بررسی پلت فرم نیمبوس: اتصال اکوسیستم DeFi به دنیای مالی سنتی

اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) طی یک سال گذشته – از مرز 26 میلیارد دلار فراتر رفته است – از کمتر از 700 میلیون دلار در ژانویه گذشته ، رشد چشمگیری داشته است. با وجود رشد ناشایست در فضای DeFi ، هنوز هم یک چالش اتصال این نوآوری مالی جدید به سیستم های مالی سنتی است. 

پروژه Nimbus ، یک اکوسیستم جدید DeFi تحت حاکمیت DAO ، با ارائه یک اکوسیستم DeFi همه جانبه در همه کاربران که از رمزعبور بستر اصلی آنها ، NBU پشتیبانی می کند ، این مشکل را حل می کند.. 

راه اندازی اکوسیستم Nimbus DEFI 

نیمبوس, برای اولین بار در سال 2019 راه اندازی شد ، و به سرعت بیش از 50،000 کاربر را در سراسر جهان در سیستم عامل خود پیدا کرد. از امروز ، 27 ژانویه 2021 ، این پلت فرم رسماً اکوسیستم DeFi تحت حاکمیت DAO و رمز اصلی NBU خود را برای آغاز دوره جدید مالی آغاز می کند. 

اکوسیستم Nimbus DeFi طیف گسترده ای از توابع مالی از جمله سهام ، مجموعه پاداش ، پاداش تأمین نقدینگی و ویژگی های مبادله را به کاربران ارائه می دهد. علاوه بر این ، Nimbus با ایجاد چندین جریان درآمد برای کاربران بر اساس پیشنهادات اولیه عمومی (IPO) ، Crowdfunding ، P2P وام ، و Crypto Arbitrage-Trading به “امور مالی سنتی” متصل می شود..

نیمبوس دائو

Nimbus DAO به عنوان م componentلفه اصلی اکوسیستم نیمبوس ، یک پروتکل حاکمیتی است که کلیه تصمیمات گرفته شده روی سیستم عامل را راهنمایی می کند. دارندگان رمزهای حکمرانی Nimbus DAO قادر به رأی دادن در مورد جنبه های اقتصادی ، حکمرانی و فن آوری سیستم عامل خواهند بود – و بخشی از هزینه های معاملات پلت فرم انباشته را دریافت می کنند. 

DAO با عدم تمرکز بر کنترل سیستم عامل فقط با 10٪ از نشانه های حاکمیت DAO توسط تیم سازمان Nimbus برای کاربران ارزش ایجاد می کند. همچنین هدف آن جلوگیری از تقلب از سوی فعالان بازار و ایجاد مکانیزمی پایدار برای جلوگیری از طرح های پمپ و تخلیه برای نشانه های آن است. 

برنامه های غیرمتمرکز نیمبوس (dApps)

سازوکارهای تولید درآمد پشت رمزگذاری براساس برنامه های غیرمتمرکز Nimbus شامل:

 • آگهی معاملات رمزنگاری dApp: 

برنامه آربیتراژ رمزنگاری از سال گذشته در حال اغوای کاربران برای پیوستن به سیستم عامل بوده است. dApp هنگام استفاده از مکانیک های استخر در سیستم عامل ، کاهش خطر و بهینه سازی پاداش را به کاربران ارائه می دهد.

 • جوایز IPO Hub dApp pool

IPO Hub ابزاری منحصر به فرد است که مردم را در سراسر جهان قادر می سازد از طریق استخرها ، بدون توجه به مبلغی که دارند ، به سهام IPO با دارایی های رمزنگاری شده خود دسترسی پیدا کنند. کاربران IPO Hub می توانند هزینه های کارگزاری اضافی را فراموش کنند و از مکانیزم های پیچیده ارزیابی و همه تجزیه و تحلیل های مربوطه در یک نقطه لذت ببرند.

 • سرمایه گذاری گسترده استخر dApp

Nimbus Crowdfunding dApp ابزاری منحصر به فرد غیرمتمرکز با ویژگی های پیشرفته خارج از زنجیره ای است که به هر کسی که رمزنگاری می کند را قادر می سازد تا به روشی تنظیم شده و ایمن در سرمایه گذاری جمعی راه اندازی شرکت کند. کاربران می توانند از طریق قراردادهای هوشمند به یادداشت های قابل تبدیل و ارزش اولیه شرکت دسترسی پیدا کنند. 

سایر استراتژی های کسب درآمد در سیستم عامل نیمبوس عبارتند از: 

 • جوایز Staking Pools
 • جایزه مبادلات ارائه دهندگان نقدینگی را عوض کنید
 • P2P وام dApp

اکنون ، زمان ارزیابی است!!!

 • رمز NBU

پروتکل Nimbus DAO رمز NBU بومی خود را به همراه دو نشانه دیگر – رمز حاکمیت و STAN پایدار کوین – برای پشتیبانی از عملکرد بی نقص سیستم عامل به کار می برد.. 

رمز NBU, براساس استاندارد ERC20 ، دارندگان دسترسی به بیش از 10 استخر استراتژی کسب درآمد ، دسترسی به رمز حکمرانی NBU و مبادله با سایر دارایی ها و ارزهای رمزپایه را ارائه می دهند. 

رمز دولت نیمبوس, انتظار می رود اندکی پس از راه اندازی NBU در 27 ژانویه راه اندازی شود ، دارندگان را قادر می سازد در مورد تغییرات اقتصادی ، فنی و حکمرانی در سیستم عامل رای دهند و از هزینه های تجاری که از Nimbus دریافت می شود ، کسب کنند. برخلاف سایر سیستم عامل ها ، سازمان Nimbus فقط 10٪ از نشانه ها را در اختیار شما قرار می دهد تا یک اکوسیستم DeFi واقعاً غیرمتمرکز را تضمین کند..

سرانجام ، STAN پایدار کوین, با نسبت USD 1: 1 توسط USD پشتیبانی می شود ، یک رمز پایدار به کاربران ارائه می دهد که به آنها امکان می دهد چندین مورد استفاده را در سیستم عامل استخراج کنند. تاریخ راه اندازی Bitcoin برای Q2 2021 در نظر گرفته شده است. 

 • مشخصات تیم و مشارکت ها

این پلتفرم توسط یک تیم 11 نفری فصلی که سازمان Nimbus را تشکیل می دهد ، از طیف های مختلف زندگی از جمله fintech ، رمزنگاری ، بلاکچین ، امنیت سایبری ، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین هدایت می شود.. 

فرناندو مارتینیو تیم را به عنوان مدیرعامل ، واسم مملوک (مدیر ارشد فناوری مالی) ، الکساندرا سربرننیکووا (مدیر ارشد بازاریابی) و سایر مشاوران از جمله دیوید مازاهری ، پاتریشیو پوززی و خورخه سباستینو هدایت تیم را بر عهده دارد.. اینجا اعضای تیم بیشتری هستند. 

با وجود این ، پروژه نیمبوس در حال شکل گیری مشارکت در سراسر آسیا با اضافه کردن Mars Finance ، Alphabit و Sanctum Pte است. Ltd. به عنوان شرکای استراتژیک. 

 • بررسی پیشینه قانونی

Nimbus که در سال 2019 راه اندازی شد ، از قراردادهای هوشمند کاملاً ممیزی شده توسط Zokyo استفاده می کند ، یک شرکت امنیت سایبری بلاکچین که به مشتریان خود تأیید می کند که tokenomics نیز “به دقت طراحی و آزمایش شده است”. 

Nimbus یک شرکت انفرادی است که به دلیل قوانین رمزنگاری جزیره در مالت ثبت شده است. این شرکت در حال حاضر منتظر مجوز تأمین سرمایه گسترده اتحادیه اروپا است که انتظار می رود در اواخر سال ارائه شود ، همچنین قصد دارد مجوزهای SEC ، FINRA و سایر مجوزها را نیز در دست اجرا داشته باشد.. 

برنامه ارجاع نیمبوس

همزمان با راه اندازی این پلت فرم در تاریخ 27 ژانویه ، کاربران همچنین با یک برنامه ارجاع جدید در Nimbus آشنا می شوند تا “انگیزه کاربر را افزایش دهند و باعث ایجاد انگیزه در ایجاد یک جامعه سریع تر شوند” ، در پست تیم تیم نیمبوس آمده است.. 

سه نوع پاداش مراجعه به کاربران در دسترس است:

 • پاداش کسب توکن: به محض خرید داوران ، 10٪ پاداش می گیرید.
 • جایزه مبادله: از هر یک از معاملات معاوضه دوستان خود در 6 سطح داور ، حداکثر 0.15٪ درآمد کسب کنید.
 • گرفتن پاداش: از جمع آوری رمزهای NBU خود تا 12٪ APY کسب کنید. شما باید حداقل به مدت حداقل 6 ماه رمز NBU به ارزش 250 دلار خریداری و سهام آن را داشته باشید. 

آیا نیمبوس یک شرکت قانونی است?

طبق تحقیق و بررسی دقیق ما ، پلت فرم Nimbus یک پروژه کلاهبرداری نیست. سوابق یک ساله آن ثابت می کند که این شرکت سخت تلاش کرده است تا ابزارهای بزرگ مبتنی بر بلاکچین را که در واقع توسط هزاران کاربر در سراسر جهان استفاده شده است ، ارائه دهد. تغییر به DeFi اکنون فقط یک گام بعدی منطقی در استراتژی توسعه آنها است و به سادگی راهی برای پیروی از اعتیاد به مواد مخدر نیست (برخلاف بسیاری از استارت آپ های دیگر در حوزه).  

این پلت فرم در حال حاضر نسخه آزمایشی را برای آزمایش محصولات DeFi ارائه شده و یک پلت فرم بسیار ایمن و ایمن به کاربران ارائه می دهد. 

فروشگاه یک مرحله ای پل های دارایی دیجیتال را به محصولات سرمایه گذاری برای کاربران جهانی ارائه می دهد که دسترسی به دارایی های قبلاً شنیده نشده در رمزنگاری را فراهم می کند. 

نتیجه 

با راه اندازی این چهارشنبه ، اکوسیستم Nimbus DeFi انتظار می رود مسیر جدیدی را برای کاربران ایجاد کند تا بتوانند سیستم های سنتی دیجیتال و مالی را پر کنند. بیش از 50،000 مشتری تاکنون به این سیستم عامل پیوسته اند و اکنون منتظر راه اندازی این قابلیت جدید DeFi و دسترسی منحصر به فرد به IPO ها ، تأمین مالی راه اندازی و سایر فرصت ها هستند.

سالات متداول

 • پروتکل نیمبوس چیست?

Nimbus یک اکوسیستم dApps تحت حاکمیت DAO است که بر اساس IPO ، Crowdfunding ، P2P Lending و Crypto Arbitrage-Trading ، چندین جریان درآمد برای کاربران ایجاد می کند. در کل ، بیش از 10 استخر مختلف را در یک مکان قابل دسترسی از طریق یک رمز ارائه می دهد: NBU. 

 • چه مقدار برای شروع معاملات در نیمبوس نیاز دارم?

هر مقدار در اکوسیستم Nimbus DEFI قابل قبول است. برای شروع استفاده از سیستم عامل ، کاربران باید کیف پول خارجی مانند Metamask و MEW را متصل کنند. نسخه آزمایشی از قبل در اینجا موجود است: https://demo.nimbusplatform.io/

سلب مسئولیت محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner