Nexus Mutual Review – یک محصول بیمه غیرمتمرکز مبتنی بر ارزهای رمزنگاری شده

بررسی اجمالی

تیکر NXM
قیمت 37.1 دلار
سرپوش بازار / رتبه بازار 246،077،431 USD / # 54
همه زمان بالا 75.73 دلار
همه زمان کم است 6.96 دلار
عرضه در گردش 7،520،846 / 7،520،846
نوع نشانه ERC-20
ارزش کل قفل شده 69،589،587 دلار
سایت اینترنتی https://nexusmutual.io

Nexus recetale یک محصول بیمه مبتنی بر ارز رمزپایه است که به کاربران خود در برابر آسیب پذیری های قرارداد هوشمند محافظت می کند. این از سرمایه گذاران دفی برای فعالیت های خاص در اکوسیستم رمزنگاری محافظت می کند. می توانید از آن به عنوان بیمه یاد کنید ، اما به دلیل تبعات قانونی ، تیم مجاز به نامگذاری آن نیست.

در همین حال ، این با دانش بنیادی ما از امور مالی سنتی متفاوت است. اگرچه شرکت های بیمه سنتی خدمات ضروری را ارائه می دهند ، اما آنها مانند بانک ها سود را تشویق می کنند. گاهی اوقات ، آنها می توانند سود خود را بالاتر از نیاز مشتریان قرار دهند. 

در تمام زندگی روزمره ما به بیمه احتیاج داریم. با این حال ، ما می توانیم آن را برای خدمت بهتر به مشتریان و نه شرکت های بزرگ بهبود دهیم. Nexus Mutual قبل از اینکه بتواند وضع موجود را مختل کند ، مسیری طولانی در پیش دارد ، اما در حال حاضر به ما کمک می کند تا وقایع فعلی را دوباره تصور کنیم. 

به همین دلیل است که ما تصمیم گرفته ایم پروژه مبتنی بر بلاکچین Nexus Mutual را بررسی کنیم تا امکانات بالقوه و آینده آن را بررسی کنیم.

نکات مثبت و منفی هر یک از این مدل های بیمه وجود دارد ، Nexus Mutual شامل بهترین ویژگی های هر دو است. پروژه Nexus Mutual هنوز جوان است ، از این رو ماهیت محدود برنامه های آن است. با این حال ، برنامه ها ارزش توجه ما را دارند. باید بدانید که Nexus از شما در برابر زلزله ، تصادفات رانندگی یا آسیب محافظت نمی کند. درعوض ، فقط بر روی یک مورد فقط برای استفاده از رمزنگاری متمرکز شده است. خرابی قرارداد هوشمند. 

کهنه سربازان و تازه واردین در فضای رمزنگاری درک می کنند که اکوسیستم مملو از آسیب پذیری است. شما در مورد هک صرافی ها ، یا عملکرد نامناسب کیف پول های رمز ، یا خطاهای انگشت چربی خوانده اید. در همین حال ، نگرانی مشترک امروزه ، به ویژه در امور مالی غیرمتمرکز (دفی) ، آسیب پذیری قرارداد هوشمند است. 

ما برخی از قراردادهای هوشمند را دیده ایم که توسط اشخاص ثالث قابل توجه مورد بازرسی قرار گرفته اند ، قربانی برخی حملات پیچیده شده اند. در بیشتر موارد ، هم کاربران و هم بنیان گذاران سیستم عامل از دست دادن بودجه می شوند. Nexus Mutual در تلاش است این آسیب پذیری خاص را کاهش دهد. این “جلد قرارداد هوشمند”سطح بالایی از ایمنی را برای رویدادهایی مانند هک DAO در سال 2016 برای کاربران فراهم می کند. تعاریف مشخصی از نوع رویدادها وجود دارد که حکم پرداخت آنها را دارد. 

آمارهای متقابل Nexus

و مقدار پوشش فعال برای هر قرارداد به شرح زیر است:

رابطه متقابل - فعالمنبع: nexustracker.io

کاربران برای حملات فیشینگ یا هر مشکلی که به دلیل ازدحام شبکه ایجاد شده باشد ، پرداختی نخواهند داشت. همچنین ، سخنورانی ، ماینرها و سایر نهادهای خارج از قرارداد هوشمند تحت پوشش قرار نمی گیرند. بنابراین ، همیشه مهم است که شرایط نوع پوششی را که می خواهید خریداری کنید ، بررسی کنید.  

Nexus بیمه متقابل چگونه کار می کند?

به زبان ساده ، Nexus Mutual به اعضای جامعه خود این امکان را می دهد تا Cover را در برابر خطر خاص قرارداد هوشمند خریداری کنند. این یک پیشنهاد فریبنده است ، اما چگونه این وظیفه را انجام می دهد؟ شما به آنها بروید سایت اینترنتی و از صفحه اصلی بر روی “خرید جلد” کلیک کنید. شما در مورد پروتکل خاصی که می خواهید Cover را در نظر بگیرید تصمیم خواهید گرفت. شامل کلیه پروتکل های اصلی دفی از مبادله 1 اینچی ، yEan Finance ، Opyn, و خیلی های دیگر. 

پس از اتمام آن مرحله ، برای انتخاب میزان پوشش مورد نظر و مدت زمان خود پیش بروید. بعد از اتمام این مرحله ، اگر عضوی موجود نیستید ، از شما خواسته می شود که به Mutual بپیوندید. قبل از عضویت در Nexus Mutual ، باید 0.002ETH و تکمیل مراحل استاندارد KYC / AML پرداخت کنید.. 

عضو بودن همچنین به معنای این است که شما یک هستید رمز Nexus Mutual (NXM) دارنده. همه اعضا مسئول داوری پیشنهادهای حاکمیتی ، ادعاها و کلیه ارزیابی های ریسک هستند. اعضا باید سطح ریسک مرتبط با هر قرارداد هوشمند را ارزیابی کنند. در صورت سوit استفاده ، اعضا رأی می دهند تا در مورد قانونی بودن ادعا تصمیم بگیرند و از این رو به بازپرداخت نیاز دارند. 

اعضای Nexus Mutual متناسب با میزان ایمنی که اعضا فکر می کنند قرارداد هوشمند او است ، می توانند نشانه های خود را با برخی از قراردادهای هوشمند نیز سهام کنند. هرچه رمز NXM در یک قرارداد هوشمند خاص بیشتر باشد ، خرید سایر محصولات برای اعضای دیگر ارزان تر است. از نظر تئوری ، این بدان معناست که اعضای انجمن Nexus پول واقعی را در معرض خطر قرار داده اند تا بگویند که یک هوشمند خاص کم خطر است. 

مقدار کل انباشته شدهمقدار کل انباشته شده

برای مثال ، اگر رمز NXM خود را در یک قرارداد هوشمند پر خطر قرار دهید ، اگر آن قرارداد هوشمند هک شود و ادعایی در مورد آن هک شود ، خطر از دست دادن بخشی از سهام آن را دارید..

مطابق با کیلی پتری, مدیر مشارکت جامعه Nexus Mutual ؛

هر بورسی که بتواند مشخص کند کدام قرارداد قبل از اعضای دیگر ریسک کمتری دارد ، برای سیگنال زودرس خود پاداش می گیرد. 

به محض طرح ادعا ، از دارندگان NXM خواسته می شود در مورد قانونی بودن ادعا (هک قرارداد هوشمند) رای دهند. رأی دادن مطابق با اجماع گسترده ، دارنده رمز NXM بیشتری به دست می آورد در حالی که رأی مخالف اجماع ، رأی دهنده را برای مدتی قفل می کند. هر کاربری که بخواهد ادعاهایی را خارج از تعریف پوشش قرار دهد ، ممکن است نشانه هایش از بین برود. 

موارد استفاده & عضویت Nexus Mutual

در اینجا روش های مختلفی وجود دارد که می توانید در آن پلتفرم Nexus Mutual شرکت کنید.

 1.   خرید جلد قرارداد هوشمند

اولین محصول Nexus Mutual Smart Cover Cover است که “موارد ناخواسته کد” را پوشش می دهد. 

هر عضوی که Smart Contract Cover را خریداری می کند مبلغ ثابتی را انتخاب می کند که به عنوان مبلغ پوشش شناخته می شود. اگر روند ارزیابی ادعا ادعا را تأیید کند ، مبلغ جلد پرداخت می شود. مفهوم این امر این است که پرداخت ضرورتاً برابر با ضررهای وارده بر اثر هک قرارداد هوشمند نیست. مراحلی وجود دارد که باید برای خرید جلد به عنوان اولین کاربر پلتفرم Nexus انجام دهید. 

 • در داشبورد “Buy Cover” را انتخاب می کنید
 • آدرس قرارداد هوشمندی را که می خواهید برای آن جلدی خریداری کنید وارد کنید
 • مبلغ مورد نظر را به عنوان مبلغ ثابت به صورت دای (USD) یا اتر مورد نظر خود وارد کنید.
 • مدتی را که می خواهید برای پوشش ادامه یابد وارد کنید

هنگامی که همه این کارها را انجام دادید ، در صورت داشتن ظرفیت کافی و قیمت قابل قبول ، می توانید جلد آن را خریداری کنید. اگر عضو نباشید در این مرحله از شما خواسته می شود که به عضویت Nexus Mutual درآیید. 

مزایای خرید جلد قرارداد هوشمند

خرید جلد عمده فعالیت های انجام شده توسط اعضای Nexus Mutual است. افراد برای تأمین پوشش در برابر خطرات معمول به جامعه می پیوندند. هنگامی که یک جلد خریداری شد ، کمک هزینه عضو به مجموعه سرمایه سرازیر می شود و باعث بهبود موقعیت مشترک می شود. این جلد دارای قیمت مازاد بلند مدت است که به طور مشترک در بین پایگاه عضویت تقسیم می شود.

 • ادعا کردن

دارنده جلد می تواند ظرف مدت جلد یا حداکثر 35 روز پس از دوره جلد ادعا کند. مبلغ ثابت پوشش نشان می دهد که ارزیابی ادعاها “بله” یا “نه” ساده است و میزان خسارت وارد شده را در نظر نمی گیرد. برای ارائه ادعا ، دارنده جلد باید 5٪ از رمزهای NXM قفل شده در زمان خرید جلد را به خود اختصاص دهد.

اگر 10٪ از نشانه های NXM در خرید Cover قفل شده باشد ، دارنده جلد می تواند ادعا را برای ارزیابی دو بار ارائه دهد. این “هزینه” انگیزه ای برای کاهش ادعاهای کلاهبرداری است. پس از موفقیت ادعا ، سهام به کاربر بازگردانده می شود. در همین حال ، اگر ادعا رد شود ، سهام سلب می شود. 

اگرچه در کوتاه مدت ، سایر اعضا از یک ادعای موفق واحد بهره مند نمی شوند ، اما در بلند مدت ، به نفع پایگاه عضویت برای مطالبات مشروع متقابل پرداخت می شود. بدون چنین اتفاقی ، اعتماد در سیستم از بین می رود. بنابراین مشارکت در آینده برای مشتریان جدید یا تأمین کنندگان سرمایه دشوار خواهد بود.  

 • ارزیابی ادعاها

Nexus Mutual ادعاهایی مانند شرکت های بیمه سنتی را تأیید یا رد نمی کند. در سیستم عامل Nexus ، از طریق روند رأی گیری اعضا تصمیم گیری می شود. اعضا با رأی دادن به ادعاهای ارائه شده توسط سایر اعضا در سیستم عامل ، به عنوان ارزیاب ادعا عمل می کنند. این روند رأی دادن به اعضا در مورد پرداخت ادعا یا عدم ادعا اختیار مطلق دارد و نظر آنها قطعی است. اگرچه فرصتی برای تشدید ادعا به هیچ تنظیم کننده ای وجود ندارد ، اما با مزیت انعطاف پذیری همراه است. اعضا می توانند تصمیم بگیرند مطالبات را به دلخواه خود پرداخت کنند و این شامل اعمال مثبت صلاحدید آنها می باشد. با این حال ، این ممکن است شامل پرداخت ادعایی باشد که ممکن است طبق شرایط و ضوابط سخت گیرانه رد شود ، اما ضرر واقعی وجود دارد. 

برای این کار ، باید انگیزه ای برای رأی دادن به ادعاها و همچنین یک انگیزه قوی برای کاهش فعالیت های کلاهبرداری وجود داشته باشد. برای دستیابی به این هدف ، جایزه am به کسانی که ارزیابی کننده ادعا رأی می دهند با نتیجه اجماع و مجازات افراد رأی دهنده توزیع می شود. 

اکنون ، زمان ارزیابی است!!!

 • مفهوم پروژه & فناوری پشتیبان

Nexus Mutual قصد دارد انقلابی در صنعت بیمه بوسیله قدرت انتقال شرکتها به مردم ایجاد کند. هر کسی می تواند به عنوان یک عضو عضو شود و در آن شرکت کند زیرا Mutual کاملاً متعلق به اعضای انجمن Nexus Mutual است. اعضا در ازای توکن بومی Nexus (NXM) از اتر (ETH) در استخر کمک می کنند. Nexus Mutual سیستم های پیچیده قرارداد هوشمند را در این کشور مستقر می کند Ethereum Mainnet

 • مبلغ کل قفل شده ، تسلط بر بازار و پویایی

Nexus Mutual جدیدترین پروژه مبتنی بر Ethereum شد که از نظر حجم قفل شده از شبکه Lightning پیشی گرفت. همانطور که در زمان نوشتن این پست ، Nexus Mutual حداقل 9.6 میلیون دلار دارایی قفل کرده است در حالی که Lightning Network 9.5 میلیون دلار قفل شده است.

ارزش کل قفل شده متقابل nexusمنبع: Defipulse.com

این پروژه بر صنعت مسلط بوده و از پوشش فعال 74 میلیون دلار فراتر رفته است. در حال حاضر ، Nexus Mutual 206،763 ETH را پوشش می دهد. که تقریباً 1٪ از کل بازار دفی است. 

 • بررسی پیشینه حقوقی شرکت

Nexus Mutual به عنوان یک شرکت محدود با ضمانت در انگلستان تاسیس شده است و آنها توسط سازمان رفتار مالی (بانک انگلیس) تأیید شده اند که از کلمه محافظت شده “متقابل” در نام خود استفاده کنند. به عنوان عضوی از این انجمن ، هر کاربر با داشتن حق عضویت که توسط نشانه های NXM نمایندگی می شود ، به عضوی از مشترک تبدیل می شود.

 • امنیت 

Nexus Mutual با همکاری می کند آزمایشگاه های بلاک چین Somish به عنوان یک شریک حسابرسی امنیتی. این مشارکت به Nexus بالقوه توزیع می شود تا قراردادهای هوشمند خود را توسط آزمایشگاه های Blockchain Somish کنترل کند. گزارش حسابرسی موجود است اینجا

قرارداد هوشمند در Etherscan تأیید شده است. تأیید توسط بانک انگلیس و تأیید آن در Etherscan شواهد کافی است که نشان می دهد این پروژه کلاهبرداری نیست و برای اعضا ایمن است. 

 • کاغذ سفید

Nexus Mutual یک مقاله سفید فنی دقیق دارد. ممکن است آن را بخوانید اینجا.

 • نمایه تیم

تیم متقابل NexuxNexus Mutual Team

هیو کارپاین شرکت توسط هیو کارپ ، متخصص بیمه و علاقه مند به بلاکچین از سال 2011 تأسیس شده است.

رکسانا دانیلا – رکسانا دانیلا مدیر CTO است و بیش از پنج سال تجربه در زمینه تولید و تولید محصولات نرم افزاری دارد.

اعضای هیئت مدیره شامل نیکیتا آرورا, رینیس ملباردیس, گریم تورگود و نیک مونوز-مک دونالد, کیلی پتری مدیر ارتباطات و تعامل است. بیش از 22 سال تجربه در خدمات مالی, استیو بارکر؛ بنیانگذار و مدیرعامل SwapForex به عنوان مشاور پروژه خدمت می کنند. ایوان ون نس, بنیانگذار WeekInEthereum.com ، همچنین یک مشاور است. 

 • ExchangeListing

Native token (NXM) از طریق آنها خریداری می شود وب سایت رسمی. علاوه بر این ، آن است نسخه بسته بندی شده در صرافی هایی مانند ذکر شده است Binance ، Huobi ، Uniswap ، poloniex و غیره. 

 • رقابت 

هیچ رقابت شناخته شده ای وجود ندارد 

 • پذیرش جامعه 

تیم پشتیبان Nexus Mutual دارای جامعه و ثروت بسیار ثروتمندی در سراسر مدا هستند. از جمله پیگیری های آنها در شبکه های اجتماعی می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

توییتر -13.4 کیلوگرم,

تلگرام – 2105 عضو,

اختلاف – 5،864 عضو

و غیره. 

مزایا و معایب

مزیت قابل توجه این پروژه محافظت از مردم در برابر آسیب پذیری های قرارداد هوشمند است و اعضای آن سود دارند.

با این حال ، یک نقطه ضعف در پروژه وجود دارد. رهنمودهای دقیق برای دسترسی اعضا به ادعاها ممکن است مانع دسترسی شخصی به خسارت واقعی شود. 

** میانگین امتیاز: 8/10

Nexus Mutual Rating

نظر ما در مورد پروژه

بیمه متقابل Nexus این امکان را دارد که با بیمه کردن در برابر خطرات مربوط به قراردادهای هوشمند ، فضای دفی را متحول کند. اگرچه موانع زیادی در برابر جریان کامل بیمه Nexus Mutual وجود ندارد ، اما بدون شک آینده درخشان است. 

 سوالات متداول (سQالات متداول)

 • آیا Nexus متقابل حسابرسی می شود?

بنیان گذاران برای اطمینان از عدم وجود اشکال در قرارداد هوشمند Nexus ، آزمایشات داخلی گسترده و ممیزی های خارجی را انجام داده اند. 

 • Nexus غیرمتمرکز است? 

طبق گفته این تیم ، این پلتفرم برای منافع بیشتر کاربران به ویژه به عنوان یک شرکت نوپا غیرمتمرکز نیست. با این حال ، آنها برنامه ای برای تمرکز زدایی با زمان داشتند. 

 • آیا برای خرید جلد نیاز به پیش خرید NXM دارید?

نه ، می توانید از ETH ، DIA ​​برای خرید جلد استفاده کنید. این سیستم برای تبدیل خودکار DIA یا ETH برای NXM طراحی شده است تا خریدهای پوششی را امکان پذیر کند. 

 • نحوه قیمت گذاری جلد قرارداد هوشمند?

قیمت پوشش هوشمند قرارداد با توجه به مقدار NXM ای که توسط Risk Assessors در برابر قرارداد خاص قرار داده شده است ، هدایت می شود.

 • آیا یک رویداد تولید رمز وجود دارد؟? 

هیچ رویدادی برای تولید رمز وجود ندارد. 

 • نحوه خرید جلد قرارداد هوشمند?

خرید جلد به سادگی اتصال کیف پول MetalMask در رابط کاربری Nexus Mutual است https://nexusmutual.io.

ما یک تیم از متخصصان قوی داریم که امتیازات را می دهند پروژه های DeFi به روشی کاملاً بی طرفانه.

آیا می خواهید ICO شما توسط Coingape بررسی شود؟ به ما خبر دهید

احتیاط: Coingape بررسی پروژه را فقط به منظور اطلاع رسانی منتشر می کند. این دعوت برای سرمایه گذاری نیست. هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، ارزیابی فردی خود را انجام دهید و با یک مشاور مشورت کنید.

سلب مسئولیت محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner