اصلی ترین کاربردهای توکن RARI این است که به عنوان نشانه حاکمیتی در اکوسیستم Rarible عمل می کند. با استفاده از رمز RARI ، سازندگان و کالاهای قابل جمع آوری می توانند درباره عملکردهای مختلف از جمله به روزرسانی سیستم رای دهند. دارندگان رمز RARI در مورد هزینه های تجارت Rarible ، توسعه آن و ویژگی های جدیدی که باید در بازار Rarible اجرا شود رای خواهند گرفت. 
 • متصدیان – بازار Rarible با هدف ایجاد یک بازار جامعه محور از طریق دارندگان رمز RARI است.
 • آثار هنری برجسته- دارندگان رمز RARI همچنین می توانند در مورد یک اثر هنری برجسته در بازار آن رونق بخشیده و رأی دهند. 

منابع مالی

در سپتامبر 2020, Rarible بودجه خود را از CoinFund دریافت کرد, یک شرکت سرمایه گذاری بلاکچین مستقر در نیویورک. با این حال ، جزئیات و میزان بودجه اعلام نشده است. طبق بیانیه رسمی ، بودجه برای ساخت یک بازار NFT جامعه محور استفاده خواهد شد که تعامل مستقیم بین مجموعه داران و سازندگان را امکان پذیر می کند. 

تحلیل بنیادی Rarible

مبانی پروژه

Rarible یکی از اولین موارد در میان اکوسیستم NFT در حال ظهور است. علاوه بر این ، فرصتی منحصر به فرد برای خریداران و فروشندگان کالاهای جمع آوری شده برای تعامل با یکدیگر فراهم می کند. پلت فرم آن به گونه ای طراحی شده است که می تواند از پس زمینه ای غیر فنی به کاربران پاسخ دهد. با فعال کردن یک بازار متن باز ، یک جامعه فراگیر را برای شرکت در یک بازار NFT ترغیب می کند. 

Rarible همچنین قصد دارد خود را به یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) تبدیل کند. با این اختیار ، مدل حاکمیتی را با دارندگان RARI معرفی کرده است. حکم رمزی امکان مشارکت جامعه در رشد بازار را فراهم می کند. 

یکی دیگر از مزایای Rarible NFT ادغام آن با اکوسیستم DeFi است. ارتباط Rarible با طرح yInsure Yearn Finance صدور بیمه در قالب رمز را تسهیل می کند. yInsure به کاربران اجازه می دهد تا از طریق بازار Rarible از فعالیت های مختلف DeFi بیمه رمزگذاری کنند. 

تیم

وب سایت رسمی Rarible اطلاعات زیادی در مورد اعضای تیم یا بنیانگذاران آن ارائه نمی دهد. با تحقیق خارجی ، متوجه شدیم که الکسی فالین و الکساندر سالنیکوف بنیانگذاران بازار Rarible NFT هستند. با این حال ، وب سایت فاقد داده های مربوط به تیم های توسعه دهنده دیگر و بخش علامت گذاری است. 

تیم Rarible

در حالی که اطلاعات کافی در مورد الکسی فالین در دسترس نبود ، یکی دیگر از بنیانگذاران آن الکساندر سالینکوف بیش از 7 سال سابقه کار در زمینه فنی دارد. اسکندر همچنین با برخی از پروژه های برجسته رمزنگاری از جمله Humaniq همراه بوده است. 

نقشه راه

یکی از اشکالاتی که در این پروژه وجود دارد این است که فاقد نقشه راه مناسب جهت برنامه های آینده Rarible است. در حالی که یکی از جزئیات ارسال آن در مورد برخی از ویژگی هایی است که Rarible در حال بررسی آن است ، هیچ نامه سفید یا نقشه راهی با جزئیات راه اندازی یا مدت زمان این ویژگی ها وجود ندارد. یکی از پست های آن نشان می دهد که تیم Rarible در حال حاضر در حال کار بر روی مکانیسم کشف قیمت ، DeFi NFT ، برنامه تلفن همراه ، مالکیت جزئی محصولات و غیره است.. 

آیا Rarible کلاهبرداری است?

نه. Rarible یک محصول اصلی است که در ساخت یک بازار برای نشانه های NFT از جمله مواردی که موارد استفاده DeFi را تهیه می کنند ، مشارکت دارد. این یک مکانیسم ابتکاری برای خریداران و فروشندگان برای استفاده از کاربردهای فناوری بلاکچین فراهم می کند. 

با این حال ، این همچنین دارای یک شکاف در اصول و همچنین محصول ذاتی خود است. به عنوان مثال ، وب سایت آن اطلاعات کافی در مورد محصول خود ، تیم آن ، نقشه راه و غیره ندارد. بازار Rarible همچنین برای تهیه جزئیات محصول خود سفید لیست ندارد.  

آیا خطرات با استفاده از قابل رجوع وجود دارد?

آره. یکی از نقاط ضعف موجود در ساختار Rarible ، بهره برداری از سیستم عامل از طریق تجارت شستشو است. در این سناریو ، یک کاربر برای بدست آوردن رمز RARI با فریب کاری از خود هنر خریداری می کند. دستکاری در بازار و رمز RARI می تواند منجر به کاهش ارزش پروژه شود.

** میانگین امتیاز 8.2 / 10

رتبه بندی قابل قبول

یادداشتی برای سرمایه گذاران

Rarible موفق شده است سروصدایی ایجاد کند و در حال حاضر یکی از پروژه های نوظهور در زیرساخت های NFT است. این یک UI نسبتاً ساده و بصری را برای تعامل همه کاربران فراهم می کند. همچنین ، ادغام آن با موارد استفاده DeFi ، آن را به عنوان یک پروژه بالقوه جالب توجه مورد توجه قرار می دهد. 

با این حال ، در عین حال ، این پروژه راه طولانی را در پیش دارد. روزنه هایی در تجارت شستشو وجود دارد که مهاجمان می توانند از آن بهره ببرند. این پلتفرم همچنین باید برای برنامه های آینده خود یک نقشه راه درست تعریف شده داشته باشد. به طور کلی ، Rarible قطعاً یکی از پروژه هایی است که باید در آینده نزدیک مراقب آن باشید.

س Keyالات کلیدی قابل قبول ، پاسخ داده شده است.

از کجا می توان تصویر سفید Rarible را پیدا کرد?

Rarible فاقد کاغذ سفید در وب سایت خود است. 

پروژه در کدام مبادلات ذکر شده است?

رمز RARI آن از طریق مبادلات غیرمتمرکز مانند این قابل دسترسی است از او صرف نظر کنید, بالانس کننده, MXC و غیره.

آمار جامعه از این پروژه چقدر است?

از اکتبر 2020 ، 4 کانال رسانه اجتماعی Rarible وجود دارد. این شامل متوسط, توییتر, تلگرام, و اختلاف.

آیا رقبایی از پروژه Rarible وجود دارد?

در حال حاضر هیچ رقبای مستقیمی در پروژه Rarible وجود ندارد. با این حال ، تعدادی از نشانه ها و بازارهای NFT از اکتبر 2020 در دست توسعه است.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map